Temno

Plas në Open, Babaramo-Kadias: Nga i djathtë u bëre i majtë, s'ke shas të më bësh 5 pyetje 

Ogledi 17 tis.
% 0 0

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

7. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 63   
Suleman Barakat
Suleman Barakat Pred 6 urami
Cfare thirrni ne studio njoranta si babarama
Selfo Rrokaj
Selfo Rrokaj Pred 11 urami
Mos i thuaj Babaramo se është babamuti babaqypë i thyer
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami Pred dnevom
Kadia te bleu rama per 2 pare.olehre qe shet edhe gruan per kariere.ky je ti nje plehre i shitur
Astrit Vrapi
Astrit Vrapi Pred dnevom
Po ne cfare shteti ne bote ndodhe qe mer kur nuk nxier kompania cfare do marin apo te ......
Astrit Vrapi
Astrit Vrapi Pred dnevom
Pse nuk e perze nga emisioni kete babamutin
Best Things
Best Things Pred dnevom
Keta kriminela si sali berisha dhe ilir meta duhen ndeshkuar rend nga vet populli jo vetem nga vetingu keta jan te gatshem ta mbysin shqiperin per te shpetuar veten e tyre hapni syt o popull te cohemi te gjith Kunder ketyre horrave !!!!! 😤😡
Flamur Brihmani
Flamur Brihmani Pred dnevom
Ku ka shku shqiperia me 4000 euro rrog e thuhet ska standart
Tik Tak
Tik Tak Pred dnevom
Baba leshi Kur u bere dhe ti gazetar
Faik Roci
Faik Roci Pred 2 dnevi
Shum bukur poju lajmëron k . Ministri kaloj koa e rumpalës se tani duet të kuptoni se gënjeshtra ika këmb tê shkurtra mjaft mashtrimeve por jeni drejtim mirkuptimeve se POPULLI ËSHT SHTET DHE SHTETI ËSHT POPULL .PUSHTETI DUET TË PUNOJ PËR SHTETIN .JO VJEDHJE JO MASHTRIME .POR NDËRGJEGJSHMËRI DHE ARDHMËRI DO POPULLI.RESPEKTE PËR PROGRAMIN.
Gjoni Topia
Gjoni Topia Pred 2 dnevi
O Babaramo ta beri mir ai Luan Rama qe te rrahu ne studio. Duhesh rraf prap ti se te paska ik truri, gomar.
Rogi Xhepa
Rogi Xhepa Pred 2 dnevi
kjo zoja e shoqerise civile si ka mundesi qe del ne mbrojteje te qeverise nuk kan te drejye puntoret e punesuar me nje kontrate pune me nje rroge te caktuar qeverija me nje vendim albitral ja pergjysmon dhe keta puntore nuk kane te drejte te protestojne ? ky eshte kulmi i paturpesise nje zoje e shoqerise civile mbron qeverine .turpe turpe po hajmedete nje komuniste tipike shqiptare .
sokol ahmetaj
sokol ahmetaj Pred 2 dnevi
Qr gjithe kjo humbje kohe per ca qe kujtonin se ishin te pazevendesueshem....
Skender Haxhia
Skender Haxhia Pred 3 dnevi
OTE poshter po I villni leket e Tyre per me ja dhan atyre plakave per me votu nuk ka ma keq per ket budall popull
Tony Montana
Tony Montana Pred 3 dnevi
Po plehra si ky Kadiu ka Pd shume fatekeqesisht, prandaj Pd ka marre fund
Gjoni Topia
Gjoni Topia Pred 2 dnevi
Nje nga ata je edhe ti per shembull.
xhulio preci
xhulio preci Pred 3 dnevi
gazatar i fort babaramo . o kadia u meke te mbaroi zeri sflet dot ti se e ktheve pllaken je nje zar e servil i bosve te tu
cris Rea
cris Rea Pred 3 dnevi
O Babarama ceshte ky diversion dhe kerkon te intimidosh Kadiun.
Tony
Tony Pred 3 dnevi
Babaleshi
bho _
bho _ Pred 3 dnevi
Bravo. Babaramo qe je me te Drejten Respekte
Jani Leka
Jani Leka Pred 3 dnevi
Keto kontrollor I re menja Se Jane te pa zevedesushem....Jane komplet zbuluar ne ajer...Humbin Punen per situaten qe eshte....ose Jane paguar mire.....
Teresia
Teresia Pred 3 dnevi
۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 18cams.xyz 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1617883241
Gj.Kastrioti
Gj.Kastrioti Pred 3 dnevi
Ky baba*ramos më habit shumë sa shumë ka ndryshuar...!?
Afrimi 123
Afrimi 123 Pred 3 dnevi
Baba nuzi,ky ka hallin e lekut te vet.haram leku popullit.ne jetojm me 30000 lek ne muaj.
luan xhafa
luan xhafa Pred 3 dnevi
Babakamo qenke qen pa bisht ti, qenke llapaqen dhe nuk di per cfare po flet fare e keqe.
altin gremi
altin gremi Pred 3 dnevi
Po he MO pashallara, e tregon I rrogen cfare beni bla blaaa,. Mos genjeni popoullin me perralla tuaja
Sander Lilo
Sander Lilo Pred 3 dnevi
Kadia sa i madh! Pranoj baste, nje dite ky njeri do jete ne majat e shtetit Shqiptar
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj Pred 3 dnevi
Kush eshte pro greves se arioportit eshte tradhetar i popullit ..BURGE BURGE.
Papo Bala
Papo Bala Pred 3 dnevi
Ik e merre sufllaqen se pas ca ditesh nuk do kete me.
