Temno

Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim - Përputhen, 7 Prill 2021 

Ogledi 1,4 mio.
89% 12 492 1 399

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

7. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
beldar dodaj
beldar dodaj Pred 19 urami
LEDJANA LEJE MEVLANIN EDHE TMARRE ANTONELEN AJ KAVAJSI TURP TE VIE MEVLAN SHABA SI KUR KE MBIMERIN ASHU JE PORDHAC
Alekos Hysi
Alekos Hysi Pred 2 dnevi
Mevlan kukle je jesh ti po dhe Lediana ini nje cifte sipatik ini si di pika uji oti tju bashkoj dhe te ini bashke aminje 😁😁😤😤😇😇ju duam shum qe te dyve
Denada Kqira Denada Kqira
Boll mevlan
Klodi Graci
Klodi Graci Pred 8 dnevi
pse qan kjo
Maliq Nikolli
Maliq Nikolli Pred 13 dnevi
Melaimin eshte voce i mire
Maliq Nikolli
Maliq Nikolli Pred 13 dnevi
O Melaimin si mo e bere lediana tu qajt
Eda Sadikllari
Eda Sadikllari Pred 17 dnevi
Sa pa lidhje ndonjehere kjo Ledjana
Rita Lleshaj
Rita Lleshaj Pred 17 dnevi
O yyll o Ledjan ne cdo sekont ti nese e don nuk do mundesh me nejt pa ate Mevlan.. si rrin nuk te kuptoi.??po jepi cdo sekont lumturi
Rita Lleshaj
Rita Lleshaj Pred 17 dnevi
O moj Ledjan dashuroje
Rita Lleshaj
Rita Lleshaj Pred 17 dnevi
Po gzou bre o Ledjana❤❤❤e di moj Ledjan we ti kerkon ma shuuuum nga Mevlani ❤❤❤❤po ti jepi dashuri .. qe ai te ndjeje ma shuum dashuri . mos ti duket vetja i zhgenjyer
Rita Lleshaj
Rita Lleshaj Pred 17 dnevi
Per cfar qan moj o zoot sa na i shkatrrove nervat
Rita Lleshaj
Rita Lleshaj Pred 17 dnevi
O hale moj antonela si e ban shpirti aq te lige aman moj Ledjan mos ja ban qefin prositutes shkodrane ne ITALI
Rita Lleshaj
Rita Lleshaj Pred 17 dnevi
Mashtrusja antonela ka ardh per mashkull( gomar) po aty ka veq quna te mire biles dhe tani e sheh qe nuk ja vari kush dhe don me i ngel ne dore njerit nga djemve
livia kuqi
livia kuqi Pred 17 dnevi
Blerimi antoneles : je femer sje mashkull Juli : qe kur jan ulur biltetet nga thailanda nuk i dihet😭 lot😂😂😂
Rexhep bossi
Rexhep bossi Pred 18 dnevi
Antonela thot si kam than askujt burri po ajo femer labile qdo her ka pas me i than mevlanit burri im edhe i thoshte ledianes ta jap burrin tim per naj gjiro nese e don tani thot se kam perdor kte term burri im po soq thot nje fjal dardha pik nen dardh edhe nenen e kish me gjuhe te rend se edhe ajo e ofendonte ledianen kshtuqe nuk quditem per asgje se qfar ben amtonela
V Effect
V Effect Pred 18 dnevi
Ladjana po ben tallje kali pa patkoj!! Me mavriun😂😂😂
V Effect
V Effect Pred 18 dnevi
Ledlani e Mevlana hala gjall!!?? Sorry kam 1 muj e gjys pa i pa!! Wtf are they doing!! U can’t tell me that isn’t fake!
Kralb Oz
Kralb Oz Pred 19 dnevi
A ky Mevlani. Smuj pa thon sa bajat njeri osht. Sincerisht. Mfalni per fjalorin.
