Temno

Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021 

Ogledi 1,2 mio.
89% 11 142 1 261

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

21. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Xh. H
Xh. H Pred 4 urami
Të pafytyrë -tē pafytyra në krye me turpin e Shqiptarisë që po na shpalos të gjitha, Olsa 👏👏
Isa M.
Isa M. Pred 4 urami
Ashtsex
Isa M.
Isa M. Pred 4 urami
Me mbrojt
Isa M.
Isa M. Pred 4 urami
Glückli
Isa M.
Isa M. Pred 4 urami
Vellamoterbashkim
Isa M.
Isa M. Pred 4 urami
Veqesesesenipluher
Isa M.
Isa M. Pred 4 urami
Bota eshte
Armend Bllaca
Armend Bllaca Pred 4 urami
moetren sindit 🤮🤮🤮🤮🤮
Isa M.
Isa M. Pred 4 urami
Punpapun
Isa M.
Isa M. Pred 4 urami
Ejsidi
Isa M.
Isa M. Pred 4 urami
Segzistonledhatime
Isa M.
Isa M. Pred 4 urami
Gabimeat
Isa M.
Isa M. Pred 4 urami
Gabimeat
Isa M.
Isa M. Pred 4 urami
Sesh zakonisht
Jonida Balla
Jonida Balla Pred 5 urami
ξεξτ βρητ η τη ηρ η τη μη τ η τη νηε η ή τη η ξεξτ ξεξτ βρητ η τη κτ η ευ ηρ βρητ βρητ Ν τη η ή ευ ηρ η τη κτ ❤️❤️💍💍❤️❤️💋💋
Kujtim Kanani
Kujtim Kanani Pred 8 urami
Pravo juli
Sara Italy
Sara Italy Pred 11 urami
Kjo sindi thot po' te njejten gje edhe pse ja shpjegon prap nuk kupton gje😂😂
Hasani Bleron
Hasani Bleron Pred 11 urami
arjan konomi mkalli hahahahhaha
Sara Italy
Sara Italy Pred 11 urami
Ksaj sindit i rroft shkolla po' esht shum kalama nga trut🤷
Besa Qinami
Besa Qinami Pred 14 urami
o zot i madh po pse e merrni ket anen se me vjen me vra veten kur e shoh
Ylli Bulla
Ylli Bulla Pred 17 urami
Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend
abbsnn cose
abbsnn cose Pred 17 urami
Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢
Coco Jumbo
Coco Jumbo Pred 18 urami
Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon
Lani lena
Lani lena Pred 18 urami
Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣
Coco Jumbo
Coco Jumbo Pred 18 urami
Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi
Coco Jumbo
Coco Jumbo Pred 17 urami
@abbsnn cose Pse mendon qe esht shume e mire.?
abbsnn cose
abbsnn cose Pred 17 urami
Sindi eshte shume e mire
Lani lena
Lani lena Pred 18 urami
E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin
Ben Beni
Ben Beni Pred 22 urami
Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans
Matilda Moni
Matilda Moni Pred dnevom
Sidi ke shum dret
Erisa Qose
Erisa Qose Pred dnevom
Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty
Albanian Blood
Albanian Blood Pred dnevom
kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂
Kralb Oz
Kralb Oz Pred dnevom
Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!
Sevda Berisha
Sevda Berisha Pred dnevom
nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen
mirela ismaili
mirela ismaili Pred dnevom
ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb
Dt Lideri YT
Dt Lideri YT Pred dnevom
.
Arigona Kasaj
Arigona Kasaj Pred dnevom
E kan qa
Andi Tiron
Andi Tiron Pred dnevom
Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija
ermenisa feka
ermenisa feka Pred dnevom
Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂
Anton G
Anton G Pred dnevom
Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %
aola wili
aola wili Pred dnevom
Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo
Valbona Nurcellari
Valbona Nurcellari Pred dnevom
Sindi eshte shume e mire
Anton G
Anton G Pred dnevom
Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏
Alb123
Alb123 Pred dnevom
O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU
aola wili
aola wili Pred dnevom
Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare
Sidorela sida
Sidorela sida Pred dnevom
Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Megi Dapi
Megi Dapi Pred dnevom
Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑
Gotshot 83
Gotshot 83 Pred 2 dnevi
Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣
Mr. Morningstar
Mr. Morningstar Pred 2 dnevi
Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃
Ali Jaan
Ali Jaan Pred 2 dnevi
Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat
nairodMusic.
