Temno

Top News - Sulmohet ambasada e SHBA-së në Irak/ Mediat e huaja: U godit me raketa Katjusha 

Ogledi 7 tis.
82% 60 13

Të paktën tre raketa goditën zonën e fortifikuar të Gjlerbër në Bagdad, një prej të cilavë ra brenda kompleksit të ambasadës së Shteteve të Bashkuara. zyrtarët irakianë thanë se bëhej fjalë për raketa Katjusha. Ata sqaruan se nuk ka raporte për të lënduar, vetëm për dëme materiale.
Pamjet: AFP
Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Katjusha#SHBA#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

22. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 0   
Naprej
Americas Cheapest Family...
21:53