Temno
Top Channel Albania
Top Channel Albania
Top Channel Albania
Naroči 1,6 mio.
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.

Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti
Komentarjev
A. Kosta
A. Kosta Pred 18 urami
O zyshe kush Te tha qe Ti mbash syt ashtu si pëqzzzz🤣
Bledi838
Bledi838 Pred 18 urami
Belinda ti je e pa afte.... bashke me ata qe ti je pjese e te drejtojne ty.
Albanian Girl2
Albanian Girl2 Pred 18 urami
Jam plotesish dakord me ate qe tha arjani," pervec pjeses te fundit qe nuk duhet toleruar, lindita u duk qe deshi ta fusi naumin ne loje, pse produksioni nuk nxori pjesen ne kamer kur i esht kerkuar telefoni personal naumit🤔🤔 por nxjerin pjesen kur naumi del nga vetja , ketyre qe su iken asnji segment 🙃🙃🙃🙃🙃🙃
A. Kosta
A. Kosta Pred 18 urami
Kta Te ter rroça-poça, kot skan ngel ne der 🤣🤣🤣
Bledi838
Bledi838 Pred 18 urami
Po mallrat ne Shqiperi nga do hyjne ? Njerezit kane nevoje per pune e zhvillim ekonomik nepermjet industrise e prodhimit jo turizmit. Nuk behen dot Shqiptaret sherbyes te miliardereve pavaresisht investimit e besimit te UAE edhe firmes gjigande Emaar. Ekonomite me te fuqishme ne bote nuk jane zhvilluar nga turizmi por nga industria e prodhimi, manufacturing si Gjermani, Japoni, USA apo Korea e Jugut apo Kina.
Jaho Shkoza
Jaho Shkoza Pred 18 urami
Pervec shume gjerave, e di cfare me beri pershtypje? U denua 3 vjet, kot fare. Fare kot. Por nuk ka fare urrejtje, bile thote edhe tani nuk i kundervihem atij sistemi, kemi kaluar mire, u mesuam. Sa njeri zemergjere, jo si shume qaramane te tjere.
Seli Seli
Seli Seli Pred 18 urami
Mevlani djal i mir Lediana ska qka t vynpo shifet pak sks.qkay vyn o mevlan
Julie Kotori
Julie Kotori Pred 18 urami
Omg ky Naumi eshte nje injorant ky nuk di te silent me nje femer hiqeni fare.
Rudi Pici
Rudi Pici Pred 18 urami
naumi tani po marr vesh pse qenka single po cila femer rri me ate cop mishit lol
Klajdi Kolaci
Klajdi Kolaci Pred 18 urami
Naumi burr I mir I sinjqetr dhe i drejt nuk do lojra dhe nuk pranon ofendime ajo shum mir po te donte priste te mbaronte takimi dhe se zgjithte me po ajo donte ta ulte dhe ta injoronte bravo naum
Giovanna Joey
Giovanna Joey Pred 18 urami
T qr o naum
F.K K
F.K K Pred 18 urami
Lulzim Basha do fitoj qka prodhone Zorre Trasha
Adem jashari
Adem jashari Pred 18 urami
Njerëz të egër jeni ju robela
Eagle Fly
Eagle Fly Pred 19 urami
Kush na ka faj neve qe serbet jan me te fort se ne,Edi Rama e Hashim Thaqi deshten te ja falin veriun e Mitrovices serbis ne 2019 dhe tani flasim per histori per deri sa ne jemi te perqar ndervete gjithmone serbet kan me fitu shum e thjesht eshte kjo
may may
may may Pred 19 urami
Po ku e gjetet, kjo ishte secret, bravo
Genci Kurti
Genci Kurti Pred 19 urami
Mendonim se vetëm të rinjtë dotë flisnin keq dhe pis por më kot të gjithë flasin si rugaçër si getot për jashtë atë rugaç nga emisioni pota kisha motër atë zonjën dotë bëja skandal dotja thyeja brinjët më falni për shprejet dotja liroja me motër nënë dhe çfarë ka në shtëpi kjo është edukata qëti japin brezavet të rinj mallkuar qoftë demokracia shqiptare në vënd qëtë edukohena ne imoralizohena
Amg Situation
Amg Situation Pred 19 urami
Oj lop o andi futja ksaj reugaqes jasmines leje qka te vyn sa per ty kjo psikopate shihet qe te ndjen fallc.