nairodMusic. Pred 2 dnevi
15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣 "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Pred 2 dnevi
Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣
Mr. Morningstar
Mr. Morningstar Pred 2 dnevi
Aman per cfare e merni kete anan qe la nam ! Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh
Bleron Feta
Bleron Feta Pred 2 dnevi
Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Pred 2 dnevi
O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon
butrint beshiri
butrint beshiri Pred 2 dnevi
Arjani be like: hajdeni te baba
butrint beshiri
butrint beshiri Pred 2 dnevi
Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Pred 2 dnevi
Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Pred 2 dnevi
Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal
X xx
X xx Pred 2 dnevi
Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare
Ina Bimbela Grijalva
Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄
your dad
your dad Pred 2 dnevi
naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.
Amarilda Gjeci
Amarilda Gjeci Pred 2 dnevi
Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂 Lot😂
Albany Akakaka
Albany Akakaka Pred 2 dnevi
Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...
Moza Moza
Moza Moza Pred 2 dnevi
o Juli ti qenke tip ore bravo prz
Korina Ymeri
Korina Ymeri Pred 2 dnevi
O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯
Albany Akakaka
Albany Akakaka Pred 2 dnevi
Ana je as
Albany Akakaka
Albany Akakaka Pred 2 dnevi
Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua
Albany Akakaka
Albany Akakaka Pred 2 dnevi
Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish
F_Z 2021
F_Z 2021 Pred 2 dnevi
Super
F_Z 2021
F_Z 2021 Pred 2 dnevi
♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏
Fatjan Basha
Fatjan Basha Pred 2 dnevi
O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.
Adriatik Diku
Adriatik Diku Pred 2 dnevi
Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj
denis berberi
denis berberi Pred 2 dnevi
H
Albany Akakaka
Albany Akakaka Pred 2 dnevi
Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,
Albany Akakaka
Albany Akakaka Pred 2 dnevi
Respekte Arjan konomi je shum I mir
Stelio Tobli
Stelio Tobli Pred 2 dnevi
Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk
Rroni Rroni
Rroni Rroni Pred 2 dnevi
Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣
Rigel Hoxhaj
Rigel Hoxhaj Pred 2 dnevi
Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene
Esmeralda Murati
Esmeralda Murati Pred 2 dnevi
Bravo Arjan Konomi 👏👏👏👏 Mir ja bere kesaj debileje Sindi 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Erza Ali