Kostandino Murrizi
Kostandino Murrizi Pred 20 dnevi
Juli esht me i miri
Mustafa Shabani
Mustafa Shabani Pred 21 dnevom
More Blerim edhe ti paske PA andrà shum dashke me udashurue me nji vajz si Antonella morte Blerim po kur EPA at ander
Bomlaka
Bomlaka Pred 22 dnevi
qe 1 vjet kerkush su perputh FAKE TOP CHANEL MUT
Agron gashi Ademi
Agron gashi Ademi Pred 23 dnevi
E nanen qysh I tuten ardheut kta tjert
Ajnur Esati
Ajnur Esati Pred 24 dnevi
Ledijana asht si Tea
Lytafete Kershi
Lytafete Kershi Pred 24 dnevi
Oj Ledjana Mos hin ne gjynah me mevlanin po sillu mir
bilishu aliss
bilishu aliss Pred 24 dnevi
O blerim Allahu te falt vlla po ama edhe ta shperbleft se jep shembull pr disa aty
erza salihu
erza salihu Pred 25 dnevi
ALBESA😍😍 ERINA🤩🤩
minato kakashi
minato kakashi Pred 25 dnevi
Ore ku esht ky liqeni kush e di 😂
doliio volay
doliio volay Pred 25 dnevi
Bravo blerim bravo metvertet je yll lum nana qetka lind dhe teka rrit me fjalen qe the un si friksohem kuj vetem ZOTIT hallall te qoft terujt ZOTI bir🤲🤲🤲🤲🤲
bilishu aliss
bilishu aliss Pred 24 dnevi
Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe
Oksana Broshka
Oksana Broshka Pred 25 dnevi
I ka lot krokodili Mevli
Oksana Broshka
Oksana Broshka Pred 25 dnevi
Duket qe e ben loj gjith kete
Oksana Broshka
Oksana Broshka Pred 25 dnevi
Mevlan kuptoje se esht fallco nuk do t'ja dijë fare për ty
doliio volay
doliio volay Pred 25 dnevi
Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu
Maria Kwstou
Maria Kwstou Pred 25 dnevi
Na u gerdite edhe ti
Gjovalin Ndreca
Gjovalin Ndreca Pred 25 dnevi
Jasmina dhe andi jane cifte me te mire
Pamela Ndreu
Pamela Ndreu Pred 25 dnevi
Ledjana je personi më i shtirur që mund të egzistojë...jam kurioze sa lekë të paguajnë për ato lot krokodili....je për të ardhur keq🤦‍♀️të lutem mjaft me lot se na e shpife😑2 metra femër duke u sjell si adoleshente 13 vjeçare me hormone të çakorduara🐐
Denada Kqira Denada Kqira
Jeta ime lediana
Franceska Kaseja
Franceska Kaseja Pred 26 dnevi
Ma idiote femer kjo lediana mos thot nji fjal se ajo direkt do qaj
dolita windo
dolita windo Pred 26 dnevi
kur shikon Ledianen dhe Sindin ne nje kolltuk duken si miu me elefantin 😂😂😂
TN
TN Pred 26 dnevi
Kjo rrugaçja e Italis Antonela Sa ftyr e potsher 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
e liza
e liza Pred 26 dnevi
Ska pik profesjonalizmi Bora Princi pershendet Aristelen Bora Ok mir
Teo
Teo Pred 27 dnevi
My song
Suzana Cinari
Suzana Cinari Pred 27 dnevi
I lumte asaj atdheu iulargu eti olsa ben cfar don imoralja kjonuk jep tek vaja
dolita windo
dolita windo Pred 26 dnevi
Antolea dhe Atdheu jan intriga aty
Suzana Cinari
Suzana Cinari Pred 27 dnevi
Je e tmershme Antonella blerim po tallet
Eva Evisa
Eva Evisa Pred 27 dnevi
Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe
Adde Sadiku
Adde Sadiku Pred 27 dnevi
Kjo ngjan si mom
Violeta Seiti
Violeta Seiti Pred 27 dnevi
Mos e kurse fare o Blerim se edhe e ema si kjo eshte
Refki Ahmetaj
Refki Ahmetaj Pred 27 dnevi
Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu
Sh Amer
Sh Amer Pred 27 dnevi
Ani kur po thojn Lediana nuk qan me lote ,per menimin tem sosht ashtu. Nese Loti 💧nuk pikon nuk do te thot qe nuk kan jasht por brenda i qan zemra &shpirti ishalla e keni shti mir kopf.....