Genci Vlore
Genci Vlore Pred 19 urami
O Bled je sa i saktë aq edhe i admirueshëm .ke kurajo ti thuash gjërat siç janë pamvarsisht se dikujt i pëlqen e dikujt jo .Ke qejf të të dëgjosh e të marrësh prej jush diçka që nuk e di.Te falenderoj për korrektësinë tënde.
Alpha Omega
Alpha Omega Pred 19 urami
Hallall naumit qe i shau ne sy se ne ngelem tu i sha neper komente 😂😂😂
Naim Flamuri
Naim Flamuri Pred 19 urami
Sami Flamuri pika djalit në mirsjelljen edukaten e mirkuptimin.
Dode V
Dode V Pred 19 urami
Krye. Karja🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕👠🌶🌶👠🌶🍆🥕💄💄💄💄💄👠👠👠👠🌶🌶🌶🌶🍆🍆🍆🥕🥕🥕🥕👠👠👠👢👢👢👢👢👢👢👢👢
Dode V
Dode V Pred 19 urami
Desart. 👍👍God bless you this earth God bless you
Pred 19 urami
Bravo adi jasmina juv dua shum jeni shum te mir zoti mos juv dajt kur inshallla🤲
Violeta Nika
Violeta Nika Pred 19 urami
Pse ja fusin kot nuk ishte ola si ja shkatrroj mardhanjen me Muratin ne nje koh kurr se paten ai e kishte frige kur bertite si bate si e marr ofendu djemt
Ylli Behluli
Ylli Behluli Pred 19 urami
Albini flet rrjedhshem dhe ne gjuhe te unisuar letrare e jo keshtu si po e beni ju ne imitim ! Vetem qe zanoret i ka me te mbyllora se ne AL !
Jeton Ame
Jeton Ame Pred 19 urami
😀👍
Bledi_h1
Bledi_h1 Pred 19 urami
Mo burre injorant nuk kam pare na Naumi kapeni hiqeni sa me shpejt se na e shpifi osht komplet fallso si njeri se i ka ngec sahati pse nuk me falenderoj, mo fmi ska ku te shkoj mo psikopat burr
Melisa Kulla
Melisa Kulla Pred 19 urami
Zhdukeni kte Naumin! E para me Kte sjellje qe beri e tregon sa i do librat (libri i arjan konomit), me kto sharje zhdukeni qelbesiren. Per kte s ecen shqiperia para nga burra te till legena Te dhunshem e pallosha. Sdo emancipohemi kurre nqs nuk hiqen te till persona nga televizionet. Zhdukeni legenin nga perputhen.
Melisa Kulla
Melisa Kulla Pred 19 urami
Ta kap ta ngrej zgupthi djali lindites kte palo burr
Only Me
Only Me Pred 19 urami
Naumi I paska morr borxh lekt e pershqeshit se Po e permend I acaruar....imagjino te jet djali i ketij ndonjeri i perputhen juniors 😂😂😂
ssmaster01
ssmaster01 Pred 19 urami
Great interview! Amazing to know a little about the shqiptare who is an amazing chef!! Thank you for sharing your story and for your amazing insta page. Ignore the negative and ignorant! God bless!
