Temno

Antonela zhvishet në takim, Blerimi skuqet, kërcime dhe romanticitet në takimin e tyre - Përputhen 

Ogledi 1,2 mio.
91% 11 389 1 045

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

24. mar. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Mirsie Rrugeja
Mirsie Rrugeja Pred 2 dnevi
Mevlani ne kte puntate si karagjoz.... kurse shikimin e Ledjanes kur kerceu Antonela me Blerimin cte te them... o zot....
Shukri Ibishi
Shukri Ibishi Pred 3 dnevi
Kkkkkmlkkm
Sotiri Konomi
Sotiri Konomi Pred 16 dnevi
Dhe100 vjec ne shendet Meti
Xoni Ilazi
Xoni Ilazi Pred 16 dnevi
Blerimi eshte mbaravec
adrian zocker
adrian zocker Pred 17 dnevi
Aposhe antonela qysh poju perdredhesh e fjalt kurithu atenzej moj laramic
Rei Begu
Rei Begu Pred 19 dnevi
Mua me plqen ledijana me mevlani❤️❤️
Haxhi Hasanaj
Haxhi Hasanaj Pred 22 dnevi
Blerimin Je I Mir
gxim krasniqi
gxim krasniqi Pred 22 dnevi
shum e pjekur edhe e vendost antonella ha ha ha blerimi kret lop si gjaja nuk po dika kurgja antonella ka deshir qdo or ka nje mashkull
Hysen Gosturani
Hysen Gosturani Pred 22 dnevi
Mevlani është bërë legeni i emisionit
gjoniii gjoniii
gjoniii gjoniii Pred 23 dnevi
Po ti Blerim sishe nga kumanov a
gxim krasniqi
gxim krasniqi Pred 26 dnevi
Antonella gjeloze ne blerimin ha ha ha
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 26 dnevi
Ma palidhje tskim skam pa kot fare aktrim antonela
Gua Kip
Gua Kip Pred 27 dnevi
Jepja k ... n n goj
Nadire Durres
Nadire Durres Pred 27 dnevi
Mevlan mos shko nè identitet ...Made in Kavaja
Alfred Ndoi
Alfred Ndoi Pred mesecem
Ca muhabet, kto qe thoni ju I kam then kur Isha 15 vjec
Kralb Oz
Kralb Oz Pred mesecem
Bohhh ky Juli! Po flet kaniehr si lopa Bajgen. Po ajt mor burr mendo para se me fol. Kush e kupton osht personi qe me se shumzi gjuan kungja!
Haki Gashi
Haki Gashi Pred mesecem
Ju jeni mret ma e mira klb
Aleksander Suçi
Aleksander Suçi Pred mesecem
Çfar fshataresh.
Lindita Senka
Lindita Senka Pred mesecem
Sa te mir yje me pelqeu shume takimi
Jamba 95
Jamba 95 Pred mesecem
PO IK O BLERIM SE DO RRIJE ME TY ANTONELLA TI PI UJI DHE ANTONELLA VERE .
Mario Bilaj
Mario Bilaj Pred mesecem
popo po kjo prositut emilanos kadal per pun
Lirixh Habechata
Lirixh Habechata Pred mesecem
Gjynah ky blerimi djali i mire te meret me këto femra😤absurde.
TN
TN Pred mesecem
Ky djal ska lillje me fëmna ma se ni rrep
Yaser Ahmad
Yaser Ahmad Pred mesecem
ايه النسوان الجامده دي
Erjona Xhika
Erjona Xhika Pred mesecem
Përputhen e dstëd30 mars
Mehmet Alija
Mehmet Alija Pred mesecem
Kur njé femer Luan me flok tregon qe ka dashuri per at person qe ka Para syve. Eju qe me doni qe ajo femer lun me flok nuk eka serjozisht ju nuk keni asgje lidhje me dashuri jet sore.
