Temno

E papritur, Sindi mes lotësh heq mikrofonin dhe lë programin… - Përputhen, 15 Prill 2021 

Ogledi 1,2 mio.
91% 11 169 1 064

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

15. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Nezaqet haxhillari
Nezaqet haxhillari Pred 6 dnevi
Bravo sindi 🥰🥰🥰🥰
Zana Muharremi
Zana Muharremi Pred 9 dnevi
Juli mendon se eshte ne mal tuj lujt me gur e jo te ofendon sindin se edhe ajo ka familje .
Lindita Lena
Lindita Lena Pred 11 dnevi
Bravo Blerim
Anna official
Anna official Pred 12 dnevi
Po kjo antonella si esht ber keshtu 😳
Kralb Oz
Kralb Oz Pred 14 dnevi
Ta shpiff ky Juli! Sincerisht. Njeri pa kokerr respekti dhe injorant i pavlere.
Agolli Ermira
Agolli Ermira Pred 15 dnevi
Antonela si nuse fshati😂😂🤦‍♀️
soiung toiue
soiung toiue Pred 16 dnevi
Kush e degjoi mevlanin kur tha:faleminderit zot qe mke dhen bark😂
Ramadani Lindita
Ramadani Lindita Pred 16 dnevi
Oh Zot si mundet tja mbuloij Arjan Konomi fjalet Julit Kur te gjith bota e ndegjoj me shum vemendje se e shajti Familien e Tha a u degju kjo qe thash edhe kurgjo nuk ndodhi oh te poster e merren edhe me blerimin jo se blerimi eshte i joni skini Shanc me e prek blerimin se jemi shiptar preij maqedonije e ajo Antoneta pyjt blerimin se sa gra kini ju ne maqedoni te tregoij Antoneta na jemi gra me fat se na mbajn burra si mbretresha e jo si te ju qe ofendoni PA fund na jemi te respektushme por laje gojen Mos fol
Ramadani Lindita
Ramadani Lindita Pred 16 dnevi
Arjan Konomi nuk merr vesh pse shkon Sindi pershkak se eshte ka Juli edhe Mevlanin se va mban anen te dyve por e shkelin Sindin por dretsi nuk ka shum e Kan ofendu Sindin amo shum e Kan ofendu deri ne Familien Bravo bora je shum e Dreijt se sla gjé po Mos iber Sindin ja ofendu shkollen gjdo fjal me ofendim por ka kufir shum idiot Juli e thon eshte intelegent me nji femer qe ofendon qfar bashkeshorti do bohet ose qfar babe do jet
Bes Bau
Bes Bau Pred 16 dnevi
Shuuum mire ja beri Blerimi Zhgaravines!!! Zhgaravina esht Bubrrec dhe e tregoj Bubrrecerine e tij.. Bravo Blerim 👍👍👍👍👍👍
Bes Bau
Bes Bau Pred 16 dnevi
22 vjecare dhe kaq Manipulante Femer akoma ne jete skam pa me sy.. Sdo ta shoh takimin e Muratit me Olen dhe i ben kta skema te cuditshme.. Shyqyr Zotit qe u zhduk nga Emisioni kjo Psikopate Femer
Anita Maliqi
Anita Maliqi Pred 17 dnevi
Lediana je ne perputhen 1 dhe ska tjeter kurr, kurr, Kurt.
oiuet souiu
oiuet souiu Pred 17 dnevi
O zot Antonela si ashte dukur sot 🤣🤣🤣🤣 si dhia e Hasanit 😅🤣😂 vdiqa duke qesh. Mos ja leshoni cameren ju lutem 🐐
gent Halili
gent Halili Pred 17 dnevi
Zhgarravina
Sander Mirashaj
Sander Mirashaj Pred 17 dnevi
Varikarin te tan me pak fjal...