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj Pred 3 dnevi
BRAVO BABARAMO QENKE KRIMINEL .TE BESH GREV NE KUFI TE LESH ARMIKUN TE FUTET NE SHQIPERI .SE KA RROGEN E ULET ..OOOO GAZETAR LOQE.
John Nika
John Nika Pred 3 dnevi
Shqiperia dalngadale po shkon drejt turqise dhe arabise po i shalla nuk e kane te gjate.
Endrit Vrapi
Endrit Vrapi Pred 3 dnevi
Po pse jan kaqkurva kta klyshet e saliut pse gjithmon kunder
mimoza llabani gurra
Qendroni te forte o kontrollore se duan tju percajne me dhune ,po ndejtet te bashkuar ju hane ...... po ju percane ju shkaterruan te gjitheve edhe ata qe do mbahen ne pune...se sdo me paguajt me hajduti i Shqipetareve. Kontratat jane Kontrata aq me shume qe jane me rendesi Kombetare qe hajdutet Qeveritare duan tja heqin me force.
Antonisjo Metanaj
Antonisjo Metanaj Pred 3 dnevi
Babaramo po zvajtet ju ka bota plot per pun te gjatin do merni kush len ste ha 😅😅😭
Vladimir Dushniku
Vladimir Dushniku Pred 3 dnevi
Babaramo,ky avokat i djallit del hapur si i tille kur mbron nje "GRUSHT SHTETI"! Asnje nga kerkesat dhe ankesat e kontrolloreve nuk mjnd te justifikojne bllokimin e te vetmit aeroport nderkombetar te vendit,ndaj kane vepruar ne shkelje flagrante te ligjit! Qeveria eshte treguar e pa afte te godiste me force kete veprim destruktiv me prapavije te qellimeshme me pasoja te rrezikeshme per vendin! Nga na doli sot kjo sindikate ne Albkontroll te veproje,kur sindikatat shqiptare kane vdekur me kohe? Eshte pozicioni strategjik i Rinasit,qe eshte zgjedhur me djallezi per te dhene kete goditje tinzare me prapavije politike dhe agjenturore ne prag te zgjedhjeve dhe stervitjes ushtarake te NATO-s!
Flyhigh McFree
Flyhigh McFree Pred 3 dnevi
***************THUAJ JO PUSHTIMIT DHE SHPERBERJES SE HESHTUR ME EMIGRANTE, TE SHQIPERISE****************************** “Fqinjesi te mire, po seicili zot ne shtepi te vet" ka thene nje nga rilindasit e medhej Shqiptare. Shqiptaret nuk ikin e emigrojne qe ti zevendesojne te tjere, qe keshtu te prishet e zhbehet etnia Shqiptare. Si ka mundesi qe Shqiptaret ikin se nuk ka pune ne Shqiperi, dhe pa pritur e pa kujtuar ne Shqiperi vine te tjere jo-Shqiptare per ti zevendesuar - dhe per ata pa pritur paska pune e mundesi biznesi ne Shqiperi!!!??? Shqiptaret ikin e emigrojne nga e keqja - me shpresen qe nje dite kushtet do te behen edhe ne Shqiperi, e keshtu ata te kthehen e ta fuqizojne e cojne perpara Shqiperine ashtu sic eshte e jo te percudnuar etnikisht. Kjo mund te jete edhe nje skeme e paramenduar mire nga kasta dhe Mafia neo-komuniste qe ben ligjin tani ne ekonomine Shqiptare me "prona", "biznese" dhe "sipermarrje" te vena nga droga, pastrimi i parave te krimit dhe krimi i organizuar ne sistem (me ndihmen e qeverise Rama dhe Partise Socialiste te Shqiperise) qe dominojne ekonomine e sotme Shqiptare. Kjo Mafie neo-komuniste qe i blen votat dhe zgjedhjet Rames, e shikon dhe e ka kuptuar qe Shqiptaret autoktone ja dine historine dhe te palarat dhe refuzojne te punesohen ne "bizneset, pronat dhe sipermarrjet" e droges dhe krimit te organizuar qe kane mbytur ekonomine Shqiptare. Atehere kjo Mafie neo-komuniste, per te ruajtur dhe mbajtur ne fuksionim dhe perjetersuar keto "prona dhe biznese", ka vendosur qe te anashkaloje tregun Shqiptar te punes dhe te kerkoje "punetore skllever" jashte Shqiperise (mundesisht nga vendet me te prapambetura te botes me nivel krimi te larte dhe me cmim te ulet te fuqise punetore) qe nuk jane ne gjendje te gjykojne per ligjshmerine e "pronave e bizneseve" te tyre ne Shqiperi, dhe binden verberisht per te punuar per nje cope buke ne Shqiperi. Keta perfaqeson Rama, kur bertet neper televizione se do marrim punetore nga jashte nese Shqiptaret "refuzojne" te punojne (lexo: tek firmat e kompanite kriminale qe kemi krijuar ne, dmth Rama me shoke). Pra sic shihet, krimi neo-komunist sjell krimin ne reaksion zinxhir. Pra "prona, biznese dhe sipermarrje" krimi qe sjellin krimin ne Shqiperi dhe percudnojne e zhbejne etnine e kombin Shqiptar - vetem e vetem qe te ruajne e perjetesojne neo-komunizmin dhe krimin e organizuar e sundimin e Mafias neo-komuniste ne Shqiperi. Sic shihet, per keta kriminele dhe Mafioze te shekullit te 21-te te "multikulturalizmit", Shqiperia nuk