Temno

"Përplasje avokatesh", Gjikondi-Kthupit: Nuk mund të gënjesh, po bëhet tradhti kombëtare 

Ogledi 19 tis.
93% 179 13

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

7. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 71   
Napoli Napo
Napoli Napo Pred 32 minutami
Separiime njohurite dhe kompetence emrojtjes juridike dhe kodin e mardhenjeve ne pune, ky zoterianuk eshte avokat, por mund te jete ndonje pseudo avokat PLEPASH. SE DYTI, NUK E KYUPTOJ, PSE NUK VEPRON prokuroria e Republiken, per tembrojte KUSHTETUTEN.?
Murat Shehu
Murat Shehu Pred 4 urami
O POPULL NORMAL!(shkruar para disa vitesh) Hajdutet, kriminelet, zaptuesit, zullumxhinjte, te kamurit me para te jashteligjshme, jane bashkuar hapur ne nje kazan te vetem kunder “Rames” duke e bere kete te fundit, sigurisht pavetedije, simbol te kunderhajdutllekut, krimit dhe zullumit. Se keshtu i bie te besohet. Apo jo? Se si mund te mendohet ndryshe? Se nese Rama do ishte si ata atehere perse e sulmojne ne menyren me te egerr dhe me urrejtje patologjike? Kjo tregon se Rama nuk eshte si ata, ose eshte penduar qe ka vjedhur dhe do t'ia shperblej kete popullit duke futur ne burg permes drejtesise se pavarur te gjithe hajdutet dhe pastaj veten. Lind pyetja: A duhet mbeshtetur? Apo nuk duhet mbeshtetur ne dobi te krimit, korupsionit dhe te gjithe zullumtareve te ketyre 30 viteve? Ok? Te nderuar njerez te ndershem qe doni drejtesi, zhvillim dhe hyrje ne Europe.
viktor lipi
viktor lipi Pred 4 urami
JO Eni ti smund te nderpresesh trasmetimet e gopit ndaj jemi ketu Ku jemi nga ju te shitur, gazetar, prokuror avokat gjykates etj, SE po te ish it ju te paser e te PA a shem sdo is him ketu Ku jemi. Mir thot popull I qeni leh atje Ku ha
Elba Sani
Elba Sani Pred 9 urami
Avokat Terasini fol drejt.Punetori duhet te punoje cdo dite qe te jetoje.Te marre frymeKontrolloret me paga te larta hedhin shkelma.Mund te rrine 1,2,3,dhe nje vit pa Pune.A mund te braktiset puna?Kete thua o Trap Gjyrale.
Preng Ndoj
Preng Ndoj Pred 11 urami
Brava Avukateja e popullit.
Artur Murra
Artur Murra Pred dnevom
Ujt,zjarrit shtetit nui I dilet qytetarja
Andrea Vito
Andrea Vito Pred 2 dnevi
5 veta kane marre peng AEROPORTIN E VETEM TE SHQIPERISE. DUHET TE LINDE NJE AVNI RYSTEM .
Andrea Vito
Andrea Vito Pred 2 dnevi
BRAVO AVOKAT BRIZIDA , JE HEROINE.
ylberi seferi
ylberi seferi Pred 2 dnevi
KJO KINEZIA SHUME E FLAKTE KUR MER ZJAR TE BENE GJEMEN SI KOMUNISTE . ME NGJASON PAK ME ISH AMBASADORIN KINEZ " LU " SIKUR JANE MOTER E VLLA ..
Eddy N
Eddy N Pred 2 dnevi
Duan te kthejn 97-ten turp, dhe kjo eshte tradheti kombetare. burgu eshte pak...moterqira .
RESPECT FOR ALBANIA
RESPECT FOR ALBANIA Pred 3 dnevi
Po rastet e vdekjeve, si i ke parashikuar o avokat leshi. Mendon se nuk ka të tillë të pregatitur?
o popull koti mbroni interesat e hajduteve Sefa
Krim shtetëror i hapur
Gjyliana Brahimi
Gjyliana Brahimi Pred 3 dnevi
BRAVO ,zonja avokate No koment të thenat e tjera
Njoni Kot
Njoni Kot Pred 3 dnevi
TERMI 'tradhti kombëtare' eshte pa vend. Ai qe mendon se nje greve sado e papershtatshme apo gabuar te jete, te konsiderohet 'tradhti kombëtare' eshte klysh diktature dhe duhet zhdukur nga faqja e dhuet.
cris Rea
cris Rea Pred 3 dnevi
Ketu qendron e keqja sepse keta punonjes te nxitur nga politika e dinin veten te pazevendesueshem prandaj dhe hedhin vickla por me shtetin smatesh se te vjen andej nga se pandeh.
cris Rea
cris Rea Pred 3 dnevi
Avokati Kthupi eshte nje pd-ist i thekur ka qene dhe eshte anetar i strukturave te Pd ne durres.