Gerti Pepa
Gerti Pepa Pred 19 urami
Ti kishe fut dhe nja dy gota ver me shum Naumi e thyente ne mes Linden
AlbOn View
AlbOn View Pred 19 urami
Naumin fyeni sa te mundeni, por jeni duke i rene ne qafe kot! Po te doje Arjani eshte njeri i drejte, dhe i paaneshem! Arjani per tja mbajtur krahun programin dhe karriges shpesh here e ka tepruar, dhe na ka cuditur te gjitheve, me provokimet dhe fjalet ngacmuese. Sot ai eshte ndier disi keq nga qe libri i tij, nuk u falenderua. Me te drejte ai duhet ti thoje Bores qe nuk eshte me mendimet apo me fjalet qe ajo flet. Per sa i perket programit sic e kam thene edhe me pare, ka synimin per ta lartesuar femren duke ulur mashkullin. Ai eshte ndier jo mire qe kur jane hequr lulet ne takim, pamvaresisht se nuk ka folur, sepse edhe ajo duhej te fliste per ate gjest. Ajo beri dicka tjeter qe te tregonte se nuk ishte koha e mjaftueshme, dhe duhej nje takim per te njohur me shume njeritjetrin. Lindita duke pretenduar se e rrespekton Naumin, nuk e se kush ai eshte ne te vertete, po ashtu nuk na la as ne te tjereve ta kuptojme, sepse shfaqi perbuzje qe nga kenveshtrimi i saj, duke mos lene vend per njohje. Lindita kishte lexuar "story" dhe ishte e bindur se personi mund te ishte Naumi. Me kete vetbesim ajo ja injoroi cdo fjale, dhe nuk u duk aspak e interesuar, por ra ne kundershtim me veprimet e saj, qe e kishte ftuar ne takim per njohje dhe nuk donte ta njihte. Kjo gje u pa mire, se asaj i ndryshon mendja lehtesisht, dhe nuk eshte e vendosur as e kenaqur me gjerat natyrale. Ai mund te mos ket folur fjale te bukura, sepse kuptohet se si ajo e ka pritur. Naumi do te qetesohet pasi i kane bere padretesi her pas here, ai nuk diskutohet se do ti kerkoje falje atij dhe te gjitheve, por eshte faji i prapaskenave qe shkon dhe i filmon edhe ne tualet. Nese te filmojne ne tualet, nuk duhet askush ti kerkoje dhogari nese e ka rruar apo jo. Produksioni kerkon me shume sec duhet dhe synon te nxjerri gjera te pista ne TV. Naumi paska dhene edhe telefonin e tij per konfirmin, qe eshte personal. Edhe kjo nuk paska mjaftuar, pasi "Buqeta me lule" ju hoq ne "4minutesh", ti vinte edhe dikush tjeter "Pronari i lokalit". Ai eshte nxitur te dal nga vetvetja edhe fajin duhet ta kete nxitesi, nese dicka shkon keq apo ashtu si nuk pritej. Eshte gjeja me e gabuar qe ben drejtesia duke penalizuar "AKTIN", dhe jo ate qe shtyn per te bere "VEPREN". Cfar kekon produksioni me teper, pasi takimi mbaron? Kjo situate ju vu ne dukje edhe Ledianes, ne takimin e pare duke e ndjekur me prapaskena, "Pse ma hell doren Mevlan", "mos me perqafo" etj etj gjera qe skan hije te behen ne takimin e pare. Eshte Olsa fajtorja qe do te di edhe te shfaq, cfar enderrojne kur konkurentet flejne gjume. Publiku mund te penalizoje Naumin sepse eshte pergjuar pas takimit. Takimi u mbyll mire dhe bukur, kishte edhe mirkuptim pervec faktit qe nuk do ta vazhdonin me tej. Une mendoj se ky program duhet te hiqet nga TOP-CHANNEL, tashme Olsa=kurva e ka aplikacionin, lete