Temno

Kovidi i mori jetën 17 vjeçarit, flet shoku: I mbetën ëndrrat në mes-Shqiperia Live 23 Shkurt 2021 

Ogledi 39 tis.
88% 345 46

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel.
Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShqiperiaLive#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

23. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 30   
Arlinda Demiraj
Arlinda Demiraj Pred 17 dnevi
Ju lutem Ju qe jeni ne Shqiperi evitoni kontaktet me njerzit,mbani maska perdorni hAnd sanitizer se di a ka apo jane te shtrenjte po alkol lani duart.Mos u grombulloni.
Of line
Of line Pred mesecem
mos shkoni neper spitale per kurim te covid19...ska covid,atje qe shkoni per tu ber mir-ju heqin qafe sepse keto te dhena kan mar-qe duhet te ekzistojn me se sben viktima qe te shenohet ne kalendar si pandemia e 2020{cdo 100 vjet dmth pandemi,1720panoukla{greqisht}-1820xolera{greqisht}-1920gripi spanjoll{shqip}-2020koronovirrushi{shqip}-2120crypton rbs 150{japan}-2220kavasaki mmlfg 350{indonezia}.....................nuk ka me pandemi,bota esht teper e civilizuar dhe e paster {pervec disa shteteve tritokosmetike} per epidemi qe sherohen tani me edhe me 1 aspirin.....................................as vaksina mos beni.....perderisa ekzistojn pabesi te njeriu-zot nuk ka!
The Human
The Human Pred mesecem
O zot mba dore gjyna po u merr jeten ne moshe te re ngushullime familjes 17 vjecarit gjyna dhimbje e madhe
Alekos Hysi
Alekos Hysi Pred mesecem
Ngushellime familjes seiti te behet sa me shpejt mir babai i tij dhe te qofte nje dhe i lehet per tu mor engjell nje gonxh trendafile qe u vishk kaq shpejt i pa harruar emri dhe zeme e mir e jotja
tomor shkurti
tomor shkurti Pred mesecem
Ngushellime families😭
Hamide Mangjolli
Hamide Mangjolli Pred mesecem
Èer3èeŕ
Nikolas Karaqi
Nikolas Karaqi Pred mesecem
Zoti ju dhasht forc familjes ta perbadhojn kyt dhimje kaq te madhe Djalit 17 vjec ne Lula te 💔😭😭😭😭fmiris dhe ideshroj sherim te shpejt Babait te Djalit zot mos na provo e shum kujdes te ken Edhe ju doktort se keni familje 😥😥😥😥 Mili u preft ne paqe 🙏🏻💔
Ανδρεας 123
Ανδρεας 123 Pred mesecem
Ngushellime familjes. U prefsh ne paqe Mili 😭😭
fatime rudhani
fatime rudhani Pred mesecem
80
Arta Dashi
Arta Dashi Pred mesecem
Zoti mos na provoft sdo jetoja dot me dhimbjen vetëm kur e mendoj me zihet fryma😭
Nila Nila
Nila Nila Pred mesecem
Ku ike carapet me kostum e pa carap hahaha 🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒
Keta Haxhjija
Keta Haxhjija Pred mesecem
Ngushlllime familjes seiti 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Vefi Gropa
Vefi Gropa Pred mesecem
Tamam o zot mbaj doren i shkreti djal qofsh i xheneti ,zoti e ndihmoft baben tend shum e dhimbshme ,,,,
Hamide Allkoci
Hamide Allkoci Pred mesecem
Paqartsite na preshkojne nga mengjesi deri ne mbremje,zoti na ruajte .Kush e nisi kete lufte dhe kur do te mbaroje?
Aurora Vangjeli
Aurora Vangjeli Pred mesecem
Ngushellime Familjes
Cristiana Bitri
Cristiana Bitri Pred mesecem
E po kur u thoshte Edi Rama ruheni mbani maska nuk i besonit e tashi vuani duhet te degjoni keshillat se ju duan te miren e juve edhe ne ketu ne Rome nuk i kemi heq kurr maskat e ruhemi
Hysen Derti
Hysen Derti Pred mesecem
😥😥😥😥
Vajza Shkodrane
Vajza Shkodrane Pred mesecem
