Temno

Andi rikthehet në program dhe tregon gjithçka, çfarë do ndodhi - Përputhen Prime, 17 Janar 2021 

Ogledi 1,5 mio.
89% 13 007 1 522

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

17. jan. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Jeton Neziri
Jeton Neziri Pred 5 dnevi
Ky arjan Kondomi esht njeriu me I poshter qe egziston ne ket emision
I86
I86 Pred 11 dnevi
Me pelqen shume Arjani ! Bravo per fjalet plot vend qe thua gjithmone!
Aida Gjinoshi
Aida Gjinoshi Pred 13 dnevi
Po po
Pushteti 4
Pushteti 4 Pred 19 dnevi
Publikohen perfundimisht fotot e Melises dhe Andit duke u puthur tek Cataleya 😱😱😱👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 sltv.info/label/ba5qlrmRiaugg2s/video
Kadri Veseli
Kadri Veseli Pred 20 dnevi
Heki kto moterqima kosovar si po vin kto turq kosovet po vin ktu ne shqipri dhe bajn si perdhaca
seeni gzty
seeni gzty Pred 22 dnevi
por jo vetem kaq.
Adriatik Beli
Adriatik Beli Pred 23 dnevi
Tea shyqyr qe yri ne emisionin perputhet qe regulloj imazhin e vet se ishete si fok deti
mikea hiooi
mikea hiooi Pred 26 dnevi
te lumt Arjan Konomi je legjend dhe opinionist i vertet.
yuoop noke
yuoop noke Pred 26 dnevi
por jo vetem kaq.
seeni gzty
seeni gzty Pred 22 dnevi
Andi mir e ke👍👍🤌🤌
sokin jon
sokin jon Pred 27 dnevi
por jo vetem kaq.
seiom jvony
seiom jvony Pred 28 dnevi
Sa e urryeshme kjo melissa, te neveritet sa her hap gojen
mikea hiooi
mikea hiooi Pred 26 dnevi
ik moj budallaqe kush te digjon ty moj po ti shkove tek mama e Mevlanit dhe i the ti je vjera me yyyym
EDi i
EDi i Pred mesecem
Arjani esht si Babaj i tyre , ka te drejt ti shaj dhe tja tregon rrugen. Po Nuk lejon dikon tjeter te perzihet ti ofendon ose ti jep „kshilla“ (Fatma) . Shifet se Arjani i ka ne ❤️ kta Cunat dhe gocat T lumt OG Arjan
yuoop noke
yuoop noke Pred 26 dnevi
Lere o Mevlan ajo flet ne ajer me kete pergjigje qe te jep ty kure mos u lidh me keto femra si Melisa
Georgia Kurti
Georgia Kurti Pred mesecem
TURP TURP EDHE VETEM TURP TE KESH TI bora DHE ATO 2 INJORANTET TA DETYRONI DERIS SA TE IKUN OSE TE THOJ ATO QE DESHIRONI JU INORANT
seiom jvony
seiom jvony Pred 28 dnevi
Arjan Kondomi
Kleahh _.
Kleahh _. Pred mesecem
Qka keni ton kunder bores? Bora mir e kishte sepse lediana nuk eshte vetvetja eshte thjeshte mendjemadhe dhe dyftyreshe🤷🏻‍♀️
sokin jon
sokin jon Pred 27 dnevi
Vajza që unë dua sltv.info/label/rdZkl7OihaaGkng/video
Habbeess Ss
Habbeess Ss Pred mesecem
Andi i ri : a u qove a u qova😂
Pepaj Shpresa
Pepaj Shpresa Pred mesecem
Bora pa sytjena paska qen mo 🤣
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Pred mesecem
lodhet cdo jav melisen ne perballje me dike ,i jepni minutazh se mendoni se kshu do merrni sa me shum klikime po se dini qe po na lodhni dhe po na e bezdisni si emision
ELBANA Kavoci Kavoscikavosci
Tup cfare po flitet keshtu vazat vashdon se gazetaret flasin kote
Lolo 82
Lolo 82 Pred mesecem
Keni ik per lesh veç ledjanes eshte e mire
princesa princesa
princesa princesa Pred mesecem
Kush mundet mem ndihmu si me shiku perputhen prime 24.01.2021
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Pred mesecem
turp per borën e pa edukat dhe shume rrespekt per arjanin 👏
Bes Bau
Bes Bau Pred mesecem
Sa te cmendur jeni qe smundeni nje Melise"Aktore amatere "ta kuptoni.. 100%jam i sigurt qe Melisa do te hjek qafe Mevlanin, natyrisht shkaku i Atdheut!!!Melisa ben cmos qe Mevlani te duket sa me keq shkaku i Atdheut.. Po sigurisht qe shum shpejt dot zhgenjehet nga Atdheu dhe dot kthehet te Mevlani ose te Andi i ri..
