Temno

Avokati Rezart Kthupi zbulon takimin e sindikatës së kontrollorëve me Metën, ja çfarë u diskutua 

Ogledi 7 tis.
% 0 0

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

7. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 13   
Niko Bardhi
Niko Bardhi Pred 3 dnevi
Turp turp shume shume shume turp aaaaavuuuuukaaaattt
Armir Begaj
Armir Begaj Pred 3 dnevi
ate rifillimin e punes te ilir metes e dim ne qe e ben me rujt sumen se nuk i eci plani. ai barkderri qe mbron ata qe bllokuan komplet shtetin duket qe ska punu nje dit por vec merret me thashetheme
Veko Barjamaj
Veko Barjamaj Pred 3 dnevi
Vendimin evka mare xha Saliu she daje Likja moj zonja avokate.Si nuk ju vjen zore po vendet e mikut do bejne naze ,se femijet tane ulin kokat edhe kur kane ye drejte
Imperial Leather
Imperial Leather Pred 3 dnevi
Pyetja pse është shumë kriz globale
Video Interesante
Video Interesante Pred 3 dnevi
Super komod avokati, jan kapur mat te han mutin tani qe kan ber prej nje viti
J A
J A Pred 3 dnevi
Rroga 4600 dollare ne muaj??!! Kjo rroge edhe ne Amerike eshte rroge e mire😡😡😡😡😡. Po normale jane vende te mikut e te shokut
Cappo Cappoo
Cappo Cappoo Pred 3 dnevi
Ne gjermani e shtete te tjera e kane rrogen nga 10 .000€ e siper ...se nuk jane punetore komunalet kto kane me pergjesi te larte
Jam Kush Jam
Jam Kush Jam Pred 3 dnevi
@Krenar Duka ... kot pjerdh se as presidenti jot s’e ka rrogen aq edhe eshte i’domosdoshem’ per shtetin 😂😂😂
Krenar Duka
Krenar Duka Pred 3 dnevi
Kerkesa e ngre rrogen. Ku eshte cudia ketu. Mer spiropali me shum dhe nuk ben asgje vetem vjell vrer per dit. Le te cojn te tjer po kan Kush i ndalon.
Richie Spiro
Richie Spiro Pred 3 dnevi
Si nuk ke pak cipe o avokat? Mjeket kane nje vit qe perballen me pandemi dhe nuk braktisen detyren. Turp
Gotshot 83
Gotshot 83 Pred 4 dnevi
Mos votoni kurr PD dhe LSI !! Jane antishqiptar
Sander Lilo
Sander Lilo Pred 3 dnevi
@Krenar Duka voto te hapen shtepite puplike sepse Mona do ngelet pa pune
Laberia Tv
Laberia Tv Pred 3 dnevi
@Krenar Duka goxha problem paske
Krenar Duka
Krenar Duka Pred 3 dnevi
Ore une jam i pa vendosur. Nuk me thua Ke te votoj??
Trip cosi
Trip cosi Pred 3 dnevi
BRAVO 🇦🇱👍
Laberia Tv
Laberia Tv Pred 3 dnevi
As PS. Njesoj jan te gjithe vlla
Children Video
Children Video Pred 4 dnevi
Respekte!Ato kane stres!Si skan turp!Jane mjeket edhe policet ne kushte shumee me te veshtira se keta edh keta kan paftyresine te bejne greve!!!!Ore ju kontrollor .... a e dini se cfare presioni kan mjeket?Po policet a e dini se kane cdo dite jeten ne rrezik?
Pren Bezhani
Pren Bezhani Pred 4 dnevi
Po neqoftese hiqen 2 polic te gjith te tjeret te len pune per solidaritet
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred 3 dnevi
Po pse jo njerez jan si 1 si 2 si 200 po ju jeni rrit me rrum komunzimi ta kbyllim gojen ne
G. T
G. T Pred 4 dnevi
Ambasadat e huaja jane institucione vetem ne Republiken e Bananeve qe nuk eshte ne gjendje te vej disa halabak nen kontroll!!!
olgert
olgert Pred 4 dnevi
Po ta shkri nje lingonte se nuk u be qameti.
Liliana Saliasi
Liliana Saliasi Pred 4 dnevi
Si nuk paska vajtur presidenti te rihet me ata sic vajti te frd
Daniel official hh City
🤣🤣🤣 neser vete
Jam Kush Jam
Jam Kush Jam Pred 3 dnevi
🤣🤣🤣 e fort per zotin
Naprej
DEVITO - JU 🦍
1:28
Ogledi 750 tis.
DEVITO - JU 🦍
1:28
Ogledi 750 tis.
zbog ovoga me nije bilo...
10:19
SIDEMENS GOT TALENT
1:13:21
Ogledi 8 mio.