Temno

Komentet e Ramës dhe Metës për kontrolloret, flasin: Nurellari, Babaramo, Kadia dhe Gjikondi 

Ogledi 6 tis.
90% 52 6

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

7. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 23   
Martin 1444
Martin 1444 Pred 2 dnevi
Pergjegjesia e ministres !
Ujku Prrenjas
Ujku Prrenjas Pred 14 urami
Ja do e shohim!
Natasha Stefa
Natasha Stefa Pred 3 dnevi
PAPERGJEGJESIA E QEVERISE RAMA
Nefid Fid
Nefid Fid Pred 3 dnevi
B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 Clickhere : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1 1617897709
Selfo Rrokaj
Selfo Rrokaj Pred 3 dnevi
Babaramo ore një qyp me mutë është kohë krize dhe kudo ka përgjysmë rroge sepse ti baba qypi marke rrog mbi 2miljon dhe nuk është e mjaftueshme kjo është tepër qesharake
Jimy Cho
Jimy Cho Pred 3 dnevi
RAMA E BERI TE HEQIN VEMENDJEN E VJEDHJES 118.000.000 MILIONEVE QE PO FLISNIN CDO DITE
Loreta Isufllari
Loreta Isufllari Pred 3 dnevi
O babamuti rilexoje kontratat e punes qe kane , ata duhet direkt ne pranga , ti therrasin radakes!
Loreta Isufllari
Loreta Isufllari Pred 3 dnevi
Mbylljani gojen thuqit se nje pjese po kerkon ushqim ne kosha plehrash e ata po stresohen me nga 2000 dollar
Loreta Isufllari
Loreta Isufllari Pred 3 dnevi
Propogand po ben gravatkuqi?
Mario Kruja
Mario Kruja Pred 3 dnevi
Është dezertim të lesh atë lloj detyre. Të gjithë të pushohen dhe ndiqen penalisht.
Isalume Arapaj
Isalume Arapaj Pred 3 dnevi
Ore paska ikur edhe anagramma , llafoset percart
Lewis Tpln
Lewis Tpln Pred 3 dnevi
Nurellari librin e shtëpis ta qiftë gjithë shqipëria
Murat Shehu
Murat Shehu Pred 3 dnevi
NESE SALI-ILIRI DO BURGOSEN Shumica e popullit do e festojne siç festuan Trojanet largimin e grekerve. Do gezojne siç gezuan Tiransit hedhjen e bustit te diktatorit. Do te brohorasin siç brohoriten partizanet kur çliruan atdheun. Do te hidhen perpjete si ushtaret e liruar. Do te ndjehen te lehtesuar si çifutet kur gjeten vendin e premtuar. Do te ndjehen te hakmarrur si Konti Monte Kristos ndaj atyre qe e degdisen padrejtesisht ne burg. Do te besojne ne demokraci siç besojne te gjithe te tjeret qe jetojne ne perendim. Do ta quajne njeri-tjetrin kundershtar politik jo armiq te betuar. Dhe ne fund nuk do te thone me paskemi qene race e poshter por por paskemi pas ne drejtim dy njerez qe mos i paç ne lagje jo me ne krye te vendit. Ok?
Paulo Molkerei
Paulo Molkerei Pred 3 dnevi
Po qfare te drejtet flisni ju mor lepirsabethe po kur nuk te pelqen ajo page qe e perseris qe asht 10 fish e popullit fukara shko liro venin e shko e va fanculo
Paulo Molkerei
Paulo Molkerei Pred 3 dnevi
Ky veprim duhet denohet o njeres nga te gjithe. Shumica e popullit jeton me 1/10 e lekve qe marrin ata te priviligjum turp haram ju mallkofte zoti.
A q
A q Pred 3 dnevi
CFAR JUSTIFIKIMI KA NDODHUR NFRANC E BELLGI ,VETEM PARISI KA 6 AEROPORTE.O BABARAMO.
Daniel official hh City
Babaramo do rrahur mgjes drek dark
A q
A q Pred 3 dnevi
SHUM E VERTE KET LOJ E BEJN RUSET BASHK ME BASHKPUNORET E MBREDSHEM.
Teli Teli
Teli Teli Pred 3 dnevi
Injorantja edhe delja rames ... katebeje me naton thote forcat ajrore te natos kan kotrolloret e vet qe kontrolloje te gjithe pjesen ajrore te botes .... fare thjesht mund te kontaktojne edhe me avjonat e pasagjerve edhe ti drejtojne
Video Interesante
Video Interesante Pred 3 dnevi
Kam nje pyetje ketij kadias sa i eshte ulur rroga?
Ujku Prrenjas
Ujku Prrenjas Pred 14 urami
Pyet Arminen!
Laurent Mitrushi
Laurent Mitrushi Pred 3 dnevi
Cfare shpërfillje!? Edhe ne ketej 67 % te rroges kemi mare nga Korona, është normale
Andrea Çobo
Andrea Çobo Pred 3 dnevi
Babaramo nje gazetar lepires turp per ju qe mban kete qendrim
Andrea Çobo
Andrea Çobo Pred 3 dnevi
Ti mor cam cfar flet kote dhe mbron keta qe demtojne vendin nuk shikojne cfar rrogash merre populli
Michael Deleon
Michael Deleon Pred 3 dnevi
Babaramo je tamam si prezervativ i perdorur.
Ujku Prrenjas
Ujku Prrenjas Pred 14 urami
Klluf!..mos u bej kaq formal!:))
Daniel official hh City
🤣🤣🤣🤣
Clay L
Clay L Pred 3 dnevi
😁🤣
Xhelal Aliti
Xhelal Aliti Pred 3 dnevi
🅙︎🅩︎🅑︎🅢︎🅗︎🅢︎🅙︎🅐︎🅗︎🅢︎🅗︎🅑︎🅧︎🅝︎🅢︎🅑︎🅓︎🅝︎🅓︎🅑︎🅧︎🅙︎🅑︎🅢︎🅑︎🅩︎🅑︎🅩︎🅥︎🅧︎🅑︎🅧︎🅥︎🅩︎🅗︎🅓︎🅗︎🅓︎🅗︎🅓︎🅧︎🅕︎🅑︎🅒︎🅝︎🅧︎🅑︎🅧︎🅗︎🅖︎🅓︎🅙︎🅡︎🅙︎🅕︎🅝︎🅑︎🅓︎🅓︎🅩︎🅓︎🅑︎🅓︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅝︎🅝︎🅝︎🅝︎🅝︎🅝︎🅝︎🅝︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅝︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅑︎🅝︎
Naprej
If Among Us Had 0 Impostors
1:07