Temno

Rikthehet Atdheu,ka diçka për t'i thënë konkurrentëve në " Për'puthen"- Shqipëria Live 2 Prill 2021 

Ogledi 456 tis.
91% 4 166 393

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel.
Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShqiperiaLive#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

2. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Altin Mataj
Altin Mataj Pred 5 dnevi
Shko ne perputhen se do ta gjesh fatin
Rexh Thaqi
Rexh Thaqi Pred 17 dnevi
o atedhe a je nga mahalla e gerqarve se une jom rrit nat mahall bashk me zharavinat jeni nje fis imerkullieshem
Tonny Tonny
Tonny Tonny Pred 28 dnevi
Ma keni lodh mo me ksi muta Kosove si kur ky mut edhe kta mutet qera te Shqipris
Petrit Bulku
Petrit Bulku Pred 28 dnevi
Atdheu Delacroix se ate vanjze qe puthin te tnjeter nuk dal ne TAKim po si kerkon te dal ne takim me Antonelen kur anjo eshte puthur me dnjalin me sipatik Mevlanin
Alex Press
Alex Press Pred mesecem
Kta sikur e kan thirur ta internojn me gjith kto pyetje kot fare, 10 ere nje pyetje i bejn te shkretit te isha un svija fare ne kto intervista vkars..
Flutra Shehi
Flutra Shehi Pred mesecem
Per puthen5prill
Flutra Shehi
Flutra Shehi Pred mesecem
Perputhen5prill
Dava May
Dava May Pred mesecem
Rrespekte ai djali qe flet ne sdudje
Dava May
Dava May Pred mesecem
Atdheu Rrespekte je djale me norma nuke flet per asnje njeri
Elvana Rrasa
Elvana Rrasa Pred mesecem
Ooo njerez nuk ka dashuri atyyy...Aty ka vetem aktor shtirje dhe mbi te gjith per fam.
Elvana Rrasa
Elvana Rrasa Pred mesecem
Po eshte idjot moj pse qesh thot. Aman me dashurin e ledjanes se na hapet barkun
A D
A D Pred mesecem
Ktij i ka hyp vetja ne qef i duket vetja i bukur , por harron se bukuria eshte kur hap gojen 😉
Mira Markaj
Mira Markaj Pred mesecem
⁰⁰
Mir Haxhillari
Mir Haxhillari Pred mesecem
PđfffffffffffffFFzFzFFFFFFffffff::0 0 pppppp z⁰₩
marieta marieta
marieta marieta Pred mesecem
Mamaja e Antoneles doli pak ne TV ...KOT SI THON SI E JEMA DHE E BIJA...
Era Alda
Era Alda Pred mesecem
Shum i bukur je o Atdhe 😍
Tani Tr
Tani Tr Pred mesecem
Vdisni ju per tipa me tipare jevgjish
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami Pred mesecem
Ca e nxirni ne ekran kete atdhe plehren kokren e serbit.atdheu do peshtyre plehra qe haroi si i perdhunonte serbi femrat e fisit te tij prandaj duhet te matet para se te ofendoi femrat shqiptare.turp te kesh o atdhe serbi
Marsida Zeka
Marsida Zeka Pred mesecem
Kush e beri modele ate o zot
Ervis Tera
Ervis Tera Pred mesecem
Ky eshte njeri me vk qe ka kosova turp qe ekziston ne jet
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha Pred mesecem
Eshte shum djal i mire atdheu po flet nga inati
G S
G S Pred mesecem
Olsa muhameti po i hedh hi syve popullit sepse ajo e dirigjon kete emision dhe ajo ketu na e shpreh fiks qe ka dicka me shum me atdheun sepse jo rastesisht eshte ai i ftuar ne tch dhe jo loko ose eri !
Sam Mas
Sam Mas Pred mesecem
Omg 🤮🤮🤮👎🏻👎🏻👎🏻
Besjan Leta
Besjan Leta Pred mesecem
I pas sot bashk me antonelen n magic 4
Lulzim Muca
Lulzim Muca Pred mesecem
Ordiner kosovar
Ajrije Menoska
Ajrije Menoska Pred mesecem
😥😥😥😥😥😥
Enkelejda Habili
Enkelejda Habili Pred mesecem
Atdheu as te flasi nuk di..
