Temno

Nisin pëlqimet e para në takimet e Për’puthen +40 - Përputhen +40, 27 Mars 2021 

Ogledi 575 tis.
91% 5 257 498

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

27. mar. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Rati Muco
Rati Muco Pred 14 dnevi
Ktheni Naumin ose duhet ti kishit ndeshku te dy dhe kte qe i tha loqe jo ate per kunderpergjigjen
Mohan
Mohan Pred 26 dnevi
Ju t gjitha doni naum t bej zap 😂😂😂
Vjollca Dardhanjori
Vjollca Dardhanjori Pred 27 dnevi
Linda me duket nje femer me karakter te fort dhe shume serioze !!
Malta 01
Malta 01 Pred 29 dnevi
E mer Cim Durrsaku,ti je fiks Mevlani perputhen 😅
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza Pred mesecem
Po kjo Stela ça ka varë ne qaf?
Merushe Mene
Merushe Mene Pred mesecem
Zonja ngs qyteti Sonja nga qyteti
Eglantina Pupuleku
Eglantina Pupuleku Pred mesecem
Duhet te jete me i shpesht ky emision
MILENA DERRAJ
MILENA DERRAJ Pred mesecem
Cimi qeka gallat, paska batuta shum😉😀
Antonjeta Kolgjokaj
Antonjeta Kolgjokaj Pred mesecem
Bora mos ngacmo njerzit se nuk jane mosha e jote .! Tegjithe ishin te persosur dhe kishte lezet oer ti pare aman mos na beni komente negative leni njerzit te gjejne vetveten .!
Ada Sulaj
Ada Sulaj Pred mesecem
Armandi a mund ta maj gojen drejt se dhe pak i iku te veshi
Bedrije Koci
Bedrije Koci Pred mesecem
+40 jane femra te mrekullueshme,,, me edukate dine te flasin,, e te sillen me djemt e formati,, i uroj fat te gjitheve😘😘😘😘
Ana Rama
Ana Rama Pred mesecem
Armado djal shume i mire, me dhuratat qe I beri vajzes u preka bravo qe mendoi dhe per vajzen e paska shpirtin flori. Shkoni shume bashke
12345 123456
12345 123456 Pred mesecem
gjith ato ofendime ledijnes po si nuk folet nje her moj Bora ,Arijan , Mevlan po ti se rrishe si hut aty shum keq po te ishe mama e lendjanes do ngritshin ne kemb Bora edhe Arijani po ketu heshten s ejan kan friken skenarit e kuku sa te pa turp se jeni o zot ajo aty ka ardhur me plan program nga olsa e Antonela 💩
Keti Keti
Keti Keti Pred mesecem
Ke qef ti digjohesh se ajo perputhja tjeter na cpifi Linda dhe Cimi jeni per njerin tjtrin
Enver Musaraj
Enver Musaraj Pred mesecem
Samiu esht me i perkruer nga te gjith aty, me kulture dhe horizont te gjere, i sjellshem dhe i matur me te gjithe!!
De Da
De Da Pred mesecem
Pak me shpesh +40 se eshte me interesante se n’a hapen barkun me gjith at vulgaritet ata adoleshentet
Hazir Baftiu
Hazir Baftiu Pred mesecem
sltv.info/watch/Kp0dnE25bIEyyiKhZPR4fg.html subs Shikoni si bëhet pizza per 1 min
Nanny P
Nanny P Pred mesecem
Gilberta si një ish shoqe e imja, ngel vetum tu qesh a mbrata shpinë të thret me thik të djeg, edhe esht scorpion në horoskop. Me të qeshur të ngenjen.
Bujar Meta
Bujar Meta Pred mesecem
Bravo Linda dashuri e pa madre qjithmon bashke ishalla sa me mire e sa me mire ne jete Respekte nga France Lyon
Bujar Meta
Bujar Meta Pred mesecem
❤🇨🇵❤Respekte nga France Lyon ❤🇨🇵❤
MsTironce
MsTironce Pred mesecem
Kur ky Armando harron skenarin lol 50:00 haha ngelet Arjani 😂
A S
A S Pred mesecem
Pse se sjellin dhuraten me vete keta burrat, por cohen nga tavolina!!! Po mire te rejat, po keto grat qe jane me te pjekura ne vend te gjejne ndonje partner por i shikojne nga duart!!