Artur Murra
Artur Murra Pred dnevom
Andaj i del zot se keqes se eshte krimb i I tij e eshte krimbur me para te pista qe profesioni I dha qyterarja
Kozeta Thoma
Kozeta Thoma Pred 3 dnevi
Bravo Gjokondi
Jani Leka
Jani Leka Pred 3 dnevi
ATA qe hapen depot 97 Jane opozite..nuk Pati denime politike...U denua populli qe u vra u mbyt dhe u vodh...harrojm shpejt apo rrehemi shpejt..!!!???
Jani Leka
Jani Leka Pred 3 dnevi
Rroga e larte te vene ne pergjegjsi Jo vetem per njohjet professionale Por dhe piken strategjike te Pune's..qe Beni....prandaj Moret me shume dhe do Keni kusuret e ksaj levizje ..nuk Jeni greva e minatoreve...nuk besoj qe te Jeni budallenj...
Redion Fier
Redion Fier Pred 3 dnevi
Jane te emeruar politik se po te ishin hallexhinj do u dhimbsej buka e kalamajve dhe sdo benin dengla me vendin e punes .
Τιμολέο Σομο
GHOKONDI BRAVO ,,ZONJ E VERTET TE LUMT ,,POLITIKA SHQIPTARE VUAN PER NJE ZONJE SI KJO,,
Τιμολέο Σομο
Avokat me dipllom falso,,turp,,turp
Artur Murra
Artur Murra Pred dnevom
Plepistat e pd te etur per rremujen si ne 97 u djeg shpirti per rremuje andaj provokojne kaos si ushqim qe Sale krimineli ky antishqiptar me banden e tij ta zhdukin pop shqiptar e te konolizohett nga fqinjet e miq te tjere antishqiptare qe u dhuroi arme e abuzojne asntishqiptaret me demokracine duan Merkel dhe pse ka naziskiney e rinje ne parliament uk Ii le te bejne get mek apo Putin a Kennedy jane terbuar ne abuzim galopante te demokracise qytetarja
Jonida Muca
Jonida Muca Pred 3 dnevi
( Sufllaxhinjt ne aksion per partin ) te roj enveri.
Gjovalin Nikolla
Gjovalin Nikolla Pred 3 dnevi
Braktisja e vendit te punes te siguris larte eshte trathti ndaj atdheut dhe si e tille denohet me burg edhe te perjeteshem. Kjo eshte e parapregaditur. Turp per te gjithe, kjo gje ndodh vetem ne Shqiperi, mjaft mos i beni deme me vendit. Paga e kontolloreve Shqipetar eshte me e larte se e atyre ne Londer, provoni e pyetni.
mariglen balashi
mariglen balashi Pred 3 dnevi
Duket qarte qe eshte e qellimshme nga forcat politike qe duan destabilizim te vendit! Duan qe vendin ta kethejne mbrapa me te tilla injorime qe po I behen! Dhe ai sme duket avokat fare nje cope mishi qe ka blere diplome te Kristali I Sales ose i likes 😭😭😭 Me vejen shume keq ti therrisni avokat ketij species!
Niko Bardhi
Niko Bardhi Pred 3 dnevi
Avukat mos. ja fute kot
İl Grande Arthas
İl Grande Arthas Pred 3 dnevi
Bravo znj. Gjikondi!
İl Grande Arthas
İl Grande Arthas Pred 3 dnevi
Ne gjith boten pilotat dhe kontrolloret me gjith stafin kan pesuar 60% ulje ne rroge, madje me kushte paraprak. Dhe kushti i pare eshte, po se pranove uljen ne roge jep doreheqje! Ska nje menaxhime te tille me negociim ne kete situat! Eshte bota nkrize, ku jetoni ju npyll apo nshpell?!
Edmond Shallvari
Edmond Shallvari Pred 3 dnevi
Avok
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj Pred 3 dnevi
Ca te drejte ore miku ju tek kontrollorit per rrogen te ler punen ,te rrezoi avjonin .Burg ore burg.
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj Pred 3 dnevi
Ne 25 prill do ta shikoni ..
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj Pred 3 dnevi
UN JAM POPULL I THJESHT O AVOKAT LASHI PO CA QUHET KJO ...JAN BER PSIKOPAT TE GJITH KONTROLLORET. BURG BURG.....
Entela Rama
Entela Rama Pred 3 dnevi
E drejta publike eshte me e rendesishme se ajo e personit , e kjo funksionon ne cdo kohe e cdo shoqeri.
