Temno

E papritur, Ledjana largohet nuk do të shoh takimin, Mevlani e ndjek dhe lë pas Antonelën-Përputhen 

Ogledi 1,6 mio.
92% 15 138 1 293

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

5. mar. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Susan Mwangi
Susan Mwangi Pred 8 urami
English pliiz
Suelda Kryemadhi
Suelda Kryemadhi Pred 2 dnevi
Se di pse eshte bere Mevlani si skenderbeu 🤔🤔🤔
Suzana Myrtezaj
Suzana Myrtezaj Pred 4 dnevi
Ajo femer nuk meritonte agje nga ty se ishte fallco
Altin Riza
Altin Riza Pred 6 dnevi
Ik mi feme4 e ndyr
Altin Riza
Altin Riza Pred 6 dnevi
Futi nne pellce atij bythqirit
Altin Riza
Altin Riza Pred 6 dnevi
Shko futi nje te byshtyr atij dhe ik
Altin Riza
Altin Riza Pred 6 dnevi
Sa mir ta boni lediana
Altin Riza
Altin Riza Pred 6 dnevi
Okar
Altin Riza
Altin Riza Pred 6 dnevi
Po ti me con i perputhe
Gezim Xhafa
Gezim Xhafa Pred 6 dnevi
O Mevlan je moj miri nat misjon mos u mer me ato gocat se nuk je per ato ti je super Djal
Aria Xhemo
Aria Xhemo Pred 6 dnevi
Kjo madama sygjeryesja i sygjeron Erin ledjanes edhe Blerimin Ledjanes epo pse moj apo te ta jape Mevlanin te bee gati ?
Ana Lima
Ana Lima Pred 7 dnevi
Cesht ky Skandal Moderatorja bon Reklame Produktesh.
Liseta Berisha
Liseta Berisha Pred 7 dnevi
Mevlanin gjithni
Liseta Berisha
Liseta Berisha Pred 7 dnevi
5 minuta t'a kisha pas djalë timin edhe ish lut pse ka lindur
Liseta Berisha
Liseta Berisha Pred 7 dnevi
Programi më i pisët që kam parë turp për ata çuna që i thonë vetes meshkuj Dhe turp për ato nëna që i kanë lindur këta fëmijë kta smeritojnë bekim po japin një mesazh të fëlliqur për brezin e ri Estagfirullahi we teobe ilejhi 🤲
Anna Duro
Anna Duro Pred 8 dnevi
Iljazi
berti llani
berti llani Pred 8 dnevi
Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 8 dnevi
Gjithqka skenar eshte ska asgje reale jeni fallco
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 8 dnevi
Ma fallco se ti nuk eshte asnjeri aty ne studio moj Antonela je shum e shpifur apo noshta dhe edhte skenar nuk di ca te them vetem se ti kur flet kuptoesh se je fallcoooooooooooooooooo
Rexhep Xhixha
Rexhep Xhixha Pred 10 dnevi
Antonela je 👑 Quenn
Angjelina smakaj
Angjelina smakaj Pred 10 dnevi
😘🥰❤️
Cristina Ortiz
Cristina Ortiz Pred 10 dnevi
Po Po pse nuk thua qe je inat ledjana dhe mos thuaj kot q ndien vertet je shum falso
Erajla Arapi
Erajla Arapi Pred 12 dnevi
Antonela ik zemer nuk e meriton ate karige qe keshtu ik 😠🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚🌚 Ledjana mo's ik ashtu se ti je mbreteresh ok 😍😍🥰😍😍🥰😍😘🥰😍
Elsa Shtjefanaku
Elsa Shtjefanaku Pred 13 dnevi
Lediana e lumtur per mevlanin
Endri Era Llangozi
Endri Era Llangozi Pred 14 dnevi
Mevlani kete here ke gabuar ketu nuk Te jap Te drejte
YoutubeDiscriber
YoutubeDiscriber Pred 15 dnevi
Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.