Visar Kalludra
Visar Kalludra Pred 27 dnevi
Qikjo episode edhe para saj kane qene ma realistet deri tani se po dalin shesh senet sit vjen djemt po dalin fakt mat sinqertit qaty
Arber Gjokola
Arber Gjokola Pred 27 dnevi
Ike moj budoll mos qaj per nje djale
R Gj
R Gj Pred 27 dnevi
po lotet ku i ka kjo qyçe sa ma shpifeeeeeeeeeeeeee
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi Pred 27 dnevi
jeta ka halle ka saktifica hahahah uuuaaaaa qfar fjal te pleqve haha
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi Pred 27 dnevi
mevlan nje person kur föet te verteten shikon ne sy tjetein dhe nuk mendon kahtuqe ti genjen mos harro
Daniela Meta
Daniela Meta Pred 27 dnevi
Ledjana tani po e tepron mi zemer mos u tall me zemren e Mevlanit un edi shume mire qe ju te dy e doni njeri tjeterin mos shkatero dashurin tende ledjana
Leila Shehu
Leila Shehu Pred 27 dnevi
Po edhe un te njejten gje mendoj.Sidomos Ledjana dhe Mevlani nuk din te aktrojn.Blerimi vjen nga Maqedonia.Atje djemt dhe vajzat fejohen qe nemoshe te re.Vajzat 16 vjec dhe djemt 19 vjec dhe fjala qe ato perdorin kur fejohet djali thon: eshti forcum.un kam jetu ne Shkup disa koh.Ata jan shum fanatik dhe kurr djemt etyre nuk mund te martohen me vajza te tilla !!!.
Daniela Meta
Daniela Meta Pred 27 dnevi
Antolea dhe Atdheu jan intriga aty
Daniela Meta
Daniela Meta Pred 27 dnevi
Blerim o djale mos u mer me intrigen e gjalle sic eshte Antonela
Desilda Mykaj
Desilda Mykaj Pred 27 dnevi
Ky cifte shkojne shume ❤❤❤❤
Shën
Shën Pred 27 dnevi
M’falni por Ledjana çdo ditë e më shumë si trans po duket.
missymarsi red
missymarsi red Pred 27 dnevi
Ledjana qan se kujton drurin qe e pret nga burgaxhiu i Hollandes. 😂😂👊
Florim Rraci
Florim Rraci Pred 27 dnevi
Se kuptoj Ledianen si ben se çan r nuk mund te nxjer lot se kuptoj skenari si shkon si do ..... As nuk e do Mevlanin ska pik ndjenja per te 🤔🤔🤔😏😏
Albion Bajra
Albion Bajra Pred 27 dnevi
Ishalla qet takim e javes sha vjen na dalin me takim Ma te bukur 🔥🔥🔥🔥🔥🥰
Joise Amaru
Joise Amaru Pred 28 dnevi
Ledjana : " Ne nje moment me dukeshe sikur po talleshe " Nji shaka sbohet dot !! O ledjana mos qaj per gjera koti o vajz akm se kpt qe ai nk te do. Ky emision eshte bo per mos tu pa fr Ishte me sppr ne fillim me shqipen tean,andin, anen 1 ...
leo._. gaming
leo._. gaming Pred 28 dnevi
Dhdhdgdydyyddyd6eduuduuxduyddydyyxyudduxudydudyxud7xu😚
Nail Rexho
Nail Rexho Pred 28 dnevi
Na rrufshit kokrrat me gjith ate aplikacionin ju ka thar goja per leke akoma flliqesira.mir me pages por dhe me € mesa di une ne shqiperi paguan me leke e jo me €
perputhen 1
perputhen 1 Pred 28 dnevi
Po ky tipi qe flet kot gjithmon kush eshte 😂
adriatik ishmaku
adriatik ishmaku Pred 28 dnevi
Ky skenar dihet qe esht falls, jam kurjoz a morin noj lek per kte loj nervash nga topet e chanel kto aktoret? Sepse esht lodhje modhe!
Ahmadi Mahmut
Ahmadi Mahmut Pred 28 dnevi
Mevlani tap fare mduket ose drru nket takim
Lulzim Ajvazi
Lulzim Ajvazi Pred 28 dnevi
Si e duron kjo ledriana ket mevlanin qe se perkra as nje sekond!? Dhe zgerdhihet me abtonelen!? Cncnc
Muja Curri
Muja Curri Pred 28 dnevi
Ti je vetum ni burekgji more Blerimovski se kot ekije qije xheloz ne Atdheun more blerimovsik se tekisha qkoq dajak.hupu
Nebi Hajdini
Nebi Hajdini Pred 28 dnevi
Rrespekt juli trurin semens. E ke.