beje cfare te deshiroje aty, por televizioni duhet te japi gjera edukative dhe familjare. Nese gruaja e "Dritan Hoxhes" nuk e vlereson karrieren mediatike, te cilen ai e ka ndertuar, athere le qe prostitutat ta cojne koken, duke njollosur televizionin me te dashur per publikun. Top-Channel, ka ndryshuar dhe po ndryshon qe nga ndarja e jetes se "Dritan Hoxha", ai kujtohet vetem nje here ne vit, ndersa meriton me shume. Mos te harrohen fillimet kane qene me te veshtira, per arritjen e madhe me radio dhe me tej, aty ka te punesuar shume njerez, qe kane merita dhe njerez te drejte. Shikoni titujt skandaloz qe ben Olsa, dhe upload me emrin TOP-CHANNEL, vetem e vetem te marre klikime dhe shikueshmeri. Ato behen vetem ne faqet portale ne internet, kjo tregon shperfillje ndaj Top-Channel. Nese nuk mund te besh mire, athere le ta degjenerojme se eshte me e lehte? Cdo gje prishet lehtesisht dhe shpejt, nuk do kohe, por te ndertosh duhen, shume vite, delikatese, mencuri, duke shfaqur paaneshmeri, dashuri, krijimtari, etj etj. Shume dobet nese kjo vazhdon me tej ne ate televizion, leket jane te embel per te gjithe, por jo duke u pasuruar duke ndotur vendin e punes. Faleminderit te gjithe atyre qe jane me kete mendim.
Soni Paris
Soni Paris Pred 19 urami
Na hapi barkun kjo magari italisht kjo viktim
Feti Shpata
Feti Shpata Pred 19 urami
Do e fal.. Po sot jo eee...! Neser do e fal..
Yes I Can
Yes I Can Pred 19 urami
Naumit futini pipin se e keni tape 😂🍻🥂🍾🍷🍹🍺🍺
Tpl Gaza man
Tpl Gaza man Pred 19 urami
Lindita:Bora "no koment bora"lott
Iam Done
Iam Done Pred 19 urami
Ndjehet dora e Olses 😂😂😂
Al papa
Al papa Pred 19 urami
Vellai ardi daullxhiut Naumi
Σπύρος Βρεττός
Duat perjashtuar ky naumi paljo burr arrogant
Tirona blu
Tirona blu Pred 19 urami
Kerkes produksionit perputhen ju lutem kerkojini nje raport mjeksor ,konkurenteve qe vijn ,mos te shikojm keshtu lloj narcistash
Rovena Gusho
Rovena Gusho Pred 19 urami
Mos u zini
Floreta Tafani
Floreta Tafani Pred 19 urami
Ua si qenka kjo more bir ce do ate stres e gjalla
Anife Jeshili
Anife Jeshili Pred 19 urami
Ne fakt NE fakt Lindita e provokoi Nauimin
Alfred RRumbullaku
Alfred RRumbullaku Pred 19 urami
Eshte kenaqesi e vecante te degjosh te huaj qe jetojne ne shqiperi dhe kane mesuar te flasin gjuhen tone. E flasin shqipen bukur dhe me zemer te paster. I uroj shendet dhe suksese ketyre njerezve me zemer te madhe.
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 19 urami
Si eshte e mundur qe 80 % te djemve meren me biznes 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ardian Janura
Ardian Janura Pred 19 urami
Si mund te pranohen ne emisione te tilla nje gjuhe rrugesh! Na bere per te vjedh Naun, i bere me turp dhe femijet e tu o kungull! Sa mbrapa jemi si popull! Mjerim truri! Hiqeni kete mjeran nga emisioni!
Ola Bjk
Ola Bjk Pred 19 urami
Nese nuk perjashtohet Naumi , nuk do e ndjek me programin . Lete rrezik e mbajne prindrit me buke akoma . Kush e ka pranuar kete njeri ne emision , me mik e keni futur?