dcoog anml
dcoog anml Pred mesecem
Melissa je Shum False dhe shum Gjeloze... Po dukesh si nje femiii ... Je shum goc e lazdruar ... Gjeloze shum ...
Bes Bau
Bes Bau Pred mesecem
I LUMTE OPIONISTES RE 👍👍👍 CDO FJALE E KA TE DREJTE.. MELISA KERKON VETEM PRETEKS PER TU LARGUAR NGA MEVLANI.. PO DO QE MEVLANI TE MBETET FAJTORI.. JO ZONJUSHA MELISE 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️TASH E KA ATDHEUN DISA JAVE. KUR DOT KUPTON KUSH ESHT ATDHEU, MELISA DO TI HIDHET NE QAFE MEVLANIT.. DHE SHPREHJA E SAJ DOT JET, PO KSHTU JAM UNE!!!!
dcoog anml
dcoog anml Pred mesecem
my mind after this video: okay, okay, oww kay
Bes Bau
Bes Bau Pred mesecem
NJE KENGE PER MELISEN.. MELISA E BUKUR SIKUR ZANA, JEVGE NGA TIRANA E RRITUR ME ITALIANA 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂 JA KENGA
Era Panajot
Era Panajot Pred mesecem
E lindur ne lacjana
Era Panajot
Era Panajot Pred mesecem
Hahahaaaaaaaaaa
Anita Admir Haxha
Anita Admir Haxha Pred mesecem
Andi mir e ke👍👍🤌🤌
Beauty tips !
Beauty tips ! Pred mesecem
sltv.infoWqzmADDRTRI
Donika Shkembi
Donika Shkembi Pred mesecem
ik moj budallaqe kush te digjon ty moj po ti shkove tek mama e Mevlanit dhe i the ti je vjera me yyyym
Donika Shkembi
Donika Shkembi Pred mesecem
Lere o Mevlan ajo flet ne ajer me kete pergjigje qe te jep ty kure mos u lidh me keto femra si Melisa
Adrian Koni
Adrian Koni Pred mesecem
Vajza që unë dua sltv.info/label/rdZkl7OihaaGkng/video
Dardania Sacra - Kosova
Arjan Kondomi
ardi bone subcribe
ardi bone subcribe Pred mesecem
fationi dmth ma i drejti osht respekt 👍👍
Arianiit Selmani
Arianiit Selmani Pred mesecem
Arjan baba je aa
Ela K
Ela K Pred mesecem
Imoraliteti eshte ne trurin tend o Fatma njerzit sjane njesoj boll e kryqezuat Ledianen
Tony Papa
Tony Papa Pred mesecem
Nuk po r marr vesh me kete Melisen se po na ngre nervat kur ben si femije e pabindur dhe flet pa mbarim dukr bullizuar Mevlanin dhe Ledianen.xhelozi e paster...Mevlani u permbajt shume dhe Melisa duhet te f off
GODBANIAN
GODBANIAN Pred mesecem
o arjan legjenda
opzz xsin
opzz xsin Pred mesecem
turp per borën e pa edukat dhe shume rrespekt per arjanin 👏
nitinisa2
nitinisa2 Pred mesecem
Melissa je Shum False dhe shum Gjeloze... Po dukesh si nje femiii ... Je shum goc e lazdruar ... Gjeloze shum ...
