Temno

Andi e braktis në takim, Jasmina shpërthen në lot - Përputhen, 26 Mars 2021 

Ogledi 1,4 mio.
91% 12 829 1 130

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

26. mar. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
seni shamku
seni shamku Pred 24 dnevi
kjo karja si ftyr e vdekur esht ka vazhdur te duket qe po vdes
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 25 dnevi
Skenar perfekt 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 asgje Reale turp Olsa
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 25 dnevi
Definitiv skenar me duket mua kjo qe po ndodh keshtu!! Nuk dua ta akuzoj Olsen por kam dyshime qe po ben skenar Olsa se njeher deklarat te forta jep Andi kurse tani eshte i stepur dhe kerkon hapsir s ekuptoj aspak,ktej bejn dhurata njeri tjetetrit pa ndal !!!
Greta Damn
Greta Damn Pred 26 dnevi
A e di njeri si quhet lokali ku esht ber takimi??
Eugert hazizaj
Eugert hazizaj Pred 28 dnevi
Hahaha na keputet telat e kitares sidomos me kete keng
Kralb Oz
Kralb Oz Pred 29 dnevi
Qka osht kjo „ nuk jam bipolar“ si ndihet nje person me kete problem shendetsore mendor more maqorr. Andi ska pik vlere. I perzine mese Amerikes edhe Kosoves , edhe i dalun as andej e as ketej. Tipi yt me dal nTV me na tesh.
Adelina Kica
Adelina Kica Pred mesecem
Shum palidhje ky emision
Mariglen Haska
Mariglen Haska Pred mesecem
Po ikni se jeni ber me keq si femrat e naitit turp me vje me vjell sa fake qe jeni
Fatmira Ramushi
Fatmira Ramushi Pred mesecem
Olsa a mqafsh perputhi icik jasminen me veten e vet e na e hiq qafe. Se ajo eshte femer injorante. Pic.
Fatmira Ramushi
Fatmira Ramushi Pred mesecem
Puc na falni
Kastriot Hamzaj
Kastriot Hamzaj Pred mesecem
Mos e bej kete gabim o Andi se do kruash kurizin me vone se ajo do te pickoj si🐍
Amarildo Grrica
Amarildo Grrica Pred mesecem
Kur bo edhe sindi si eksperte e midhjes dhe e peshkut. Qr.com 😅
Rand Sesi
Rand Sesi Pred mesecem
Perla e radhes e arjanit drejtuar jasmines per princin: Mos e lendo se ka dhe kredin e elikopterit per te shlyer... hauahauahauahauahau ooo arjann
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Pred mesecem
Jasmina karaxhoze.
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Pred mesecem
Ma shume ka reklame
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. Pred mesecem
Ktu n perputhen me sa kam pa dhe kuptu,sidomos perputhja nr 2,realizohet vetem dhe vetem me perfitu te ardhuna.Çdo gja asht fallco.
ber bs
ber bs Pred mesecem
Ikni ore se lat nahm
sokin jon
sokin jon Pred mesecem
shpirti yt ne parajse 🙏🏻🥺 👼
abbsnn cose
abbsnn cose Pred mesecem
Kush mendon qe ky takim eshte nje skenar i olses? 👇
wnnalis cioov
wnnalis cioov Pred mesecem
Sot u kuptuan dy gjera: - Andi & Jasmina duhet te zgjaten e te mos dalin kaq shpejt. - Mevlani dhe kur s’ka asgje per te thene e ngacmojne te flase nga zori.
Dj Rumba Mix Dj
Dj Rumba Mix Dj Pred mesecem
Andi dhe Jasmina shkojn bashk se jon karaktere shum ndryshme por kur asht puna te dashnia e sinqert jon shum t'ambel me njeri tjetrin . Shpresoj tken jet shum te gjat se bashku se jon bo per njani tjetrin .