eshte hicgje (edhe po te zhduket e cbehet) para krimit dhe aktiviteteve te tyre kriminale per te mbajtur e ruajtur dominimin neo-komunist ne Shqiperi. Krimi ne Shqiperi, i perfaqesur nga Rama, qe deklaron neper televizione, qe meqe Shqiptaret nuk duan te "punojne" (gje qe nuk eshte e vertete, se Shqiptare duan te punojne, por jo ne "sipermarrje e biznese kriminale" dhe qe paguajne sa per buken e gojes) ne do hapin tregun e punes nga vendet jashte Shqiperise - eshte ne fakt puna qe ben narkomani Rama si zedhenes i bindur i kupoles se kesaj Mafie neo-komuniste qe e ka zene per fyti Shqiperine. Keshtu kane vepruar ne te kaluaren (baballaret e tyre si tradhtare te kombit), keshtu po veprojne edhe ata tani ne gjurmet e paraardhesve te tyre (por te rrafinuar per shekullin e 21-te), me planin "B" neo-komunist, per te ruajtur dominimin e tyre ne shoqerine Shqiptare. Nese keto “biznese” neo-komuniste dhe kriminale duan punetore nga Bangladeshi, ka nje zgjidhje shkencore te bazuar ne tregun e lire - ata mund te ikin nga Shqiperia dhe ti instalojne bizneset e tyre ne Bangladesh, Kine, Afrike apo Indi, meqe desherojne me shume “punetore” nga keto tregje. Por te hane buken dhe te mirat qe i ka dhene zoti Shqiperise (si nje vend ne Europe, me pasuri natyrore te shumta dhe banore autoktone Shqiptaret punetore, te zgjuar e trima), dhe te bejne punen e “pushtuesit dhe shperberesit” te heshtur te Shqiperise, dhe ti ngulin thiken mbas shpine Shqiptareve dhe Shqiperise, pra te hane ne te dyja krahet - JO KJO NUK DO TE NDODHE. KOT E KANE “sipermarresit e Rames”, Rama vete, kompanite-grupe te strukturuara kriminale, dhe neo-komunistet e tjere te fshehur dhe te “kthyer” ne “sipermarres kapitaliste me pastrim te produkteve te veprave kriminale”. Edhe Rama vete, nese i ka kaq per zemer “punetoret nga Bangladeshi” dhe urren “punetoret Shqiptare”, i themi te emigroje vete e me familjen ne Bangladesh, e te behet “Kryeminister I Bangladeshit” - se edhe veshjet qe perdor, jane imitim i veshjeve karakteristike te Bangladeshit (me xhaketa e kemisha te gjata xhybe, e brekushe/citjane/shallvare Indiane e te Bangladeshit). Pervec katastrofes qe shkaktoi Rama, duke lene te lire Greqine e Serbine te vershojne me mallrat e tyre “dumping” ne tregun e mallrave ne Shqiperi, duke rrenuar produktet e bizneset vendase, por tani do ti beje “dumping” edhe tregut Shqiptar te punes, duke hapur portat per “punetore e fuqi punetore dumping” e ‘greve-thyes” nga Bangladeshi, india, Afrika e Kina, ne menyre qe te uli e cvleresoje vleren e produktit pune/fuqise punetore ne Shqiperi, dhe te shkaterroje edhe kete treg autokton Shqiptar pune qe me shume mundime po zhvillohet te Shqiperi. Shihni pra o njerez, sa te holla jane keto skema monstruoze, ne kurriz te Shqiperise. Ne kete kontekst te pergjithshem, nese hyrja ne Europe, nenkupton prishjen e maskuar te kombit Shqiptar ne aleance nen rrogoz me neo-komunistet “sipermarres” te Rames dhe mbeturinat komuniste qe e mbeshtesin (perfshire edhe te ashtuquaturen “Parti Socialiste e Shqiperise) , atehere kjo eshte nje MASHTRIM I MADH qe nuk i eshte thene Shqiptareve qe ne krye te heres nga Europianet. Se ndryshe Shqiptaret nuk do te kishin pranuar te "hynin" ne Europe ne kete "menyre". Shqiptaret kur therrisnin “E Duam Shqiperine si gjithe Europa”, nenkuptonin nje “Europe te kombeve te lira - jo te shkrira”. Kthehuni Shqiptare! Mendimtaret e Rinj Shqiptare ne Europe - Bruksel, Prill 2021 ==================================================================
Du Ta
Du Ta Pred 3 dnevi
BABARAMA KA TE DREJTT KY KOMUNISTI I PAGUAR MJEKRRA DHE KJO ENI BEN SIKUR DEMOKRATE ESHTE ME 2 FLAMUJ TE ShITUR JANE KOMUNISTA KJO AVOKATJA E PS E QARTPO U SKEL KONTRATA SKA DREJTESI
rage mp3
rage mp3 Pred 3 dnevi
Babakari kurrë mos u ngopshi ...
Arjan Kosturi
Arjan Kosturi Pred 3 dnevi
Bababytha he qesharak
Papo Bala
Papo Bala Pred 3 dnevi
O sufllaqexhi ngele duke komentuar nga bodrumet e fuges.
Genti Bobo
Genti Bobo Pred 3 dnevi
E keqja ne kete vend ka qene dhe do jete keshtu qe doktori behet inxhinier gazetari behet president piktori kryeminister drejtori doktore dhe plot e plot te tjera flet nje gazetar sikur ka mbaruar juridikun dhe eshte prekuror sa pas jemi ne kete prizem
Arash S.