Arianiit Selmani
Arianiit Selmani Pred mesecem
Eh qka ish kan qeky zhvlersimi minxi i ram nfije
Angie Muca
Angie Muca Pred mesecem
Bravoooooo Arian Konomi qe ju ktheve Fatmes 😂 😂 😂 😂
opzz xsin
opzz xsin Pred mesecem
Bora I thote Ledjanes cohu ik kur e di shume mire qe ajo nuk do ta bej se eshte Vajze e edukuar
Bajrami Leonora
Bajrami Leonora Pred mesecem
O melisa pse gjith ky mllef per mevlanin apo mendoje se gjith djemt duan te te duan vetem ty. Ti perqafohesh e puthesh me te gjith djemt e perputhen per nje keng te kushtuar e ben kaq te madhe. TI JE XHELOZJA E PERPUTHEN DO QE TI KESH TE GJITH DJEMT PER VETE.
Arben Ismaili
Arben Ismaili Pred mesecem
Jfjfjvkbd ncmci
fieri fieri
fieri fieri Pred mesecem
Pse nuk e ndryshoni njeher djemt kerkojn vajza, te jen 6 djem edhe 20 vajza
fieri fieri
fieri fieri Pred mesecem
O bora popjerdh kot nga goja ktu karshi ledjanes, kisha nje mendim tjt per ty sk prezantuese por me kete qe bere te hoqa viz
Besa Zito
Besa Zito Pred mesecem
Turp Bora
aida shehi
aida shehi Pred mesecem
E e
54ProGamingHD
54ProGamingHD Pred mesecem
Te të vijë TURP Bora.
gxim krasniqi
gxim krasniqi Pred mesecem
ky panajoti kret trap ku ka kultur familjare
gxim krasniqi
gxim krasniqi Pred mesecem
lQfar gjelozie e prisht ndaj ledijanes shum zemer zi dyt jan plehra melisa edhr atdheu
gxim krasniqi
gxim krasniqi Pred mesecem
Ledijana eshte nje femer gjiande nuk e merito me u ul me ato femra te ulta
gxim krasniqi
gxim krasniqi Pred mesecem
Mevlan ti je me i miri mos u dorzo para nje pa njeri
Nela Ago
Nela Ago Pred mesecem
Bravo Mevlan
Nela Ago
Nela Ago Pred mesecem
Andi Tea te dya po rrejn dicka
dcoog anml
dcoog anml Pred mesecem
publikun.
Aidd Deliu
Aidd Deliu Pred mesecem
Tea eshte adheruese ka shikim shum te mir dhe te embel pote isha 20 vjet ose me shum a me pak dhe te vija ne perputhen dote dilja vetem me Tean por jam 13 vjeqë te dua shume Tea prej te gjithave dhe melisa me pelqen sepse eshte tipi im qe ja mbyll gojën atyre qe e meritojne dhe qe nuk e dine qka eshte te dashurosh dhe mos te tradhtosh ju dua Melisa&Tea❤
Happy Memories
Happy Memories Pred mesecem
Bora I thote Ledjanes cohu ik kur e di shume mire qe ajo nuk do ta bej se eshte Vajze e edukuar
dcoog anml
dcoog anml Pred mesecem
mishi me 2 sy
Happy Memories
Happy Memories Pred mesecem
Ana 1 dhe Melisa Kane te njejtin mbiemer? A Jane kusherira a motra?
Keli Shehu
Keli Shehu Pred mesecem
Po si nuk pash nje gje zerjoze te ky emisoin esht ber bajat
Emiljan Haziri
Emiljan Haziri Pred mesecem
🤣😂😂😂 the best Andi dhe tea thyn akullin 😍😍🔥🔥🔥
Jetaa Hyseni
Jetaa Hyseni Pred mesecem
Uroj te mos jen ne Prime tjeter keta tjeret pos Arian konomit!