Dj Rumba Mix Dj
Dj Rumba Mix Dj Pred mesecem
Qa ki Bitch
sokin jon
sokin jon Pred mesecem
Ahahahahaghagaha
fjolla aljiti
fjolla aljiti Pred mesecem
Sdi ket andin pse sun e duroj hiq !!!
abbsnn cose
abbsnn cose Pred mesecem
po sa vini e shtoni keto reklama na keni car koken ma basta 😡😡
Gaming Albania
Gaming Albania Pred mesecem
Hahahaha sa mir qe ja beri andi asaj jasemines se si mbyllet goja
wnnalis cioov
wnnalis cioov Pred mesecem
Na e shpifet me keto rreklama
Alb Lami
Alb Lami Pred mesecem
Cfar shemtie e jashtezakonshme Prici, si GORILL. Jasmi je gabim mos bej si dibrane e zgjuar..
Mirela Lela
Mirela Lela Pred mesecem
Nuk eshte jasmina per ty o Andi ato i ndrojn cdo dite te dashurit
Mia Tips
Mia Tips Pred mesecem
Andi shum i mir..Kam pas nje tjeter opinion per te por me ka ndyrshu 180 grad
Ilda Bejleri
Ilda Bejleri Pred mesecem
A me ndihmon dikush me muziken kur Jasmina mbetet vetem dhe ben ate monologun, ju lutem?
Petrit Beqiraj
Petrit Beqiraj Pred mesecem
kupto ti
ķłěå ķłĕ
ķłěå ķłĕ Pred mesecem
Kusheriri rigelsit 😍 e ka shty ai me siguri mu bo icik i famshem 😅😅❤️
luis
luis Pred mesecem
Askush: Une veres kur shof mushkonja: 0:11
Ali zurich
Ali zurich Pred mesecem
si ata fmit ju duhet ka ni cucell krejtve me va shti ngoj
Ion 674
Ion 674 Pred mesecem
ALbin shabani
ALbin shabani Pred mesecem
Koka kan jasemina n t kuqen 🤣🤣
Aleandra Korcari
Aleandra Korcari Pred mesecem
Kur jasmina i tha andit cohu dhe ik andi iku po ajo pse u cua
bobi bob
bobi bob Pred mesecem
Aman hiqeni ate sindin Aaamann
Filmo Free
Filmo Free Pred mesecem
Ahahahahaghagaha
nertila carkanji
nertila carkanji Pred mesecem
po sa vini e shtoni keto reklama na keni car koken ma basta 😡😡
Ardiana Ardiana
Ardiana Ardiana Pred mesecem
Na e shpifet me keto rreklama
FF Gjishi
FF Gjishi Pred mesecem
po si ve vut re ati cunit qe i kish ra dhomi ati andi xhafes
Humor Shkodre
Humor Shkodre Pred mesecem
Kjo duket tamam e stisur nga Olsa. Lol so fake
Fatos Skenderi
Fatos Skenderi Pred mesecem
Super pith bora zjarrrrrr
Albanian lifestyle
Albanian lifestyle Pred mesecem
O Olsa po tlutem mos i boj skenar Andit se nuk e mban dot t qeshmen ai... dhe Bora qe do ta justifikoj .... ehh qr
404PRINCE
404PRINCE Pred mesecem
Yri djali i xhaxhait te noizyt 😂
Lirim Thaci
Lirim Thaci Pred mesecem
Ky program definitivisht ta shpif, githcka po verehet qe eshte fallso e per show. hera e fundit qe e shikova.
official official
official official Pred mesecem
Po Amani gjith kto like na Beni dhe ne fukarejve naj subscribe hajt subs Ter fakirat me beshtesni mua si kryefakir ju dua fakirat e mij
besarta Krasniqi
besarta Krasniqi Pred mesecem
A e pat pash zoten vet i tha mundesh me shku edhe e preki me kom kishe jam te e livrit po qe per qka se sho qit emisin sdi pse erdha me pa qit pjes be 😭😠😂😂
Nora Tahiri
Nora Tahiri Pred mesecem
Oh jasemin pranoje andin Se nuk i bjen pishmon...
