Temno

Tronditëse; Antonela shpërthen në lot, historia e rëndë e jetës së saj ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021 

Ogledi 1,4 mio.
94% 12 792 812

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

22. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
adnant pali
adnant pali Pred 48 minutami
Sa i kishte shku nji fustan nga koko mama kids Atdheut me ato flok 🤷🏻‍♂️
Aviation Fans Albania
Nuk e di por kjo Antonela eshte super femer , që në fillim e kam dashurua nga ekrani, eshte bukuroshe por ka një energji Asht tip edhe pozitive , ka shaka , edhe të vlereson kur e meriton ! Me pak fjale yll!
Jonida Balla
Jonida Balla Pred 7 urami
👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👊👊👊👊👊👊👊👊
Jonida Balla
Jonida Balla Pred 7 urami
και η ❤️μεξρ ❤️κ ευ ξρη νρ ❤️ξφξτθ ❤️η Δ ξδ η ευ η ❤️ξεξτ ξε ❤️η ευ ξδ ντητ ❤️η ευ ηρ βδηδ η ευ ξδ ξδ ❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💝💝💝💝💝💝💝💝
dini Elezi
dini Elezi Pred 7 urami
atdheu si mirija ni kojshi e kam hahahahahakoka ba sot
dini Elezi
dini Elezi Pred 7 urami
ju nda fryma mevlani mos e ler te bej reklama hahahaha
Jonida Balla
Jonida Balla Pred 9 urami
καλέ Κρήτη βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ βρήκε βεηρηφ βρη ξρξηρ ξρυθτ ηρηρη ξεηδ νυκτί βρητ ξυθτ βρητ ηεξρξρ βρητ ήρθε ξρυθτ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ η ξεξτ η ευ ηρ βρητ νρξττ κιτ ήρθε κριθεί ντητ ντητ ντητ ντητ κρκρξρ νρ μεξρ ξεξτ βρητ βρητ βρητ ξρη ντητ ήρθε κρίνε κρξτ κγξτιρ βρητ βεηρηφ ήρθε βτηε βρήκε βρητ ντητ ήρθε ντξξτητ βρητ νηε βεηρηφ βρητ ξρη ηρηρη νηε κ ευ ξδ μ ευ ξυ δ ηεξρξρ βεηρηφ κρ καλά καλά μεις μελά μ ε ξδ μ ευ ηρ βρητ η ευ βρητ βρητ βρητ Κρήτη βρητ βρητ βρητ η ευ ηρ βρητ βρητ νρξ ξρη βγήκε βρητ ηρηρη ντητ ξρη
Abc Def
Abc Def Pred 11 urami
Jasmina femre koti
Naxhi Naxhije
Naxhi Naxhije Pred 13 urami
Moden e leshit
Naxhi Naxhije
Naxhi Naxhije Pred 13 urami
Qfar pantallona pordhe ne bor ka vesh tru peshku
anxhela love
anxhela love Pred 14 urami
😭😭😭😭😭
Andre TxT
Andre TxT Pred 19 urami
E urrej kete emision me gjithe shpirt por ama bravo Antonela qe tregove dicka aq intime dhe tregove nje copente vetes, dije qe ka shume vajza dhe gra qe akoma vuajne dhe pasqyrohen prej teje.
