Temno

Përplaset Princi me Sarën, e quan “zhigolo”, një vajzë e re trazon ujërat - Përputhen, 1 Prill 2021 

Ogledi 1,1 mio.
90% 10 403 1 077

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

1. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai Pred 18 urami
Princi kultur te ulet
Besa Shala
Besa Shala Pred 5 dnevi
Kur e qitni të rejat me të rit
Ismail Rexhepi
Ismail Rexhepi Pred 5 dnevi
4 minutshi I I ktij djaloshi ishte shume korekte mirpo kjo Sara indirekt me qeshjet e saja falso tregoi jo interesim per personin ..eshte djali I mire..krah sares shtriga..katastrof femer
whorebag000
whorebag000 Pred 14 dnevi
25:52 😂😂😂😂😂😭
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai Pred 16 dnevi
Ktu jasmina ja din vlevften Andit te gjitha vajzat kan deshir ne Andin
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai Pred 19 dnevi
Jasmina e don Andin gjithashtu edhe andin por ajo beri galimatias qe doli ne takim me gelin
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai Pred 19 dnevi
Zoti I bashkoft
Alban Asllanj
Alban Asllanj Pred 19 dnevi
Po mo nermale file se shume vk eshte ber si emision po ekthejn si emisjon
Qazim Bryli
Qazim Bryli Pred 22 dnevi
Nuk kan kurr far respekti kta 3 vajza qe nuk e lojn princin me fol. Folin 3ijat pa pushu dhe ofendime pa lidhje. Dhe Bora shum gabim osht qe i thot po ktu je ardh te 20 veta qe kan drejt me fol. Ajo ne regull qe kan me fol ton po kadale me ren . Dhe prodokcioni qysh nuk i nal ka nje her se me fol me rend. 😡😡😡😡😡😡 shum pa respekt.
Qazim Bryli
Qazim Bryli Pred 22 dnevi
Ai a erdh Sindi leshit a. Kujna nuk i ka mungu hiq. Mu hiq hiq hiq
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 24 dnevi
Un ju njoh shum mir juve moj Sara e di se cfar jeni se ju lekun e doni jo djalin ju makinat i doni ju jeni materialiste femra po edhe plak 70 vjeq nuk e zgjedhni vetem a ka lek!!!
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 24 dnevi
Princ Sares jasminit dhe antoneles nje lop nje gomar dhe nje derr dhurojav se pershtaten
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 24 dnevi
Po mos jau rras o proc aq shum atyre kuçkave shif punen tate ti fol aty me tjeret
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 24 dnevi
Po pushojni or kafsha lereni te flet njeri se na qmendet nuk kuptoet se cfar flasin budallenj pa pik tru ne kok te gjith njikosisht flasin 💩💩💩🤮🤮
Refki Ahmetaj
Refki Ahmetaj Pred 25 dnevi
Qe kush asht sara bash rrugaqe
Refki Ahmetaj
Refki Ahmetaj Pred 25 dnevi
Kto 3 lop i.kisha qit jasht meniher.qka asht kjo po nuk duhet te sillen keshtu.qe kjo.asht kur femrat kan liri.
Driton Bytyqi
Driton Bytyqi Pred 26 dnevi
Ne ket rast duhet largu sara dhe jasmina prej emisionit nuk e di pse nuk reagon bora po sikur qakalla nuk ndalen tu fol
Nezir plaka
Nezir plaka Pred 26 dnevi
Sara me jasemenen 2 baxhella tkeqperdorura
Leandro Zylfi
Leandro Zylfi Pred 28 dnevi
3 vajzat me plehra qe sju mbyllet goja..vetem okej okej ec ec dine te thone...mjer ata qe i marin....🤮🤮🤮
semira bajrami
semira bajrami Pred 28 dnevi
nese nuk largoni Saren dhe Jasminen aspak nuk e shikojm emisionin sepse ska aspak edukat Saraa dhe Jasmina shoqet e ngushta😡😡te pa fytyra
semira bajrami
semira bajrami Pred 28 dnevi
bravoo Princi shum i edukuar Jasmina dhe Sara Antonela femraa🤮🤮 qe smund edhe shpia me i mbajt e jo me mar burr o Zot cfar fjale skan pushim aspak
Ges Mirdita
Ges Mirdita Pred 29 dnevi
Dhurat e mir qeni
Fatmir Fatmir
Fatmir Fatmir Pred mesecem
ncncnc deeegjenerim ky emisjon popopopo
Linda Syla
Linda Syla Pred mesecem
Aristela veshjen si Clown 🤡
Elmedina Haziri
Elmedina Haziri Pred mesecem
Sara e shpifur s’e duroj dot
Ervis Bregu
Ervis Bregu Pred mesecem
Jan 3 vajzat qe nuk bejn as per te fshir kepucet aty sara jasmina dhe antonela shum femra te ulta
no name
no name Pred mesecem
Kjo Sara e gerditshme e flliqur pis se shikoj dot
no name
no name Pred mesecem
Sara e Antonela vajza pa fije morali 🐷🐷
Silver Malo
Silver Malo Pred mesecem
Kur u ben keto dy bucet te flasin mos ngelte baxhell ne shqiperi pa folur
Erilda Pepa
Erilda Pepa Pred mesecem
Bravo princ djal taman i edukuar
PJ11 Entertainment LTD.
