Temno

​Aktori që i “ndërpreu” fjalimin Kurtit e Osmanit 

Ogledi 176 tis.
94% 1 665 99

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani edhe sot kanë qëndruar në Prekaz, ku pas homazheve deshën të flasin për media por së pari u detyruan të dëgjojnë përformancën e një aktori.

Fillimisht ata u priten në kullën e Jasharajve dhe më pas vendosën kurora lulesh në shtëpinë ku ra heroikisht e gjithë familja Jashari.
Ndërsa, kur erdhi momenti për deklarata, ata fillimisht respektuan përformancën e aktorit, të cilën edhe e duartrokitën. Kurse, më pas vazhduan me fjalimet e tyre.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Aktori#Kurti#Osmani#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

7. mar. 2020

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 23   
hasan kimm
hasan kimm Pred mesecem
per pak Albini me than Mos keshni se gjynah hahah
Gonxhe Balltiq
Gonxhe Balltiq Pred mesecem
Allahu Ekber dhe dëshmoret jan gëzuar Elhamdulilah që e solli Zoti dhe këtë dite 🤲🤲🤲🤲🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Kadire Qupeva
Kadire Qupeva Pred mesecem
8
Rama Rama
Rama Rama Pred mesecem
Müll 6äönnn. .
Rroni Rroni
Rroni Rroni Pred mesecem
Kurti e osmani kan shku veq per politik te vet se me pas kan qaq qe shum kujdesshem per familjen Jashari dhe per deshmoret e tjer i kishin vizitu ma heret kta Jan fallci si ata tjeret ne larg te zgjedhjeve shkojn te familja Jashari
Hf Balic
Hf Balic Pred mesecem
uck
Salvatore Kurti
Salvatore Kurti Pred mesecem
Rofsh sa Malet e Shqiperise o Albin Kurti Allall qumshtin e Nenes Me krahe tè lete punen per mirqenien e ketij kombi te vjeter dhe te vuajtur
edita bytyqi
edita bytyqi Pred mesecem
@Salvatore Kurti edhe ty te uroj tonat mirat ne,jet i nderuar po jem ftof me kta njerz me si kosov ashtu eshe shipira po qa ti besh jeta esht kshtu me dhimbset rina se iken e skem qa bejm inshalla zoti ju run te xhuthve nga zemra te uroj
Salvatore Kurti
Salvatore Kurti Pred mesecem
@edita bytyqi Jam nje djale nga jugu i shqiperise do te duket habi jam gati te jape dhe jeten per popullin dhe token shqipetare i ureje deri me vdekje serbet te uroje lumturi dhe gezime ne fanilje ma beje hallall se nganjehere nxitohemi jetoj ne itali motre dhe jam akoma i ri me respekt per popullin e Kosoves
Vlore Hajdari
Vlore Hajdari Pred mesecem
🇽🇰🇦🇱🇮🇹
9mm Kosova
9mm Kosova Pred mesecem
Dhasht zoti t rrin me ktu mend se kur t hyp ne pushtet fort po tutna qe kan me harru
Bigbaba 12
Bigbaba 12 Pred mesecem
Super hallallte qofte
Haxhi Halilaj
Haxhi Halilaj Pred mesecem
OTRIMA MOS HABITI SE DESHMORET E GJAKU ITYNE TVRET
Jaguar Jaguar
Jaguar Jaguar Pred mesecem
sa piskasin kur ishin Jasharajt ne lufte as kushe nuke ju dual ne ndihme e tash kishe PO BEJME DICKA ,jemi shume naiv .
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli Pred mesecem
RRESPEK
gxim krasniqi
gxim krasniqi Pred 2 meseci
Faliminderit Familja heroike vvvv
Rroni Rroni
Rroni Rroni Pred mesecem
Sa budall qe kane falmderit familjes heroike edhe e KE shkru vvv hajt magar hajt
Hassani Luli
Hassani Luli Pred 3 meseci
❤️🇦🇱🦅
hasta la vista hasta la vista
Albin shum budall ka kosova , ski faj ...
BARDHOK BRUSHTULLI
BARDHOK BRUSHTULLI Pred 9 meseci
Lavdi. Atelletarve
B A
B A Pred 10 meseci
Rrofshi dytè Albin Kurti dhe Vjosa Osmani Krenarija Jon O atedhetar bohemi gjithe se bashku meledhim 5.2 Miljard $ vet keshtu bahet atedhu ce as kujt mo mos ti shkoj mendja ce tna boj dam zarar . me kta dy lider kosova shkon shum para se per dryshe marum e hajt zgjohuni prej gjumit o popull i Dashur se na e gjetem formullen e medikamentat !!! Vjosa Osmani dhe Albin Kurti Rrofeshin sa malet ...
Adelina Maloku
Adelina Maloku Pred 10 meseci
treshja e e kosoves per kosoven migja Rifat z Vjosen z Albin
VITO CORLEONE
VITO CORLEONE Pred 11 meseci
LAVDI DESHMORVE TE LIRSE NE JET TE JETEVE QE I KAN dhan jeten per mbrojten e tokav ilire QE asht hynore asht Atdheu jon. I per JET e Mot e bekuem qofshin, ata jane e do tjet kshtu gjithmone NE pjedestalin e lirse.
Valerio Italy
Valerio Italy Pred letom
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
veterano 40
veterano 40 Pred 11 meseci
Teroristi
veterano 40
veterano 40 Pred letom
ludaci....teroristi...seljaci
Rroni Rroni
Rroni Rroni Pred mesecem
@veterano 40 ti shka i shkines shko ne rusi se Atje e KE venin ne teojet e shqiptare ske vend ktu eshte ILIRI jo rusi . 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Salvatore Kurti
Salvatore Kurti Pred mesecem
Gjuha juaj o serbo eshte si gjuha e kurvave prandaj flit shqip qe ta kuptojme
veterano 40
veterano 40 Pred 10 meseci
@Sebastiam Muratvi ste jedan obican kreten...najzaostaliji narod na balkanu ste...taktika van je ista Zante da napadate zene decu i nejac..ali dosso vam je kraj
Sebastiam Murat
Sebastiam Murat Pred 10 meseci
Veterano 40...ti si budalla ne zna se kollko....
veterano 40
veterano 40 Pred 11 meseci
Pa dobro...videcemo .ja se ne slazem sa tvojom konstatacijom
River Of Death
River Of Death Pred letom
Patriot i vertet 👌❤ Rrespekte o njeri...
Naprej
TIKTOKS you need to watch
9:04
Histori Dashurie "Imazh" RTK
15:17
"Dosja Gri" - "Haklaj"
49:53
TIKTOKS you need to watch
9:04
HOSE ARMANDO NA POLIGRAFU
10:36