Arash S. Pred 3 dnevi
Budallaqe neqoftese nje vend fqinj vjen e mer vendet e shqiptareve, atyre do ti ipni rroge mbi pesfish e shqiptareve dhe politika juaj eshtè shpopullim pastaj do tè bini edhe d bagladeshet
olgert
olgert Pred 3 dnevi
E ktij evgjitit i paska ik dashuria e qetesia
Valbona Xhemalaj
Valbona Xhemalaj Pred 3 dnevi
Baboramo paguhet mirë se flet si e jëme zeqos
Klark Rama
Klark Rama Pred 3 dnevi
Babaramo paska shku per lesh k... qeka pjerdh nga trut
Jimy Cho
Jimy Cho Pred 3 dnevi
Oiiiii buce Po komshinjte te huaj falas do vine aty?? DHE SA do i paguni shtetet fqinje ??? Ikk mi ku... Po 118.000.000 Milion te Rames ??? E SA e saaaa ??
Genti Genti
Genti Genti Pred 3 dnevi
Boll me me shkaterrime sepse na keni shkaterruar ushtrin,te gjith sistemin e fabrikave prodhuese,tokat me ligjin 7001 a ça eshte ai duke u vrar mijera shqipetar per tokat,sistemin e perpunimit te tokave,hekurudhen,shkaterruat qytete e fshatra pafund,vodhet depozitat bankare te shqipetareve dhe i futet ne lufte civile duke shkaktuar mijera vrasje ne 1997,ne keto 30 vite keni shperngulur nga Shqiperia 3.000.000 milion shqipetar ju politikan antishqipetar e trradhetar tani po kerkoni te na izoloni duke na shkaterruar edhe Aeroportin e vetem Rinasin!!!😡😡😡😡 Po pas Aeroportit te Rinasit çfare do beni do shkaterroni Portin e Vlores dhe Durresit o politikan trradhetar e antishqipetar!!!😡😡😡😡😡😡🤮🤮🤮🤮🤮
Genti Genti
Genti Genti Pred 3 dnevi
Aq te zgjuar jan shqipetaret sa nuk shohin as 1 meter larg nga vetja e tyre dhe merren me pagen e tjetrit dhe pse...? E drejta e pages te shkeljes se kontrates ne menyre te njeanshme eshte e drejte themelor boterore ne vendet demokratike. Çfare ndodh nese ketyre 65 punonjesve shteti do ti largoje dhe pse shqipetaret jan superinjoranta: 1.Nese largohen perfundimisht nga puna keta 65 punonjes do fitojn shperblime nga gjykat me vendim te formes se prer disa miliarda leke. 2.Te pergatitet nje kontrollor do te pakten 5 vite dhe sot per sot Shqiperia ka vetem 65 kontollor. 3.Nese Shqiperia fillon sot te trajnoj kontrollor te rinj behen gati ne 2026 dhe keta do trajnohen me buxhetin e shtetit. 4.Po deri ne 2026 do rrije mbyllur Aeroporti i Rinasit qe do shkaktonte miliarda e miliarda pafund dëm ekonomik shtetit. 5.Do i jepet mundesi qe hapsira shqipetare te kontrollohet nga Italia,Greqia,Turqia,Serbia etj dhe paga minimale e te huajve eshte nga 5000 mije euro deri ne 7000 mije euro pra nga 7 milion deri ne 10 milion leke. Pra sipas mendësis te ketyre psikopateve qe bejn propagand politike si kjo idiotja qe eshte ne studio dhe ai Kadiu e shume komentues injorant eshte me mire qe ti debojm keta 65 shqipetar dhe te fusim turq,serb,grek,italian te na kontrollojn hapsiren ajerore shqipetare;o pika qe nuk ju bie o budallenj pa pike truri. Fundja kontrolloreve nuk u plas shume sepse meqenese i debon nga puna dhe do marrin miliarda leke demshperblim por keta 65 persona do marrin familjet e tyre dhe do largohen nga Shqiperia e do shkojn te punojn ne Europe me paga 5000 mije euro deri ne 7000 mije euro. A e kuptoni ça llogjike kan keta tru peshk shqipetar,çfare injorantesh 24 karatesh jan!!!😡😡🤮🤮👎🏽👎🏽 O zot i madh pse nuk me jep fuqi te mbinatyrshme ti kaloj te gjith ne tehun e shpates keta injorant qe nuk shikojn as nje meter larg vetes se tyre!!!😡😡😡 Ku je o i madhi Naim Frasheri e Gjergj Fishta ti hapesh syte çdo shqipetari ne Shqiperi dhe ne gjith boten me mendjen drite tuajen e ti nxjerresh nga injoranca qe te shikojn deri pafundesi dhe jo nje meter!!!! Kjo eshte nje shkas shume i forte qe Rama kerkon realisht ta shkaterroj Shqiperin dhe ti deboj te gjith shqipetaret nga Shqiperia dhe te shkaterroj shqipetaret ne Ballkan me Minishengun e tij psikopat te Vuçiçit!!! Rama zhduku nga Parlamenti dhe nga Shqiperia se je bere me antishqipetar e trradhetar se Sali Berisha krimineli!!! Shporru nga Shqiperia o Rama antishqipetari qe kerkon te debosh shqipetaret nga Shqiperia dhe ti zvendesosh me bangladeshas!!!😡😡😡😡🤮🤮🤮🤮
Nilson Buci
Nilson Buci Pred 3 dnevi
@Genti Genti edhe un të uroj gjithë të mirat do të lej numrin tim të WhatsApp që të shkëmbejm më shumë duhet që ne të bashkohemi me një mënyr si albini ne kosove Më shkruaj në messenger siç kam emrin këtu në SLtv
Genti Genti
Genti Genti Pred 3 dnevi