Manushaqe Selimaj
Manushaqe Selimaj Pred 17 dnevi
Moj lediana pse ben si trape e do apo jo po juju vajtet per famm me saren me jasrminen antonel te gjitha kot jeni kush u mer juve per gra moj ju jeni si ato djit e rromsit te terbuara per e kuptoni ju kjo lediana na cau me nderen oh re mevlan mos u mer me ibiotet ato edin se bubliku se kuptojne se cbejn gasme si te lenduara shum lene mo atp i kan dashoret jasht te2 gjith pa perjashtim ajo sara na e cpifi me ate te qeshuren sa per julin ti vini anes se ai loz rolin po esht me i zguar nga te gjith
Melisa Vehapi
Melisa Vehapi Pred 17 dnevi
mevlani lediana antonela😀
Erisa Bojsha
Erisa Bojsha Pred 18 dnevi
Nuk e di si rri Lediana (zemra) afer asaj Atoneles (asaj merumes) tisha un do e kisha kap me grushta e kisha marr zvarr neper Tiran
Mondi Kaci a
Mondi Kaci a Pred 18 dnevi
Hfistyj2ycjwrtjsyftiwhyywky
Mondi Kaci a
Mondi Kaci a Pred 18 dnevi
Ydkwtfjwygiey
Ges Mirdita
Ges Mirdita Pred 18 dnevi
Mollat e sherrit Jan grupet antonela lejdiana dhe sind I juli dhe loko dhe arjan konomi jann bashk nderk kto puntata te perputhen gocat me te shpifura Jan antonela dhe sindi shipja 👿👻😾👈🧠☝️
Naze Ramushi
Naze Ramushi Pred 18 dnevi
O Ledjana o person fallco se kuptoj se si e besojne njerezit ate,ashtu me dy pika loti..ca po them edhe un ajo snxorri lot fare per ate pune qajme te gjithe ashtu.Edhe po e pati votuar "shpetuar" Ledjana Mevlanin me ate vote e ka bere vetem per show se Mevlani ska vetem Ledjanen aty po ka edhe goca te tjera ai eshte i lire te beje cfare te doje. Antonela bravo te qofte cdo gje qe ke thene per Ledjanen ka qene e vertete...jo se ti je me e mire po jo fallco si Ledjana.
Meriton Berisha
Meriton Berisha Pred 18 dnevi
Antuela Si Rrush🥰
Shpendi Alili
Shpendi Alili Pred 20 dnevi
Halli kti plakushit mevlani tallet edhe me antonelen dhe Ledianen por ku i pat mend Lediani si ja dhuroj puthjen korona virusit turp per Ledianen Halli ni malsori ka fut dy vajza ne loj.
Sikal Alup
Sikal Alup Pred 21 dnevom
Lediana je shum e mire dhe te dua shume
Naim Halili
Naim Halili Pred 22 dnevi
😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙
Suzana Lile
Suzana Lile Pred 22 dnevi
Goca . . Mos I jepni aq shume rendesi Melanie se atij I rritet mendia . . .
Suzana Lile
Suzana Lile Pred 22 dnevi
Ky Melanie do nje dru qe ta mbaje mend . . Ai duhet te mbaje nje qendrim serioz . . Ai nuk eshte ali pasha qe do harem . .luan me ndienjat e dy vajzave .!!!!
Kismet Shehu
Kismet Shehu Pred 23 dnevi
ja ka fut bukur mevlani hallall je burre pz bravo mevlan
Jorgo antonrla Sokoli
Jorgo antonrla Sokoli Pred 24 dnevi
Antonela me mevlanin shkoji bashk🌍🌎🌎🌎🌎🌎🌎🌍🌍🌍🌍🌍🌎🌎🌎🌎🌏🌏🌏
Enkelejda Marinaj
Enkelejda Marinaj Pred 24 dnevi
Ffgueeirkgt6uyghjkfkfhgjjgfddxmssddmrntmjthduq8
berti llani
berti llani Pred 24 dnevi
Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq q4q
Efti Sollufi
Efti Sollufi Pred 25 dnevi
👏👏
Myzejen Radoniqi
Myzejen Radoniqi Pred 25 dnevi
O mevlan a je burre si shkon burri mbrapa po mjaft se u bere qesharak
Fetije Peci
Fetije Peci Pred 25 dnevi
