Temno

Pas 8 muajsh në program Mevlani deklarohet, Ledjana ia kthen njësoj - Përputhen, 30 Mars 2021 

Ogledi 1,4 mio.
93% 13 310 985

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

30. mar. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Natasha Gjurra
Natasha Gjurra Pred 7 dnevi
L💝M
Natasha Gjurra
Natasha Gjurra Pred 7 dnevi
SA TE MIR
Kostas Bmx
Kostas Bmx Pred 9 dnevi
Jni musi ylle ⭐⭐💗👩‍❤️‍💋‍👨👍👏💋💛🥰
Sokol Proko
Sokol Proko Pred 13 dnevi
Kristina zo 77899 9000099000000
Adi Kadiu
Adi Kadiu Pred 13 dnevi
❤🍎
Rifat Kaziu
Rifat Kaziu Pred 17 dnevi
Bravo Mevlan dhe Ledjana jeni me te miret
Luk Feshioon Luk Feshioon
Mevlan edhe unë jam efto Jam edhe timida .
Mine Xuxi
Mine Xuxi Pred 19 dnevi
jehlelqhdlkjlwleswddlkleqqdkel
Qazim Bryli
Qazim Bryli Pred 22 dnevi
Me vjen shummkeq per mevlanin. E meriton nje njeri shum ma te mir se ledijanen
flyxmood
flyxmood Pred 23 dnevi
❤️😘
Maria Kwstou
Maria Kwstou Pred 25 dnevi
Pas 8 musjshe ne skenë Mevlani mer lopen e rraces
my music Rozita
my music Rozita Pred 25 dnevi
Mua me pelqejn kta te 2..❤️.ishalla nuk bejn kot dhe kta...
Aria Xhemo
Aria Xhemo Pred 26 dnevi
Do tja shtremberoj fytyren ketij alexandros me keq se c’ka nofull zberthyer,ata flasin sqarohen ai e zgjat suratin si fox 🦊
Amg Situation
Amg Situation Pred 27 dnevi
O mevlan me vjen keq por nese hyn ne lidhje me ket goc apo mendon te kesh nje jet te ter lere te them me koh para se ti bjesh pishman nuk esht kjo goca per ty aty nese nje lidhe fillon e pa sigurt sikur esht goca per bes edhe ka per te perfunu ashtu ne hidherim te merrshem.
Emine Dakaj
Emine Dakaj Pred 28 dnevi
Pas 8 muajsh kur behet viti rii😆😆😆😂😂😂😂
Tori Ziu
Tori Ziu Pred mesecem
Jeni si ylle te dy bravo 👏👏👏👏
Marjana Prenga
Marjana Prenga Pred mesecem
Sa të mirë Mevlani dhe Lediana 😍
Genti Dini
Genti Dini Pred mesecem
Largoje ate antonelen per aty se nuk gje burr ajo me duket si nepker tinxare sa I inat qe ka tani ajo per ledijanes bravo mevli
xhuliana zrl
xhuliana zrl Pred mesecem
Me bone mamin tim te shkret tu thon shyqyr o mevlo mami im qe osht nga kavaja osh rrit ne kavaje qy e vogel, e ka shume inat antonelen vdes per ty e ledjanen thote qe ju do dilni çifti perfekt ne perputhen vetem per ju e shikon perputhen
Olimbi Dorri
Olimbi Dorri Pred mesecem
Mevlan shkon shume me Ledjanen!!
Oliver Julia
Oliver Julia Pred mesecem
O zot sa qef i kam jeni shum te mir
Sefer Knap
Sefer Knap Pred mesecem
Ooooosajmo ty eke humb rugn flet pa lidhje MEVLANI&LEDJANA I KAN BASHKU ZEMRAT PREJ TE PARIT TAKIM JAN TE DASHURUEM 100%.
Hatixhe Xhemo
Hatixhe Xhemo Pred mesecem
Epo mjaft u morret me kete pjese me ke do jetojne sepse eshte heret por duke u njofur and dashuruar edhe femra ka arsyetim po te jete bashkejetimi I rendesishem per djalin po ta duash me gjithe shpirt kjo vjen naturaisht seshte nje gje qe te behet uzenzhove.
meli dautllari
meli dautllari Pred mesecem
Bravo Mevlan familja eshte familje bravo
Musa Musa06
Musa Musa06 Pred mesecem
Cifti me i bukur, me i sinqert, me i lumtur qe kam pare ne perputhen. Jan nje cift qe e kam shume qejf. Shpres
Aria Xhemo
Aria Xhemo Pred mesecem
arjan do vdes sepse Ledjana tha do te marim ty si te trete por vertet ketyre juridikisht do i duhet dikush si Aristela background.Kjo e bukur edhe me gjithe respectin qe kam krijuar per ty tani I ben punet vet po vet per vet sepse sdo te vije mamaja nga resheni te ti laje shtesat,sepse nevkushtet e tanishme eshte gjynah per vajzen shqiptare te mos jet active ne punet e shtepise,nenave tona u duhshe te mblidhnin uje,te lanin me duar te mblidhnin shkarpa te benin zjarr edhe prape nuk kundershtonin por me durim edhe vleresim mbijetuan, prandaj edukimi nuk eshte sakrifice.megjithate ti akoma je vetem 23 vjece njeriu nuk nxitohet sa te rroje do mesoj.