Femra qe kan arrit asgje ne jete bajn kshu
PJ11 Entertainment LTD.
Femra Te degjenerume!!!!
Xhevdet Temaj
Xhevdet Temaj Pred mesecem
O juli ndali qeto tri sorra
valdet ademi
valdet ademi Pred mesecem
Ti antonela jasmina dhe dhe kjo shtriga sara si tishit rrit ne ndonje bordel ne itali e jo ne familje normale dhe ty antonela qe je rrit ne itali qfar te doket italija qe osht amerik apo qfar italia italia italia ti zm dokesh tipike qobane si me qen e tropojes
Tzounti Nou.
Tzounti Nou. Pred mesecem
O Sara avash mi, respekti nk kërkohet zemër por fitohet, ti e ke humb mendohu pak përse se na ke car drasat
V Effect
V Effect Pred mesecem
Qe e zbut edhe gomarin mashkull kjo Sara un e besoj! 👍
V Effect
V Effect Pred mesecem
Sarakumlla strikes again!! HaaakkkKkKk.. Ptuuu...!!
John Tyler
John Tyler Pred mesecem
Megjithese jam I bindur qe ai emision ka skenar prap se prap vazhdoj dhe e ndjek cdo dite. Kush mendon si un te bej like
ROMAN 3
ROMAN 3 Pred mesecem
ma gjeni cik muziken ne sfond te takimi aty te kuajt duket shume e bukur pompoze si e ka titullin?
John Tyler
John Tyler Pred mesecem
Aristela reminds me Texas girls.Wtf Aristela
S P
S P Pred mesecem
Ufaaaa kur po flet ky blerimi qe edhe barku po me.kap dhimbje po more rrot rrote shum si filozof mbahesh.. hehehe
Bruh Girl
Bruh Girl Pred mesecem
Sinqerisht nuk kuptoj dicka qan antonela e gjith shqiperia jemi me ty mos u merzit qan jasmina shqiperia mos u merzit se shum e mir qan princi po jasmina dhe antonela jane te paedukata ☠
S P
S P Pred mesecem
Aristel shife se mduket ka qen pel jo kal hahahah
S P
S P Pred mesecem
Te pshurrsha kulturen dhe rrespektin ti princ leshi se ti ske as kultur as rrespekt se ti qdo te dyten fjal e ban me ofendime se ti je rrit ne fush e kta ne mal mori shurran. Heeeee
Ermal Mali
Ermal Mali Pred mesecem
A e shef veten ne pasqyr ky ervisi ore
Albbii 18
Albbii 18 Pred mesecem
Princ je Djal flori ndersa keto 3 Jan turpi gjith shqiptaris shpresojm qe te edukohen sepse Jan te tmerrshme me gjith mend
Shën
Shën Pred mesecem
Princ, u tregove nje Princ i vertete ☺️
Saida Gohan
Saida Gohan Pred mesecem
Bravo Princi te lumte qe ja u hodhe ato kunja dhe atyre ju dogji
AldoÀ d Selimi
AldoÀ d Selimi Pred mesecem
Lediana t shkoj. Super floket
Elon Bytyqi
Elon Bytyqi Pred mesecem
Antonela, Jasmina, Sara = 🤮🤮🤮
Experiment Modification
Pun kurvash
jeta eshte istori noti
Antonela do plaket aty edhe do lagen qunat pa lek
Edvin Datja
Edvin Datja Pred mesecem
I vetmi vend eshte shqiperia qe shume nga femrat i shohin djemt ne makine.
