Temno

Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill 

Ogledi 996 tis.
88% 8 861 1 102

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

6. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Fation Agaraj
Fation Agaraj Pred 8 urami
Bravo Rinian... Come hai parlato e come ti sei ritirato nei confronti di Antonella... Questa cosa ti fa onore...
Fation Agaraj
Fation Agaraj Pred 8 urami
Antonella ti prego se l’unica che sei veramente più falsa di tutte. Facevi la commessa in Italia come se fossi la più brava, e alla fine sei finito in un emissione e fai la cameriera di giorno. Ma secondo voi quale negozio al mondo lascia un dipendente così a lungo lontana dal luogo di lavoro!!! Quindi non ditemi che tutto lì dentro non è organizzato e falso!!! Albanesi state perdendo la vostra dignità!!!
Fation Agaraj
Fation Agaraj Pred 9 urami
Per una volta Ariani ha detto una cosa giusta come le ragazze devono rispondere, e ha risposto bene a Sara che è veramente maleducata, come è anche Antonella veramente maleducata e poi alla fine anche Jasmine è veramente maleducata.
Altinë Hyseni
Altinë Hyseni Pred 10 urami
21:30 mua m duket qe ky mevlani xhelozon antonelen
D. H
D. H Pred 23 urami
Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi Pred dnevom
uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi Pred dnevom
bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
xhensila sulaj
xhensila sulaj Pred dnevom
ylli geljani
xhani ibershimi
xhani ibershimi Pred dnevom
Edhe une boks baj edhe shenja kam
Ina
Ina Pred dnevom
Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela
Loris Maliqi
Loris Maliqi Pred 2 dnevi
Te ha blerimi hahahahah
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza Pred 2 dnevi
Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !
Bes Bau
Bes Bau Pred 2 dnevi
GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍
Travel with ANNA
Travel with ANNA Pred 2 dnevi
sltv.info/label/h8lknMzLh5WggHw/video
Linda Jeta
Linda Jeta Pred 2 dnevi
Giljani 💥👏
Mirvete Doda
Mirvete Doda Pred 2 dnevi
Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏
Piera Matteoni
Piera Matteoni Pred 2 dnevi
1
Piera Matteoni
Piera Matteoni Pred 2 dnevi
O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke
Leila Kopshti
Leila Kopshti Pred 2 dnevi
👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏
Tiktok Official
Tiktok Official Pred 2 dnevi
Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂
Albert Mince
Albert Mince Pred 2 dnevi
Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂
Νίκος Γαλαίος
O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Laura Kasemi
Laura Kasemi Pred 2 dnevi
O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...
Liridon Stublla
Liridon Stublla Pred 2 dnevi
Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal
Ansel Ansel
Ansel Ansel Pred 2 dnevi
Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Leda Rouka
Leda Rouka Pred 2 dnevi
A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑
Franceska Kovaci
Franceska Kovaci Pred 2 dnevi
Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra
Mer Vaa
Mer Vaa Pred 2 dnevi
54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit
apollonia fier
apollonia fier Pred 2 dnevi
Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella
Food For the soul
Food For the soul Pred 2 dnevi
Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!
Ervin Kacoli
Ervin Kacoli Pred 2 dnevi
Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41
Majlinda Koci
Majlinda Koci Pred 3 dnevi
sltv.info/label/b5WCu8arr2eyhXw/video
Orhan Veapi
Orhan Veapi Pred 3 dnevi
Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!
Lindita Azemi
Lindita Azemi Pred 3 dnevi
Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket
Lala Mimi
Lala Mimi Pred 3 dnevi
Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave
Genis Alija
Genis Alija Pred 3 dnevi
Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏
Naim Kica
Naim Kica Pred 3 dnevi
Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj
The Joker
The Joker Pred 3 dnevi
18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan
123
123 Pred 3 dnevi
Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍
Ihedina Basha
Ihedina Basha Pred 3 dnevi
Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen
Eneida Gjeka
Eneida Gjeka Pred 3 dnevi
Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda
Andreas Shqipetar
Andreas Shqipetar Pred 3 dnevi
Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮
Davidoff667king
Davidoff667king Pred 3 dnevi
na keni ca trapin me ket perla shopin
valdet ademi
valdet ademi Pred 3 dnevi
Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣
Fire Boy
Fire Boy Pred 3 dnevi
Princi te lumte goja!
Blerim Mazreku
Blerim Mazreku Pred 3 dnevi
Antonela shko pastro ne Itali
Eri
Eri Pred 3 dnevi
Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.
M F
M F Pred 3 dnevi
Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje
MONIKA KOS
MONIKA KOS Pred 3 dnevi
Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles
MONIKA KOS
MONIKA KOS Pred 3 dnevi
Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin
MONIKA KOS