GRAPE JUICE
GRAPE JUICE Pred mesecem
Look...😁😁😁
Emrie MURJA
Emrie MURJA Pred mesecem
Aman nxirni luljeten
Joy Sena
Joy Sena Pred mesecem
Çka kjo Gilberta edhe i ha edhe i djeg me Ilirin! Po mos bej krahasime me Samiun, se i humb vlerat vetes! Çudi qe nuk reagoi Iliri
Θωμα Κονδιλι
Ja Mevlani me Ledjanen dhe ketu.
Anxhi M
Anxhi M Pred mesecem
Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shume
300 Spartans
300 Spartans Pred mesecem
O zot SA NA PASKA MAR MALLI MORE ME PA NJERZ NATYRAL VETVETJA
Klevis Gaxhaj
Klevis Gaxhaj Pred mesecem
Ky Armandi duket kot nuk pushon
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare Pred mesecem
Mevlani Gilberta forever 😂😂😂😂
toni toni
toni toni Pred mesecem
Ky Armando esht 1. Me bere me turp sinqerisht, fali qe je femer me pelqen, po tatu per cfar ike kto,
toni toni
toni toni Pred mesecem
Ky Armando esht 1. Me bere me turp sinqerisht, fali qe je femer me pelqen, po tatu per cfar ike kto,
Liri Lila
Liri Lila Pred mesecem
Moj Gildberta sa komente i beje asaj Antoneles cfar imazhi percjell ajo e kupton ti ajo esht 0 sla cun pa hipur dhe zbritur turp i vajzave shqiptare.
Adem Gashi
Adem Gashi Pred mesecem
Koha juaj mbaroi . me shum i len te flasin per mendime koti sesa kta qe takohen per tu njohur 4 minuta kqyr bone 1 min.
Anxhi M
Anxhi M Pred mesecem
Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shume
Elvis Visi
Elvis Visi Pred mesecem
Me duket mua apo ky Armandoja sa her qe e kapin emocionet sillet si femije 😂😂 sikur po del te recitoj vjershen para gjith shkolles
Elvis Visi
Elvis Visi Pred mesecem
Po ca ishte ajo lloj muzike atje te takimi i İlirit dhe Gilbertes muzika tamam sikur po transmetohej nje skene nga ndonje film horror
Elvis Visi
Elvis Visi Pred mesecem
Vetem nje e shtune nuk na mjafton per ti ndjekur keta konkurrent qe jan shum here me ndryshe se ata te tjeret gjat javes. Jan tamam si nata me diten ndryshim total
who am i
who am i Pred mesecem
ca milfi kjo italiania ska te ngopur ne cim 😂
Ali zurich
Ali zurich Pred mesecem
turp i botes e kini gerdit planeten 🪐 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
flotri daka daka
flotri daka daka Pred mesecem
Giblerta tek dhuratat eke mendjen ti?? Ter pordh kjo mendjemadhja
L.k
L.k Pred mesecem
Turp e fare e zeze .... Pas 33 vjet ne mergim ... vij ketu e shikoj sa pertoke rinia shqiptare ka shkuar .