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha Pred mesecem
Atdheu flet shum bukur ti thua nga inati nuk di te flas shikoje veten ti se edhe 100 vite me jetu ti smundedh te behesh si atdheu
Arjan Llomi
Arjan Llomi Pred mesecem
Nuk edi pse i jepni kaq rendesi ketij maxhupi qe i dukej vetja i zgjuar se di....
Hase Neziraj
Hase Neziraj Pred mesecem
O bukuroshi i kosoves pse te jesh pishman kur kret gocat ne perputhjen vet te kan puth 😂😂 tkishe nejt vetem edhe pak edhe grat te kishin ardh met puth se i ke kall kret femrat je si 💥💥💥💥
ER Channel
ER Channel Pred mesecem
sltv.info/label/i8Z4us3EaZuKea4/video Per me shume video ju lutem beni subscribe 👇🏻👇🏻👇🏻 sltv.info/watch/hS5w1Hno2ffUl72pkBSxwA.html
LOREDANA LIFESTYLE3
LOREDANA LIFESTYLE3 Pred mesecem
Sa kot ky
Merita Shehu
Merita Shehu Pred mesecem
A nuk ka ndonje personazh me interesant se keta te perputhen? Te hjmbesh kohe te shohesh kete qe na kujton plakat e lagjes.
Lena Prelaj
Lena Prelaj Pred mesecem
Ledjana eshte fallso ignorante 😂😂
Sonila Doqi
Sonila Doqi Pred mesecem
Atdheu esht djal shum mir king
Email !
Email ! Pred mesecem
Ti nuk je djal i mir perfundimisht! Atdhe koti. Ti me atedheun kombetar, jeni dy extreme.
tani laci
tani laci Pred mesecem
Qunat shqiptare te shqiperis nuk po respetohen ne Kosovo pse po ju jepni fame ju 📺 shqiperi
Kim. Ronii
Kim. Ronii Pred mesecem
ATDHE KOTI
Donard Shoshaj
Donard Shoshaj Pred mesecem
Atdhe djaloshi
bazzuka z
bazzuka z Pred mesecem
Pi hypka Atdheu qesaj Atalantes hahahaa 😂
marino leskaj
marino leskaj Pred mesecem
ai gazetari i Topit kishte te Drejte, Atdheu eshte Katalizatori, dhe Olsa duhet ta fusi brenda qe te bej lemsh te gjithe
suisse
suisse Pred mesecem
😅😅 Sikur TEA edhe ANDI 😅 Ledi mevli 😉🤦
Rama Bajram
Rama Bajram Pred mesecem
Ky atdheu shume i bukur
MrGhostmafia
MrGhostmafia Pred mesecem
O Bajrom nale doren
ilda ilda
ilda ilda Pred mesecem
@Tani Tr ku qendro prb nese eshte? Apo ke inat ti se ai eshte jevg e ti malok? 🤷
Daily Things
Daily Things Pred mesecem
Ah mor bajram more bajram
Tani Tr
Tani Tr Pred mesecem
Po lene t'a thot nje femer kte o Bajrom , meqense e the, jevg duket
eli eli
eli eli Pred mesecem
Kjo Deni Doku si del neper televizione kur nuk ka kaluar shume kohe nga aksidenti qe u shkaktua per faj te saj dhe vdiq shoqja e saj pasagjere
Ledina S
Ledina S Pred mesecem
Po ca duhet te bej te vrasi veten
ledjon ymeraj
ledjon ymeraj Pred mesecem
Ste la mola pa e thene 1 gje te keqe ku e di ti si e perjeton ajo shpirterisht kujt i ka dhemb me shum humbja e shoqes se saj tyy?? Po lerini mendimet e keqia qe fati i saj i keq jam i bindur qe deni po te kishte mundesi do e kishte nderru vendin me mikeshen e saj se e ka tregu qe e ka perjetu shum keq humbjen e saj.. fol 1 her mir ste kushton gje respekte 👋