Marsi Ahmeti
Marsi Ahmeti Pred 19 urami
Naum je legend 🙌 👏 ashtu duhet me kto tipet e italys qe duan te mblidhen ne mosh 40 vjecare
Aurel Serhati
Aurel Serhati Pred 19 urami
O naum paske pi i cik o jet paske pi i cik ..ta futi lindita o naum te tha l.............e.........o naum o naum kok nthes ..........o naum te kerkon arian cani
kevin reno
kevin reno Pred 19 urami
LSI ,filloj me shit vota? Turp ,do ja presi Valle doren Ilir Meta ?? 😂😂😂😂
Lulash Hotaj
Lulash Hotaj Pred 19 urami
Bora. Ledjana. E. Sindi. Jan. Vajz. Mat. Mira. Ne. Emison. Tjerat. Vajza. Largoni. Nga. Emisjoninuk. Shihen. Jan. Te. Nevrishme
Bruna Sidheri
Bruna Sidheri Pred 19 urami
S’ka rendesi c’prapaskena ishin sajuar perpara takimit. Figura e femres duhet respektuar pa perjashtim. Eshte i papranueshem fjalori i Naumit ne takim. Edhe nese takimi ishte nisur me preteksin si real, Naumi pati oportunitetin e madh te bente per vete nje grua pse jo te thyente barieren e fallsitetit dhe te fitonte zemren e saj. Nje sjellje e tille kurre nuk mund te linde dashuri vetem urrejtje. Thone qe kur rrezohesh duhet te ngrihesh, por Naumi e humbi shansin e ngritjes me refuzimin te kerkoje falje. 😔
Funny Videos
Funny Videos Pred 19 urami
Emisjon vl tane ktu mren me duken shum fake ktu ska as dashuri reale as nje pelqen te vertet per njeri tjetrin tan kta ketu kane ardh veq me ba show dhe per fam dhe per asigja tjeter emisjon fake njerz fake me pak fajale ky eshte fake show po te tham te drejeten e shpirt kur i shof kta me vjen per te vjell 🤮
Rudina Cenaj
Rudina Cenaj Pred 19 urami
Ça debili ky Naumi o pipëll😑😑
Ola Bjk
Ola Bjk Pred 19 urami
zakonisht grate e divorcuara jane te mira sepse jane ndare per shkak te nje burri si puna e Naumit . Ndersa meshkujt e divorcuar jane si puna e Naumit
merlin low
merlin low Pred 19 urami
Keshtu njeri te shpifur nuk paskam pareee asnjehereee , ta vrasesh me druuuuuu e mos te te vjen keqqq aspak, duhet menjehere te daliiii nga emisionii, duhet te perjashtohet dhe jo te pezullohet.
Agron Asani
Agron Asani Pred 19 urami
Shum mir ja beri Naumi,se nga fillimi ajo e kundershtonte si psh.pse sme bere dhurat nje parfum pfffff shume e shpifur,ku cilesohet dhurata oj e prishur? Pastaj ai normal qe acarohet se edhe ti i'u perplase ne fetyre sa nuk i dhe dajak ooooj pafytyr e ke gjet Naumit,se te ishte dikush tjeter do te tregonte qejfin ty dhe do te fuste ne ndonje veture dhe pastaj c'beraaaaaa? Do qash...
Amg Situation
Amg Situation Pred 19 urami
O mevlan me vjen keq por nese hyn ne lidhje me ket goc apo mendon te kesh nje jet te ter lere te them me koh para se ti bjesh pishman nuk esht kjo goca per ty aty nese nje lidhe fillon e pa sigurt sikur esht goca per bes edhe ka per te perfunu ashtu ne hidherim te merrshem.
besa bese
besa bese Pred 19 urami
Pse se linin Linditen ta mbaronte fjalen ?!?!?!?