Erga Erga
Erga Erga Pred dnevom
CESHTE KJO MOS RESEPEKT NDAJ FAMILJES PRIVATSIS, PER PAK FAME,PERSE I KERKOJ TE NDAJ MOMENT PREKES DHUNA SESHTE GJE E MIR TA NDAJ ME JU PUBLIKIN,NDERGJEGJE PAK JU LUTEM,NDERKOH ME LOT E SHKRUAJTA KET KOMENT
yuoop noke
yuoop noke Pred 18 urami
fmit edhe mvjen shum keq qe e kemi perjetu po silluni mir duani njeri tjetrin te pakten
dor aceari
dor aceari Pred dnevom
Eshte shum e vertet qe femijet qe kan jetuar dhun ne familje behe shum te zot jan te fort cajne ne jet
PASHUKU BERISHA
PASHUKU BERISHA Pred dnevom
Historia e antoneles esht nje histori rreth qethese Na bere te kthehemi vite mbrapa ne koh Dhe srz na perlote te gjithve Me historin tende antonela Uroi tjesh e fort dhe ti besh ball cdo sfide qe te sjell jeta Ashu siq je ne studio krejt pozitivitet
Mirjana Xhaferaj
Mirjana Xhaferaj Pred dnevom
A more Antonella na preke me.kte histori.. vajzat e bukra te zgjuara te shkathta ce duken sikur skan asigja kane gjithmone dicka ce e ruajn ne zemer qoft e mire apo e keqe ..imagjino sa vuajn femrat shqiptare😭😭😭😭
mimi Meha
mimi Meha Pred dnevom
Se pe ndjej
mimi Meha
mimi Meha Pred dnevom
Allahu ta jekt Meeting e Babes 🙏
Mimmo Relax
Mimmo Relax Pred dnevom
Erlindi: shpreh nje deqir Jasmine: ishallaaa ishallaaa boj ni giveaway tfort 🤣🤣🤣
Esat Bellova
Esat Bellova Pred dnevom
edhe djemt mu duken te prekur ne ate moment
ele ele
ele ele Pred dnevom
42:06 Andi:Po jasmina Po Jasmina:Po andi Po My mind:Po k@ri po
TiTAN Online
TiTAN Online Pred dnevom
Nuk e fajsoj babain e Antonelës Sigurisht se edhe ai ka pas problemet e veta ....!
blackpink bts
blackpink bts Pred dnevom
U preka shume
Nora Mustafa
Nora Mustafa Pred dnevom
Jan ba femrat si lopt pazar qe i prek gjdo blers 🤣🤣
Evelina Aliaj
Evelina Aliaj Pred dnevom
Antonela eshte vajze emir jeta ka sfida ka dallge ❤❤🙏
Kejsi Nurce
Kejsi Nurce Pred dnevom
Antonela, edhe pse komentet negative qarkullojne per ty, ti gjithmone do te ngelesh e preferuara ime! Te lutem behu e forte sepse une dhe te gjithe suportuesve te tu na duhesh te te shohim ne ekran te lumtur,te qeshur dhe mbi te gjitha te forte! TE DUA SHUME😊♥️ Like te gjithe per te suportuar Antonelen!!👍 👇
Ai Cuni
Ai Cuni Pred dnevom
Ky andi esht si shimpaze ca i pelqejn ktij ,shif mer c kok q ka me 2 ndarje🤦‍♂️
Olti Vlora
Olti Vlora Pred dnevom
Bravo mevlani
Sams Unlocked
Sams Unlocked Pred dnevom
Nje histori qe e kemi perjetu shum familje shqiptare por ka nga ato qe e kan perjetu deri ne fund qe ka pas edhe vrasje po ka edhe sot familje qe i dhunohet nena ku dhunohen fmit edhe mvjen shum keq qe e kemi perjetu po silluni mir duani njeri tjetrin te pakten
Ilire Kovaci
Ilire Kovaci Pred dnevom
Atdheu nuk e ka vendin aty me dergonje dikun ne cirk
Dj Rumba Mix Dj
Dj Rumba Mix Dj Pred dnevom
Respekt Vajz ty dhe Familjes tende e posaqerisht Respekt shum te madh per Maman tende e cila me gjith mundin dhe sakrificen e madhe ju ka rritur e ju ka ofruar te gjitha gjerat qe juve ju kan munguar. E kemi Historin e ngjajshme te Familjes kshtu qe dhasht Zoti e Burrat e sodit mos t'sillen keq me Femren shqiptare po ta Respektojn e ta duan ma shum se vetveten . Ju uroj Shendet ty dhe Familjes tende 🥰👍
Bes Bau
Bes Bau Pred dnevom