Adriatik Shehi
Adriatik Shehi Pred mesecem
Me sa i kam pa un kto vajzat sara jasmina dhe antonela jan femrat më hipokrite dhe më fallco po ça ju duket vetja atyre që vetëm injorojn dhe nuk presin injorim torollake femra Pz jan të shpifura 👌
macoku trim
macoku trim Pred mesecem
Kur u be dhe kjo antone po kush te mer per grua ty mbyll der jo te hapi der ti te pelqe vetm ka.. sa ropqire femer qe jan
Mirela Lela
Mirela Lela Pred mesecem
Po ca jane keto buce qe flasin njeheresh ,duket edukata e ketyre legeneve ,ik bora pise duket si jane rritur ato dhe ti bashke pa pike respekti ptuuu pise femra
Klejsi Memaj
Klejsi Memaj Pred mesecem
hallall o princ
Jony Enns
Jony Enns Pred mesecem
Ca turpi sa femra niveli ult komplet buce
Jony Enns
Jony Enns Pred mesecem
Ca respekti flet antonela ka punur escort ne milano qirje normale 50€ kurse me extra 100€
panzer schrek
panzer schrek Pred mesecem
Forca Princ thyeja hundet 3 putanave t studios
B K
B K Pred mesecem
O Andi po ti je shum i mir per ket buce
Besmir Gashi
Besmir Gashi Pred mesecem
shum djal i qet dhe i arsimuar princi ka pune shum me keto
Besmir Gashi
Besmir Gashi Pred mesecem
veshtir eshte te merresh me nje femer sot zoti tna ruaj nga vajzat matrealiste
Antonela Berisha
Antonela Berisha Pred mesecem
Faleminderit te gjitheve per mbeshtetjen kjo eshte faqja ime ju lutem me beni subsribe Antonela-berisha
Franceska Demiraj
Franceska Demiraj Pred mesecem
Ku po e shikon mbeshtetje? 🤣
Sonila Konda
Sonila Konda Pred mesecem
Ufffffff ke qejf të shikosh përputhen 40+ ,me respekt dhe qetësi që sillen me njëri tjetrin. Bëjn edhe shaka po i kupton secili. Jan mbledhur aty ca vajza që si do njeri as si Gjitone dhe jo me si partnere. Flasin gratë si gangstera 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ ca femra janë keto aman. Prandaj janë Single meshkujt e sotëm
Florian Brushi
Florian Brushi Pred mesecem
Moderatore leshi si opinionisti. Po si nuk e le robin ta shijonte takimin e vet me gjithe keto buce qe I kundervun cte bente me ai sja nderpreve buceve gojen edhe ketej I thua pse iku ai duhet te rinte per Aristelen. E I magjinon tja prishte ndonje prej keto llapaqeneve takimin rezik do e perjashtonit robin. EMISION PER TE DREJTAT E KURVAVE EDHE PSE JAN PA TE DREJT DHE BEJ SI LLAPAQENE
nemam imena
nemam imena Pred mesecem
Kosovo je Srbija🇷🇸🦅😉
xhuljano_230
xhuljano_230 Pred mesecem
O princ nga helikopteri ne gomar ca esht ai aty kal 🙉🙉
User User12
User User12 Pred mesecem
Olsa ne kufje tzihen kta se na ran shikimet😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Silvana Stafasani
Silvana Stafasani Pred mesecem
Sa ulje per vendin tone qe per te pasur shikime bejn cesht e mundur te nxjerrin ato personazhe ,qe te vetmen gje qe paraqesin jane vetit me ulese per nje njeri ,dhe sidomos gjinia Femer tmerrrrr
Vjollca Ahmeti
Vjollca Ahmeti Pred mesecem
Na i hic kto buca nga ekrani se po e dhjesin televizorin mos tu them ndonje fjale me te rande ( k.........t e mu ,,,,,t ) se na uneveriten duke i pa nuk mund ti shofim me 😱😱🥶
Erion Rasim
Erion Rasim Pred mesecem
Opa pregatitu per perballjen me olen jasmina ti tash se antonela dhe ledijana uratu 😂😂😂
Valmire Jakupaj
Valmire Jakupaj Pred mesecem
Antonela,Jasmina Sara,🤮🤮🤮
Visi Visi
Visi Visi Pred mesecem
Keshtu si bejne keta kalamajte e tyre do tju hipin ne kurrize ketyre...
Visi Visi
Visi Visi Pred mesecem
+40 Super kalamajte jan per klasen e pare...