@Nilson Buci Respekte o vlla po keta maskarenj qysh 30 vjet punojn per Serbin,Greqin,Turqin,Maqedonin,Malin e Zi etj kunder shqipetareve.😢😢 Berisha i shiste tokat ne jug te Shqiperis Greqis edhe ne fund i dha edhe detin por e hodhi poshte Gjykata Kushtetuese. Rama i ka shitur toka Greqis ne jug dhe tani do ti fali edhe detin me Gjykaten e Hages qe ta marri njehere e mire Greqia detin. Jugun e Shqiperis si Berisha si Rama po punohet per ti kthyer ne greker qe ne te ardhmen Greqia te marri jugun e Shqiperis dhe do e marri Jugun e Shqiperis deri ne Himar dhe Gjirkoastren nese vazhdohet kjo politik. Prandaj eshte e domosdoshme qe shqipetaret e vertet te bashkohen me njeri-tjetrin dhe te pakten PS mos ti fitoj keto zgjedhje dhe idealja do te ishte te votoheshin vetem deputetet e rinj si Ralf Gjoni,Rudina Hajdari etj. Berisha burgosi Adem Jasharin,vran Ministrin e Kosoves ne Tirane e doli kunder UÇK-ës duke i quajtur terrorista heronjt e UÇK-ës. Ndersa sot Rama me planin e Vuçiçit duan te izolojn totalisht Kosoven duke krijuar Minishengenin Ballkanin e ketij psikopati komunist,ky vasal i Erdoganit!!! Keto trradhetar,keto antishqipetar kan punuar dhe punojn kunder Kosoves,Shqiperis, shqipetareve te Maqedonis,shqipetareve te Malit te Zi,shqipetareve te Greqis dhe kunder shqipetareve te Turqis. A ke degjuar te flasi ndonje politikan per 22 milion shqipetaret e Turqis?? Kurre. A ke degjuar politikan te flasi per minimumi 4 milion arvanite ne Greqi?? Kurre. A ke degjuar nga politikanet te flasi per mbi 100.000 çamë qe jetojn sot ne Çameri/Epiri Jugut?? Kurre. A ke degjuar politikan te flasi per debimin gjenocid drejt Turqis nga Greqia te 2.8 milion shqipetar ne marrveshjen Turko-Greke?? Kurre. A ke degjuar te flasin politikan per gjenocidin çamë i dyti gjenocid nga greket kunder shqipetareve pas atij debimit 2.8 milion shqipetar? Kurre. Po per gjenocidin kunder shqipetareve ne Kosove,Novi Pazar,Lugina e Presheves,Maqedoni,Mali Zi a ke degjuar?? Kurre. Pse nuk ke degjuar?? Sepse keta nuk punojn per interesa te kombit shqipetar dhe çdo shqipetar i Republikes se Shqiperis nuk duhet te shohin partit e qelbura komuniste PS,PD,LSI sepse keto jan vetem banda mafioze antishqipetare,trradhetare. Duhet ti votojm figura te reja si Ralf Gjoni,Rudina Hajdari etj qe ti japim nje shanc te ndryshoj politika shqipetare. Shiko perzuri 65 kontrolloret shqipetar qe i paguante me 1.5 milion leke dhe tani ka sjell turq qe do i paguaj me 7 milion leke e siper. Perveç kesaj do te sjelli edhe kontrollor nga vendet fqinje Maqedonia,Mali Zi,Serbia, Italia ndoshta nuk e di por degjova qe duan te sjellin edhe nga vende fqinje. Nderime vlla dhe te uroj gjith te mirat dhe beni sa me shume kritika kunder politikaneve pa dallim partie qe planet e tyre dashakeqe te deshtojn!! Shqiperia eshte e popullit shqipetar dhe shqipetaret duhet te reagojn njezëri kunder padrejtesive. Ne 25 prill vota masive kunder PS.
Nilson Buci
Nilson Buci Pred 3 dnevi
@Genti Genti ke të drejt edhe ke kjo pjesë je në rregull edhe këtu jam me ty por në shqipëri po qeverisin militantët edhe këto militant jan në krye të shtetit kjo gjë I ka larguar shqipëtarët jashtë shqipërisë ku kan hikur edhe më vjen keq për vendin tim ku është katandisur me këtë lloj kalibri Ne si shqiptar si jemi duhet urgjent që ne të shohim një alternativë që këtë klasë politike ta zhdukim një orë e më përpara ne të ndjekim kosovën si sistem që të bëjm përpara shpresoj që të ndërgjegjësohemi me njeri tjetrin në këtë aspekt boll më se nuk na mban më jemi të lodhur nga këto paçamurra që nuk dijn të lidhin dy fjal taman Unë si nilson buci do të zgjidhja shqipërin me punu nëqoftëse në vendin tim ka rregull edhe një rrogë të mir në bazë të jetës ku jetoj por kjo jetes nuk është e mundur për ne prandaj zgjodha të hiki edhe ta lej vendin tim se kam par shumë padrejtësi në menyrën që më ofrovi shteti Im mëmë e shum si puna ime kan lën vendin e tyre vetëm nga kjo gjë jam realist edhe konshjent ke kjo pjesë se ka edhe nga ato që na quajn tradhëtar Jeta jashtë shqipërisë ka të mirat edhe të këqijat e veta e mira është se ke një stabilitet e keqa është se nuk ndjehesh i vendit por ngelesh i huaj gjithmon Shqipëtarët jan punëtorë jan njerez që çajm edhe gurin për me hec përpara por e keqja e shqipëtarit ne jemi uqër me njeri tjetrin por jemi të mir me të huajt këtë lloj mentaliteti duhet që ne ta ndryshojm duhet që ta mbajm njeri tjetrin edhe të jemi të bashkum kështu ne do të hecim përpara të uroj të gjith të mirat nilson buci me banim në francë