Truth Seeker
Truth Seeker Pred 3 dnevi
***************THUAJ JO PUSHTIMIT DHE SHPERBERJES SE HESHTUR ME EMIGRANTE, TE SHQIPERISE****************************** Fqinjesi te mire, po seicili zot ne shtepi te vet" ka thene nje nga rilindasit e medhej Shqiptare. Shqiptaret nuk ikin e emigrojne qe ti zevendesojne te tjere, qe keshtu te prishet e zhbehet etnia Shqiptare. Si ka mundesi qe Shqiptaret ikin se nuk ka pune ne Shqiperi, dhe pa pritur e pa kujtuar ne Shqiperi vine te tjere jo-Shqiptare per ti zevendesuar - dhe per ata pa pritur paska pune e mundesi biznesi ne Shqiperi!!!??? Shqiptaret ikin e emigrojne nga e keqja - me shpresen qe nje dite kushtet do te behen edhe ne Shqiperi, e keshtu ata te kthehen e ta fuqizojne e cojne perpara Shqiperine ashtu sic eshte e jo te percudnuar etnikisht. Kjo mund te jete edhe nje skeme e paramenduar mire nga kasta dhe Mafia neo-komuniste qe ben ligjin tani ne ekonomine Shqiptare me "prona", "biznese" dhe "sipermarrje" te vena nga droga, pastrimi i parave te krimit dhe krimi i organizuar ne sistem (me ndihmen e qeverise Rama dhe Partise Socialiste te Shqiperise) qe dominojne ekonomine e sotme Shqiptare. Kjo Mafie neo-komuniste qe i blen votat dhe zgjedhjet Rames, e shikon dhe e ka kuptuar qe Shqiptaret autoktone ja dine historine dhe te palarat dhe refuzojne te punesohen ne "bizneset, pronat dhe sipermarrjet" e droges dhe krimit te organizuar qe kane mbytur ekonomine Shqiptare. Atehere kjo Mafie neo-komuniste, per te ruajtur dhe mbajtur ne fuksionim dhe perjetersuar keto "prona dhe biznese", ka vendosur qe te anashkaloje tregun Shqiptar te punes dhe te kerkoje "punetore skllever" jashte Shqiperise (mundesisht nga vendet me te prapambetura te botes me nivel krimi te larte dhe me cmim te ulet te fuqise punetore) qe nuk jane ne gjendje te gjykojne per ligjshmerine e "pronave e bizneseve" te tyre ne Shqiperi, dhe binden verberisht per te punuar per nje cope buke ne Shqiperi. Keta perfaqeson Rama, kur bertet neper televizione se do marrim punetore nga jashte nese Shqiptaret "refuzojne" te punojne (lexo: tek firmat e kompanite kriminale qe kemi krijuar ne, dmth Rama me shoke). Pra sic shihet, krimi neo-komunist sjell krimin ne reaksion zinxhir. Pra "prona, biznese dhe sipermarrje" krimi qe sjellin krimin ne Shqiperi dhe percudnojne e zhbejne etnine e kombin Shqiptar - vetem e vetem qe te ruajne e perjetesojne neo-komunizmin dhe krimin e organizuar e sundimin e Mafias neo-komuniste ne Shqiperi. Sic shihet, per keta kriminele dhe Mafioze te shekullit te 21-te te "multikulturalizmit", Shqiperia nuk eshte hicgje (edhe po te zhduket e cbehet) para krimit dhe aktiviteteve te tyre kriminale per te mbajtur e ruajtur dominimin neo-komunist ne Shqiperi. Krimi ne Shqiperi, i perfaqesur nga Rama, qe deklaron neper televizione, qe meqe Shqiptaret nuk duan te "punojne" (gje qe nuk eshte e vertete, se Shqiptare duan te punojne, por jo ne "sipermarrje e biznese kriminale" dhe qe paguajne sa per buken e gojes) ne do hapin tregun e punes nga vendet jashte Shqiperise - eshte ne fakt puna qe ben narkomani Rama si zedhenes i bindur i kupoles se kesaj Mafie neo-kom,uniste qe e ka zene per fyti Shqiperine. Keshtu kane vepruar ne te kaluaren (baballaret e tyre si tradhtare te kombit), keshtu po veprojne edhe ata tani ne gjurmet e paraardhesve te tyre (por te rrafinuar per shekullin e 21-te), me planin "B" neo-komunist, per te ruajtur dominimin e tyre ne shoqerine Shqiptare. Nese keto “biznese” neo-komuniste dhe kriminale duan punetore nga Bangladeshi, ka nje zgjidhje shkencore te bazuar ne tregun e lire - ata mund te ikin nga Shqiperia dhe ti instalojne bizneset e tyre ne Bangladesh, Kine, Afrike apo Indi, meqe desherojne me