Monika Hoxhaj
Monika Hoxhaj Pred mesecem
do me pelqente qe te rrinin bashke te dy mevlani dhe lediana ne program jo vec e vec se e meritojn
Gentiana Basha
Gentiana Basha Pred mesecem
Oh zot antonela nuk durohet dot njeriu me fallco qe kam pa ndonjeher🤮🤮🤮🤮
Die Fussball Broß
Die Fussball Broß Pred mesecem
Allahu ju rujt🧿⭐️⭐️❤️❤️💎💎🤲🤲
Greta Lepuri
Greta Lepuri Pred mesecem
Sa e shemtuar Antonela si plakushe.Sara Jasmina sa te urryeshme plehra
Aria Xhemo
Aria Xhemo Pred mesecem
Epo jeta bashkeshortore nuk eshte gjithmone candy and dhurata ka edhe sfida qe duhen te perballohen si cift, gruaja e mire i qendron burrit prane edhe e mbeshtet me inkurajim, edhe dedikim,nenat tona vepruan ne kete menyre ne kohen e fukarallekut te komunizmit pse sepse me arsyetim edhe llogjik nuk i kerkuan zgjedhjeve te tyre te parritshmen sic po ndodh me rinine e sotshme dua kete ate prej djemve ,mese doni nje jete perrallore punoni edhe ju nga dy pune edhe plotesojani vetes deshirat,do thuash rrit femijet femra I sjell ne jete eshte obligim prinderor tij rritesh edhe edukosh femijet nuk duhet ta lejoje ti kujoje bashkeshortit femijet,edhe nje gje gruaja mendjelehte e ben burrin xheloz.
Sonila Zaimi
Sonila Zaimi Pred mesecem
Çdo Mevlan me këtë kjo vërtet është dukur por sesht për ty
babe 83
babe 83 Pred mesecem
Ju lutem kameramaneve te mos e inkuadrojme me nga kaq afer Ledianen...Per nje moment mendova ishte Linda Rei....Tmerr 20vjecare dhe i mbyti botox-i.
Enkelejda Bilibashi
Enkelejda Bilibashi Pred mesecem
Yllaaaaaate dyyyyyyyyyy
Sefer Knap
Sefer Knap Pred mesecem
Bukuri zoti u bekoft
Albana Berisha
Albana Berisha Pred mesecem
Mevlani shkon me Antonelen
Saida Gohan
Saida Gohan Pred mesecem
Shperndani llokumet tani😂
Sandra Bizi
Sandra Bizi Pred mesecem
O mevlan po gabon se ledjana eshte tersisht fallco, mos se po gabon ti ske jet te mir sdotkesh se nuk do te shkon sesht per ty ledjana!!! Dy dit skisha mujt ne kalu me ty ledjana je tipik arrogante xheloze, Mevlani duket shum i pa lumtur goja i flet por zemra jo!!!
Hava Buzra
Hava Buzra Pred mesecem
Pershendetje ! Na shkruani diçka ,ndonjë foto të çastit ,se na mori malli ,nuk i shohim ato shpifësira ! Bëhemi merak dhe ne si fansa!
alban pllana
alban pllana Pred mesecem
a e keni vrejt julin qysh i tregon antoneles mi rregullu fustanin . legend esjt juli
Kejsi Majushi
Kejsi Majushi Pred mesecem
Nuk na iken princesha e rreshenit ledjana ne kavaj
kiara Bajrami
kiara Bajrami Pred mesecem
shum e poshter oj lediannnn je pashpyrt....mevlani viq...ja ka quru zoti syt
Vllaznim Kryeziu
Vllaznim Kryeziu Pred mesecem
Shum mir qe edha Mevlani Deklaraten me Ledianen ❤️👍🤗🌹
Alban Strakosha
Alban Strakosha Pred mesecem
Familja e para 🙏❤
Eleni Dervishaj
Eleni Dervishaj Pred mesecem
Po ca konkurentesh te poshter sa inat kane po ju mos ja vini veshin vazhdoni sic jeni nisur ne rrugen e perbashket
Eleni Dervishaj
Eleni Dervishaj Pred mesecem
Po ti jul pse je prish ashtu 😅🥰e ke be fytyren si qesharak
Eleni Dervishaj
Eleni Dervishaj Pred mesecem
Jeni cifti me i bukur .❤️🥰
8087 Minka
8087 Minka Pred mesecem
Aman sa fallco
Mateo Sharku
Mateo Sharku Pred mesecem
Kush esh per mevlanin dhe ledjana like
seki Cc
seki Cc Pred mesecem
antonela motren ngoj
Denis Mukaj
Denis Mukaj Pred mesecem
Shumë të bukur
Astrit Cela
Astrit Cela Pred mesecem
LUMË ATA PRINDËR QË TË TY SI DJALË BRAVO DHE ME LEDJANËN
Visar Kalludra
Visar Kalludra Pred mesecem
Valla Mevlani ma i mire se Ledjana ju uroj mirekuptim dhe lumturi dyte
Anxhela Curri
Anxhela Curri Pred mesecem
O ledjana torrollake, po ca te duket vetja ty mi qe ne Kavaje nuk shkonke?!