Alpha Berry
Alpha Berry Pred 17 dnevi
Sindi sa debile femer , te shijon ideja se te shajn dhe ben gjynafin , vkse
Arbana Osmani
Arbana Osmani Pred 18 dnevi
Blermi djal i zgjuar Bravoo
agron hyskja
agron hyskja Pred 18 dnevi
sa pordh ka kjo virgjeresha aman moj mos ik se na preke
agron hyskja
agron hyskja Pred 18 dnevi
po kta asnjeri nuk lidhet kta jan te gjith aktor per te sponsorizuar produktet
Areti Bajo
Areti Bajo Pred 18 dnevi
O Atdhe ik e gris sumen na lodhe me pordhet e tua te medha dhe llogjiken tende zero
Areti Bajo
Areti Bajo Pred 18 dnevi
Sara e pa lyer duket si dreq
Mimmo Relax
Mimmo Relax Pred 18 dnevi
Mevlani tu honger sallaten e Ledianes hahahahaah
Mimmo Relax
Mimmo Relax Pred 18 dnevi
Ne ishim duke thon me heq Antonelen kto na fusin dhe zhgarravinen...
01Amos pro
01Amos pro Pred 18 dnevi
ky atdheu rrote raku i ka ik mendja
01Amos pro
01Amos pro Pred 18 dnevi
dhia racen e kjo sindi i eksagjeron cdo gje
01Amos pro
01Amos pro Pred 18 dnevi
kjo eshte skenar i gjalle
Toni Hasa
Toni Hasa Pred 18 dnevi
Me pas ndër nuk kishe shkuar aty dhe familja ishte dasht mo me te lene me shku aty
Fehmi Javori
Fehmi Javori Pred 18 dnevi
Blerim mos rri aty je shumee i mire shume nuk meriton me ndejur ti aty (Atdheu esht kafshe kafshe )
Bes Bau
Bes Bau Pred 18 dnevi
22 vjecare dhe kaq Manipulante si Sindi, skam pa kurre ne jete.. Aspak se shajti Juli Sindin.. Kjo ka tjeter halli.. Smundet ta shikon takimin mes Oles dhe Muratit..
dolita windo
dolita windo Pred 18 dnevi
Shum djal i drejt i sakt i edukuar blerimi bravo 👏 gjithmon ben debate pa ofendime ashtau sika hije bravo!
The Lochness girl
The Lochness girl Pred 18 dnevi
Mevlani dhe Ledjana me duken si ai çifti i martuar me 4 kalamaq qe po dalin pas shume kohesh ne nje date dhe po kujtojne kohet e vjetra.💘💘💘💘💘💘💘
besa zeneli
besa zeneli Pred 18 dnevi
Mevlani dhe Lediana jane te mrekullueshem ketu!!!
Albioni Bossi
Albioni Bossi Pred 19 dnevi
Bravo blerim vetem ti je danoç
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja Pred 19 dnevi
Kujt i jane shpifur kto reklamatt Kan fillu me na dal ne enderr
Ina
Ina Pred 19 dnevi
Blerimi the best
Humor Shkodre
Humor Shkodre Pred 19 dnevi
Cfare supozohet te kene thene se nuk e kuptova nga videoja?!! Nese e ka shajt Juli shume gabim!
Enriketa Beqiri
Enriketa Beqiri Pred 19 dnevi
Juli eshte me te meta mendore 😆😅🤣Duhet hapur spitali i vlores se nuk ja zgjidhin Julit problemet shpellat !!!
Ana
Ana Pred 19 dnevi
Kjo vahza duket se paku 10 vite me e vjeter se sa eshte - e dyta tere kohen flet se si shkon ne palester dhe sa ushtrone a se paku 15 kg i ka mbi peshe
Gushi Beni
Gushi Beni Pred 19 dnevi
BLERIMI SHUM DJAL I SJELLSHEM DHE ME ARGUMENTE
Bes Bau
Bes Bau Pred 19 dnevi
Me kujtohen fjalet e Arian Konomit Kur tha se duhet nje Psikolog te meret me gjendjen Psikologjike te Kandidatve ne nje Reality show.. Paska pak Ariani 100%te drejte.. Sindit i duhet ndihme Psikologjike.. Sesht kjo Manipulante per nje reality show.. Sindit i duhet ndihme Psikologjike.. Familja e Sindit dot ishte shum mire ti afroj Sindit ndihme Psikologjike..