shume “punetore” nga keto tregje. Por te hane buken dhe te mirat qe i ka dhene zoti Shqiperise (si nje vend ne Europe, me pasuri natyrore te shumta dhe banore autoktone Shqiptaret punetore, te zgjuar e trima), dhe te bejne punen e “pushtuesit dhe shperberesit” te heshtur te Shqiperise, dhe ti ngulin thiken mbas shpine Shqiptareve dhe Shqiperise, JO KJO NUK DO TE NDODHE. KOT E KANE “sipermarresit e Rames”, Rama vete, kompanite-grupe te strukturuara kriminale, dhe neo-komunistet e tjere te fshehur dhe te “kthyer” ne “sipermarres kapitaliste me pastrim te produkteve te veprave kriminale”. Edhe Rama vete, nese i ka kaq per zemer “punetoret nga Bangladeshi” dhe urren “punetoret Shqiptare”, i themi te emigroje vete e me familjen ne Bangladesh, e te behet “Kryeminister I Bangladeshit” - se edhe veshjet qe perdor, jane imitim i veshjeve karakteristike te Bangladeshit (me xhaketa e kemisha te gjata xhybe, e brekushe/citjane/shallvare Indiane e te Bangladeshit). Pervec katastrofes qe shkaktoi Rama, duke lene te lire Greqine e Serbine te vershojne me mallrat e tyre “dumping” ne tregun e mallrave ne Shqiperi, duke rrenuar produktet e bizneset vendase, por tani do ti beje “dumping” edhe tregut Shqiptar te punes, duke hapur portat per “punetore e fuqi punetore dumping” e ‘greve-thyes” nga Bangladeshi, india, Afrika e Kina, ne menyre qe te uli e cvleresoje vleren e produktit pune/fuqise punetore ne Shqiperi, dhe te shkaterroje edhe kete treg autokton Shqiptar pune qe me shume mundime po zhvillohet te Shqiperi. Shihni pra o njerez, sa te holla jane keto skema monstruoze, ne kurriz te Shqiperise. Nese hyrja ne Europe, nenkupton prishjen e maskuar te kombit Shqiptar ne aleance nen rrogoz me neo-komunistet “sipermarres” te Rames dhe mbeturinat komuniste qe e mbeshtesin (perfshire edhe te ashtuquaturen “Parti Socialiste e Shqiperise) , atehere kjo eshte nje MASHTRIM I MADH qe nuk i eshte thene Shqiptareve qe ne krye te heres nga Europianet. Se ndryshe Shqiptaret nuk do te kishin pranuar te "hynin" ne Europe ne kete "menyre". Shqiptaret kur therrisnin “E Duam Shqiperine si gjithe Europa”, nenkuptonin nje “Europe te kombeve te lira - jo te shkrira”. Kthehuni Shqiptare! Mendimtaret e Rinj Shqiptare ne Europe - Bruksel, Prill 2021 ==================================================================
Tony Campioni
Tony Campioni Pred 3 dnevi
Kti avokati dhe atyre te tjerve do qir motra per tradhti kombetare duan djegur me benzin te gjall se po kerkojn destabilizimin e shqipris dhe po marin neper kemb dinjitetin e shqipris dhe shqiptarve
Valbona Xhemalaj
Valbona Xhemalaj Pred 3 dnevi
BraoooooooBrsida🙏🙏🙏🙏🙏
Youtube channel
Youtube channel Pred 3 dnevi
Eshte mesuar aty nuk proteston njeri.Shkelet cdo e drejte pa teklif. Na plasi per imazhin.Imazhin e prish droga jogreva.Tradhtine e bejne ata qe vjedhin koncesione e jo ata qe duan te lajne kredite.Avokate e shitur e qeverisei zonja Gjokondi.Po ti cjapi qe ishe te Pd ja derdellit per gjera qe nuk i merr vesh.
dionisis naci
dionisis naci Pred 3 dnevi
Kjo korr e mos lidh
Halil Xhetani
Halil Xhetani Pred 3 dnevi
Nuk punësohen specialist në vëndet përkatëse por punësohen miqt e politikanëve prandaj edhe ndodh kjo gjë
Black Blery
Black Blery Pred 3 dnevi
BRAVO Zonja Avokate , kjo eshte paster tradheti kombetare dhe e mire organizuar nga njerez qe ℹ di gjithe Shqiperia... Duan destabilisim dhe grusht shteti ! Duan 97 prap qe tu shpetojn gjyqeve te veta
drita mehmeti
drita mehmeti Pred 3 dnevi
Bravo moj zonja gjikondi,je me te vertet me edukat kulture,me shkolle,e ke par shkollen,si puna jote i duhen Shqipris,bravo me vend te gjitha qe thua,lufto dhe veri te gjith perpara,te marrin denimet e merituarate lumte je zonje.