marieta murcaj
marieta murcaj Pred mesecem
l
Astrit Cela
Astrit Cela Pred mesecem
BRAVO RESPEKTI NDAJ PRINDËRVE TË TU FRYMËZOVE DHE RININ SHQIPTARE
rina bajrami
rina bajrami Pred mesecem
Lediana ti nuk shkon me Mevlanin as pak
hortensia #
hortensia # Pred mesecem
Bravo Arjan Nje marrveshje juridike eshte pike ndjenje ska!
Aldorjan Dhima
Aldorjan Dhima Pred mesecem
Bravooo mevlan. Mos i hudh prinderit per nuset
Vasilis Vasilis
Vasilis Vasilis Pred mesecem
Qifti Mevlani -Lediana u be si virusi te gjith duam te ik ca me shpejt por tashi jemi msu me ta e sna rrihet .olsa me laboratorin e saj qfar te them me shum
Rand Sesi
Rand Sesi Pred mesecem
O antonela taksirat tani futu mes andit dhe jasmines se mevlanin nuk e ndave sot nga ledjana huahauabab
Paul L
Paul L Pred mesecem
Tani ska lezet po iku mevlani
Fitim Xhaferi
Fitim Xhaferi Pred mesecem
Kombinim fantastisch Trenerka me Jakne te Likures
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj Pred mesecem
E shyqyr se menduam se do na ngelje ne der more Mevlan 🙈🙈
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati Pred mesecem
Ariani idiot pse gjith kundet ledianes maemira esht maedrejta
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati Pred mesecem
Shum edrejt lediana veq seke hy nediten epar ne emision kan kqyr met hanger krejt lediana
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati Pred mesecem
Saemir je lediana loqk
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati Pred mesecem
Lediana samir flokt ekapura poja mer bukurin antoneles plakes
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati Pred mesecem
Ariani shum ikeq mas antoneles qka poban shtriga gjith ne mbrojtje
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati Pred mesecem
Ledushe yll bote mos podon mira pika ne hun selikones antoneles qysh po kqyr shtriga dyt iplaqin pla s antonela gjith ashtu dhe eri
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati Pred mesecem
Jeten janxine antonela ledianes kryt tan ehangsh tije tea edyt antonela pjka te raft
marsel mehmetllari
marsel mehmetllari Pred mesecem
Shifeni Julin gjigand si i thot Antoneles😂😂 mbuloji ballkonet 😂😂
Semir Xhferaj
Semir Xhferaj Pred mesecem
Te blloku i Mevlanit do gjeni si te perdorni Açai one dhe tekste kengesh nderkohe qe Ledjana imagjinon gjera te cmendura hahahahaha
Miranda Murati
Miranda Murati Pred mesecem
Hahaha si andi me tean
Erida Dervishi
Erida Dervishi Pred mesecem
Perpufhen e dates 1 prillit
Ajo vajza
Ajo vajza Pred mesecem
E pate Julin si ja beri me shenje Antoneles😤
Noizy Mustafai
Noizy Mustafai Pred mesecem
Bravo mevlan shum bukur 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Ard Gjoni
Ard Gjoni Pred mesecem
O Mevlan,ta gëzosh Linda Rein....ajo është si tranvestit o vëlla...çpate ti gjithë ai çun.....pupupupuuuu gjynof pz
missymarsi red
missymarsi red Pred mesecem
O sa bukur cifti.gay.👏👏👏😂
Drita Toska
Drita Toska Pred mesecem
Bravoooooo mevlan👍🤣
Ubejd mustafa
Ubejd mustafa Pred mesecem
Ore kjo freez a eshte me alkohol
Julian Fier
Julian Fier Pred mesecem
Lediana e bukur si kur zana 🔥🔥🔥🔥❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍💖💖💖💖💖😘😘😘😘💫💫💫💫🔥🔥🔥🥰🥰🥰❤❤❤❤❤mevlan +lediana = lidhje pa show aty brenda po per dashurin qe doni vertet ishalla esht lidhje vertet dhe jo per showun e Olsamuhametit aty brenda sena i shpif fareeeee
Julian Fier
Julian Fier Pred mesecem