Antonela Berisha
Antonela Berisha Pred mesecem
Faleminderit te gjitheve per mbeshtetjen kjo eshte faqja ime ju lutem me beni subsribe Antonela-Berisha
Haxhi Kurpali
Haxhi Kurpali Pred mesecem
Turp për tye dhe nonen tone qa folshi italisht keshe ta ofendoi at maman tande turp per tye dhe maman tandr se ledjana asht yll edhe Mevlani si spat pak fetyr mamaja ejote mi thon ato fjal ashtu sikur ti antonela ta ka moe mat atdheu sta ka nue npull fare
Dashe Dashe
Dashe Dashe Pred mesecem
Atdheu sdi qa ka lyp atje kur Kosov ka plot femra
Andy Dior
Andy Dior Pred mesecem
Femrat ne kosove e kan mentalitetin shum prapa krahasuar me albania
Tani Tr
Tani Tr Pred mesecem
Famen pra ka lyp ca ka lyp tjeter gopin e nones
Reio o sa e kercej kete leng Macoku
Kushë është mamaja e Antonela Antonelës që vijnë dhe pyeti çiftin ju çfarë jeni ,këtu e ka fajin produksioni që i bën këto lojëra
Reio o sa e kercej kete leng Macoku
Ah more djemë këto vajza sotë të provokojnë dhe pastaj të bëjën më fajë, por princi është djali i mirë dhe i edukuar por ato e vunë para
Aterda Aterda
Aterda Aterda Pred mesecem
Normal shershela-foo😂😂😂
Jeton Bytyqi
Jeton Bytyqi Pred mesecem
sa i mir nuk e ofendon askend sadoqe mundohen komentatort ti nxjerrin fjal nuk i hedh posht askend bravo atdhe shum i mir
Bes Bau
Bes Bau Pred mesecem
Princi kishte 100%te drejte.. Femrat flliqsira qe se lejuan Princin vetem nje fjale te thot si njeri.. Ishin si Orkester e Programuar kunder Princit.. Djalit sju dha as edhe 1 min fjala.. SARA esht nje Femer e flliqur.. Natyrisht qe Sara esht materialiste.. Shihet ne sjelljen e saj
Bes Bau
Bes Bau Pred mesecem
Lediana dhe Mevlani aspak nuk Perputhen. 0,0000%..Lediana esht nje Femer e flliqur qe ska fije Karakteri dhe edukate.. Shikojeni sjelljen e saj kundrejt Mamit Antoneles
rajan rajan
rajan rajan Pred mesecem
Ouuuu ik mo anej...mos mbeshtesni njerez pa lidhje,na e shpifet
edmond beqiri
edmond beqiri Pred mesecem
Kush mendon se eshte ky?Pordhe e madhe, gjeti ca laraska aty te mbaruara dhe i puthi. I ka puthur vetem per injoru djemt e tjere. Ka qene gjithe kohes kundra Mevlanit sepse ja kishte thene per lojen e qelbur qe bente. Nuk e kuptoj me keta moderatoret me te ftuarit qeshin e nencmojne Mevlanin. Ej po shikojeni veten njehere ne pasqyre dhe pastaj komentoni dhe gjykoni te tjeret.,sepse ai Mevlani po mban gjall ate emision .
Festim Liti
Festim Liti Pred mesecem
Atdheu, idjot I lindur!
Georgo Aleksandris
Georgo Aleksandris Pred mesecem
PO JU TE SHQIPERIA LIVE,NUK JU VJEN TURP. THERRISNI NE EMISJON NJE INJORANT QE PA EDUKATE PA NIVEL QE KOMUNIKONTE NE ATE MENYRE ME FEMRAT NJE LEGEN QE MBAN INGJIZIME FEMRAVE PER TI SHANTAZHUAR NJE PLEHRE QE RIPOSTON NJE LITAR TE VARUR DERGUAR NJE FEMRE. TURP PER JU SE AI NUK KA CIPE.
