Temno

Mbërrijnë 8190 dozat e vaksinës Pfizer, Manastirliu: Këtë javë përfundon vaksinimi i stafit mjekësor 

Ogledi 1,7 tis.
91% 16 1

8190 dozat e vaksinës Pfizer kanë mbërritur mbrëmjen e sotme në vendin tonë.
Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ishin të pranishëm në aeroportin e Rinasit për të pritur dozat e vaksinës anti Covid.
Ministrja bëri me dije se këtë javë pritet që të vaksinohet stafi mjekësor në të gjithë Shqipërinë.
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Manastirliu#Vaksinat#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

22. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 2   
piro k
piro k Pred 3 dnevi
Bejani miqve dhe jo atyre me nevoje .
Landi Voka
Landi Voka Pred 3 dnevi
Bravo zoti rama 👍
Naprej
Rich People Have Bad Taste
12:34