H H
H H Pred 20 urami
HA HA HA TRA LA LA LA ZURA NJE GALE. PU PU PU PU , kush ishte ajo e para ? SE NUK njihet FARE, ÇISHTE AJO "rrum PA PA " DIL DHE NJE HERE, MOJ hajdutë, KINI frikë të del i NE EKRAN, QE tju dëgjojnë, SE mos JU thërrasin HAJDUTE E RAMES, IK MOJ e PPP, SE JU NDJEKIN me "DOMATE TE KALBURA " INPOTIZUS E TURPIT, SA KONÇENSIONE PPP KE BERE ? SE PO VIDHENI DHE MINUTAT E FUNDIT. PO NUK MBARON ME KAQ , DARDHA E KA BISHTI MBRAPA . DREJTËSIA DO TI ÇARMATOSE , PER PARAN E TJETRIT KUJ ? PO JO MOJ HAJDUTE GRUA, MOS TE GËNJEJ MENDJA, SA KA " JANINA " I KA PERENDIA . KETU DO TI LESH, SI SHOKU TUAJ , INDJERI BASHKIM FINO , SE DHE AI LLUKSIN E KISH MODE, PORDHET ,QE SHISTE , Nuk JA VLEU ,, SE ISHTE PARA PA DJERS QYL PARAN, KEQ PËR MOSHE E RE, POR VETE GJER KU VETE , E GJEN VETEN ATJE KU NUK GËZON ASNJË, POR VETEM DO TE LASH GJYNAHET, ZOTI NUK TE SHPETON KURRË .
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 20 urami
sltv.info/label/Z7GUm62iipqclGc/video Fation Kuqari i ben pyetjen bombe Ledianes.
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 20 urami
sltv.info/label/Z7GUm62iipqclGc/video Fation Kuqari i ben pyetjen bombe Ledianes.
Anife Jeshili
Anife Jeshili Pred 20 urami
ilir je shume i completuar, lum gilberta
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 20 urami
sltv.info/label/gtxosNiZiKdpoKY/video Akuza te forta se Lediana nuk ka ndjenja per Mevlanin.
Lule Lule
Lule Lule Pred 20 urami
Naumi nje skizofren.....
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 20 urami
sltv.info/label/Z7GUm62iipqclGc/video Fation Kuqari i ben pyetjen bombe Ledianes
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 20 urami
sltv.info/label/Z7GUm62iipqclGc/video Fation Kuqari i ben pyetjen bombe Ledianes
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 20 urami
sltv.info/label/Z7GUm62iipqclGc/video Fation Kuqari i ben pyetjen bombe Ledianes
besa bese
besa bese Pred 20 urami
Ky NAUNI FLET SI FEMER PLUS QENKA SHUME I TRASHE SI NJERI👎😡
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 20 urami
sltv.info/label/Z7GUm62iipqclGc/video Fation Kuqari i ben pyetjen bombe Ledianes
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 20 urami
sltv.info/label/Z7GUm62iipqclGc/video Fation Kuqari i ben pyetjen bombe Ledianes
besa bese
besa bese Pred 20 urami
KY NAUNI FLET SI FEMER PLUS QENKA SHUME I TRASHE SI NJERI👎😡
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 20 urami
Hahahaha O Sindi po Rinjani te refuzoi moj dhe per ate inat tash qe ke i versulesh hahahahaha ti qenke tamam budallaqe femer lope
Pepa Lundra
Pepa Lundra Pred 20 urami
po lo*e je mo degjenerate mashkull
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 20 urami
sltv.info/label/Z7GUm62iipqclGc/video Fation Kuqari i ben pyetjen bombe Ledianes
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 20 urami
sltv.info/label/Z7GUm62iipqclGc/video Fation Kuqari i ben pyetjen bombe Ledianes
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 20 urami
sltv.info/label/Z7GUm62iipqclGc/video Fation Kuqari i ben pyetjen bombe Ledianes
besa bese
besa bese Pred 20 urami
Ky NAUNI FLET SI FEMER PLUS QENKA SHUME I TRASHE SI NJERI👎😡
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 20 urami
sltv.info/label/Z7GUm62iipqclGc/video Fation Kuqari i ben pyetjen bombe Ledianes