Temno

Përse kjo situatë po ndodh 2 javë para zgjedhjeve? Av. Kthupi debaton me zv/Ministrin Kadia 

Ogledi 7 tis.
88% 64 8

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

7. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 16   
o popull koti mbroni interesat e hajduteve Sefa
Dy javë para zgjedhjeve sepse tani donte Ilir Meta
Linda Osma
Linda Osma Pred 3 dnevi
Hiqini keta hajdute nga puna nuk ja vlen jane mbeturina te partive politike nuk mbahet shteti peng prej buburrecave
Jus HD Mullahi
Jus HD Mullahi Pred 3 dnevi
Do te heqin licencen per nxitje politike per domtim te interesave komtare shoku avokat kujtim haxhia bexbach
Elizabeta Bojko
Elizabeta Bojko Pred 3 dnevi
Nji kriminel vret nji person kur nji grup politikanet vrasin nji vend e nji popull te tere. Mjer ne qe kemi Ilir Meten, sali berishen e lulzim bashen si krye kriminele te ktij vendi
Debian
Debian Pred 3 dnevi
Kjo situate eshte si nje grusht shteti po pa pjesmarrjne e Kolonelave, ku marrin pjese kontrolloret qe jane simpatizante te PD e LSI sepse jane te vendosur aty nga keto dy parti, me miqesite afrimitet e tyre qe kane. Kjo eshte e gjitha arsyeja pse prandja dhe shteti coi policin ushtarake aty me e siguru. Sepse priten ngjarje tilla para dhe mas zgjedhjeve nga simpatizante e drejtues te PD e LSI qe mund arrijne dhe deri ne gjakderrdhje vetem me prish qetesin situaten ne Shqiperi sepse smunden dot me ble vota me fitu si dikur tani qe po i monitorojne sepse e dine qe populli shumica do votoje PS Ramen. Jo ma eshte perfolur para 1 muji kjo histori qe do e benin po se besuan keta , ca Rama more se ska lidhje Rama , krejt ato puntoret kontrolloret shifi historine e fmijt e nipat e kujt jane e do shikoni qe jane me PD e LSI e thjeshte.
Joli Dj
Joli Dj Pred 3 dnevi
Mund te rim ne duar e ketyre ? Zot zot
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred 3 dnevi
Ne duart e rames jo !
Sander Lilo
Sander Lilo Pred 3 dnevi
Avokati thote qe un nuk merrem me politik!, po dhe Gjekmarkaj kishte 5 vjet qe thoshte kurre ne politik por!!!!!!!
Almir Gjoka
Almir Gjoka Pred 3 dnevi
Si mo nuk doli nje patërjot qe tju thyej turinjtë ketyre robë q**** qe vetëm për te bër gam gam janë
Bardhyl Merko
Bardhyl Merko Pred 3 dnevi
Shoku sdon te punosh cohu ik gjej pune tjeter
L.k
L.k Pred 3 dnevi
Avokate si pune ketij? po te kishte mundsi do fuste ne gjith qe e shajne kete ne gjyq per kompesim🤣🤣... Me.leke e ka marre shkollen qy duket nga ata te juridikut te 97 ... 🤣🤣 Dolen ter analfabetat avokat me 2 vjet shkolle
Smartstoreweb Smartstoreweb
qeveri komuniste shpifur ....ps i trajtojn njerzit si parita punes ...turp ku kan arrit
Kostantinos Kanavos
Kostantinos Kanavos Pred 3 dnevi
Ka zbritur STRESI ne Rinas se ishte ne kerkim
Richie Spiro
Richie Spiro Pred 3 dnevi
Mjeket kane 1 vit qe perballen me covid ndersa ti avokat flet si gjobaxhi.
Majlinda Nano
Majlinda Nano Pred 3 dnevi
Po pse o avokat si ngrihen rrogat si te duash dhe kur te duash. Te gjithe i duan rrogat e larta. Edhe une dua rroge me te mire, po nuk mund te le pune se dua rroge te larte. Ose del nje pjese e punonjesve te kerkojne ate cfare duan dhe te tjeret vazhdojne punen ose nuk mbyllet institucioni fare . Sa mire i doni rrogat dhe thoni kemi pune me pergjegjesi dhe shtrese sepse eshte nje institucion i sigurise se lart, atehere kur eshte nje institution kaq i rendesishem pse e mbyllet dhe iket ne shtepi.
Majlinda Nano
Majlinda Nano Pred 3 dnevi
Ja po ata e sqaruan kur nuk ka sh. fluturime nuk ka nga te dali paga. Qe i kane mbajtur te gjithe ne pune kjo eshte gje e mire. Ata marrin paga me te larta kur ka me shume fluturime, po per kete cfare duhet te thone. Edhe pa qene financier i kupton keto gjera. Si ne nje familje femija do shume gjera, por kur prinderit nuk punojne cfare do i japin. Une punoj ne gjermani, edhe ne punen time punonjesit luftojne per rrogat e tyre po ata nuk lene punen, se po te lene punen behet katastrof. Ja kane ulur personelin e punes per te njejten pune qe kishin dhe me pare kur punonin dy, tani punon nje. Po njerezit vazhdojne te punojne. Pastaj rroga nje milion e gjysem ne muaj nuk eshte pak ne krahasim me te tjeret. Ne gjermani kane falimentuar shoqeri fluturimi dhe njerezit kane dal pa pune. Ata ne shqiperi i mban shteti te pakten. Sa ke jorganin do shtrish kembet.
Fation T
Fation T Pred 3 dnevi
Kto nuk po kerkojne rritje rroge. Por rroga qe merrin ja kan ulur.... :nqs ky shteti yn do ishte kaq social e te ndergjeqshem, duhet te ishte kryeministri i pari qe te kerkonte vet nga paga e tij te merrte vetem 50% dhe kshu te gjith administrates shteterore.... kshu do isha komplet DAKORD. Por kjo qe po ndodh jan politikat e rames sps Kryeministrit i plq trazirat eshte mjeshter ne kte fush👎
Kristiano Albanese
Kristiano Albanese Pred 3 dnevi
Kontrolloret pretendojne se kan shume kohe qe merren neper kemb. U ulet rroga dhe kercenohen per heqje nga puna.
Thimie Tahiraj
Thimie Tahiraj Pred 3 dnevi
Se keni faje ju po ju doni future ne burege qe se ka shtet
Jony Enns
Jony Enns Pred 3 dnevi
Ca turpi te pa ngopur legena
Naprej
If Among Us Had 0 Impostors
1:07
I ASKED MY CRUSH TO PROM
8:55