Temno

Jashtë Loje | Jozefina Topalli | Përse Edi Rama është lojtar shumë i mirë 

Ogledi 10 tis.
83% 80 15

Jashtë Loje një emision, i cili sjell në fokus figura të ndryshme shqiptare të sportit e jo vetëm, duke treguar të pathënat e jetës së tyre, e marrëdhëniet që kanë me personazhe të rëndësishëm shqiptarë të fushave të ndryshme. Çdo të hënë dhe të enjte në kanalin informativ Top News në orën 20:00.
Autore & Moderatore: Sidorela Gjoni
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#JashteLoje#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

22. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 3   
Pjeter Gjinaj
Pjeter Gjinaj Pred dnevom
Me fort jo por me vjedh esht e para gjogji
Gezim Abazi
Gezim Abazi Pred 3 dnevi
Ne moshe ndrroi jete por boshlleku qe te len te ban te qash nè heshtje , per mendimin ajo ka ik lumtur si nje stergjyshe qe do kujtohet me miresine e shpìrtit te saj .
Gezim Abazi
Gezim Abazi Pred 3 dnevi
Po dhimja e nanes a te ka kalu ?
NDESHKUESI I POLITIKANEVE
I ka kalu qysh jo
Naprej
Press Subscribe For....
11:59