Temno

Edicioni Informativ, 08 Prill 2021, Ora 00:00 - Top Channel Albania - News - Lajme 

Ogledi 31 tis.
90% 278 29

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#EdicioniInformativ#News#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

7. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 23   
12345 12345
12345 12345 Pred 3 dnevi
iliri mafjozi si gjithmone cfare vidhet dhe cfare ndothe ne shqipri fshijet ky qene per interesat e veta te mallkuar qofshin ata qe votojn kte parti mafjoze
Visi Tirona
Visi Tirona Pred 3 dnevi
Ky eshte grusht shteti nga Saliu dhe Ilir meta kriminelat me të medhenj të shqiperis turp
Henry richard
Henry richard Pred 3 dnevi
ILIR META MONIKA SIHANUKU, HEAD OF ORGANISED CRIME
qamil xhamani
qamil xhamani Pred 3 dnevi
SHQIPETAR KENI KUJDES KE SALIU DHE ILIR. SHKERDHATA. DHE BASHA KOPIL
qamil xhamani
qamil xhamani Pred 3 dnevi
ZOTI RAMA. ATO QE KAN BO KETE VEPRIM. JANE SHOKUT E SALI HAJDUTIT
xhevdet cekrezi
xhevdet cekrezi Pred 3 dnevi
O INJORANT IK NGA BELSHI SKE FYTYR TE VESHE NE BELSH API SYTE SI ESHTE BERE BELSHI
xhevdet cekrezi
xhevdet cekrezi Pred 3 dnevi
O LUL SI KA MUNDESI QE SHTETI TE BLLOKOJN PUNE E SHTETI PRANDAJ JUVE SJU BESON NJERI SONDAXH MREME P. S. E NZIRTE ME 74 MANDATE
Bjordi Bajraktari
Bjordi Bajraktari Pred 3 dnevi
Treshja anti shqiptarve e ncoren koken perseri turp sa koh esht berisha Kur ska me pa hajr ky vend roft rama ishalla 1 or e me per para ti arestoje dhe burg
Macoku Shqiptar
Macoku Shqiptar Pred 3 dnevi
Ilir Meta me Saliun do varur mes Tiranes
Sony 1234
Sony 1234 Pred 3 dnevi
Tani i gje ten me bo grebe e me kerkue kush te se duan te minosin zgjedhjet. Amerika ka verdiktin e popullit te Arrestoi te gjith politikanet e korruptuar.
Mary Petsou
Mary Petsou Pred 3 dnevi
Loje mafiozesh per pushtetin, ne kurrizin e popullit,turp per shqiperine
Shyyqerie Latifi
Shyyqerie Latifi Pred 3 dnevi
O mortaja te haje
Bujar Kura
Bujar Kura Pred 3 dnevi
Shqiperia duan ta bene corbe derra s nuk eshte menduar per populli n at a dhe politica jan ber kot Kembe duar
hatixhe pellumbi
hatixhe pellumbi Pred 3 dnevi
Ti je nje maskara ti je qene komuniste
hatixhe pellumbi
hatixhe pellumbi Pred 3 dnevi
Rama eshte kriminel drogemen komuniste turpe
coin paradise
coin paradise Pred 3 dnevi
Bobo çfarë ndodh kështu
Baki jeni te medhenj Nelaj
O Ilir Qeni , o krimineli i vendit Boll o qeni rjepur
Τασια Μουκαη
Ikni. More. Majmun. Ce. Pre. Te. Grn. Preveteini. Nuk. Ini. Pre. Popullin. Popullivuannepr. Bot
vatan toka
vatan toka Pred 3 dnevi
Si gjithmon skenari i ketij akti kriminel eshte i armikut te perhershem te Shqipetarve Sali.Berisha!...un sdi qysh more ky i paftyrë nuk i kalon edhe kto dit jete qe i kan mbet me nipa e mbesa po meret ende me kto gjona, turp turp per jetë dhe varri mos e duroft ket pis plak qe ja nxiu jeten popullit qe 30vjet me zi se Enver Hoxha, ky i fundit bile ishte atdhetar po ky far saliu me gjitha t'qijat po hallall i qoft popullit te Shqipnisë qe po e denon me votë dhe prap n'zgjedhje mos i jepni votë ketij kryekrimineli dhe klikekes se tij miliardershe.
Stolie Pepa
Stolie Pepa Pred 3 dnevi
@Valentina Bleta O zot cfar bejn keta keshtu duan te bejn luft duan te na vrasin djemet mblidhni mendjen se po vjen ere e keqe per shqiperin djema mos u merrni me as njr polikan se ata vet fshihen dhe u fusni juve jo djema se nenat baballaret motrat vellezerit nuk durojm dot ju polikan mblidhin mendjen mos na vrisni femit
Valentina Bleta
Valentina Bleta Pred 3 dnevi
O zot cfar behet keshtu ,nuk fitohet nr kuriz te popullit hiqni dor nga keto pislleqe Zoti ju denofte Amen
Ledri Tahiraj
Ledri Tahiraj Pred 3 dnevi
Sa te zhduken kta plera dhe te burgosen mbas do shpetoj shqiperia dhe gjith shqiptaret ku do qe ndodhen
Alban Gjeka
Alban Gjeka Pred 3 dnevi
Te cojm ne shkolla pencionistet se rini ska me ;)
Alban Gjeka
Alban Gjeka Pred 3 dnevi
Vetem 1 avion luftarak ose 1 Helikopter do ti duhej nje shteti fqinj te na pushtoj aq te fort jemi neve si shtet ... po mbyllin edhe shkollat se ska me te rinj hiken te gjith
Engjell Lamaj
Engjell Lamaj Pred 3 dnevi
No no
Engjell Lamaj
Engjell Lamaj Pred 3 dnevi
Mini
Engjell Lamaj
Engjell Lamaj Pred 3 dnevi
Bini
Engjell Lamaj
Engjell Lamaj Pred 3 dnevi
Hi Nina
Engjell Lamaj
Engjell Lamaj Pred 3 dnevi
Bini by
rr v
rr v Pred 3 dnevi
Rriti rrogat o leshko edvin vucici mo ha presh kot.
Naprej
DON XHONI - MAFFIA
2:49
Ogledi 1,8 mio.
ARMAGEDON FINALE | Full event
3:14:46
DON XHONI - MAFFIA
2:49
Ogledi 1,8 mio.
ARMAGEDON FINALE | Full event
3:14:46
I ASKED MY CRUSH TO PROM
8:55