Bes Bau
Bes Bau Pred 20 dnevi
Zhgaravina sdi cka me fole dhe ha mut Kot e Kot.. Asnjeher Blerimi sja shau Familjen Zhgaravines...po Zhgaravina kerkon vemendje, por ne ket rast humbi total kundrejt Blerimit.. Ja beri SHAH MAT Blerimi Zhgaravines👍👍😂😂😂😂😂😂
Bes Bau
Bes Bau Pred 20 dnevi
Asnje te share ska nga Juli.. Kjo Manipulante Femer Sindi cdreqin erdhi ne Perputhen Kur si duron debatet??
Bes Bau
Bes Bau Pred 20 dnevi
22 vjecare dhe kaq Manipulante skam pa kurre ne jete.. Sindi Sindi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️anje te share skishte per Familjen e ksaj flliqsire Sindi.. Ti Sindi te duhet ndihme Psikologjike.. Je e cmendur total
yours truly
yours truly Pred 20 dnevi
Mevli & Lediana 😍😍😍 they make me soo happy 🥺🤩😍
liljana hoxha
liljana hoxha Pred 20 dnevi
Atdhe ik se nuk je per aty
star lord
star lord Pred 20 dnevi
O produksioniii po zhdukeni ate sindin se po hap shume probleme kot aty
Xhina Xhina
Xhina Xhina Pred 20 dnevi
Ai ka thon q..ropt telefonit 😂nuk e tha per sindin
Elsida Prendi
Elsida Prendi Pred 20 dnevi
Ishte per sindin e shajtma
Jenny Jonuzaj
Jenny Jonuzaj Pred 20 dnevi
blerim je me I miri aty
Artjola Kasa
Artjola Kasa Pred 20 dnevi
Shrek and Fiona chilling🤭
Besmir kajo
Besmir kajo Pred 20 dnevi
sa viktim ben sindi iqeni nga programi fare
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 20 dnevi
I ka leju femrat ti thojn kafsh zhgarravin e tani i thot blerimit me ke ofendu po palac njeri pa shkoll pa fjlaor fshatar nuk din as me fol as mi dallu ofendimet gomar
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 20 dnevi
Shum trap qenke atdhe njeri nuk te ka sha familjen po aq kok bosh qenke katunar 💩💩💩💩💩 blerim bravo je shum i kulturum me edukat dhe fjalor qe ke se ky qenka nga koka bosh bosh
Anesti Saka
Anesti Saka Pred 20 dnevi
Jeni te gjith v......k pa perjashtim
Makaveli
Makaveli Pred 20 dnevi
Rracen npill sindi meqe sta ka thon juli ta them un fisqime
erion leo
erion leo Pred 20 dnevi
Cu desh te kthehet Atdheu?! Le te dalin bashke me Antonelen mashtrusen. Arjani ketu gaboj se duheshte me i kerku falje Sindit! Krejtesisht e pafajshme ne ket rast!
COBRA YT
COBRA YT Pred 20 dnevi
po ik mj sindi vazhdo humb bo noj gjo se sdegjon nga veshte as nuk je per kyt emisojn po ik dil jasht se se ka pas me ty nqs se e ke degju
COBRA YT
COBRA YT Pred 20 dnevi
se ka ngel juli edhe aleksandro me te shajt ty skan qa me bo gjo tjt vec me sha ty ik o sindi
Vasilika Paluca
Vasilika Paluca Pred 20 dnevi
Ky Atdheu budalla fare 😂 Blerimi ⭐️
nikoleta pjetri
nikoleta pjetri Pred 20 dnevi
😍😍
Ardian Prifti
Ardian Prifti Pred 20 dnevi
Atdhe je trap 🪤 pz te rroft emri ty
albion haxhiu
albion haxhiu Pred 20 dnevi
Dul vaji ekstra i virgjer
Lorenca Muska
Lorenca Muska Pred 20 dnevi
Kjo Sindi nuk di as shqip mor zot
Alb Lami
Alb Lami Pred 20 dnevi
Po atdhe ZHGARAVINEN pse e futen prap 🔨🔨
Moon Safari
Moon Safari Pred 20 dnevi
Sindi ka mbet me probleme mendore pas perputhen 😂
lion kerimi
lion kerimi Pred 20 dnevi
Aristola dhe Lediana jeni Goza të mrekulluara
lion kerimi
lion kerimi Pred 20 dnevi
Edge Ti Arijan ij besojsh tekeqesh 😡
lion kerimi
lion kerimi Pred 20 dnevi
Ty Arian nuk je kur I dreit me Sindin Turp për ti si i moshuar 🙈
lion kerimi
lion kerimi Pred 20 dnevi
Turp Juli 😞🤮🤮🤮🤮Arjan ty nuk je in sinqert me Sindin
Erta Hafesllari
Erta Hafesllari Pred 20 dnevi
Juli ështe legen ska faj ku ësht rrit ai ne mal normal që nuk di t flas
Gshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj
Ty atdhe azgjë sjanë ka ofendojnë Shka duhet met ofendu se matë Poshter se ty nuk ka nprogram Ema tposhter se gjeravinat nuk Ka nqytet t.gjakoves.