Artur Murra
Artur Murra Pred dnevom
@Jack Dani por te leme anarshinr e veshur 31 pd me se nazistet ne mafien e gangsters ne veorim ne kaos doni ta leni kete vend pa stabilitetetjn si mantel e keni ceshur keto 31 vite se ju drejton krimineli I antishqiptarise drumroll e keni kthyer o te langopurig te anarshize faji nuk keni ju po te vrepoj shteti si ne gjermani ja org naziskine atje perseri por
Youtube channel
Youtube channel Pred 3 dnevi
Shko ne rradhe per sufllaqen
Jack Dani
Jack Dani Pred 3 dnevi
C avokate eshte gjikondi qe mbron rilindasit ?
Debian
Debian Pred 3 dnevi
Kjo situate eshte si nje grusht shteti po pa pjesmarrjne e Kolonelave, ku marrin pjese kontrolloret qe jane simpatizante te PD e LSI sepse jane te vendosur aty nga keto dy parti, me miqesite afrimitet e tyre qe kane. Kjo eshte e gjitha arsyeja pse prandja dhe shteti coi policin ushtarake aty me e siguru. Sepse priten ngjarje tilla para dhe mas zgjedhjeve nga simpatizante e drejtues te PD e LSI qe mund arrijne dhe deri ne gjakderrdhje vetem me prish qetesin situaten ne Shqiperi sepse smunden dot me ble vota me fitu si dikur tani qe po i monitorojne sepse e dine qe populli shumica do votoje PS Ramen. Jo ma eshte perfolur para 1 muji kjo histori qe do e benin po se besuan keta , ca Rama more se ska lidhje Rama , krejt ato puntoret kontrolloret shifi historine e fmijt e nipat e kujt jane e do shikoni qe jane me PD e LSI e thjeshte.
Ariona Dhimo
Ariona Dhimo Pred 3 dnevi
Mjere kjo Shqiperi qe ka marre fund turp i botes viti 2021 lihet hapesira ajorore pa' kontroll kulmi i shekullit shtet i shitur
Kujtim Baloshi
Kujtim Baloshi Pred 3 dnevi
5 veta nga ata kane marre leke nga persona qe kerkojn destabilizim fusin dhe te tjeret ne qorrsokak me cte drejte u mohoni fluturimin qytetareve ne nje kohe pandemie ka humbur njezirlleku o mos u fryfshit pak vjedhni neper bagazhet e emigranteve dhe kalimet e paligjshme por doni dhe shtesa jazek ju qofte.
Isalume Arapaj
Isalume Arapaj Pred 3 dnevi
;) nuk eshte avokat por te thirret ngaorganet dhe te thote kujt i shendet.
Artur Murra
Artur Murra Pred dnevom
Interest plepisti qyterarja
Isalume Arapaj
Isalume Arapaj Pred 3 dnevi
Kujt i sherben ky lloj avokati
Bardhyl Merko
Bardhyl Merko Pred 3 dnevi
Me kte avukat ka marre ok nga berisha nga ujku plak qe nuk zhduket marzalla nga politika
xhuli Xhuli
xhuli Xhuli Pred 3 dnevi
Tradheti e paster ne burg te gjithe 💩
Neki Hoxha
Neki Hoxha Pred 3 dnevi
Zonja avokate ku e ke mare diplomen ke plepat ne vakte kure fole ke aqe mllef zonja eni ajroporti esht ne kopani private dhe jo shtetrore ne vndin ku jetoje. Nuke ka lidhje me shqiprine se atje putori trajtohet si skllav dhe gjithe thoni do shkojme ne europe. Por ne europe nuke vihet keshtu. Dhe ata nuke quhe tradhetar pore punonjes te denje se kane pergjisi me jet njerzish. Dhe grevat ndodhin ne gjithe boten me jave dhe bejn marveshjn me sendikaten qe ne shqipri puntorin nuke e mbron asnji e shume ligje te tjera.
Smartstoreweb Smartstoreweb
avokate me idiote skam pa naiher ....e pa shkolluar
Agim Qosja
Agim Qosja Pred 3 dnevi
Avokat leshi qe nuk di akoma ligjet, kur nje puntor jep doreheqje ka te drejte nje muaj para te beje paralajmerim.
s h
s h Pred 3 dnevi
Jo ka te drejte, eshte i detyruar, deri sa ja lejon shendeti, kto vlejn per puna jetike, si policia, doktoret, dhe kontrolloret, sepse Jane betuar.