Gerti Arapi
Gerti Arapi Pred mesecem
😂❤️❤️
Bosnaa Bosanceros
Bosnaa Bosanceros Pred mesecem
E mundshme kan 5than,kto gicat jan pronat e Meulanit apo !!!?jan shum kta të mirë të ju ori fati A$B Mevlani po qenka kasap apo
Ghost Mode
Ghost Mode Pred mesecem
18:25 Ne takimin e pare kur te kam pare ne klasen e pare per her te pare... #ArianKonomi
Ghost Mode
Ghost Mode Pred mesecem
04:38 Kush e vuri re, vendosi masken pasi pa se kishte kamere !? Hahahaha loott...
Ardit Reçka
Ardit Reçka Pred mesecem
Oklal
Vasilis Vasilis
Vasilis Vasilis Pred mesecem
Ledjana sonte o zot gjith turinj qenka sikur i kan humb qelsat e shpis e i duhet me fjet ne lulishte
MīT ' ĒVĀD StuĐio
Blerimi, ky djale eshte fantastik, i vertete dhe elokuent👏👏👏👏.
MīT ' ĒVĀD StuĐio
Si arriti caj Matcha ta fundoste ne marketing Acai one?
klodi Palushi
klodi Palushi Pred mesecem
3 mije komente E as nji koment per qerpikun e Antoneles🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Blind Blind
Blind Blind Pred mesecem
Arjani po te isha un prindi juaj do ju kisha rrahun nga mengjesi ne dark
Rake R
Rake R Pred mesecem
Top chanel pagohet nga greku ...
Ervin Koci
Ervin Koci Pred mesecem
Kush te ka qujt Te zgjut ty o Jul qe sa here hap gojen Han mut 🤔
Loresa music
Loresa music Pred mesecem
Blerim dhe antonela jeni shumm te bukur....
Sela Toska
Sela Toska Pred mesecem
Provokuese e qelbur moj vajzë
Moni Mine
Moni Mine Pred mesecem
Pedq detob vgjuoashyi qertuo obdu jupli asderf humee igjuhdelh kiop diyd aserthyio sedqwm xk hf xhuipns liupvasog djk ashuo kiueq dhupo lujias chuu hhuonsdi zsekgr gtuobr sefrov asqerro kipn dbygd dhyeob adohf lipo fhjiobd
vilma mecja
vilma mecja Pred mesecem
A cun me seder jo si erlindi ju ngref
YoutubeDiscriber
YoutubeDiscriber Pred mesecem
Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.
nusha gjoka
nusha gjoka Pred mesecem
E ke pa ne fillim antonellen blerim e ke gjykuar e pa piekur tue e pa e piekur sikur bastanin kur e ke hapur
Ilir Frroku
Ilir Frroku Pred mesecem
Blerim ne qoft se do me msu ma mir lojen e shaut te msoj un se per ato pun je akoma kec qumshti ti...
Alex Zielkowski
Alex Zielkowski Pred mesecem
Ik o mevlan se je bo aty si zhele. Varikars
Alex Zielkowski
Alex Zielkowski Pred mesecem
Blerimi si gjithe te tjerèt aty jane mere me long se mishi u maru I themi anej nga zona jone
Gentrit Gashi
Gentrit Gashi Pred mesecem
22:45 Mkalli
Fari Nakushtaku
Fari Nakushtaku Pred mesecem
"Njeri pa turp si shtaza pa kapister"
Artan Zefi
Artan Zefi Pred mesecem
Kete mevlanin qojeni dhe martojeni ne macedoni se ngeli ne der
Gjergj Pellumbi
Gjergj Pellumbi Pred mesecem
Mevlani asht gjeloz
tomazin lumci
tomazin lumci Pred mesecem
Antonela ka ber disa operacione qe e kan qoroditur hahah
Gshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj
O mevlan është nithanje te ne O fetah ofetah as me ne eas Me ta nuk je sltv.info/label/eMqVs7eseYyraK6j/videoetë për tjeter sen Veq për analiza kur dalin ntakime Djem e goca
Arty Gashi
Arty Gashi Pred mesecem
Tashi do ma hash ti mua? 🤦🏻‍♂️
V
V Pred mesecem
Patriotizmi nuk tregohet ne perputhen dhe me Antonelen bile kjo mendoj qe trg te kunderten e patriotizmit keshtu qe kjo eshte vetem shtirje duke dasht te fitoje fam ne emer te patriotizmit.