Georgo Aleksandris
Georgo Aleksandris Pred mesecem
KOMENT NEGATIV PER NJE NJERI NEGATIV QE PO GENJEN DHE PO TREGOHET HIPOKRIT. NATYRISHT QE NUK FOL KEQ SEPSE E KANE INSTRUKTUAR PER TE RREGULLUAR IMAGJIN NEGATIV QE MORI NGA ATO MASKARALLEQE QE BERI. ATDHEU NUK ISHTE ATY AS SI PERSON AS SI VLERE. ESHTE KOSOVAR QE U MOR NGA OLSA PER TE TERHEQUR SHIKUESHMERINE E KOSOVAREVE. PRA VEGEL PER TE ARRITUR QELLIMIN. KY KISHTE MUNDESINE TE MOS NGELEJ VEGEL,POR NGELI JO VETEM VEGEL POR NGELI BAGEL.🤮🤮🤮🤮🤮
Baba Ani
Baba Ani Pred mesecem
Merja ngoj pak
DE MASKMAN100
DE MASKMAN100 Pred mesecem
𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ 18cams.xyz 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1617421275
Arsild
Arsild Pred mesecem
aty ne perputhen azgje seshte evertete po hajt kalojme kohen e lire
Aterda Aterda
Aterda Aterda Pred mesecem
E c'è the mire pz👏👍
Katie
Katie Pred mesecem
Ky eshte si lulzimi. Tmer nqafe... deri sa fillo e flet 🤦‍♀️
Hamide Dervishi
Hamide Dervishi Pred mesecem
Ik o cap martaneshi
Roland Xhetani
Roland Xhetani Pred mesecem
Ahh enver hoxha ça ftyre
Dardania Antike
Dardania Antike Pred mesecem
Atdheu dhe Atalanta jané çifté shumé i miré,dhe uné besojé qé jané bashké nga ajo nata né Tsh qé ja kputi sumllat e xhemadanit...ndérsa né Pérputhen Atdheu ua ka mjelé té gjitha dhité te oxhaku, dhe pastajé iku.
Drita Celaj
Drita Celaj Pred mesecem
Sindi ka deklaruar per Murati. Me duket
M Sweden
M Sweden Pred mesecem
Ky flliqsir🤮
Xhuli Mehmeti
Xhuli Mehmeti Pred mesecem
Aman kur ben dhe kjo Deni si vip
Fusha Ola
Fusha Ola Pred mesecem
Deni vip 🙈🙈🙈🙈
Xhuli Mehmeti
Xhuli Mehmeti Pred mesecem
@Mafa's Channel esht ne tik tok.gjasme vipe.sapo ka ber aksident. Mori ne qaf gocen e huj.dhe vazhdon ben tik tok pa pik turpi
Mafa's Channel
Mafa's Channel Pred mesecem
@life live life live whaaaaaat 😳😳😳😳😳? Sapo me dolen syte kullup
life live life live
life live life live Pred mesecem
Esht kjo goca qe nisi ate smartin ne 6 dhjetor qe beri aksident e vdiq shoqja e ngusht e saj .
Mafa's Channel
Mafa's Channel Pred mesecem
Kush eshte vajza? Un se kam degjuar apo pare me pare??!
Silvia
Silvia Pred mesecem
Ky si gabel i zi esht mahet kishe kush asht🙄🙄🙄
Juljana Pino
Juljana Pino Pred mesecem
Se dime ketij atdheut meqe e ka akoma shoqe Anen 1 mbas llapes qe bene ne studio ,i con me ilace Ana kur ky eshte pa qef se ajo vajze ka zemer te madhe 😂😂😂
Muco Muci
Muco Muci Pred mesecem
Po ky si gabelet e levanit legen mashkull
Bosnaa Bosanceros
Bosnaa Bosanceros Pred mesecem
Mamaja e Antonelles ishte nje e pa ditur dhe erdhi e revoltuar në atë mase sa qe per te mos i marrë fare lakmi
Pana Bee
Pana Bee Pred mesecem
Aman kte denin per ca e kan dash ktu ?! Per tmbush ekranin se vec 2 her foli
hajri sula
hajri sula Pred mesecem
Tamom qr pupu ca bohet
Djal Tropoje
Djal Tropoje Pred mesecem
Shum mashtrus i keq asht ky don me ba si i mir tani se kan fillu ti i ra followsat
Leon Dierkes
Leon Dierkes Pred mesecem
Qfar dashurie ky Ka marr Fam edhe iki si gjeth tjert 🤣🤣🤣🤣🤣
Liliana Caka
Liliana Caka Pred mesecem
Po kjo a sduhet te ishte ne Burg ?