Genti Genti
Genti Genti Pred 3 dnevi
@Nilson Buci Nuk ndodh destabilizim me i Shqiperis mos u beni te trash. Ajo zonja tregoi qe ka marr 1.5 milion leke ne muaj nderkohe qe maqedonasi,malazezet marrin nga 5000 euro ose shqip 7 milion leke. Pra ne Maqedoni ose Mal te Zi nje kontrollor merrka 7 milion leke dhe ne Shqiperi nje kontrollor merr 1.5 milion leke sot qe ne flasim. Eshte turp dhe tu jepet menjehere paga sa e kishin 3 milion leke si para 1 viti. Ne Europe marrin 15 milion deri ne 17 milion leke ne muaj. Ore a e kuptoni nese keta 65 kontrollor thon jemi te stresuar sipas ligjit dhe japin dorheqje??? Do 5 vite trajnim qe te behet gati 1 kontrollor. Ne keto 5 vite do e japesh hapsiren ajerore shqipetare ose Serbis,Maqedonis,Greqis,Maqedonis,Kosoves,Italis,Turqis dhe rrogat e tyre vazhdojn nga 5000 mije euro deri ne 13.000 mije euro ose shqip nga 7 milion leke deri ne 15 milion leke per nje kontrollor te huaj. Ku qendron llogjika ketyre idoteve ne politik si kjo psikopatja Balluku dhe ai psikopati Edi Rama qe eshte bere si psikopati Berisha??!!! Nga do i gjejn leket keta per 5 vite derisa te trajnohet dhe te behet gati kontrolloret e tjere per te huajt qe variojn nga 7 milion leke deri ne 15 milion leke??? Njeriu ecen me llogjik sepse nuk ka kontrollor te tjere Shqiperia vetem keta ka dhe keta kontrollor nuk po thon na i beni rrogat 7 milion leke si Maqedonia ose Mali i Zi por po thon qe na i riktheni pagat ne gjendjen e meparshme. Nuk jan puntor ndertimi ata o njerez thirrini mendjes, nuk jan as pastrues apo security. 1 kontrollor do 5 vite trajnim nderkombetar qe te behet gati si kontrollor pra nese hyn sot ne trajnim behesh gati ne 2026. Keta 65 kontrolloret kan çertifikata nderkombetare dhe jan trajnuar neper Angli,Gjermani etj. Ne vend qe tu themi faleminderit qe punoni me 1.5 milion leke ketu e një vit ne vend qe te marrin 3 milion leke por i terrorizon shteti terrorist i Rames dhe Ballukut turp turp turp. Kontrolloret na dolen atdhetar dhe mendimi im personal eshte te gjith kontrolloret qenkan heronj dhe atdhetar. Edhe une po te isha do kisha ikur ne Angli,Gjermani,Itali,Austri etj te merrja rroga ne keto vende nga 15 milion leke deri ne 17 milion leke ne muaj. Ore ti beja vetes pyetjen nese do u trajnoje si kontrollor ne Gjermani me rroga 13.000 mije euro qe i bie mbi 15 milion leke ne muaj,a do vije te punoje si kontrollor me keta budallenje ne Shqiperi me 1.5 milion leke ne muaj ketu e 1 vite sepse para 1 viti rroga ka qen 3 milion leke?? Ti Nilson Buci ça do beje??? Une personalisht pasi te lexoja keto komente te injoranteve shqipetar apo qarqe serbe, greke,turke,sllave ça jan keta qe komentojn dhe terrorizmin me polici e polici ushtarake qe u ben Edi Rama,Niko Peleshi dhe Balluku une jepja direkt dorheqje dhe emigroja ne Gjermani,Angli e kudo ne Europe e shkoja si zoteri punoja me 13.000 mije euro.
Nilson Buci
Nilson Buci Pred 3 dnevi
@Genti Genti o gent të gjith ne e kemi par se si funksjonojn shtetet që kan një ekonomi të mir financiare edhe këto shtete kan rezerven për gjithçka kan ushtrinë kan kontrollorët ajror kan një buxhet të vecante per këto lloj gjërash ke ne flitet sa e ka rrogën ai njeri që e ka të ndalume që të bëhet publike pagesa që kan se hyn direkt ne konflikt interesi këto thojn pagesën etj etj por realiteti është tjetër se ato që kan lën punën jan tëpër të mirpaguar por ato kan një njeri që u kan fishkellyer që lejeni atë post për naj interes të veçantë mundet që ta ken bo e gjith klasa politike shqipëtare në prag të stërvitjes të natos mundet që mercenarët rus ose të naj shteti të shkaktojn ndonjë destabilizim si 97 në shqipëri kjo ngelet për tu par se ajo anija në kanalin e suezit është një këmbanë alarmi për të gjith shpresojm mos të plasi naj luftë se era po ndjehet nga larg
Genci Kurti
Genci Kurti Pred 3 dnevi
Rob te shtëpisë ku ti keshë more Babaramo këlysh besnik i saliut të gjithë ata zagarë që kanë lënë punën për bythe jashtë nga arioporti
Papo Bala
Papo Bala Pred 3 dnevi
Byth jashte ben plazh lideri yt drogaxhi qe i dha 110 milion euro bechettit.
vasillaq mile
vasillaq mile Pred 3 dnevi
O Babaramo ska fluturime . ska pun nga do dali rroga. O matuf ngele duke derdellisur
Papo Bala
Papo Bala Pred 3 dnevi
Po per drejtuesit pse ka leke,apo jane te partise.ik ore sufllaqexhi.