Fush Kruj
Fush Kruj Pred 3 dnevi
Gjykata esht vec per pushtet kriminej e jo per njerez normal si ne mo zonje e para, plus e dyta fajin e ka zonja balluku qe ka qen drejtore aty per vite te tera qe ka vjedh e ka fut njerez militant apo njerez qe kan da pazaret me ta , 3 kan vite qe presin nje pergjigje dhe sjua a jep njeri dhe esht shteti qe nuk funsionon dhe vim ne kete pik 4 ato jan rroga si vendet e tjera te ballkanit dhe sesht per tu cuditur madje e kan mete l’arte vendet e tjera pavarsisht me rrugat normale na duket cudi Po kjo esht rroga , kurse gabimi i ktyre esht se si kan lan nje dat per tu futur ne grev ose ultimatum kaq esht faji i nje shoqerie te dhastuar te Pa drejtave qe behen ne shqiperi si te gjitha gjerat si vec me lek e me mik mund te besh pun kaq
Artur Murra
Artur Murra Pred dnevom
Kudo ka padrejtesira shqipt ne Itali lene me mijra euro av e prap nuk izgjidhin probl ka me qindra shembuj kudo padrejtesia ka vendin e pare ne shoqeri andaj vlon bota more njeri mos bej se nuk e di ben prindrit me femine e jo shteti qe ne e bejme jemi pra vetvetja qe ndeshkohemi nga vetja dhe keshtu ec kjo bote derisa humanizmi te sundoje ne ate ia kemi prere 32 vjet instalim sala akoma pushtetin e mban e po te hiqet ky krymb pral ka lene pinjollet e tij me veprat d paskrupullta sic la hitleri idete e tij e tere bota po zien nga idete e tij percarje sundo i gjithe globi zien e ne Shqiperi njereezit e saliu po bejne kerdine qeshin me k te madhe e tallen e do te tallen perseri dhe pse shume po punon kj o qeveri tere punen ia sabotojne me dithirambeet qe I behen perseri po sa te jete gjalle ky perbindesh vendi ynekurre nuk do gjej qetesine see mos vetem aeroporti e sa te tjera do ndodhin perseri qytetarja
Murat Shehu
Murat Shehu Pred 3 dnevi
SAPO SALI-ILIRI TE BURGOSEN Shumica e popullit do e festojne siç festuan Trojanet largimin e grekerve. Do gezojne siç gezuan Tiransit hedhjen e bustit te diktatorit. Do te brohorasin siç brohoriten partizanet kur çliruan atdheun. Do te hidhen perpjete si ushtaret e liruar. Do te ndjehen te lehtesuar si çifutet kur gjeten vendin e premtuar. Do te ndjehen te hakmarrur si Konti Monte Kristos ndaj atyre qe e degdisen padrejtesisht ne burg. Do te besojne ne demokraci siç besojne te gjithe te tjeret qe jetojne ne perendim. Do ta quajne njeri-tjetrin kundershtar politik jo armiq te betuar. Dhe ne fund nuk do te thone me paskemi qene race e poshter por por paskemi pas ne drejtim dy njerez qe mos i paç ne lagje jo me ne krye te vendit. Ok?
endrit rama
endrit rama Pred 3 dnevi
Boj nji sufllaqe dopio pite kti
Northface
Northface Pred 3 dnevi
Eh babloke
Suzana Hysa
Suzana Hysa Pred 4 dnevi
AVOKAT LESHIT TRADHETARE
Artur Murra
Artur Murra Pred dnevom
Ke njeri tendin qe krah I del se vendi I punes shume delicate qytetarja
Michael Deleon
Michael Deleon Pred 4 dnevi
Bravo moj zonj.. Por ketu nuk ka shtet, se nese do kishte shtet e dim dhe ne se sa stres do te kishin ata alabak.
Artur Murra
Artur Murra Pred dnevom
Po police qe e kane te perditshem stressin nga surpriza te shumta dhe te hidhura qytetarja
Azmira Bützer
Azmira Bützer Pred 4 dnevi
O mos u ngopshi me ato rroga te medha delni ne greva sju vjen turp qfar duhet te bej nje puntor qe merr 250mije lek ne muaj
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred 3 dnevi
Edhe ata duhet te dalin protest moj varikarse femer a tvjen turp doni dhe me hy neurope me rroga tilla as per naft sju del deri ne durres
Idris Lusha
Idris Lusha Pred 4 dnevi
AV okati është një biznesmen i fëlliqur dhe një i korruptuar nga politike.Mjerë ti o popull nga kush mbrohesh e drjtohesh,shife komshiun tënd që të ndan një gardh me të, Kosovën dhe mëso prej tij,bëhu pak i mëncur .Në se ka shtet avokati dhe shkelësit e tjerë të ligjit të shkojnë para drejtësisë
Artur Murra
Artur Murra Pred dnevom
Tani na e mushed nendjen shihnin ku i keni femijet vajzat e punen qe beni ngatresat percarjet jo Ii rrugoves apo i thaci ,hajredija nje pershesh qe as Albinit nuk doe Iini te qete te punoje kete trimi atdhetar ju atdhe keni lene e te ktheheni ne atdhe t'i sherbeni atij me nder pastaj fol per komshine qe me shune i keni bere dem nuk jemi budallenje pse jeni duke punuar si agate pra dilni zot me pare kKosoves se martirizuar nder shekuj tani po martirizoni veten ne percarje e intriga nuk jeni ilviar jo hiqeni si atdhetar por dhe ju po vuani si gjthe pop shqiptar se indiferentizmi vet iyni na ka cuar ne kete grade qe shajme e vetem shajme,poshterojme vetveten o shqiptar qytetarja
John Smith
John Smith Pred 4 dnevi
O njerez nuk jam me asnje parti se te gjithe jane plehra, por kete qe kane bo keta, duhen futur ne burg per shkelje te rende...kane lene gjithe ata njerez tu prit neper shtete te ndryshme te botes..