ERLINDI NA QENKA SENSITIV😂😂😂😂😂😂😂😂PSIKOPAT UN DOT THOJA.. PO JASMINA QENKA FEMER PA FIJE KARAKTERI.. SHUUUM MIRE JA BERI ERLINDI ME "PUTHJEN" 😂😂😂😂NE VESH E PUTHI.. PSIKOPATET KSHTU SILLEN SI ERLINDI.. FEMRA I THOT PUTHEM DHE ERLINDI E PUTH NE QAFE😂😂😂😂😂😂😂😂😂 UN TE ISHA NJE FEMER KURRE NE JETE SDOT KISHA DALE NE TAKIM ME ERLINDIN.. ME CDO TJETER PO.. OOOO ANDI, PO IK MOR DJAL NGA JASMINA.. FEMER PA FIJE KARAKTERI QENKA KJO FEMER
Bes Bau
Bes Bau Pred dnevom
JASMINA 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂KJO VAJZE QENKA TOTAL HAJVANE FEMER.. BOAAAAA.. PO SI MUNDESH SI FEMER TE PERPUTHESH OSE TKESH PELQIM PER ERLINDIN????? 🙈🙈🙈🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️TI THEM AKTOR DOT ISHTE NJE VLERSIM, ME MIRE DO TI SHKONTE PSIKOPAT MASHKULL.. PO KTA VAJZAT SHQIPTARE ME DUKET SE JU PELQEJN PSIKOPATET.. PASTAJ DALIN DHE VAJTOJN.. OBOBO CME GJETI MUA ETJ.. A PAK DJEM TE MIRE KA ATY NE EMISION QE TI TE ZGJEDHISH ERLINDIN?? 😂😂😂😂😂😂MERE MERE SE DOT KNAQ ME PRALLA.. PREJ SOT E KAM KUPTUAR SE MEVLANI SINQERISHT ESHT NJE DJAL SHUM I DREJTE DHE SINQERTE.. ANTONELA ME DUKET SE PASKA PERVOJE DHE NDJENJE TE SHEH KUSH CKA ESHT.. MEVLANIN GJITHMON E KAM KRITIKUAR PADREJTSISHT.. PO TASH E KAM KUPTUAR SE ESHT NJE DJAL SHUM I MIRE.. ANTONELA MBAJE MEVLANIN SE DJAL ME TE MIRE NE PERPUTHEN SDOT GJEJSH.. HARROJ TE TJERET.. ERLINDIN AS MOS E LLOGARIT FARE SE ESHT NJE MASHKULL PSIKOPAT.. KOHA DO TA TREGOJ.. JASMINA ESHT NJE VIKTIME QE AS VET SE DI SE ESHT NJE VIKTIME E ARDHMSHME..
bessbaba
bessbaba Pred dnevom
😂😂😂😂😂😂
Arsen Billa
Arsen Billa Pred dnevom
😰😰😰😰😰😰😰
Terezina Pepdjonovic
Shum e vertet ato qe po thot por Antonela ka nje Mama tw Mrekullushme
Arsen Billa
Arsen Billa Pred dnevom
Po kush e ka dhimjen me te madhe ka buzeqeshjen me te bukur dhe ket ta dini
Dua Fans
Dua Fans Pred dnevom
Si ka mundesi qe BORA s kishte bere make up sic ben zakonisht pikerisht sot? Nuk besoj se historia e Antoneles ishte e degjuar per here te pare nga bora dhe produksoni.
Dardania Sacra - Kosova
Mendoj qe Nuk tregohen keto histori ne kete Emision
Inoba 215
Inoba 215 Pred dnevom
كاش عرب ولا جزايريين هنا 😂😂 واش من لغة هذي
Mimi Be
Mimi Be Pred dnevom
U mbet Andi gjat gjithe kohes tu korrigju: "Jasmin e ka emrin". 49:15
Doda
Doda Pred dnevom
Nje vajze e rritur ne dhune,nuk mund te jet kaq arrogante ne sjellje...nuk perputhen kto dy gjera.. Boll me broçkulla 🤫
kristjan Truja
kristjan Truja Pred dnevom
Po eshte shume prekese se preku dhe gjyshin tim kur e pa
Lalaland Lalabla
Lalaland Lalabla Pred dnevom
Qikjo osht TRAUM qikjo osht kur hek njeri qekjo o jet e fshtirr jo e Malises qe bullizojke Ledianen e kajke per bullizem. bravo Antonela tedua.
Ponja Fier
Ponja Fier Pred dnevom
Antonella bravo i ke ndenj mamit pran i keni kaluar bashk . Gezohem qe tani jeni mire
Sara Italy
Sara Italy Pred dnevom
Me takum te ekzagjiruar nuk kisha pare deri tani
Matilda Dani
Matilda Dani Pred dnevom
Ne kete pjes qe po tregonte Antonela kam vuajtur dhe une po si historia antonelese😔😔😓😓😓
wnnalis cioov
wnnalis cioov Pred dnevom
nga prindit e vet prandaj antonela te shkruja se u preka dhe un sa mosha jote kam qen 14 po tash jam 16 shpresjoj qe ta kaloj kete zoti esht I madh respket
serveti 007
serveti 007 Pred dnevom
Si te bohesh titulli i vidjos part 405730
wnnalis cioov
wnnalis cioov Pred dnevom
Shumica e ktyre jan të ardhur nga fshatrat dhe i duket Tirana Si Hollywood, duhet të jesh shum i dëshpëruar për fam të dalësh në ktë lloj emisjoni.