Jonida Jonida
Jonida Jonida Pred 20 dnevi
Po pse u ofendove kaq shum ti moj sindi po Ku shajte Melisen ti nk mendove se ajo kishte nje familje se do u merzit apo Ska qe
Elo na
Elo na Pred 20 dnevi
Bravo sindi
Bes Bau
Bes Bau Pred 20 dnevi
Arian Konomi kishte shuuum te drejte Kur tha se duhet nje Psikologe te meret me Sindin.. Kjo Femer sesht per Realiti show.. Olsa duhet ta perjashton ket flliqsire Femer nga Emisioni.. Kjo Manipulante Femer duhet te ik nga Emisioni..
Bes Bau
Bes Bau Pred 20 dnevi
Sindi, po skemat tua qe ke be?? Ke ofenduar gjysen e Shqiperise dhe akuzon te tjeret per skema?? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Ma Hajvane Femer skam pa ne jete..
Odesa Hoxha
Odesa Hoxha Pred 20 dnevi
Po tngel silikoni ngoj tu puth kte o mevlan 😌
Erlind Xhabrahimi
Erlind Xhabrahimi Pred 20 dnevi
Po kjo Bora gjithmon te njejtat gjera thote sikur eshte rrobot hic fare natyrale e ka mesuar punen permendesh, kte fjalin me gjera te akomuluara per nje kohe te gjate e bashke me ato vazhdim fjalit e tjera i ka then dhe her tjeter fiks fjal per fjal permendesh dhe gjithmon fjali te perseritura thot
Ahmed Makaveli
Ahmed Makaveli Pred 20 dnevi
Sindi është vajzë e ëmbël , e pafajshme , dhe e ndjeshme...Blerimi është djalë Zotëri , këta njerëz nuk i meriton njeri aty brenda !
Albania Albania
Albania Albania Pred 20 dnevi
Kur ja shau nanen dhe motren Mevlanit. Kjo Sindi nuk e qun ofendim. Aaaa. Mene leta 🤑
Sabit Isakaj
Sabit Isakaj Pred 20 dnevi
Ky Ldiani me silikon dhe steroide!
Mbresa Isufi
Mbresa Isufi Pred 20 dnevi
qysh jan bo si kur shkojsjmi me te klases te kujdestari 🤣
Sabit Isakaj
Sabit Isakaj Pred 20 dnevi
Ti Sindi, ik sa me pare nga aty! Ke humbur rrugen aty. Je nivel shpelle. Ke akumuluar frustrim sepse humbe nje turk, nderkoh qe permende gjakund tend dhe ben patrioten!