Jasmina dhe antonela mos flisni fare ju aty se jeni dy fytyra te shpifura aty brenda emision dy buce femra kur keni ju goj te flisni aty brenda yyyyyyyyyyyt shpifsira femra dyja bashk
Julian Fier
Julian Fier Pred mesecem
Kjo lediana esht kare nga mendja nga trut more aty brenda i mer gjerat me te qeshura dhe i thot mevlanit o trape fmr Injorante fmr qe nuk di ca po flet aty takim dhe sdudio ik moj budalle femer
Julian Fier
Julian Fier Pred mesecem
Foli ky tani riniani fallco me keq se femrat aty qe iken me antonelen bucen neper otele tiranes yyyyyyyyyyyt vl cun
Sy jeshilia LSIT
Sy jeshilia LSIT Pred mesecem
Jo mor po do ti hedhim ne rrug se erdhi nusja dhe zbejne me prinderit ne jemi ber evropian qe ktu ku jetoj une sdua as leket e pasurine e ktyre se jetojne prinderit e shkrete si ata qent e braktisur jetoj jasht as natale e as vit te ri femijet nuk vijne te festojne me prinderit pikerisht te burrit flas se te grave behen llosha si thot gruja bejne jane dy pleq qe i kane lene nje qytet djemve dhe gjithmone vetem si sheh nje dreke me henger te gjithe bashkshof kta dy qyqe qe as nuk hane dhe kane nje trishtim ne syte e tyre qe te vjen te qash duani prinderit respektoini sa ti keni gjalle mos degjoni hoxhen e nates per prinderit o milet thirrini mendjes o djem
snake blox
snake blox Pred mesecem
Mevlan Ledjana do te formoje trekendesh perseri me ty sa ti dali i dashuri nga burgu ki kujdes Mevlan kjo do te bej fame edhe pare okkkk
Julian Fier
Julian Fier Pred mesecem
Lediana thuje troc aty moj budalle femer edon mevlanin apo edo per show aty brenda per Olsamuhameti se kjo iben kto skenaret vec per show aty na cate trapin aty brenda gjith sa jeni yyyyyyyyyyyt emision vrkn prz lat nam yyyyyyyyyyyt tyrylyt
Julian Fier
Julian Fier Pred mesecem
Po kjo esht budalle fmr apo me duket mu ca po thua moj o trape o budalle fmr qeje jo kshu apo ashtu jo tduuuuuu apo ste duuuuuuuuu ca po thua moj budalle femer yyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyy vl
Arta Prendi
Arta Prendi Pred mesecem
Kto jane per njeri tjetrin e kam kuptuar qysh ne fillim 💥💥💫💫❣❣❤❤😘😘👑👑
hortensia #
hortensia # Pred mesecem
Bravo Rinian Lediana dukej e terhequr nga sfida. Tani ecen vetem sipas planit se ndjenje ska. Pls kemi qen tgjithe ne ato kushte kur se shef dike si partnerin e jetes ben të veshtiren. Ta donte ajo Mevlon do i hapeshin syte e mbylleshin veshet ...Edhe nese dalin bashke nuk do zgjas shume . Me vjen keq per Mevlanin
A
A Pred mesecem
EPA ftyr je moj Antonela pa pik marifeti mir ta Beri Mevlanin qe e zgjolli Ledianen de Ti nuk e meriton Mevlanin
Dava May
Dava May Pred mesecem
Ledjana gabim eke ata jane prindrite etu vertet mendou ke kohe mu mendue
Klodjan Sina
Klodjan Sina Pred mesecem
sindi esht si shtriga te borbardha sa ka mungu ajo ka shku emisjoni per qef 😂😂😂😂😂
Neslihan Atagul
Neslihan Atagul Pred mesecem
Lediianaa
Florida Mancelli
Florida Mancelli Pred mesecem
Me pelqen shume ledjana dhe mevlani qe u deklaruan per njeri tjeterin ,ndoshta behen per njeri tjetrin gjithmon .
Denisa Dermala
Denisa Dermala Pred mesecem
Plass oj Antonela 😂😂😂
Esma Zaimi
Esma Zaimi Pred mesecem
Sikure jane komshije ase perqafime kure takohen
Bledi Garo
Bledi Garo Pred mesecem
Mevlano je bo si gaxho,xhakovento philipp plein,tutat nike,atletet adidass..i ke qr
Ema Ema
Ema Ema Pred mesecem
Oo po te mir jeni ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Naprej
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
AVDULJ LOKA ZANESEN
10:20
Ogledi 108 tis.