Temno

Top News - Jasmina përqafohet me Erlindin/ Nervozohet Andi, `seriozisht e ke ti` 

Ogledi 48 tis.
92% 442 35

Edhe pse e ka dëshmuar qartë pëlqimin për Andin, mes Jasminës dhe Erlindit nuk munguan puthjet e përqafimet. Skena të tilla shkaktuan nervozizëm tek Andi, që iu kthye brunes simpatike duke I thënë “seriozisht e ke?”. Ai u shpreh se kishte pritur që Jasmina të zgjidhte atë në takim dhe jo Erlindin. Për të, vajza tregoi me këtë veprim se është e paqëndrueshme.
Pamjet: AFP
Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Jasmina#Erlindin#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

22. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 16   
Violeta Bytyqi
Violeta Bytyqi Pred 2 dnevi
Andi e merk Tom ni vajz matmir Jasmina si shtrig
Rama Bajram
Rama Bajram Pred 2 dnevi
Kjo jasmina kam mendu qe eshte vajze e mire por ky andi qeshke krejte kohes kur e puthum jasmina entgegen mendojkke qe eshte ma imeri e tash hab pse solltest keshtu
George Pegios
George Pegios Pred 2 dnevi
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖♥️♥️😘♥️♥️♥️♥️
George Pegios
George Pegios Pred 2 dnevi
Epepepwjekddkwlwkdhel
Shkurte Balaj
Shkurte Balaj Pred 2 dnevi
Bravo jasmina teshkan mearlindln asht qun mir
Jani Shuli
Jani Shuli Pred 3 dnevi
Jesmina osht per te semafori daj
ela ela
ela ela Pred 3 dnevi
Femer E ulet gjynf ANDI
Alidemaj Isuf
Alidemaj Isuf Pred 3 dnevi
Andi ,shiko mir Antonela po ndikon, qe Jasmini tu largohet nga ti, kerkoj falje Antoneles publikisht per fjalen Ti i ki than ,je hipokrite ,ose ik nga Jasmini, ska tjeter zgjidhje
r team Shala
r team Shala Pred 3 dnevi
Antinela si plak po duket
vlore
vlore Pred 3 dnevi
@Elsa Marku kan shum maquillazhe prandaj duken te bukura po ne réalité jo
Elsa Marku
Elsa Marku Pred 3 dnevi
Eshte e bukur
Saimir Gjoni
Saimir Gjoni Pred 3 dnevi
Po se ke Grua I lejohet puthjet
Nedi N
Nedi N Pred 3 dnevi
Shi shi Andi tu tregu muskujt
JULIAN N
JULIAN N Pred 3 dnevi
A e ke puth po qr le te thej qafen tani boll qe ja ki rras guhen ti meriton nje vajz me te mir
Bukuroshi munchenmain
hahaha gun jakaras por per ket bur si poshof skana problem pupupu
Bukuroshi munchenmain
po kush edon moj ket pise qe shllap pudh nerin prap shvesh tjetrin jokjo po gabon shum
Bukuroshi munchenmain
@tani laci spo ikuptoj serjozisht ekam pupu
tani laci
tani laci Pred 3 dnevi
Ti pret te ndrydhi ndnjenjat e saj per ty i thot Erlindi 😂😂😂😂😂
Dallendyshe Lika
Dallendyshe Lika Pred 3 dnevi
Nseq
Sherif Qarri
Sherif Qarri Pred 3 dnevi
Jasmlr te lumt
Nazmi Bajrami
Nazmi Bajrami Pred 3 dnevi
Aktore. Lojrat perfundoj me gabimet e paqelluara 😉 epaqendrushme. Nuk ke Pilar...
Naprej
I Shaved My Head Bald
16:19