Liza Matosh
Liza Matosh Pred 21 dnevom
Juli:ta nxjerrim✨pa pip✨
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Pred 21 dnevom
Po caimani keto zhgarravina si sindi dhe ky atdheu po ikre zhgarravina
Itapsh 1
Itapsh 1 Pred 21 dnevom
O sindi nuk jane aq psiko keta dy te shajne ashtu live
Vilma Lela
Vilma Lela Pred 21 dnevom
Kur vjen puna me fol per Sindin Arjani rrin si mumje turp te ken te gjith edhe ato k*** aty sfoli asni se ato skan familje
Bes Bau
Bes Bau Pred 21 dnevom
Zhgaravina dhe Manipulantja Sindi ksaj rradhe deshtuan ne Aktrimet e tyre te flliqta!!!!
Bes Bau
Bes Bau Pred 21 dnevom
Tash e kuptoj pse Mevlani zgjodhi Ledianen dhe jo plaken 40 vjecare Antonelen.. Sa vj esht kjo Antonela?? DUKET si 40 vjecare..
Bes Bau
Bes Bau Pred 21 dnevom
Zhgaravina qenka ofenduar nga Blerimi?? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Zhgaravina as vet sdi cka flet.. Blerim te lumte 👍👍👍👍👍.. Ja bere Zhgaravines SHAH MAT!!!
Bes Bau
Bes Bau Pred 21 dnevom
Iku flliqsira Manipulantja 22 vjecare dhe 148 cm qe cmendi nje Shqiperi te tere.. Po deshti te mer edhe Julin me vete, por sja doli.. Po lejeni Sindin se genjen Kur flet per Familjen.. Sindi ishte programuar te ikte nga Emisioni.. Kerkonte vetem nje shkak per tu zhdukur nga Emisioni.. Po ku ka Njeri qe perkrah Sindin mor Juli??? Shpresoj mos kthehet kurre ne ket Emision
Bes Bau
Bes Bau Pred 21 dnevom
Manipulantja 22 vjecare 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️boaaaa.. Ka ardh ne Perputhen vetem per shere.. Kjo Femer ka humb realitetin total.. Duhet te zhduket nga Emisioni kjo Hajvane Femer Manipulante!!!!
Bes Bau
Bes Bau Pred 21 dnevom
Sindi 😂😂😂😂😂manipulantja 22 vjecare 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️sdo ta shikon takimin e Muratit me Olen dhe ben skema total ta pakuptimta.. Asgje ska be Juli te keqe.. Asgje te keqe.. Familja yte sdot ishte mire tet lejonte ty te vije ne Perputhen.. Sje ti per Emisione Televizive.. Ti je Fshatare e paedukuar fare
Bler The best
Bler The best Pred 21 dnevom
Lot mevlani tu nejt ke hija ledjanes 😂🥴
Dorentina Abazi
Dorentina Abazi Pred 21 dnevom
Cifti me i mire i perputhen Ledjana dhe Mevlani
Dorentina Abazi
Dorentina Abazi Pred 21 dnevom
Mamma mia bruttissima Antonela me keto floket
Ardit Tusku Tusku
Ardit Tusku Tusku Pred 21 dnevom
Sa e frikshme qenka bere Antonela
Stefanos Sulaj
Stefanos Sulaj Pred 21 dnevom
Kush mendon qe blerimi esht ne stratosfer ne krahasim me atdhe leshit qe shtiret si burr..???
Asan Kovaci
Asan Kovaci Pred 21 dnevom
Po qe se kushurinjt e tu zihen se ty te ha sapllakja... Une kesaj I them ti ha kumbulla dhe kushurinjve I pihen dhembet. Pse I fut kushurinjt ne mes emisjonit ti. A I pyete ti kur u fute aty te kerkosh burr. Jo Tani I fuske ne sherr..
Lala Loko
Lala Loko Pred 21 dnevom
Sindi dhe Atdheu! Jashtttt !!! Qitni jasht !! Nuk durohen dot!! Atdheu si Femen e keqe! Fol vetem kot 🙄🤦🏼‍♀️ oh zot nuk i duroj dot!!!
diemme market
diemme market Pred 21 dnevom
Juli po humbet
Fatjon Rexha
Fatjon Rexha Pred 21 dnevom
Blerim je djal me vlera mos umer me Atheun esht vk bravo je me shum vlera
Naprej
pripreme za porod
13:26
Ogledi 120 tis.
pripreme za porod
13:26
Ogledi 120 tis.