Ramiz Murataj
Ramiz Murataj Pred mesecem
A e shef qe atdheu nuk flet keq per mevlanin edhe pse Jan zan ndermjet vetes edhe pse te gjith insistuan qe atdheu te ik nga aty sepse ja U Mori te gjitha femrat ky prap nuk flet keq
Lina Masha
Lina Masha Pred mesecem
As Mevlani nuk flet keq per Atedheun
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha Pred mesecem
Atdheu eshte djal i mir nuk merret me femra te poshtra
Bosnaa Bosanceros
Bosnaa Bosanceros Pred mesecem
Me vend per shoqin nuk flitet keq sepse qdo një ka mundi të flas kundra ,po qfar bere!?
Ela 1987
Ela 1987 Pred mesecem
@Mafa's Channel Po Antonela do shkoj ne origjinen e vet ajo sherrin e ka ne gjak
Andy Morava
Andy Morava Pred mesecem
@Mafa's Channel SI DO QOFTE I DREJTI FITON GJITHMON ,ofendimet tregojn karakterin e fllyqur ase gje tjeter
dany pr
dany pr Pred mesecem
sa i shpifur eshte e sa fallc
Cubi Cubi
Cubi Cubi Pred mesecem
Sa shum qe jan negativ aty ne perputhen , a do komentus qe po duket se ja kan inat atdheut e shajn e i thon edhe ,, serb ‘’ kta veten naj idiot-e mund me ba . Atdheu aty me reali u kon , edhe takimet qe I ka pas u kon real , ama ku I ka pa se Ato nuk jan reale edhe jan aktore e prandaj edhe nuk ka dasht me dalen me to . Hiq mos kerko falje atdhe e sidomos ksaj antoneles e shqipes po edhe dy tri aty qe jan , se nuk jan ne nivel tandin .
Kasandra Pako
Kasandra Pako Pred mesecem
Te gjithe deshirojn t hedhin balte mbi nje individe qe nxori disa pika te verteta , qofshin te verteta ose je mua m pla edhe nqs ai ka bere disi 'loje'
Era Elsa
Era Elsa Pred mesecem
shum neveri per atdhen
Andy Morava
Andy Morava Pred mesecem
komentuesit negativ jan xheloz inatcor , meren me punet e tjetrit,- o rob ha buken tate mos mbaj inatin tjetrit...!
Apocalypse
Apocalypse Pred mesecem
Ok lepirs
Andy Morava
Andy Morava Pred mesecem
@Apocalypse PO FUNDI BOTES
Apocalypse
Apocalypse Pred mesecem
Ndrusho emrin edhe behe lepirs
Tatjana Bardhi
Tatjana Bardhi Pred mesecem
Perputhen eshte bere nje telenovele e dale boje
Andy Morava
Andy Morava Pred mesecem
cfar rasist dhe inatcor xheloz ka shqiptaria mjeret na si fundi botes, shajn personazhet aspak nuk i njofin, mendoj komentuesit ne pergjithesi ......
Anila Gega
Anila Gega Pred mesecem
sltv.info/label/mpmY2pG6sn6miZo/video
marino leskaj
marino leskaj Pred mesecem
o Olsa fute Atdheun brenda se e meriton
Esma Zaimi
Esma Zaimi Pred mesecem
Ca thua moje gazetare ledjana eshte fallso
ALEKS
ALEKS Pred mesecem
Nuk behet pishman se e mori famen lokalet i hapen e siguruan jeten pse do behet poshman qe doli
Azariah Yosef
Azariah Yosef Pred 13 dnevi
@Tristan Shepard i am trying it out now. Looks promising.