V
V Pred mesecem
Ilaq per femrat e perputhen kan qen Bearti aj kishte nje shikim qe jau lunte mendjen Fatijoni ishte i pa par dhe tani eshte Andi 2 te tjeret jan shum te dobet ati sdin as si mu sill as si me fol as hiq asgje sdin me be per vete nje fm ne asnje menyr
Ada Adda
Ada Adda Pred mesecem
E degjuat si i flasin arjanit ne kufje ..Kshu i japin edhe vajzave e djemve kufje kur duan te bejne debate
Ibrahimi Erona
Ibrahimi Erona Pred mesecem
❤️
Suzana Hysa
Suzana Hysa Pred mesecem
antonela e veshur komplet si protitune ne semafore hahaha
Alketa Mico
Alketa Mico Pred mesecem
Blerimi djale shume i edukuar dhe kulture.
Daki
Daki Pred mesecem
moral 0 gjith gocat kjo dmth putha me mue po un dua te dal me tjetrin wtf
Ljumnije Ljubanovic
Ljumnije Ljubanovic Pred mesecem
Shkodrane you’re the best 🌟
Katerina Papajorgji
Katerina Papajorgji Pred mesecem
aman kush ia jep keto veshje ledjanes ? Na shpifi si katunare
Samuel Smart
Samuel Smart Pred mesecem
Ky qe filmon kameramani degjohet prapasken duke u sgerdhi vdiqa 17:20
Ismaili Nurie
Ismaili Nurie Pred mesecem
Hic nuk po shkoni ju dy si nata me diten😂😂😂
Lavdim Sinani
Lavdim Sinani Pred mesecem
SINDI me duket si Fantazm e ngecur ne kasolle
Maze Rami
Maze Rami Pred mesecem
Kjo ledjana si me Mevlanin si me te tjeret Antonelen nuk e shikon dot😂 👇
Fatos Kurshumlija
Fatos Kurshumlija Pred mesecem
Ti si SHQIPETAR,e flete per patriotizem,ku e gjete kete harte,a nuk te ra ne sy harta e KOSOVES?!
Maksi Hysa
Maksi Hysa Pred mesecem
Un mendoj se ledina meriton me shumm mevlani nuk. E ben t ndihet e sigurt ne vet vete😊
Maze Rami
Maze Rami Pred mesecem
Mevlani as e ...... Antonelen as e leshon, po po i prish dhe pune 😂😂 u be si ledjana kur e duan te tjeret si vjen mire.... 👇
Xhevair Duraku
Xhevair Duraku Pred mesecem
Hahaha takim qesherak blerimi. Me Antonelen.😃😃
Muhamer Isufi
Muhamer Isufi Pred mesecem
Oooo Antonela nuk vuan për as një aty se ajo nuk është e formuar femër për ata djem që janë aty shikojani sytë Antoneles ka sytë shumë të ëmbël për Zotin e madh
Rina Topci
Rina Topci Pred mesecem
Pyetje: Arjanit i pelqen "mishi" apo jo? Nuk ja ve dot vulen c'far tipi eshte...
Gazment Murataj
Gazment Murataj Pred mesecem
Me vk na antonela nuk ka ajo fytyr shtremta si plak 70 vjece femer k
Pren Koci
Pren Koci Pred mesecem
Ik mare se nuk jeni te barabart po leni kto muhalife
bella hadiddd
bella hadiddd Pred mesecem
Mvjen keq Blerim se je njeri shum i mir por Antonela vetem po loz me ty
Suela Baba
Suela Baba Pred mesecem
Me pelqejn Antonela 😘Blerimi
Suela Baba
Suela Baba Pred mesecem
Antonela 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😘😘
Arr G
Arr G Pred mesecem
Bravo Blerim u kallove shum Patriot te ajo pjesa per Shqiprin e Madhe te pershendes nga Kosova (Prishtina) ju don Kosova Shqiptart ne Maqedoni sju harrojm kurr. Do na keni gjithon krah siq ju patem Krah kur kishim nevoj ne. 🇦🇱🇽🇰
Lola Erjola
Lola Erjola Pred mesecem
Sa te mir te dy ❤❤ shkojn shum
Era E
Era E Pred mesecem
Hemm sa me pelqeu antonela me blerimin
Suela Baba
Suela Baba Pred mesecem
Antonela 😂😂😂😂😂😂💋💋💋
xhelil spahi
xhelil spahi Pred mesecem
po nje rrondele esh asgje tjeter mevlani.