Gentian Dalipi
Gentian Dalipi Pred 4 dnevi
Po ca avokate je ti qe i ben hije qeverise
Πετρος Μιτο
@Spiritual Gangster mqs mushka i drute ndryshe qe kur te jane ankuar joteme o bajge e pacikluar
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred 3 dnevi
@Πετρος Μιτο po populli qe ska drejta e thoni psstaj ne kemi rroga 200 euro po ju jeni te lodhur fare domethon ju jeni mbetje europiane nuk j udel as nafta per ne kakavije le me te kaloni kufirin
Πετρος Μιτο
Pse thote nje te vertete
Pren Bezhani
Pren Bezhani Pred 4 dnevi
O Avokat sipas teje ata nuk mund te zevendesohen e per kte bet kte brrockell politike ,a esht edhe Luli me ju se ata dy te tjeret dihet ,ishalla vjen dita te shkojn ne burk ata e disa si ju servile te pa aft mbi te gjitha partiak
Igli Islamaj
Igli Islamaj Pred 4 dnevi
Moj Eni dhe ju qurrash të tjera te gjykatat e leshit të shkojn
Milan 99
Milan 99 Pred 4 dnevi
O Avokat 25prill do shkojne me meten e monin e Meceve te gjiri i Lalezit dhe berisha mediu i GERDECit
Antonisjo Metanaj
Antonisjo Metanaj Pred 4 dnevi
O avokat te PA shkoll ajo esht krim dhe jo grev ooo i befshi ilace ato para o te koruptuar
QYTETI PA KINEMA
QYTETI PA KINEMA Pred dnevom
Shih c'emer te kane vene a'lumadh...as gjuhen tende s'di te shkruash,..na permend edhe shkollimin! Turp!
Izmir Alcani
Izmir Alcani Pred 4 dnevi
Po ku jeni ju avukat qe nuk bot dicka naj politikave po qet te drejt ju rujt po jeni me hile ju shoft zoti e mos bifshi mo dalshi fare vdekshi megjithvca keni bashk me politikanet klyshat e klyshave se po vjen dita te marim armet se me ju ska drejtsi
Mondi7 Princ
Mondi7 Princ Pred 4 dnevi
keto quhen tradhetar ne menyr ushtarake duhen hequr nga skena
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred dnevom
@Artur Murra kto mustaqet e celos krihja vete
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred dnevom
@Artur Murra po une po i vihem punes po edhe pee qytetaret duhet tket demokraci jo te hyne ne shtet ne pune me mik o vellai im i dashur qe po me sugjeron te mos jap mendimin tim
Artur Murra
Artur Murra Pred dnevom
@Spiritual Gangster zihesh per mustaqet e celos e e e lagu s'e lagu verju punes leri partite ke me leverdi jeton si njeri qytetarja
ioanna122
ioanna122 Pred 3 dnevi
@Spiritual Gangster Me fal un nuk pash emrin dhe te kisha shkruar prap pash vetem cfar shkruaje dhe tani kur pash emrin te kam shkruar dy her Po shum mir do besh po sic kan ardhur punet nuk di kujt ti besosh po un them gjithmon ka te drejt populliDhe te punojm vet dhe mos pranoj asnje te punoj me rroga te ulta
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred 3 dnevi
@ioanna122 po un do votoj aleancen per ndryshim jane me te mire se rilindja duam te futemi ne be bashk me levizjen socialte per integrim me rroga me te larta ato qe rilidnja nuk i ngriti kurre edhe shba votoi pd ne largoi palaco trumpin qe ngjan me kristaqin
Ensuel Kola
Ensuel Kola Pred 4 dnevi
Ca tradhetie kombetare flet kjo moj? Ata nuk jane forcat ajrore te armatosura te Shqiperise. A e din qe Greku edhe Italia mbikqyrin me avione luftarake hapsiren Shqiptare se ne skemi aviona luftarak por helikoptera. Keto jane avioacion civil, jo ushtarak, tradhti kombetare eshte kur ske ndertu kapacitet me pas avionet e tu luftarake por ja len Italis edhe Greqis me ta mbikqyr territorin.
s h
s h Pred 3 dnevi
@Ensuel Kola po' sepse, mbajn pergjesi per trafikun ajror, per jet njerzish.