Albana Alijiii
Albana Alijiii Pred dnevom
te gjith qeshen me problemin tek pantollat e erlindit 😅😂
Bes Bau
Bes Bau Pred 2 dnevi
OH JEEEE.. PO A ZGJIDHET KY DJAL ERLINDI PER NE TAKIM?? MA MASHKULL HAJVAN SKAM PA KURRE.. SHYQYR ZOTIT QE SJAM JASMINA NE KET MOMENT.. ME MIRE TE MARISH ART THADHEXHIUN SE KET MAJMUN ERLINDIN
Besar Ibrahimi
Besar Ibrahimi Pred 2 dnevi
Hiqeni Erlindin ai eshte i doobet per ket program po sillet si Gangster ne fillim bente me Tean si femij kaluan 1 muaj be gangster
Eni Babeni
Eni Babeni Pred 2 dnevi
39:41 ku ke mend ti o Sindi aman 🤢🤢🤢🤢🤢🤢
Eni Babeni
Eni Babeni Pred 2 dnevi
34:10 sa rendeso i jep vetes kjo kukcka Sindi
Liljana Preza
Liljana Preza Pred 2 dnevi
Ana ,, guxo thyje murin qe te ka zene syte dhe zemren.mos ki krike.s Ai eshte i pregatitur per jeten i ka te gjitha ne terezi qe ti te jetosh zonj. I TA THA. pett nga ty ngrohtesi. Kuptoje.
Eni Babeni
Eni Babeni Pred 2 dnevi
14:17 aman o Sindi se na hape barkun 🤢 🤢 🤢 si gjithmon me ofendime
bedri ameti
bedri ameti Pred 2 dnevi
tu eshiku biesden e antoneles tu qajat me ze e me lot me erdhi shum shum kec per ngjarjen shum si popelle kemi vujt ne shum sende nvaret nga situatat por nje xhe te keni dhe te dini kush ika prindritn ndgjojni respktojni duani dhe pci familje te bukur te bashkume dhe famlje te mir se kujt imungon njeri prid apo pridrit edin cfr demthon mungesa e pridridve
Elisa Bazelli
Elisa Bazelli Pred 2 dnevi
Na i shpifet me kte erlindin mu thyeee ekrani😵tip i peshtirrrr
George Xhumari
George Xhumari Pred 2 dnevi
Nuk me vjen turp te them qe kam qare . Dhe u permallova me teper kur kujtova se c na thote Zoti Krisht .Duajeni gruan sic deshi Krishti Kishen. Jeta nuk eshte e lehte .por a Kemi te drejte ne Burrat qe ti leme femijet tane me kaq Dhembje .me kaq trauma .Keta te rinj qe ne i duam qe jane E Ardhmja .Gjeja me e bukur qe ka Shqiperia . STOP DHUNES NE FAMILJE .FAMILJA ESHTE E SHENJTE JO VETEM PER PJESETARET E SAJ POR EDHE PER SHOQERINE .MADJE EDHE PER ATDHEUN Qendro e Forte Antonela .Are many of us who Love you and wont you to suceed .in your Life and in your Future
Arsim Fazliji
Arsim Fazliji Pred 2 dnevi
Andi:qoftë hera par👉 që pajtohem me ty Ana.😅😅😅
Eduart Cenaj
Eduart Cenaj Pred 2 dnevi
Antonela esht ferma ma reale aty me ka prek shum 😭😭😭😭
Arsim Fazliji
Arsim Fazliji Pred 2 dnevi
Atdheu dhe Erlindi si ato Plakat te Kapixhiki,duke fol ne Vesh.😜😜😜
SimpleThingsMatter.