Tristan Shepard
Tristan Shepard Pred 15 dnevi
Dunno if anyone cares but yesterday I hacked my friends Instagram password using InstaPlekt. Cant link here so search for it on google :D
Rexh Thaqi
Rexh Thaqi Pred 17 dnevi
@samuel lolol gabim eke vjen nga nje familje me ni kultur tlart dhe shum njerz urt et mir
ALEKS
ALEKS Pred mesecem
@samuel lolol ashtu ishin tgjith aty qe nga fationi e te atdheu me gjith erin tgjith ashtu ishin
Valmir Uka
Valmir Uka Pred mesecem
Fiks mbrapa atdheut eshte vet olsa do dal nje dit pastrim parash
Zhubert Qirici
Zhubert Qirici Pred mesecem
Sa i trash eshte kur flet
ermes eleusina
ermes eleusina Pred mesecem
kanali ime iri ermes eleusina
Bujar Iljazi
Bujar Iljazi Pred mesecem
Pse e prunet ket gabel
Andy Morava
Andy Morava Pred mesecem
@Fatmir Az SHQIPTAR ME BATERIJA BESOJ , njeri i civilizuar nuk ben komente te ulta sic bejn gjithmon,,,!!
Fatmir Az
Fatmir Az Pred mesecem
Mos ofendoni more, se shqiptar jem.
M.H
M.H Pred mesecem
@Merita haxhiu kurse ju, gjys shkije e gjys gabel turk.😂
Merita haxhiu
Merita haxhiu Pred mesecem
Ju te Shqipeis jeni gabel grek shkije nuk dihet aty se kush asht shqiptar .
Andy Morava
Andy Morava Pred mesecem
TI CA JE E DIN MIRE NGA JE I ARDHUR :-GENET E TUA DUHET TI DISH MIRE- CFAR RACISTA DALIN DHE BULLIZOIN TJERET
Argjent Raci
Argjent Raci Pred mesecem
Lum shiptaria se e ka ni dial si ty o athe ie king o dial. Se goiat e liga flasin po kot e kan. Se ie dial isiqert 💯 per
Argjent Raci
Argjent Raci Pred mesecem
💯
Gazi File
Gazi File Pred mesecem
Njeri me te nevericem se ky atdheu un skam par as mos me beft zoti te njoh kshu robsh
Ramiz Murataj
Ramiz Murataj Pred mesecem
Jo rrofsh Ka ti atedheut
Rudi Pici
Rudi Pici Pred mesecem
akoma ska vdek ky mo ?? :/
bella kennedy
bella kennedy Pred mesecem
Shum nevrik esht ky atdheu, edhe sdi te flase edhe del ne tv
bella kennedy
bella kennedy Pred mesecem
@Genta Kejda e ka mesuar fjalen MBASE dhe vetem ate e perdor ne fund te qdo fjalie 😂😂😂😂😂
Genta Kejda
Genta Kejda Pred mesecem
Di te flase flet qete dhe pak
suzi koci
suzi koci Pred mesecem
O Atdhe te dhjefsha Racen kosovare te ndyre Plere e ndyre kosovar ndyrsire
Sanie Sulollari
Sanie Sulollari Pred mesecem
Skan cabejn kto 👎🤮👎👎
Enis Xh
Enis Xh Pred mesecem
Perputhen esht serial oj lopo
Alma Veseli
Alma Veseli Pred mesecem
Si genjen qe nuk eshte takuar me Antonelen...Ik o Atdhe se iu njohim te gjitheve
Luli M.
Luli M. Pred mesecem
Te vetmin gjë të bukur që ka ky, është vetëm emri "ATDHE.
Ramiz Murataj
Ramiz Murataj Pred mesecem
Ja rrofsh k ti kti
Humor Shkodre
Humor Shkodre Pred mesecem
Duke qene shoqe me te thot 😂😂
Luli M.