Erza Ali Pred 2 dnevi
Asnjona per darsem shqiptare😑
Erina E.E.A
Erina E.E.A Pred 2 dnevi
Kur ben moral edhe Ana Lleshi 😡😡🙄🙄
ani Tiran
ani Tiran Pred 2 dnevi
Nje dhelper 🦊edhe nje sorre 🦅Si opinjoniste hahaha
G. D.
G. D. Pred 2 dnevi
Te lum Juli te lumt oer kto fjal qe i the sindit te lumt Juliiiiiiiiiiiiii
Vjollca Dardhanjori
Vjollca Dardhanjori Pred 2 dnevi
Edhe kush me pas gjithe at goje 5 lekshi Sindi
G. D.
G. D. Pred 2 dnevi
Oj sindi Juli nukte ka efenduar ty as nji her Juli duket shum nji djalosh shum i menqur sindi mos harro ok rrespekt per Julin
vilma boci
vilma boci Pred 2 dnevi
Vec shqipja nuk ishte juriste se filloi me thashathemet njejt si kur ishte konkorente
Majlinda - kadiu Kadiu
pereputhe - ♡ Murat ' urime dilidjen
Iza Moi
Iza Moi Pred 2 dnevi
E sind e kuder mjeri ajo familje qe te ka sdin as si te kerkon fajle pfff
Jonida Balla
Jonida Balla Pred 2 dnevi
K er kr m er ur mwjr kehf nrjr me r k er if n er u n er Jr n r e k er if n er if nrjr n er ku e nfj NH ry if n er ku e n er if nrjg jfjf nrjr nrjr nrjg nrjg e n er if nrjr nrjr mej nrkf keur keur key keu nrjr me j did keur keur bfjr nrjr nrjr jrur key nejr keur keur ngjr kehf nrjr nrjg e keur ktu
ani ani
ani ani Pred 2 dnevi
Kjo sindi siku e ka. Prej flori mo vlla!!! Avash mi moter !! Gjithesei shuuum negative 👎. 👎👎👎👎
Ad 0
Ad 0 Pred 2 dnevi
4:23 Gjdo kush me mir se ti
Qenan Veliu
Qenan Veliu Pred 2 dnevi
Per mendimin tim vetem Lediana asht tamam qysh duhej te sillej nje femer ne keto emisione ta quajm ashtu sepse vet emri flet diqka tjeter.Komplet femer, me sjellje me diskutime me pamje, te tjerat jan perverze (te peshtjellta) keshtu e kuptoj kete fjal une .Nuk jam opinionist por duke i par nga kendeveshtrimi im.Lediana eshte LADI DI
Jonida Balla
Jonida Balla Pred 2 dnevi
jfjth ngkrj Keke nrkf ndh n f e mdjf nrjr nrj keur nrjt me rur nrj NH ry nejg nrjr n er if nrj nrj nrj nrkf Nfjr nrjr nrj n er if kehf nrkf k dy if NH di
beauty beauty
beauty beauty Pred 2 dnevi
18:15 o Juliii 😂😂😂😂😊😂
sokol doraci
sokol doraci Pred 2 dnevi
Ik moj sindi se ne e shpife njeri kot na merzite nuk kam pas eksperjenca me perpara ik moj ha qik buke se vdiqe urie kockanjara 👾
bed girl
bed girl Pred 2 dnevi
Kta cunat jan shum shum te mire Ju lumte
ALB Lifestyle
ALB Lifestyle Pred 2 dnevi
Nxirreni kte se na e shpifi emisionin!!!! Po humbusni shume pike me kete sindin dhe po keq edukoni brezin e ri!
fatos bosi
fatos bosi Pred 2 dnevi
Sindi je nje femer debila 🤮🤮🤮🤮 na i hiqni nga emisjoni se na i shpifi
Ana Papavrami
Ana Papavrami Pred 2 dnevi
Sindi eshte nje vajze qe se pari ka shume frustracione ne vete, dhe keto i tregon duke i perkthyer ne ligesi kundrejt kujtdo qe nuk e mendon si ajo. Eshte e lige ne shpirt. Se dyti, eshte e papjekur, e paformuar dhe budallacke, dhe kete e tregon ne cdo gje qe nxjerr nga goja. Biles na lodh me faktin qe eshte aq kalama idiot, na looooooooodh. Kur ajo qesh nderkohe qe Arjan Konomi flet, te vjen ta kapesh per leckash, ta nxjerresh nga emisioni dhe ta cosh ne nje shkolle qe te mesoje normat minimale te edukates kundrejt dikujt qe ka 30 vite karriere ne gazetari, nderkohe qe gjithcka qe ka bere Sindi ne jete eshte... nje shkolle e lodhur ne nje shtet te lodhur si Rumania. Cdo shqiptar tashme e ka nje diplome. rritu Sindi, lexo libra, bej ndonje pune, e pastaj eja po ta mbajti shiti mend publikut dhe Arjan Konomit. Na rane veshet rehat kur nuk ishe ti ne emision e nuk degjonim pallavrat e tua. Merre dhe Locon (plot me frustracione dhe ligesi gjithashtu) dhe ikni te dy, e aman ta shohim programin per qejf.
Elena Duraj
Elena Duraj Pred 2 dnevi
Sa mir ja beri ariani ksaj sindit.tamam te verteten ne sy .sindi je shume acaruse vajze budallaqe e parritur
Juli Elezi
Juli Elezi Pred 2 dnevi
Po mos ja hapet shalet njer kjo ateresh do kerkoje falje buça
Ff Player
Ff Player Pred 2 dnevi
Na e shpifen puthjet or e sekond se qysh i pranojn cunat kto gocat qe jan puth me cuna tjer turp gocat puthen dhe nuk zgjedhin ate me te cilin jan puth ktu kuptohet skenari
Naprej
Awkward Divorce Drinking Game
12:07