SimpleThingsMatter. Pred 2 dnevi
Shumica e ktyre jan të ardhur nga fshatrat dhe i duket Tirana Si Hollywood, duhet të jesh shum i dëshpëruar për fam të dalësh në ktë lloj emisjoni.
eu euBabos
eu euBabos Pred 2 dnevi
O antonela dhe ne kemi si I historija jote dhe un isha e vogl kur ndhone kot dhe tashi jam ne franc dhe mami ime keshtu ka vuajtur sepse mami ime nuk kishte mbshtetja as nga prindit e vet prandaj antonela te shkruja se u preka dhe un sa mosha jote kam qen 14 po tash jam 16 shpresjoj qe ta kaloj kete zoti esht I madh respket
Elvis Prendi
Elvis Prendi Pred 2 dnevi
O Erlind o garrrrr hoqe syzet te erdhi goja ty Pupupupu qr u bo me 70 k followers e u rriten vesht
Ardian Janura
Ardian Janura Pred 2 dnevi
STOP dhunes se familjes Shqiptar! Shikojini lotet e kesaj vajze! Ajo perfaqeson nje pjese shume te madhe te femijve shqiptar qe kane perjetuar ! Nuk jane vetem jete nenash te shkaterruara jane breza te shkaterruar! Femije qe rriten me friken se dikush do vej dore mbi ta dhe qe u duket normale nje jetese e tille! Bravo Antonela qe pate kete Kurajo!
Galane Galania
Galane Galania Pred 2 dnevi
Stop dhunes ne familje ne qfardo drejtimit qe te jet ..dhe ju bani kujdes qe komentoni se ekziston dhe karma kaq po them un kush e kuptoj e kuptoj .rrespekte te veqanta moter antonela .trujt i madhi zot ty e qa ke per zemer 🙏🙏🥰❤
NOKU
NOKU Pred 2 dnevi
Andi leje ket Jasminen vlla se nuk esht per ty..
Kleidi Isufi
Kleidi Isufi Pred 2 dnevi
Ajo ishte e cudicme
miran shehi
miran shehi Pred 2 dnevi
Sedi sa kam qare,antonela te jap fuqi.
Emanuela_ Helsinki
Emanuela_ Helsinki Pred 2 dnevi
Sara zëmër sa e mirë je qe i dhe përkrahje shpirtërore Antoneles dhe e puthe, Sara qofsh vajza më e lumtur në botë.
Demirel Shtaro
Demirel Shtaro Pred 2 dnevi
Kta jane kryerropqira . Ta mendosh pak as nuk u plas fare per hallin e asaj . Thjesht duan te bjne lajm 10000% i sigurt se fundja gje nuk i zgjidhin . Madje sa filloi tha dua te ndalem te antonela medemek ajo te tregoj historine e saj te dhimbshme ne tv , pastaj i kerkon si me miresjellje ta ndaj me ne historine e familjes se saj . Ore jane emison rropqirash per lajm e klikime i shtyne te flasin ato se fundja skane pse e bejne publike historine e jetes aty . 🤮🤮🤮🤮
Erti Skenderi
Erti Skenderi Pred 2 dnevi
O Erlin nenen nvrim😂
Clash Kings
Clash Kings Pred 2 dnevi
😂😂😂😂😂😂😂😂 Atdheu skam eksperienca un Arjan, dy te dashura kam pas. 🤦‍♂️
shima shima
shima shima Pred 2 dnevi
Hahahah Ik ore
Eriselda Merka
Eriselda Merka Pred 2 dnevi
😢😢😢😢
Petrit Caca
Petrit Caca Pred 2 dnevi
Ca llape kjo bora
Klodian Gega
Klodian Gega Pred 2 dnevi
Antoneta..jeta vazhdon..edhe dua qe javen tjetet te dua te qeshur..jo keshtu..klm..fat ne jete
Land Land
Land Land Pred 2 dnevi
A vetem mu mdel ajo "viza e zez" te ekrani pas arjanit apo me esht prish tel mu????!🙄
Tony Negredo
Tony Negredo Pred 2 dnevi
Juli esht esht legjend .....