Luli M. Pred mesecem
Është gay prandaj
Eriselda Dervishi
Eriselda Dervishi Pred mesecem
S’kam takuar Antonelen thot kur ky eshte takuar me Antonelen te lokali vet😂
Violeta Tabla
Violeta Tabla Pred mesecem
@Samsung J5 ÇPoooooo
Andy Morava
Andy Morava Pred mesecem
@Eriselda Dervishi hehe OJ SHTRIG mos me tradhto ku e kishe ti..!!!
Eriselda Dervishi
Eriselda Dervishi Pred mesecem
@Andy Morava Pas emisionit e kisha dhe une
Eriselda Dervishi
Eriselda Dervishi Pred mesecem
@Samsung J5 Pas emisionit them dhe une se ska as 1 jave qe kane qene bashke te lokali vet
Andy Morava
Andy Morava Pred mesecem
@Samsung J5 femij jan nuk kuptoin mire,,, ja futin kot pa kuptuar ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Diana Zelia
Diana Zelia Pred mesecem
Përputhen është emisjon berdello jan mbledh gjith laviret ju të ty si prezantus jeni shumm të mir respekte u prish vendi jonë me këto pislleqe që bëjnë laviret ska shtet tek ne që japin këto pislleqe
Roland Xhetani
Roland Xhetani Pred mesecem
Bukur ke fol prander duhet enveri nga 1 her
alissa
alissa Pred mesecem
Kush mund te ma shpjegoj deni clidhje ka un thash do e kishin ftuar per tik tokun
As Sej
As Sej Pred 26 dnevi
@alissa cfar llumi i shoqëris shqiptare bre 🙀 po ne tik tok te gjithe mund te behemi te famshem ku eshte ketu problemi te jesh figur e famshme apo figur e denjte per opinione qe te shikojne gjithe njerzit o Zot te lutem na ndihmo 🙏🏻
alissa
alissa Pred mesecem
@As Sej po pra une thash do vinte per tik tok ajo
As Sej
As Sej Pred mesecem
Alisa jane aq te ulet sa maren opinion te denit qe ska lidhje me komentet 🙄
the world
the world Pred mesecem
Na plasi .......... a
ermes eleusina
ermes eleusina Pred mesecem
Subscribe ne kanali ime iri
ermes eleusina
ermes eleusina Pred mesecem
sltv.info/watch/N4_Z_LjLzRN5MelrtfD7dg.html
Sergjo Prenga
Sergjo Prenga Pred mesecem
Atdhe je me miri deshiro qe sindin mos taleshosh nga dora se ashte ma emira
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza Pred mesecem
Hahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha
ermes eleusina
ermes eleusina Pred mesecem
sltv.info/watch/N4_Z_LjLzRN5MelrtfD7dg.html
Lela M
Lela M Pred mesecem
Atdhe Zhgarravina Shpifurina... cope idioti i trashe 🤮🤮🤮🤮🤮
Mos fol kot se flet kot
Na plasi menderja per Atmutin.
Dikush Dikushi
Dikush Dikushi Pred mesecem
Jhahahha
ermes eleusina
ermes eleusina Pred mesecem
sltv.info/watch/N4_Z_LjLzRN5MelrtfD7dg.html
Bella B
Bella B Pred mesecem
O zot i madh sa i peshtire je more Atdhe dhe kur flet me grryen veshet!! Shum prepotent te ben ligjerata thu tiii mashkulli perfekt, sa hap gojen e flet vtm 2 min e merr vesh clloj tipi je🤦🏼‍♀️ kte deni dokun x ca e kishit sjell se marr vesh ,si me ftu fevziu soniden n opinion! Me gjithe respektin x emisionin po kur beni kto komentet cdo te premte per Perputhen, len shum per t deshiruar qe promovoni nje mal antivlerash per te rinjte sot!!!
Naprej
WE FINALLY MET.
4:08
Ogledi 1,8 mio.
WE FINALLY MET.
4:08
Ogledi 1,8 mio.
Superhuman Slapping
13:12
Ogledi 807 tis.