Klcnmqejggjighmbjjhhgvjjhgijgj
Fetije Peci
Fetije Peci Pred 25 dnevi
J
Fetije Peci
Fetije Peci Pred 25 dnevi
Bkdk
Pullum Lecini
Pullum Lecini Pred 25 dnevi
👏👏👏👏👏😎😎😎✌✌✌
gimi.triane ramadani
gimi.triane ramadani Pred 25 dnevi
Oooooooo Juli po me Uren çpate
Mirisha Bytyqi
Mirisha Bytyqi Pred 25 dnevi
Ën
Jorgo antonrla Sokoli
Jorgo antonrla Sokoli Pred 26 dnevi
😍anonela@mevlani🤗
Latif Agolli
Latif Agolli Pred 26 dnevi
Hhhhhhiiiiiiiii
Dashi Cake
Dashi Cake Pred 26 dnevi
4K
Lati Prezja
Lati Prezja Pred 26 dnevi
O mevlan a e di cke ti ajdw me mir me mer mu 😄😄..sepse me ato dy svendos dot ♥️😆😆😆😆
Lati Prezja
Lati Prezja Pred 26 dnevi
Haaaaaaa sa kam qesh ai i shkreti svendos dot se jab te dy tmira si ndan dot .meri te dy o mevlan .bwja mw rrall tw dyjave sw ske rruf tjeter 😂😂
Lati Prezja
Lati Prezja Pred 26 dnevi
Ai ka gjakun e embel more
Lati Prezja
Lati Prezja Pred 26 dnevi
Arjan ju po i bini nqaf mevlanit..ate w duan vet ato.pritni mor burr se ja hoqet trunin
Jorgo antonrla Sokoli
Jorgo antonrla Sokoli Pred 27 dnevi
Jorgo antonrla Sokoli
Jorgo antonrla Sokoli Pred 27 dnevi
Antonelaaaaaaaaaa e bukur si engjull jr ma e mir
Kreshnik Shtini
Kreshnik Shtini Pred 28 dnevi
Sa kok sallat ësht Mevlani 😂😂😂
Kreshnik Shtini
Kreshnik Shtini Pred 28 dnevi
Po' i kput zemrat Mevlani shuj shuj 😂😂😂
BTS
BTS Pred 28 dnevi
😭😭😩😩
HEIDDEN MUSIC
HEIDDEN MUSIC Pred 29 dnevi
Me keto hyrjet e ketyre 40 apo 60 vjecareve do te thoja: Ne Shqiperi paturpesia nuk ka moshe.
Jorgo antonrla Sokoli
Jorgo antonrla Sokoli Pred 29 dnevi
🤩shyqyr ik ledjana ishalla svje me😂😂😂🤣
mordena rrukaj
mordena rrukaj Pred 29 dnevi
Mevlani do ledjanen antonelele se do
Roza Hyso
Roza Hyso Pred 29 dnevi
O mevlan antonela i ka lot korkodili lua me ty o mavri me boje zgjohu na gjumi
Emerlla Gashi
Emerlla Gashi Pred 29 dnevi
une mendon se mevlani dhe ledjana duhet te perputhen
Agroni
Agroni Pred mesecem
Mevlani s'eshte njeri,me karakter t'dobet,s'duhet me dashuruar me dy b......tha !?
Arife Gajta
Arife Gajta Pred mesecem
po ik moj lednana o ftyre e keqe sa femij ke me mevlanin te kan ngel pa buk po ti je nje femer fallc e nje idiote
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi Pred mesecem
jerzit nuk kan nevoj per spjegime oojjj antonela po ke nevoj ti sepse sdo martohet mevlani me njerez po me ty kjo i bjen sipas teje jeni aty per njerez jo per veten
Genc Shala
Genc Shala Pred mesecem
😘🤗😍
Sefer Knap
Sefer Knap Pred mesecem
LEDIJANA ARUSHEN CHKA TA DHURUEN DUHET ME DHAN NE EXSPERTIS SE KA ERN ANTONELS E T MEVLANIT NI NJERI E DI
ALGEN AMATI
ALGEN AMATI Pred mesecem
❤❤
ALGEN AMATI
ALGEN AMATI Pred mesecem
Gzuar
Sefer Knap
Sefer Knap Pred mesecem
MEVLAN SOM DEL MIR VILXHANIJ TYJ TE KRUHET SHPINA KE HI PA LIDHJE N TREKANDSH TE LUJSH ME DASHURIN MOS MOS MOS SE JENA SHQIPTAR MOS LUJ MRE GOCAT
Sefer Knap
Sefer Knap Pred mesecem
Mevlan antonrla tka fut ne lojme addheun t ngatrohesh e masabdejtot mroje efot mare per viti loja dol a ende ma kech do dale ty kane LARAMAN ENE MFAL JE LESH MOS E HUP DASHURIN E LEDIJANS ZOTI ASHT I MADH.