Teli Teli
Teli Teli Pred 3 dnevi
Problemi shiptarve shikojne samer tjetri nuk shofin sa marin vete mentalitet 400 vjet mrapa qahen seka dikush rrogen e larte ...... shteti edhe politikanet i vjedhin perdit edhe sehap njeri gojen si pulat shikoni o popull komplet mineralet e shiprise I mer llondri I erdoganit edhe politika ato jane pasuria qytetarve e ndaloni dot
Genti Genti
Genti Genti Pred 3 dnevi
Te lumte Babaramo qe je i drejtperdrejt me teleshikuesit shqipetar sepse te reagosh per nje te drejt qe eshte kontrata dhe kontrata eshte e drejt qe ta garanton ligji 100% dhe eshte e humbur nga çdo qeveri qe merr nisma te tilla. Kete qe nuk kuptojn injorantet eshte se pasi do fitojn gjyqin ata kontrolloret do marrin dëmshperblim te madh dhe do rikthehen perseri ne pune.
Era Vlore
Era Vlore Pred 3 dnevi
O q... o bastard po eshte siguri kombeare
Debian
Debian Pred 3 dnevi
Kjo situate eshte si nje grusht shteti po pa pjesmarrjne e Kolonelave, ku marrin pjese kontrolloret qe jane simpatizante te PD e LSI sepse jane te vendosur aty nga keto dy parti, me miqesite afrimitet e tyre qe kane. Kjo eshte e gjitha arsyeja pse prandja dhe shteti coi policin ushtarake aty me e siguru. Sepse priten ngjarje tilla para dhe mas zgjedhjeve nga simpatizante e drejtues te PD e LSI qe mund arrijne dhe deri ne gjakderrdhje vetem me prish qetesin situaten ne Shqiperi sepse smunden dot me ble vota me fitu si dikur tani qe po i monitorojne sepse e dine qe populli shumica do votoje PS Ramen. Jo ma eshte perfolur para 1 muji kjo histori qe do e benin po se besuan keta , ca Rama more se ska lidhje Rama , krejt ato puntoret kontrolloret shifi historine e fmijt e nipat e kujt jane e do shikoni qe jane me PD e LSI e thjeshte.
A q
A q Pred 3 dnevi
BABA RAMONI KENI MAR FUND BASHK ME BABA SALIN.KA VDEKUR KOHA E RUMPALLAVE THAI BUR SHTETI EDI RAMA🇦🇱🇦🇱🇦🇱
djalingatropoja
djalingatropoja Pred 2 dnevi
@Gjoni Topia ose Noc Rroki ose Skenderbeu i Spiropallit njeri patjeter so fitoj.
Gjoni Topia
Gjoni Topia Pred 2 dnevi
@djalingatropoja Noc rrokun do fitoni
Papo Bala
Papo Bala Pred 3 dnevi
@Mos fol kot se flet kot Perghysmim nuk ka per drejtuesit,apo jane te partise ata,nuk beheni njerez ju sufllaqexhinjte.
djalingatropoja
djalingatropoja Pred 3 dnevi
@Mos fol kot se flet kot zoteri , pergjysmimi eshte pergjysmim 1.5 milion apo 10 lek eshte pergjysmim. Rama, Ahmetaj, Balluku and co a e kane pergjysmuar pagen e tyre a thua?!?!
Mos fol kot se flet kot
@djalingatropoja A Q, pergjysmimi ne kete rast eshte 1.5 milion leke shqiptare, cfare do na thuash?
Era Vlore
Era Vlore Pred 3 dnevi
Po ik o gogol
Daniel Aliaj
Daniel Aliaj Pred 3 dnevi
Babaramo mer zjarr si Kujtim Gjizi 😂😂
Edi Elezi
Edi Elezi Pred 3 dnevi
O zot babaramo ku e gjeni kete loqe
Kujtim Baloshi
Kujtim Baloshi Pred 3 dnevi
Tu fusin fshesen te gjitheve tu hiqet stresi, politika futi duart ne Rinas.
Dita Kapoli
Dita Kapoli Pred 3 dnevi
@Genti Genti bravo, analize e sakte per te paditur qe duan vetem te shkruajne per te thene dicka, fatkeqesi per nje komb qe ka ngel kaq mbrapa, as degjojne as informohen e kane kurajo te japin opinione.