eva 30
eva 30 Pred mesecem
Ky qe thot gjith kohen me beso esht super mashtrus 🤣 kto fjalet e bukura tipike e nje tipi qe do me tfut nkurth shpejt 🤣
L H
L H Pred mesecem
O gilberta e padushrushme je
Vana Hysenaj
Vana Hysenaj Pred mesecem
Linda eshte me e mira kjo gilberta dinake me dukete shume mua
Flogert Shehlaj
Flogert Shehlaj Pred mesecem
Me ilirin shkon shume gilberten
Miranda TTT
Miranda TTT Pred mesecem
Mire eshte Saimiri me shiku kete emision te shoh si behet nje femer per vete, i tregon Iliri.. e jo tu zone me krejt vajzat, edhe prej 18 vajzave dul i vetem prej LS 😂😂tregoj Ilir 😁
STKGaming
STKGaming Pred mesecem
Grat e kqija 😅
Kriselda Menaj
Kriselda Menaj Pred mesecem
Ja keni hap shum syrin ksaj pleres qe quhet zysh""
STKGaming
STKGaming Pred mesecem
Si mduket sikur del pornhub +18 kur shof titullin 😂👌
Faisal Zafar
Faisal Zafar Pred mesecem
B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 Clickhere : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1 1617014124
urania kuraj
urania kuraj Pred mesecem
cimi esht origjinal
no
no Pred mesecem
Ky djali i Elbasanit me shkrin duke qesh me ndrojtjen që ka....është sh i mire
Egzona Rashiti
Egzona Rashiti Pred mesecem
Po Pse Shqipja smundje te zgjedh Rolandin që hyri puntaten e kaluar pasiqe ajo ishte Dhe arsyeja Pse ai u be pjese e programit
Lushi Biba
Lushi Biba Pred mesecem
Keto zonja ke qejf ti shikosh nga aparenca jane vertet te bukura kurse vajzat e reja te perputhen jane si nenat e ketyre duken ne moshen e zonjave
auroraz Lyrics
auroraz Lyrics Pred mesecem
Me pelqejn bisedat e perputhen 40+ :))
Nurie Shala
Nurie Shala Pred mesecem
dhe me beso ky eshte vetm fillimi 😂😂😂💐🐼 fundi dote jet i tmerrshum 🙈🙊
Ervis sali
Ervis sali Pred mesecem
Hajde gilberta hajde do dalesh me ter cunat thot e si do thon komshinjte pasaj qe ka mar 7 bura dhe i le o grua tuhet me perqendruar te nje se nuk je ne rini
Gjenerata Jonu
Gjenerata Jonu Pred mesecem
Gilberta si Tea, Iliri si Andi 😝
Durim Kabashi
Durim Kabashi Pred mesecem
Shpresoj qe Iliri mos Ta pranoj kurr me kte lopen ne takim per kte qe tha mos do ndonje Vil
Jeta Jeta
Jeta Jeta Pred mesecem
Mezi e pres ta shoh te shtunen Sikur ta jepni me shpesh Te knaqet syri veshi duke degjuar sa mire flasin Se ato te rinjte shkojn nga ven era cdo dite zenka
ogerta vasili
ogerta vasili Pred mesecem
Po pse I kane keto pyetje sikur I lexojne diku? Shume fallco.
Erza B
Erza B Pred mesecem
Linda 1 eshte shume e bukurrr zonjee
Lali Lapo
Lali Lapo Pred mesecem
Flak fare jan +40 kta dua te shikoj ata te vegjlit jan kot fare
Elena Elena
Elena Elena Pred mesecem
Po ce do kete tullac moj qyqe
mistery mistery
mistery mistery Pred mesecem
O gilberta boll bere tarngallik dhe boll qeshe kot-do jesg si tea dhe ti-skuthe
John Tyler
John Tyler Pred mesecem
Pak sekonda pash e Diell dhe filloi Shqipja tu fol me ate zerin si gajde dhe mu bo koka daulle. Ku ka si #perputhen40
Luli Ymeraj
Luli Ymeraj Pred mesecem
Bravoooo ja eksperienca +40 jo palloshat mevlani juli ledjana jasimina te pa bes interes intriga pornoburdello
John Tyler
John Tyler Pred mesecem
He pra me thoni a ju mungon Atdheu,Loko,Shqipja,Andi, se nuk me kujtohen te gjithe emrat e perputhen 14 ?
B B
B B Pred mesecem
Armando je shum i mire shume i sjellshem me bere edhe mua te emocionohem kur te shifja 😁 te ishin meshkujt qe ne moshe te rre keshtu bota do ishte ndryshe 🥲
kris kris
kris kris Pred mesecem
Sme pelqejne fare njerezit qe flasin mbrapa kraheve si gilberta per ilirin
Mirella Zherri
Mirella Zherri Pred mesecem
Pse i shkon goja shtrember ktij Armandos kur flet,apo me duket mua😅
Eriola Koula
Eriola Koula Pred mesecem
Wow Gilberta edhe iliri jan super cifti. Sa mrekullie edhe ne mosha 40 te gjesh dashurin 😘😘😘
Ana Ana
Ana Ana Pred mesecem
Ndriçimi Linda 2 🔝🔝🔝...Eshte gje e mire qe kur pranojme te kemi gabuar..kerkojme te japim me te miren ne te ardhmen...Super jeni!