Pjeter Preka
Pjeter Preka Pred mesecem
Aah
꧁Anesa꧂
꧁Anesa꧂ Pred mesecem
Aiii sa gjynah Sindi😢😢Shpresoj te vij sa me shpejte Murati aty Sindi😢💋❤💜💝💞❣💘😻💫❤❤💋♥💛😢😢
Ludmilla Muca
Ludmilla Muca Pred mesecem
E meriton ta braktis jasminen
Blerina Mekolli23
Blerina Mekolli23 Pred mesecem
mir ja ka ber
DINO
DINO Pred mesecem
Ylli detit esht kafsh pa tru🤷🏻‍♂️
Izzak
Izzak Pred mesecem
ore ky biti ne sfon si e ka titullin qeka super
ele ktrical
ele ktrical Pred mesecem
hackerit jan ja prish kodet xD
Andy Kacani
Andy Kacani Pred mesecem
Përputhen më duket mbaron në fund të Prillit pas zgjedhjeve. Ç'far do me thën kjo gjë, ka gjë lidhje Edi Rama?Sepse në një intervistë para pak ditêsh krueministri tha që po nuk më pëlqeni mua të më shikoni në ekran shikoni seriale Turke edhe Përputhen edhe mos votoni për Lulin.
GrandFamilia Records
For Antonela sltv.info/label/hbqmybLPpqSeep4/video
Topi Fusha
Topi Fusha Pred mesecem
E keni bo tamam film dhe me muzik ne takim
Andy Kacani
Andy Kacani Pred mesecem
Jasmina dhe Andi janë bërë shumë të mërzitshëm edhe monoton.Kam dëgjuar nga ish konkurent të Përputhen si Eri që Andi me Jasminën jan të lidhur bashkë jasht emisionit edhe aty brënda bëjnë sikur ziren edhe mërziten me njëri tjetrin.
Ervis Hasa
Ervis Hasa Pred mesecem
Arrogante cik kjo jasemina
Emine Ceka
Emine Ceka Pred mesecem
E kini bër farmaci studion😄
Hema Balaji
Hema Balaji Pred mesecem
۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 18cams.xyz 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1616916920
Merite Muhaxheri
Merite Muhaxheri Pred mesecem
O Andi kurr mos e fto ma në takim
Merite Muhaxheri
Merite Muhaxheri Pred mesecem
O Andi mos u blloko me jasminris,nuk osht per ty
Lili Karfia
Lili Karfia Pred mesecem
Po ca eshte kjo goje spece ore, qorrja, ka pretendime me kete fare djali🥰👌,, dibrane e djallezuar🤮😔🤷‍♂️!!
Ilia Kroni
Ilia Kroni Pred mesecem
Sindi rrin aty si puntorja si po pret qe pronarja me gjet puntore tjeter 😂
Gabriel Gjini
Gabriel Gjini Pred mesecem
OLSA PRANON FTESEN SI REGJIZORE FILMASH NE HOLLYWOOD
Alba
Alba Pred mesecem
Cfar njeri kot
CÓFFÍN PRO
CÓFFÍN PRO Pred mesecem
Kto Dolen po ushqimin kush e pagujti?
Den Isa
Den Isa Pred mesecem
Na mbyten menaxheret hahaj i madh Arjani
moto Shota
moto Shota Pred mesecem
jeni ba shum mashtruse tani ju duhet te ikini nga aj emisjon se po beni skenar po talleni me mira njerz qe ju shohin 😡😡
Tajlisa Malaj
Tajlisa Malaj Pred mesecem
A pika me gjith emision qe beni kot fare
fieri fieri
fieri fieri Pred mesecem
O bora hiqi ato ekstejshet se ja e shpife
ST Crime
ST Crime Pred mesecem
Andi 🤕Jasmina 😪 ndodh vlla kshu e ka jeta ❤️❤️👏
Muhamet LATIFI
Muhamet LATIFI Pred mesecem
Jasmina pi ne benz ne golf 5 😂😂
Frederik Deda
Frederik Deda Pred mesecem
Akoma me ket emision legen ?!
R&S B
R&S B Pred mesecem
Kush mendon se Andi esht vertet djal me edukat?