Vanessa Pejë
Vanessa Pejë Pred mesecem
Mos e ofendoni more Arjanin 😩 keni pak Respekt. Ky ka nerva me u mar me ju e ju ma ofendoni Arjanin
Aferdita Gerguri
Aferdita Gerguri Pred mesecem
Te lumt Arian Konomi qe i mbyll gojen ksaj fatmes te lumt je njesh aty je king ne qdo aspekt
Nurten J
Nurten J Pred mesecem
bravo Arjan 👍👏
Vanessa Pejë
Vanessa Pejë Pred mesecem
Ne asnje Puntat me shume se ketu nuk me ka pelqyer aq shume Arjani lumet ne qe te kemi Arjan 🤝
Antonio Gupi
Antonio Gupi Pred mesecem
Cjane keto Sorra kush i fton keto qe sdine asgje vec bla bla bla Shurat e dreqit
Alban Ajruli
Alban Ajruli Pred mesecem
Ooo hekni qat music
Imelda Muca
Imelda Muca Pred mesecem
kjo elona opinionistja me e bezdisshme dhe me argumentet me pa lidhje qe ekzistojn
Pren Bezhani
Pren Bezhani Pred mesecem
O Andi po nusja jote Tea tha qe Andi pervec se esht pa qef ka dhe paknaqsi me produksionin ,kush genjen ti apo nusja apo te dy
Cecil hakim
Cecil hakim Pred mesecem
Turp te kesh bora zemain ca thu moj i ke mende ledjana eshte mebe mira aty
F3llanza Hamza
F3llanza Hamza Pred mesecem
Bravo Arjan Konomi se je me I drejti aty dhe opinionist me I mir se ti skishin me pas.
Xhevat Krasniqi
Xhevat Krasniqi Pred mesecem
Kjo melisa e shpifur
John John
John John Pred mesecem
Ore po nqs andi dhe tea jan cift cfar mutin duan qe rrin ne program kot sa me mbajt karrigen nxet. Kjo tea pupupupuppyppu si ato sjukat qe nuk bojn as vez dhe as zogj,cop mishi me 2 sy
Suada Ismaili
Suada Ismaili Pred mesecem
Fatjon Kuqari si Sabrica në birjan
Suada Ismaili
Suada Ismaili Pred mesecem
Ledjana është me e sinqerta mos e akuzoni se nëse të përqafon dhe ti e le vajzën
Suada Ismaili
Suada Ismaili Pred mesecem
Ju jeni të gjith me te rinj dhe duhet të dëgjoni kritika që të mësoni sa të jetosh do mesosh
Suada Ismaili
Suada Ismaili Pred mesecem
Edukata është të dëgjosh Fatjon Kuqari jo ta ngresh zërin se as në gjykatë ske të drejt ta ngrini zërin
Suada Ismaili
Suada Ismaili Pred mesecem
Arjan Konomi Profesori kurse këta nxënësit e llastuar nuk e dëgjojnë
Elisabeta Catalano
Elisabeta Catalano Pred mesecem
Arjan je❤❤❤❤❤❤
berutto Berutto
berutto Berutto Pred mesecem
Ky emisioni eshte nje scam ne kuptimin e plote te fjales. Nuk ka fare lidhje me titullin me mira tia kishin vene emrin opinion apo ku di une 😑😑
ARBI ARBI
ARBI ARBI Pred mesecem
si LEDJANA jan me shume se gjysma e femrave e nuk ka as gje te keqe ajo e merr me me avash..edhe tea ate ben por ruhet sh dhe di te flase bukur nuk ka emocion para kamerave, e lediana do kohen e vet
ARBI ARBI
ARBI ARBI Pred mesecem
bravo ARJAN per komentin ndaj ledianes...e vertet tju vij TURP BORA nese LEDJANA eshte e ndryllur nuk keni pse ta nxirrni skur ka ber namin qe i hodhi doren ne qaf MEVLANIT. ju po e nxirrni ate si skandal si nje viktim po turp tju vijn per kete veprim te pakten te prisnit edhe pak e ne takimin e dyte ti thonit do te nxjerrim ate qe te ka hedh doren ne qaf. nuk me pelqen si e "larguat" LEDJANEN!