Rudi Rudina
Rudi Rudina Pred mesecem
Bravo
Ola bardhi
Ola bardhi Pred mesecem
Autoportet quhet kur ben veten,kur pikturon dike tjeter quhet portret o Gilberta
klarenc sinani
klarenc sinani Pred mesecem
Linda eshte superfemer,e edukuar e bukur me nje buzeqeshje te embel..je si shpirt 💐🙏
Alman Murtezi
Alman Murtezi Pred mesecem
po
productions 04
productions 04 Pred mesecem
Armando esht djal i mir nga gjith aty
Kendra Duli
Kendra Duli Pred mesecem
Gilberta eshte si nje nga ata personat qe te vret me pambuk👀
Krista Naslazi
Krista Naslazi Pred mesecem
o Gilbertaa eshte PORTRET jo autoportret
Ersa Muka
Ersa Muka Pred mesecem
Stella me Armandon Jane sh te mire
Fatlum Ajvazi
Fatlum Ajvazi Pred mesecem
whensnmsmmsmmmmsmmskssksskkskp10i
Me And me
Me And me Pred mesecem
Ata te rinje kam deshiren ti hiqni fare se na kan shtuar stresin 🤣
Me And me
Me And me Pred mesecem
Ooo sa bukur diskutojne respektojne njeri tjetrin na kenaqen
Pink & blue jelly vibes ❤
Aman lerini rehat njerezit, jo mimika, jo tinzare, jo thengji I mbuluar, po te gjithe te dalim ne televizor dhe vazhdimisht ne kamera do dilnim me lloj lloj mimikash! Ky eshte takim shume romantik! Ju uroj te dilni bashke e te perputheni🌹❤! Iliri tamam mashkull Permetar❤🌹!
GOD ILGA
GOD ILGA Pred mesecem
Hera e pare qe kam degjuar Arjanin e Boren qarte ne emision, flasin me radh dhe me edukat jo si ke emisioni tjeter cdo dit si bejn si bletet ne koshare. Lere qe sdin as te flasin.
Xhelillari Valter
Xhelillari Valter Pred mesecem
Ato plakat po ne ktu 🤣🤣
Samanta Kourti
Samanta Kourti Pred mesecem
Linda nje grua shume e mire
Hias Natsi
Hias Natsi Pred mesecem
O kok qyp nuk te shkojn kapucat se le nam o njeri +60
Miranda TTT
Miranda TTT Pred mesecem
Sa femra te bukura, Gilberta shkon me Ilirin 😀 Linda me Samiun haha
De Da
De Da Pred mesecem
Cimi je i papam 😍
Aferdita Shaqiri
Aferdita Shaqiri Pred mesecem
Lindita dhe Ndricimi shkojn shume
Emanuela Marko
Emanuela Marko Pred mesecem
Arnando - Me beret me turp 😂me beso Po ti mundesh te me besh pytje mua 😅😅😅Bora - kater minutshi bmaroj 😅😅😅
Mi
Mi Pred mesecem
KY me Gitarre qe kendon pershtatet me gilberten
Mi
Mi Pred mesecem
Shembull te mesohen tjeret
fatjola pashollari
fatjola pashollari Pred mesecem
Gilberta ka nje shpirt sketerr🤮
Menyre Shabani
Menyre Shabani Pred mesecem
Ik moj se ky esht i gjithi fallco
robert likaj
robert likaj Pred mesecem
Gilberta me duket shume e shtirur dhe kjo mbase mund te jete arsyeaja pse ende eshte beqare.
Bardha Kuka
Bardha Kuka Pred mesecem
Si su ngrit ne kembe kjo kur i dha doren ,dhe eshte mesuese i jipet dora ulur dikuj moj 🙄😳
Julio Espana
Julio Espana Pred mesecem
Lindita me cimin si yje shkojne shum bashk dhe ishalla i puqet karakteri tipi te ndertojn jeten dhe te jen te lumtur zoti qoft me ju dhe fundjava kalon bukur kur ka njerez si ju ne emision rrespekte ✌️🇦🇱♥️🖤
Naprej
I AM CORPSE HUSBAND
16:00
Ogledi 1,7 mio.