Temno

Covidi vret 18 vjeçarin/ Nuk kishte asnjë sëmundje tjetër shoqëruese 

Ogledi 10 tis.
89% 88 10

Qamil Seiti i lindur në vitin 2003 nuk arriti të mbushte 18 vjeç sepse humbi jetën nga Covid, pasi qëndroi disa ditë në terapi intensive.
I riu nuk kishte asnjë sëmundje tjetër por virusi e kishte mposhtur dhe as mosha shumë e re nuk arriti ta shpëtojë. Ai është tani viktima më e re e pandemisë që nga fillimi i saj. Qamili nga Memaliaj, ishte një i ri i pasionuar pas kuzhinës, por ditët e fundit u shkëput nga puna sepse bashkë me prindërit e tij u shtrua me urgjencë në spitalin Covid 2 në Tiranë.
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Semundja#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

22. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 13   
CACI. AL1
CACI. AL1 Pred 2 dnevi
Vllai im u prefsh ne paqe 🙏🙏🙏🙏 Do me mungosh shum 😔😔😔😔😔 Nuk harij ta besoj akoma qe nuk je me 😔
Vlora Vlora
Vlora Vlora Pred 2 dnevi
Ngushullime families dhe te afrmve u preft ne paqe
Emiliano Starova
Emiliano Starova Pred 2 dnevi
Me vjen keq 🥲
T Sh
T Sh Pred 3 dnevi
E pa mundur aq i ri dhe pa semundje shoqeruse te vdesi nga kovid ose ka pas semiundje te tjera dhe ska dit gje se ne shqip po sna dha shqetsim nuk è kemi kultur te vem 1 her ne vit ti fusim nje kontroll trupit dhe analizza te pergjithshme
Ylber Beli
Ylber Beli Pred 3 dnevi
Rrenca jena msu ma me kto rrena
ioanna122
ioanna122 Pred 3 dnevi
Ngushellime familjes
Taulant Haberi
Taulant Haberi Pred 3 dnevi
Shum gjynah duhet sezban nje autopsi e plote e pamujtun nuk ka asnje semundje tjeter dhe kovid i merr jeten qa Jan kto mashtrime
linda Dedja
linda Dedja Pred 3 dnevi
Po ikni more plera ad ka vdek dhe as ka me vdek njeri qofte i ri qofte i vjeter vetem nga 🦠vetem ato qe kane dhe semundje te tjera harrojeni mos genjeni popullin mos i frikesoni
Dishim Dervishi
Dishim Dervishi Pred 3 dnevi
Familja let kerkoje Autopsie por me nje doktor te sinqert dhe me provoj shum vjecare
Enrik Rushan
Enrik Rushan Pred 3 dnevi
Si ka mundesi kaq te rinj
Dishim Dervishi
Dishim Dervishi Pred 3 dnevi
Kjo eshte Fake ska munsi te vdiste prej covid-19 leti bohen Autopsie
Mr Bean Bean
Mr Bean Bean Pred 3 dnevi
Gjynah I shkreti ikun njerz te pafajshem nuk vret njerz si lugatat e politikes
Flori Flori
Flori Flori Pred 3 dnevi
Rrena se ska pas kovid mos rrejni
Naprej