Jana Kondi
Jana Kondi Pred mesecem
O mevlan o tarallak ste vje zor qe i prish leket per ate ku...v shif ore ledjanen se antonela kushedi dhe te tjere ka puth aty qe ti se di akoma
Jana Kondi
Jana Kondi Pred mesecem
O ledjana atonela eshte k......v medet per mevlanin qe e shef si y
Sefer Knap
Sefer Knap Pred mesecem
Mevlan shum jam chudit me ty mendoj se je gabim me antoneln ty je djal familjar kur eshikovase si brtet antonelamu duk se ishte me vijn e bardh ktu sa puna kush i ka fajt po ta garantoj se ajo nuse zbahet mos vla se ajo jachet ment familjes ajo asht e dalme pi shinave t kam d esht shum pokur te shof me antoneln as kangt zdu ti nghoj do daln shum xhaja e do chuditesh ebde mashun ajo asht evroplane ska kajle me ka shkon chka do ban po do keseesh pon tja mash fenerin arher dot shofesh me sy se para se kishe pa .
Rakela Nocka
Rakela Nocka Pred mesecem
Ledjana e Mevlani super cift..leri te tjerat o djal...
Arba Tosku
Arba Tosku Pred mesecem
Sa veprimi keq
Esat Bojkaj
Esat Bojkaj Pred mesecem
💩💩💩💩🖕🖕🖕🖕🐒🐒🐒
Suzana Cinari
Suzana Cinari Pred mesecem
O Mevlan e budalla je kur ithu a ledianen edhe burre tme kishe sdo boj ajo te don shume ne qofte se pranon antonelen qe puth in tjere je legen
Mark Radi
Mark Radi Pred mesecem
Jeni ba pise te gjithe ikni turp
Nour Eliman
Nour Eliman Pred mesecem
فهمونا بالعربية
sokin jon
sokin jon Pred mesecem
Bora: shkeputemi ne publicitet pak qe ta marim mevlanin ledianen ta vazhdojm programin ashtu siq e programuam😂Fallcoo program🤮
Oltion Kuqi
Oltion Kuqi Pred mesecem
mevlan uroj mos kesh motra mik
Arta Doko
Arta Doko Pred mesecem
The new job and a lot more to do. but, it would take to
Arta Doko
Arta Doko Pred mesecem
💩💩💩💩💩
sokin jon
sokin jon Pred mesecem
Antonela shtrig aktore Hyre ne mes te nje cifti
Nebi Hajdini
Nebi Hajdini Pred mesecem
Mevlan iki dhan shtres ledjanes se meriton prej teje gjith ket shtres.
Zamira Amel
Zamira Amel Pred mesecem
Po mjaft more ytrap bie prefjaleve te putanes
DD Queen
DD Queen Pred mesecem
Antonela eshte vajze e zgjuar, e bukur, e forte dhe e pavarur. Pa pasur te viktimizohet qe te terheqe vemendjen e mashkullit, por duke e bere per vete me cilesite e saj.
naima abdul
naima abdul Pred mesecem
Me looking for english comments 👀
Jonida Balla
Jonida Balla Pred mesecem
λεκέ μεξρ μ δ ξδ μεξρ βδηδ βδηδ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Lady Mindkoff
Lady Mindkoff Pred mesecem
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Sefer Knap
Sefer Knap Pred mesecem
MEVLAN ANTONELA I KA NDRUE FJALT SHUM HER ME TY E ME ADDHEUN JAM I BINDUN SE REN ANTONELA E JAM I BINDUN SE DO DALN SHUM XHAJA TJERA MOS E HUMB POPULARITETIN E KAMSDUDJU MIR LEDIJANA ASHT GOC KRISTAL POTY ZDJEDH ME ZEMR JO POPULI
Ismet Kurtishi
Ismet Kurtishi Pred mesecem
Qelozij
cookie
cookie Pred mesecem
Une mendoj mevlani don antoneten ķurse ledjana thimset se rrin tu qa sepo i bjen naj atak katdiak
Sefer Knap
Sefer Knap Pred mesecem
O BLERIM FANATIKI DOTA CHOJ FENERIN TI SHOFESH MIR KUR PUTHEN SE PICAT TA KAN HUMB MENDEN
Naprej
SIDEMENS GOT TALENT
1:13:21
Ogledi 8 mio.
zbog ovoga me nije bilo...
10:19
MI (NI)SMO ZAJEDNO...
14:09
Ogledi 431 tis.