Ensuel Kola
Ensuel Kola Pred 3 dnevi
@s h Nuk e dija qe kontrolloret jane betuar, por nese qendron ajo qe thoni ju atehere definitivisht eshte veper shume e rende penale.
s h
s h Pred 3 dnevi
@Ensuel Kola vlla informou Mir, Kan Bere betimin, qysh bejn policat, doktorat etj etj . pse per cfare e di ti qe marrin 3000 dollar ne muaj ? Kan jet njerzish ne dor, prandaj punen nuk mund ta len si kur dalin nga stalla e lopeve, ka rregulla, duhet ti japi 30 dite afat, qe te ket koh shteti te svendesoje, dhe pastaj mund te ikesh.
Ensuel Kola
Ensuel Kola Pred 3 dnevi
@Jam Kush Jam Nuk ia kam idene rroges apo arsyejeve se kush i shtyu keta. Mua me duket loje politike por ma shpif kur politika aktuale si ne kohen e xhaxhit deklaron qe eshte tradhti kombetare, ca tradhetie kur asnje nga keta nuk eshte betuar. Duhet te kesh nje profesion me betim qe te quhesh tradhetar. Pastaj vet shteti e ka shitur edhe rishitur sa e sa here aeroportin pasi nuk munden dot ta menaxhojn, ajo parti qe e ka shitur normalisht ka vendos njerezit e vet atje. Ne jemi ne shpres te zotit o shok...
Jam Kush Jam
Jam Kush Jam Pred 3 dnevi
@Ensuel Kola .. po per c’dreq paguhen $4,400 keta????
Ram Bo
Ram Bo Pred 4 dnevi
Po moj lop per ty tradhti esht vetem ti je e zgjuar
saimirtahiri sami
saimirtahiri sami Pred 4 dnevi
Ju faksha grate
Ena Vlore
Ena Vlore Pred 4 dnevi
I ka paguar ilir rakia duan luft iliri saliu dhe lulia
Ena Vlore
Ena Vlore Pred 3 dnevi
@ana ana ne rregull o yll" sic e thua ti ashtu do jet un kaq di kaq them ti qe di me shum te japka monika me lulen ty ndo nje kup letyra me buk . Un skam nevoj fare as per letyrat e saliut dhe ilir "demokratit"🤑🤥😏 dhe as per rilindjen po them ate qe esht e verteta dhe ben mu🐮. Dhe aq di ty po ste pelqeu mos i lexo moj ana anaa ... pse ti je pa buk po ajde ketej se po flitet per lek te madh po edh likia me salen 100 mij € te hedhen nje qesk me voto thon kanidatet e ilir monika luke bishes diten e numerimit moj * nejse se skuptoj dhe shum ja na trego keta demokratet e flakt ilir rakin sali testaxhiun e enver hoxhes apo ka qen i djatht sali ujku po je ndo nje popull si mua rri e mendou kush jan ata e ckan ber dhe pastaj jepja voten ilirit se gjynaf ti shpetojm pasurin e likes se e ka ber me djeresen e b.... t te monikes🤑🤥🤥😏
ana ana
ana ana Pred 3 dnevi
Oki me xhan po ta hedh copen e bukes rivdekja ne regull je vazhdo
Ena Vlore
Ena Vlore Pred 3 dnevi
@ana ana jam pa shkoll aq di un ti di me shum se do jesh dore likes demokratit dhe e lule saliut demokrtatit la testen dhe e coj ramizi kry demokratin se te tjeret i vrau dhe i perzuri saliu . Po ja do e ndimojm ne si popull mos te ven ne burg saliu dhe iliri me shok me mir vemi ne ne burg per ata dhe le te vuaj populli dele na duan ata neve . Aq di un pa shkoll jam ju i dini me mir😉🤥
ana ana
ana ana Pred 3 dnevi
@Ena Vlore ata dhe ty bashk me ata spo I mendojme me problems eshte qe ky spiro koleka bashk me beqir balluket gegpriftet etj etj doli keq e mos me keq
Ena Vlore
Ena Vlore Pred 3 dnevi
@ana ana ne erogrop iket me sali ramiz hoxhen me lule kaseten me ilir rakin floririn dhe me ilir demokratin🤑🤥🤧
ilir petro
ilir petro Pred 4 dnevi
po kjo thith lopa hiqej gjoja si e shoqeris civile? Tani na doli thithlopa e Rames
Flutura Simaku
Flutura Simaku Pred 4 dnevi
I ka premtu Rama post kesaj. Nuk guxon populli te ngrej krye sepse keta thone po ben politik.
Leone gigante
Leone gigante Pred 4 dnevi
Ato duhet te futen ne burg te gjith
Naprej
Starlink Mission
1:24:45
Ogledi 797 tis.
Starlink Mission
1:24:45
Ogledi 797 tis.
OUR WIVES SAID WHAT? | OT 25
26:52