Francesko 1
Francesko 1 Pred mesecem
E ka mar k... per mir sindin😂
tonycare
tonycare Pred mesecem
fort po bajn skena a a a a a a aa a a a a a🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
Heidi Sharpe
Heidi Sharpe Pred mesecem
Sindi pushoooooo
krenar prenku
krenar prenku Pred mesecem
24 or 1 milion klikime andi jasmina ❤❤
Edison Sokoli
Edison Sokoli Pred mesecem
Andi e braktis në takim, Jasmina shpërthen në lot - Përputhen, 26 Mars 2021 1,019,124 views•Mar 26, 2021
Blediw Osmani
Blediw Osmani Pred mesecem
Brravo pricnii bojn si te merzitur a jan bashk jua dhive spotin vlla. antonela 🖕🏻 bora 🖕🏻
krenar prenku
krenar prenku Pred mesecem
Andi ❤
kol miraka
kol miraka Pred mesecem
Kushoa i noizyt like 😂😂
z hab
z hab Pred mesecem
Arjan konomi je nivel shume i larte, ku ka fytyr sindi te debatoj me Ty e me te tjeret.
Denada Halili
Denada Halili Pred mesecem
kur e pyeti Princiii per story ne insta desh ti thot po bejm takimin per javen tj hahahahha sa keq mvjen per kto qe jan nen kembet e olses
la voce si deve sentire
Ne duhet ta kuptojmë qe k'ta po bejne lekë, ndersa ne po qajm trapin e tha ate e tha kte!
valbona Loloçi
valbona Loloçi Pred mesecem
Andi,ndershmerisht me dhimbsesh. Nese nuk ke dhe ti skenar gjithmone.
Tuana Veliu
Tuana Veliu Pred mesecem
👑👑👑👑👑👑👑👑
GrandFamilia Records
A e kini degjuar kengen per Antonelen sltv.info/label/hbqmybLPpqSeep4/video
GrandFamilia Records
A e kini degjuar kengen per Antonelen sltv.info/label/hbqmybLPpqSeep4/video
ff garena
ff garena Pred mesecem
Ma heq fare petllen Jasemina Thot qe veshjet e perles jane super dhe qe i vesh gjithmone por harron qe td gjithe e kemi pare videon (qe ka nxjerre Juli ) ku i thote Olsa "Pse si ke veshur rrobat e perles?"
Naldi rina
Naldi rina Pred mesecem
Kush e pa si i ra jasmina me kam andit ne tk
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
Mëso me ne gjermanisht!
Miqail Beca
Miqail Beca Pred mesecem
Andi mere dhe ciohe ka famiglia jote ne qoftse e don mos hum keho
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
Mëso me ne gjermanisht!
M L
M L Pred mesecem
po Arjani pse thot zëmër? 🙄
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
Mëso me ne gjermanisht!
Daniela Danni
Daniela Danni Pred mesecem
Kjo bora hapjen qe bene , lene per te dëshiruar Fillon e tregon se ca do jepet gjate emisionit pastaj pershendet konkurentet dhe Arjanin 🙈
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
Mëso me ne gjermanisht!
pro_mehmeti PASHK.M《9》
Hrhehe hdhddjdbdhrh jdjeoiffh m Fjfjfnfmfjf fjfjf hdhddb dbdhdwtuo%12307
Vitore Tore
Vitore Tore Pred mesecem
Kjo Jesmina kujtoj se ka gjet budall me lujte me te ose dhe per letra Amerike .por i ka dal gjumi Andit i ka thirr mendjes se po nxitohet me kte vajze . Dhe sdon te bej ma shume hapa te gabuar nderkohe po kerkon hapsire .Andi nje djal shuuuuum i mire.
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
Mëso me ne gjermanisht!
Leo Korca
Leo Korca Pred mesecem
Sa kele do kjo olsa per nje takim deri 50.000 paguaj me shum asnje cent
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
Mëso me ne gjermanisht!
Esmeralda Fetaj
Esmeralda Fetaj Pred mesecem
😔😔😔😔😔
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
Mëso me ne gjermanisht!
Eneo Vlore
Eneo Vlore Pred mesecem
Erdhen cunat per milfaa 🤣🤣
Elton Daily
Elton Daily Pred mesecem
Mëso me ne gjermanisht!
Naprej