Nura Aaaa
Nura Aaaa Pred 28 dnevi
jeni njerzit me te felliqur n glob Top chanell je programi mi i degjeneruar nga po shkon kjo bot ncncncnc
Sonela Seit
Sonela Seit Pred 28 dnevi
Ledjana nje genjeshtare emadhe
Anime shqip
Anime shqip Pred 28 dnevi
Nese doni me shiku anime me boni sub se postoj episode te narutos dhe one piece dhe dragonball te plota.
cookie
cookie Pred 28 dnevi
Ke proplem nervor thote arjani prandaj qan ledjana
Fabian Priftaj
Fabian Priftaj Pred 28 dnevi
Vk e pash dhe sot.. nji dit tjeter kot e jetes time
Valentine mexhaj
Valentine mexhaj Pred 28 dnevi
Kjo lediana një dhelpër
Eva Rriska
Eva Rriska Pred 28 dnevi
Kjo Lediana qan sikur po vajjtoneper Dike .nAe shpifet aman more paskeni qene
ami ami
ami ami Pred 28 dnevi
Na e shpifi kjo Lediana shum femer pa sens
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Pred 28 dnevi
Po ku mos me kesh 😅 qfart kajtni oka bon ledjana😅 ma mir qik tishe fut diku kater qysh me shperthy kaq shtremt .
Xristina Tsaousai
Xristina Tsaousai Pred 28 dnevi
Ca të qar që bën kjo Lediana moj Aman😤😪🤮🤮
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Pred 28 dnevi
Valla ledjana te duket vetja aktore po jo nuk dukesh se kan si pela per mevlanin e andej thu nuk e dashuroj po sje ma e mir si mevlani as pak ki qef me bo ma interisant po spote ka hijr hiq ma shije
Valon Nura
Valon Nura Pred 28 dnevi
Humbje kohe ky emision koti
Lucy Pashai
Lucy Pashai Pred 28 dnevi
Qan ju kujtua dashnori
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Pred 28 dnevi
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤1 perputhen 💎💎💙💙💚💚❤❤
VetemFun
VetemFun Pred 28 dnevi
Vetem kancer dhe reklama ka ky program :)
FF QUEEN
FF QUEEN Pred 28 dnevi
Sa viza I ke fut e mevlan ????
adan adan
adan adan Pred 28 dnevi
Bravo Blerim me i zgjuari je.
fieraku philadelfia
fieraku philadelfia Pred 28 dnevi
Lot krokodili
Liri Lila
Liri Lila Pred 28 dnevi
Na i shpifi kjo lediana aman po bashkou me Mevlanin dhe dil mos bej interesanten.
VideoEntrainement
VideoEntrainement Pred 28 dnevi
kur Arjan permend "Seks", mevlani tu i lepi buzat ahahah shiko -> 48:21
Odeta Odeta
Odeta Odeta Pred 28 dnevi
Bravo Blerim je djal me vlera dhe karakter te fort mir ia bere gjirafes Antoneles hahahahaha sa kam qeshur me Ledianen dhe Mevlanin jan te papar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
elton kuka
elton kuka Pred 28 dnevi
Kete Ledjanen është me qu ne mal dhe me ik me lan atje te qaje 😄😄 Sa njeri negativ ma shpif sa her e shoh
Xhemile Muqolli
Xhemile Muqolli Pred 28 dnevi
Antonela si loqk aa
Anna23 Anna23
Anna23 Anna23 Pred 28 dnevi
Taman si femij ben o mevlan mir ledjana qe ska mendje dhe nuk te pse nuk mer vendimin e duhur kujdes mevlan se do behesh pishman me lidhjen qe do vezhdosh me ledjanen
Pullum Lecini
Pullum Lecini Pred 28 dnevi
Mevli 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎☝️☝️☝️✌😎
Kostas Bashalliu
Kostas Bashalliu Pred 28 dnevi
Po lat nam 6 muaj keni qe na genjeni boll se edhe nje femije 10 vjec si ha keto ,🤮🤮
Agron Mario Aliaj
Agron Mario Aliaj Pred 28 dnevi
Obobo çfare nivelesh, çfare personash, basso nivel....shkoni ma mire e punoni dhe merrni diten e punes me djersen e ballit. Emision artificial .
Hekri Troplini
Hekri Troplini Pred 28 dnevi
Edhe tea thonte nuk ndjehem mire me intimitetin para kamerave.po kur ishte me beartin ca sbente. Sa per show do dalin cift.
Enti Metai
Enti Metai Pred 28 dnevi
Qan Pa lidhje kjo ledjana
Behije Ademi
Behije Ademi Pred 29 dnevi
Ledijana oj rrence je; kto femra lujn rol kurvash shikoni dhe degjoni mir.
Naprej