Arjeta Berisha
Arjeta Berisha Pred mesecem
Bravo i qoft Jasmines shum e respektueshme dhe e sjellshme. Eshte e vetmja aty qe nuk ofendon askend, madje ka respekt edhe per Arjanin sespse kurr nuk i ka then asnje fjale te keqe. Te lumte Jasmina, lume familja qe te ka🥰🥰😇😍😘
Erion Rasim
Erion Rasim Pred mesecem
Ksaj antoneles mos mifol koja ifol by..hahahahah
tani laci
tani laci Pred mesecem
Princ keko falje kuvash 😂😂😂futju rakun mos jepni sms te degjeneruar si tv ne familjet shqiptare turp
Rami Bati
Rami Bati Pred mesecem
Shum Mir ja beri sares bravo princi
Tasha Zylfo
Tasha Zylfo Pred mesecem
O ZOT ,sa here e shof kete pjese,shoh sa lloj karakteresh ka.Por ligesia eshte me I keqi,mjer kush e ka;femer apo mashkull:crendesi ka.
Elida Mëcuku
Elida Mëcuku Pred mesecem
Perla gabimi me i madh per ato qe blejn aty
Julian Fier
Julian Fier Pred mesecem
ArianKonomi Borazemani nxiri jasht treja bucet aty brenda antonelen jasminen dhe saren tre fytyrat e shpifura bucet e emisionit
Julian Fier
Julian Fier Pred mesecem
Olsamuhameti bravo ke ber nji emision tbkr burdello aty brenda me antonelen jasminen dhe saren aty tre fytyrat e shpifura emision yyyyyyyyyyyt vk mu femra qe ke mar aty brenda Olsamuhameti ok
Julian Fier
Julian Fier Pred mesecem
Andi kosov thot kjo andi me melisalleshi111 gjiro tiranes bravo Borazemani je ber si Olsamuhameti masshtrusa gjith aty brenda ArianKonomi ri aty kot spo flet fareeeee
Ajsun Jusufi
Ajsun Jusufi Pred mesecem
Ki eshte qifti me i bukur ne perputhem andi dhe jasemina🌟🌟
R R
R R Pred mesecem
Kjo asht vetem teater kurgja e vertet pihhh qitni mamir diqka naj mesim te mir per rinin jo ksona pihhh niher me at niher me at tjetrin kto si brevat kta si mijet
Vilson Barjami
Vilson Barjami Pred mesecem
Kur ju duket vetja ketyre se kush e di se kush jan ..po ne fund te fundit disa ku....jan
Emilio H
Emilio H Pred mesecem
O Aristela je vajza ma e mir por nqoft se je per dike qe te do the te rrespekto I vetmi nga cunat asht juli , te gjith jan pyka pa lidhje
ilda ilda
ilda ilda Pred mesecem
Te dashur miq sot kemi puntaten 3 bundrat me prezantuese Bora skuthen .😔
Franceska Shehu
Franceska Shehu Pred mesecem
Turp tu vij ketyre te 3ja jo Princit
d collaku
d collaku Pred mesecem
O ervis akoma se ke kuptuar ti ce sara eshte nje femer e perdal
LindaILe LindaILe
LindaILe LindaILe Pred mesecem
Bravo Princi 👍kshtu e meritojn kto maca te flliqura
LindaILe LindaILe
LindaILe LindaILe Pred mesecem
Sara Jasemina Antonela rugace, PA pik edukate 🤮🤮🤮
Albioni Bossi
Albioni Bossi Pred mesecem
Turp per kto femra per veç aristeles dhe ledjanes Kto po ulin femrën shqiptare
beyond infinity
beyond infinity Pred mesecem
QR kur ben kjo Jasmina gam gam nga Golloborda haha
beyond infinity
beyond infinity Pred mesecem
QR kur ben kjo Jasmina gam gam nga Golloborda haha
angel anhel
angel anhel Pred mesecem
Aman keto tre plakat e lagjes o zot llafazane.🤮🤮🤮
Mirsad Kuçi
Mirsad Kuçi Pred mesecem
Fatin e tyne paç por si ato mos qofsh. Gjynah per kyr brez femnash e meshkujsh qe po rriten nmnyr kaq te ult. Po rriten kaq materialist/e, me kaq shum pordh. I vetmi person aty asht Juli, ma i verteti e ma i sinqerti. Lum kish del e perputhun me te. Tan tjert jan fallco. I vetmi qe del i fitum aty asht Topi e produksioni se per konkurrentat aty jan tan te hupun. Rrespekte se e zgjata shum .
Naprej