Genti Genti
Genti Genti Pred 3 dnevi
Te lumt zoti psikopat le ti heqim nga puna duke i futur fshesen dhe pastaj te paguj miliona euro demshperblim ketyre 65 punonjesve me taksat e shqipetareve. Nje kontrollor qe ta zoteroj kete lloje shume te veçant profesioni do 5 vite dhe Shqiperia sot nuk ka asnje kontrollor tjeter dhe nese shteti merr nje mas te till sot na duhet qe te fillojm sot te pergatisim kontrollor te rinj dhe do jen gati ne 2026. Po deri ne 2026 zoti psikopat i fsheses ça do behet me Aeroportin e Rinasit do rrij mbyllur? Po te rrij mbyllur do shkaktohet disa qindra miliarda leke dëm ekonomik deri ne 2026. Ka edhe nje rrugezgjidhje te dyte per kontrolloret:le ti debojm keta 65 kontrollor meqenese jan shqipetar dhe marrin rroga 2 milion ne vend qe te marrin 4 milion dhe tja japim hapsiren ajerore Italis,Greqis,Turqis,Serbis qe per kontrolloret e huaj do paguhen paga jo me pak se 5 mije euro deri ne 7 mije euro. Pra sipas zoteris tende fshesa na sjell: 1. Debojm shqipetaret keta 65 persona. 2.Do paguhen miliarda leke demshperblime per prishje te njeanshme te kontratave ketyre 65 punonjesve. 3.Ne vend te punonjeseve keta 65 persona do punesohen italian,turq,grek,serb etj qe minimalisht do i ken rrogat nga 5000 mije euro deri ne 7000 mije euro pra nga 7 milion leke deri ne 10 milion leke. 4.Nese fillojn qysh sot te pergatiten kontrollor te rinj dhe ti kesh gati per te kontrolluar hapsiren ajerore shqipetare nga shqipetaret trajnimi i tyre perfundon me sukses ne 2026 dhe per 5 vite keta kontrolloret e rinj do trajnohen nga me buxhet nga shteti me taksat e shqipetareve. Zoti psikopat i fsheses behen 4 dëme ekonomike te shume karaktereve dhe shuma monetare shkon dhjetera miliarda leke qe do paguhen nga taksat e mia,nga taksat e tua dhe te popullit shqipetar nga nje Qeveri psikopate antishqipetar dhe trradhetare. Pastaj zoti psikopat i fsheses do te vij dita qe do te zvendesojn edhe ty me ndonje nga Bangladeshi qe do marri 10.000 leke te reja qe mos ti marresh ti 30.000 leke te reja. Fundja ketyre kontrolloreve nuk i plas shume trapi se demshperblime nese largohen perfundimisht nga puna do jet miliarda leke dhe pasi largimit do emigrojn ne zonat e Bashkimit Europian dhe do marrin paga 5000 euro deri ne 7000 euro. Ju zoteri psikopat meqenese interesoheni kaq shume beja nje pyetje vetes a i kan ulur pagat e tyre politikanet qe na vjedhin çdo dite miliarda pafund me tenderat?!!!😡😡😡
Ermisa Rama
Ermisa Rama Pred 3 dnevi
Po ata qe futen ne miniera dhe nuk marin as leket ne fund te muajit nuk u kam degjuar as keta opozitaret e aq me pak mazhorancen.
Papi papu
Papi papu Pred 3 dnevi
Babaramon e ka kapur pleqerija shume keq, si plak matuf duket.
piro k
piro k Pred 3 dnevi
Per nje vende si Shqiperia keto jane roga Maramendase keta paguhen si ne perendim i thone 50.000$ ne vite .Mos harojme qe Shqiperia eshte vendi me varfer neEvrope dhe biletat e avionit me te shtrenjtat me Evrope.
Fabiola Live
Fabiola Live Pred 3 dnevi
Oooo c'eshte ky matuf i rrjefhur. Kush eshte ky???? Nuk di c'far flet. Ci merrni keta per opinion, nuk eshte ne nivel ai te debatoj me Kadian dhe me znj.avokate. Jane dy bote te ndryshme
Daniel official hh City
O Eni po babaramon per cfare e fton apo nuk te vjen ndonje analist i hajrit..kan me ta rraf aty ne emision ndonje dit po mos e mer me legenin
Daniel official hh City
@VIP. AL njeriu i zot dhe me shkoll mese nrm qe do vishet mir, jane te rralle njerzit e ditur ne Shqiperi se shumica ka koh qe kan ikur jasht vendi.
VIP. AL
VIP. AL Pred 3 dnevi
Ketij kadis vetem persingu tek hunda i mungon, po lereni o popull se keta legena pse jemi ne dele jan veshur me versaçe
Daniel official hh City
@Spiritual Gangster ne spo lunim shah bisha 😉🤣🤣
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred 3 dnevi
@Daniel official hh City leje se mzune mat 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Daniel official hh City
@Spiritual Gangster ai qe te duket ty ashtu eshte suoer i pergatitur ne shum gjera mbi te gjitha edukate shkoll komunikim..
ilir petro
ilir petro Pred 3 dnevi
O jevgu Saliut qe te hodhi Basha dhe te mori Rama demi i 110 miljoneshit te Bechettit u harua
ilir petro
ilir petro Pred 3 dnevi
@Jorge SanchezDil me emer o moter dhe grua qir ta shkerdhej cte permban pragu
Nimet Beqo
Nimet Beqo Pred 3 dnevi
Kur në Egjipt kishte demokraci Evropa rronte majë pemësh ...sipas historisë Graj gamorin tat dhe lëre samarin rehat ....
Jorge Sanchez
Jorge Sanchez Pred 3 dnevi
ik o robqim
anonymous 2020
anonymous 2020 Pred 3 dnevi
Po si mund te gidasesh individin e popullin per ti pergjysmuar rrogat e qr turp kush i voton me kta plehra politike ps pd lsi bandat 30 vjecare qe e kan mar peng vendin , me mir murrizin se sa kta plehrat
Jam Kush Jam
Jam Kush Jam Pred 3 dnevi
i squte Rama qe te rekrutoi Kadine ✌🏼✌🏼✌🏼. S’la demokrat intelektual pa ja marr lul gjumashit 😂😂😂
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred 3 dnevi
Vetem ty e nja 2 veta shof perher ne komente qe folni kot vec me bo sikur ca po bo tu mrojt kristaqin je
Naprej
EPIC HOMEMADE James Bond Car
7:25
Starlink Mission
1:24:45
Ogledi 797 tis.
EPIC HOMEMADE James Bond Car
7:25
Starlink Mission
1:24:45
Ogledi 797 tis.
SIDEMENS GOT TALENT
1:13:21
Ogledi 8 mio.
Seniors Needs to be STOPPED!
37:08