MONIKA KOS Pred 3 dnevi
Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu Pred 3 dnevi
O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu Pred 3 dnevi
Bravoooooooo Gilian
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu Pred 3 dnevi
Bravoooooooo Arian Konomi
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu Pred 3 dnevi
Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !
Erdi Inihash
Erdi Inihash Pred 3 dnevi
Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.
Alex Smith Smith
Alex Smith Smith Pred 3 dnevi
U ka dalë boja ,thjesht skenar
Gonn Berd
Gonn Berd Pred 3 dnevi
Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin
Rovena Gusho
Rovena Gusho Pred 3 dnevi
Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite
B13 Team
B13 Team Pred 3 dnevi
Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan
Lori Vojko
Lori Vojko Pred 3 dnevi
HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH
Mergim Gashi
Mergim Gashi Pred 3 dnevi
Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???
Lorisjana Kaloti
Lorisjana Kaloti Pred 3 dnevi
Oooo idiote femer ooo antolela
Adelina Coka
Adelina Coka Pred 3 dnevi
Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑
Bunajmin Shabani
Bunajmin Shabani Pred 3 dnevi
Bravo Rinian
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare Pred 3 dnevi
Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare Pred 3 dnevi
Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore
Kica Nebi
Kica Nebi Pred 3 dnevi
Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏
leonida ajazi
leonida ajazi Pred 3 dnevi
Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂
Fatjon Coli
Fatjon Coli Pred 3 dnevi
Ato 3 goca po e prishin emisjonin
Fatjon Coli
Fatjon Coli Pred 3 dnevi
Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq
Μαρια Μετα
Μαρια Μετα Pred 3 dnevi
ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢
Klevin Resuli
Klevin Resuli Pred 3 dnevi
Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀
Erlind Elezaj
Erlind Elezaj Pred 4 dnevi
55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash
S P
S P Pred 4 dnevi
E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha
Najsi Boraku
Najsi Boraku Pred 4 dnevi
👍🏻
Erlind Elezaj
Erlind Elezaj Pred 4 dnevi
Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir
Sy Kaltri
Sy Kaltri Pred 4 dnevi
Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣
OSI Moeller
OSI Moeller Pred 4 dnevi
Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Kujtim Krasniqi
Kujtim Krasniqi Pred 4 dnevi
Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri
Θωμα Κονδιλι
E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.
S P
S P Pred 4 dnevi
Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...
OSI Moeller
OSI Moeller Pred 4 dnevi
O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂
Epabazuar
Epabazuar Pred 4 dnevi
Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu
Epabazuar
Epabazuar Pred 4 dnevi
Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa
Alexa Kasa
Alexa Kasa Pred 4 dnevi
Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂
Background video SK
Background video SK Pred 4 dnevi
Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈
tsiou tsiou
tsiou tsiou Pred 4 dnevi
Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute
blina k
blina k Pred 4 dnevi
Princi bravooooooo
Kristi Grizhaj
Kristi Grizhaj Pred 4 dnevi
Bravo Riniani...
Daniela Daniela Pana
Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit
ariela elmazi
ariela elmazi Pred 4 dnevi
Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.
Muja Curri
Muja Curri Pred 4 dnevi
Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt
Ritvan Rrapi
Ritvan Rrapi Pred 4 dnevi
Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.
Genève Suisse
Genève Suisse Pred 4 dnevi
O Giljan dhe jo vetem ti por te gjithe djemte ne studio,mos beni si ju thone keto laraskat e shemtuta fallco pamja (jo natyrale por te bome)fallco sjelljet vec rrugacerine kane te veten keto.Hajde ketu te une ta shoh mire shenjen Sara dhe Giljani I shkon,jo Giljan kush eshte ajo te urdheroj ty 'eja ketu'te shohin shenjat e veta ato se duket kush jane kur flasin,ne sjellje,gjestet qe bejne..jane shume te ulta.
Soni Elbasan
Soni Elbasan Pred 4 dnevi
turp
Mimmo Relax
Mimmo Relax Pred 4 dnevi
Ku jan femra per shpi kto mer pajzotin e modh
Gch Vb
Gch Vb Pred 4 dnevi
Antonela te lan cunat pranoje....dhe sa per ju vajza qe shikoni shenja te thithura ke djemt shikoni veten qe puthi ne emisjon edhe prap dhemt dalin me ju ...edhe respekti fitohet nuk blihet po umbas kohen duke ju ndjekur juve 😏
Love Live
Love Live Pred 4 dnevi
Aaaa arjan ta baft zoti hallall krejt arrogante jan
Mimmo Relax
Mimmo Relax Pred 4 dnevi
Pse si hiqni kto fmena sarà,jasmina dhe ANTONELA... Antonela ne fillim thoshte jan bo grupe sepse sishte pjes e nje grupi dhe ndersa sot qe esht bo grup me Saren dhe Jasminen duket me e qeshur nga kjo gje Po i pleqen
B A
B A Pred 4 dnevi
Qfar femra rugaqet kto treja marre ju qoft marre si budalleqe folin ofendime pa fund Turp ju qoft
Naprej
good morning
0:47
Ogledi 454 tis.
good morning
0:47
Ogledi 454 tis.