Test Test
Test Test Pred 2 dnevi
Juli i madh a jeni gati per treshe dmth po tall rakun me te gjith dhe skuptoin asi gjo juli je i madh (ironik )duhet shum per te kuptu ty ato qe jan aty ,per mendimin tim jan zero
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 2 dnevi
🤩❤️🤩
Ekrem Maksuti
Ekrem Maksuti Pred 2 dnevi
Antonelen duhet ta kuptojme nje edhe njehere nje familje si shume te gjithe shqipetareve ,dne shqipetaret jemi shume te forte moralisht andaj Antonela nje mesazhe per ty sikurse edhe per mua dhe atyre te cilet kane nje femijeri te veshtire ngase une mund te them vetem nje se edhe mua me vdiq babai ne moshe shume te re kur une i kisha vetem 4 vite e motra lindi 2 muaj pas vdekjes se tij ,Nena ime su martua kurre me ,na rriti me shume mundime por kurre sja kam pare lotin ne sy te saj andaj jam shume mirenjohes naga te gjithe njerezit qe me respektuan jetim kam respekt nga migjallaret, dajte e mi me mbare farefisi mbare njerezit te cilet i dua,Nje mesazh Antoneles dhe mbare jetimave shpresoj qe NENAT e tyre te jene me te lumturat RESPECT mbare NENAVE SHQIPETARE .
love life
love life Pred 2 dnevi
Antonela je nje femer e fort ❤️❤️
Uka Orsi
Uka Orsi Pred 2 dnevi
STOP DHUNËS NDAJ FEMRAT DHE BURRAVE ⛔⛔⛔
Celik Alla
Celik Alla Pred 2 dnevi
Omg qetsohu stop dhuness n familje bobo ca nk bohet o zot
apoorvarare TV
apoorvarare TV Pred 2 dnevi
sltv.info/label/oZmhtKLagYiLjJA/video 👈👈👈👈👈👈
Arta Prendi
Arta Prendi Pred 2 dnevi
Bravo antonela nuk esht turp te tregosh te verteten 💫💫💖💝💓💗💞💕🌹⚘🧡💛💟❤❤
Celik Alla
Celik Alla Pred 2 dnevi
M vjen shum keq antonela vazhdo perpara jeta kshu esht skemi ca m bo 😭
Malbora Algjoni
Malbora Algjoni Pred 2 dnevi
Po Atdheu çpati me floket kshu 🙄🙄
Linda linda
Linda linda Pred 2 dnevi
Andi:Po jasmina po Jasmina:po Andi po Une:po te degjeneruar po
Tarifa Tari
Tarifa Tari Pred 2 dnevi
M
ridvan Sopi
ridvan Sopi Pred 2 dnevi
A jeni shqiptar bre Turp ju qoft djemve Nje lot se pash Turpp
Zonja Zonja
Zonja Zonja Pred 2 dnevi
Μοssuposhtni,vazhdini, jeten, same, mire
Miklovan Ylli
Miklovan Ylli Pred 2 dnevi
Me viene shume keqe Antonella😭🤗🙂☹️
arlind linndi
arlind linndi Pred 2 dnevi
Ana ne at emision eshte vetem per opinioniste
Miklovan Ylli
Miklovan Ylli Pred 2 dnevi
,😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Liljana Preza
Liljana Preza Pred 2 dnevi
Ana, R.... kishte nje dhurate mas emisionit mos donte te te thoshte:Ci duket vetja kesaj ndonje dive Hollivudi ?! Mos e humb R... Ok .
Liljana Preza
Liljana Preza Pred 2 dnevi
O Rinian dhurate e Zotit , e meriton nje shans Ana ? Jepe. Futu edhe ti ne boten e saj.💖
Liljana Preza
Liljana Preza Pred 2 dnevi
Ishallah .
Liljana Preza
Liljana Preza Pred 2 dnevi
Pres nga Ana a e zbuti ndopak zemerimin e djalit dhurate e Zotit💖💖💖💖💖💖💖💖💖
Nikoleta Shkembi
Nikoleta Shkembi Pred 2 dnevi
Po sa djale kot ky,pse e mbani aty ky ska ca jep.
Sahra Shala
Sahra Shala Pred 2 dnevi
Sa me vjen keq moj Antonela per ty😏😏😏😏.Metvetet esht tmerr te rritesh pa baba...Duhesh te behesh e fort hatri mamit dhe familjareve tu!?Mori goce meti tregua vujtjet e mija ti lajn vujtjet tua me kilonetra.Po jeta esht kjo😏😏😏😏😏
Urfije Markja
Urfije Markja Pred 2 dnevi
😮
Naprej
Dita 56: Kinezët
25:25
Ogledi 125 tis.