Angela Selimi
Angela Selimi Pred mesecem
Po si i kishin kurdisur vajzat te thonin do largojme Ervinin
H A
H A Pred mesecem
Poo ato tjeret qe u larguan pa ze apo skishin shoke si Andi qe su permenden
bocoy noiu
bocoy noiu Pred mesecem
Shume e ulet melisa nenqmon ne menyren me te keqe me gjeste dhe veprime koleget e saj 🙄🙄
emaa v
emaa v Pred mesecem
I verdulen ledianes le karrigen ik nga emisioni po ka shume faktore qe ndikojne ne turpine saj per perqafime eshte person i turpshem ose ka prinderit teper fanatik po jo ti thot ajo cohu nga karrigia nc nc nc nc
Irini Baçelli
Irini Baçelli Pred mesecem
Arjani m i drejti👏👏
Alfons Merdini
Alfons Merdini Pred mesecem
Spo e kuptoj cfar émissioni qenka ki (përfanca) apo (përputhen) me se te gjith flasin per fansa dhe shikime ne tik tok dhe instagram
Alfons Merdini
Alfons Merdini Pred mesecem
Qe do te thot
bocoy noiu
bocoy noiu Pred mesecem
te bejne gjera jasht deshires tyre vetem e vetem per te arrit ju lek! Marre ju qoft. Kjo osht me t’a pshu*** personalitetin. Herdo kurdo ka me ju dal era.
MsTironce
MsTironce Pred mesecem
Me lot 1:32:00 i madh fare Arjani 🤣😂🤣
Ardit Ademi
Ardit Ademi Pred mesecem
Mevlani esht p9 😂
EST19 XX
EST19 XX Pred mesecem
o bora ik mos ta shohim mo surratin se na çave krin me at ze krvash
Daniel D
Daniel D Pred mesecem
Me vjen keq per Arjanin qe meret me keta injorante
bruna diko
bruna diko Pred mesecem
Moj lediana kur ke hyr ne kte emision ke lexuar dhe subjektin normal qe do pezullohesh nese del jashtekontrollit te skenarit te olses vetem nese eshte vazhdimi i showt tend per te mare pike Se vetem realitet nuk ka atje boll se na merzitet
REGO REGO
REGO REGO Pred mesecem
Mqafshi mu ,merreni olti currin rradhen tjeter ju lutem
Daniel D
Daniel D Pred mesecem
Çfare idiote Melisa
Emanidona Palla
Emanidona Palla Pred mesecem
Shume Gabim bona Ledjana vajze e mire dhe me edukat
Qani Aliji
Qani Aliji Pred mesecem
Bora kush je ti moj me i than njerit zgjohu. Marre per ty
Anisa Anisa
Anisa Anisa Pred mesecem
Turp ti vi bores dhe te gjith konkurrenteve qe ju sulen ledianes ajo pothuajse ishte gati duke qare sepse ata e bullizonin dhe ajo melisa shum e hap gojen ne vende qe sduhet te flasi
Qani Aliji
Qani Aliji Pred mesecem
Melisa nji gabele nga vjen moj lopë ti??
Jetazenelaj Jetazenelaj
Teja sante nuk pom pelqen hiq
davud aaafff123
davud aaafff123 Pred mesecem
fatma ne i shofim tean e andin se si sillen jasht kameres sinne dtl te melises e shum video tjera dhe tea ishte ajo qe tha un para kameres nuk jam intime please a seshte e njejta gje qe i kersulesh ledianes... jeni kot fare
MsTironce
MsTironce Pred mesecem
Kte emisjon quheni ‘perplasje’ me mir. Se vetem dashuri, mirkuptim apo respekt nuk ka. #hardpass 🥀
Albo Krz
Albo Krz Pred mesecem
Ahhhhh tash e kuptova. Ky emision osht pa pik vlere! Marre ju qoft me ni vend te varfer qysh jan Shqiperia e Kosova , per pak fame i merrni 20 njerz dhe i shtyni mrapa kamerave te bejne gjera jasht deshires tyre vetem e vetem per te arrit ju lek! Marre ju qoft. Kjo osht me t’a pshu*** personalitetin. Herdo kurdo ka me ju dal era.
Naprej
Rich People Have Bad Taste
12:34