Doktori nuk është i saktë në thëniet e tij,një shembull,aty ku jeton dhe shërben zoti doktor pacientët janë të braktisur dhe mjekohen vetëm me paracetomol derisa sa gjendja rëndohet dhe pastaj përfundojnë në spital,por fatkeqësisht në shumë raste është tepër vonë,mos të bëj politikë por të bëj mjekun,,,kjo që po them e kam nga eksperienca përsonale e kam përjetuar unë një eksperiencë të tillë,po fal zotit dhe këmbënguljes time që të më jepnin mjekimin ja dola
Nikolas Karaqi
Nikolas Karaqi Pred mesecem
Doktort sot jan keshtu poju dhat lek asht puna mir po spate lek shkove e vdeke este ndihmojn kush 😥😥😥💔💔💔
Sanie Bleta
Sanie Bleta Pred mesecem
Dr
Edvin Nebiu
Edvin Nebiu Pred mesecem
Ngushellime familjes, zot more djalin ne moshen me te bukur 😢😢 Jetofte ne parajse 🙏🙏🙏🙏
Lina Shehu
Lina Shehu Pred mesecem
O zote mbaj doren se jan te rinje .Kurajo prinderve ngushellime
Natasha Wick-Myrto
Natasha Wick-Myrto Pred mesecem
😪😪😪😪😪
Loshe Stafa
Loshe Stafa Pred mesecem
oooo mashtruese po u merrni jetën me të padrejtë se e di shu mirë që ti jesh pas mjeshtërinë e nuk jan tu e i shërbyrë
Loshe Stafa
Loshe Stafa Pred mesecem
Po i detyronin njerzit dhe të mos bëjnë fëmijë se ka frikë se i vrasin
Sidorela Cuna
Sidorela Cuna Pred mesecem
🙏🙏🙏
Andonila Latifllari
Andonila Latifllari Pred mesecem
O zot jepi forc.familjarve😭😭 esht nje dhimbje e pa par sherim.sa.me.te shpejt per babain e tij .zot.mbaj doren.😭😭😭😭😭😭😭😭
Gold T
Gold T Pred mesecem
I pa harruar do jesh vlla
Megi Cuna
Megi Cuna Pred mesecem
Engjelli im Mijo 🤍
Anastasi Gjoka
Anastasi Gjoka Pred mesecem
Shume prekese kjo situate.Nje djale 17-vjecar qe ka pasur deshira,endrra,deshiren e madhe per te ecur perpara,ka qen nje djale i mrekullueshem,i cilter,i mire.E mbylli jeten e tij pergjithmone.Ai ka qen ne nje shkolle me mua deri ne klase te 9,bashkemoshatar i imi.Dhe sot qe te gjithe jemi me lot ne sy per te,me mendimin se ai s'do jet me ne kete bote.Ai s'meritonte te ikte kaq shpejt,duke qen i vogel ne moshe,meritonte ta jetonte jeten bukur,ashtu sic donte,me endrrat,motivet e tij.Eshte shume e trishtueshme te mendosh qe nuk do ti realizoj dot dhe per familjen e tij qe humben nje djale aq me vlera dhe aq te mir.SOT ne shoket dhe shoqet e tij ne Memaliaj do ti bejm homazh ne qytetin e Memaliajt per te nder dhe respekt te tij,per largimin e tij nga kjo bote me nje ndjesi pikelluese qe ai s'do jet me prane prinderve,prane familjes,prane nesh,prane deshires se madhe dhe vullnetit per te realizuar endrrat dhe deshirat e tij.Per respekt te tij ne do bashkohemi bashke dhe per ti dhen lamtumiren e fundit ketij engjelli qe sot po na shikon dhe pershendet nga qielli.Zoti merr prane vetes shume shpejt te perzgjedhurit e tij,ata me shpirtin me te paster dhe te cilter(kam degjuar njeher e nje kohe).Ai do jet gjithmone mes nesh,shpirti i tij do jet perher mes nesh.U prefsh ne paqe shoku yne.Shpresoj qe Zoti te te shikoj dhe te te mbaj afer atje ku je.
Loris Delijaj
Loris Delijaj Pred mesecem
🙏😢😢😢😢😢🇽🇰🇩🇪
Βαλεντινα Πρι
Nuk duhen ndimuar vetem me Tiran se seshte vetem Tirana Shqiperia
Naxhije Korreshi
Naxhije Korreshi Pred mesecem
Ngushllime familes upreft nepaqe
Lola Loshi
Lola Loshi Pred mesecem
U preft ne paqe shum edhimbshme kjo histori zot i math po' iken djemt ne lulen e rinis
Naprej