Hani Kqiku
Hani Kqiku Pred mesecem
Blerim Antinela😍
Landi Shahini
Landi Shahini Pred mesecem
Sa fallso
Helen Barjami
Helen Barjami Pred mesecem
Antonela te paska ikur qerpiku nga vendi
L Q
L Q Pred mesecem
Are you pride being Albanian? Are you pride being British? Are you pride being Italian? Are you pride being French? Are you pride being Pakistani, Bengali, Saudi Arbian, Indonesian, Indian? OR ARE YOU GLAD AND PROUD TO BE A MUSLIM?! Proud to be a servant of Allah (swt). Proud to be a part of Deen ul-Islam. Divide and rule is the devils tool. India ws devided, and they still fight today, Kshmir is still struggling. Today in Bangladesh they are fighting ober that divide between Pakistan. Unrest in Iraq and Kurdistan. Our Muslim are dying in Syria! Egypt is crying. Our Burmese brothers and sisters can‘t go to there fellow Muslim country because they are not wanted! Our Afghani brothers and sisters are tired of war. Palestine is in turmoil... THIS IS WHAT MAN MADE BORDERS DOES! So should we be proud? When we parade around in our cars for your so called home land‘s independence..in the streeta of Britain? Are you proud? Lets fear ALLAH, fear ALLAH, fear ALLAH. Nationalism is a disease recognise that...when we die we ain‘t gonna be dying with no flag around us..It‘s just gonna be that simple white cloth. What dis the Prophet sallalahu alheji wa selam say in his final sermon? No Arab is better than an non Arab, No non Arab is better than an Arab No white is better than a black, No black is better than a white Racism is haram! I love every muslim, I don‘t care where you‘re from. I don‘t greet you with a hello We have that beautiful greeting from heaven. Assalamu alaikum warmatullahi wabarakatuhu May the peace, mercy and blessings of Allah (swt) be upon you my brother and sister. What a beautiful greeting, what a beautiful Dua. Allah is the Greatest. we are one Ummah. Islam is our culture, nationality and race (way of life) Be a muslim should be our badge or flag of honour! the merciful Servant
eris kanto
eris kanto Pred mesecem
jo mos ka equr dhe breker sa postime pa lidhje
Saranda 2019
Saranda 2019 Pred mesecem
17.09
ADRIAN FF
ADRIAN FF Pred mesecem
Po po ju te shipris martoni me gjdo ken ket e dina na mir
Zhuljana Stafa
Zhuljana Stafa Pred mesecem
Te dy te mir shum shkup e shkoder
Linda Ali
Linda Ali Pred mesecem
Antonela paska fjetun prej gjumi ne studio floket lesh qerpiket fallxo qenkan te i ran ne tok🤣 goja sa e madhe i duket buzet e vogla.shtrigo ke nevoj dhembet ti regullojsh.
Andy Kacani
Andy Kacani Pred mesecem
Përputhen shikoheni thjesht si një serial Romantik LatinoAmerikan ose Turk edhe mos bëni shumë komente negative për konkurentët- aktorët që marin pjesë në atë sepse është e padrejtë.
Serãfin Flower
Serãfin Flower Pred mesecem
Sa te shpifura jane te gjitha kto
Ifeta Lokaj
Ifeta Lokaj Pred mesecem
Sedi per mendim temin antonela osht per mevlanin
Maria aidinai
Maria aidinai Pred mesecem
Ky mevlaiiii ka xheloxi
Maria aidinai
Maria aidinai Pred mesecem
Mevlani e donte Antonelen per ta pasur rezeve po ka gabuar
razzor the future
razzor the future Pred mesecem
U sarakuq njeri u bo suphane allah koftlarg po fort e kuqi hahahahha gjyksin plot lesh e kish pas HHAHAHAHAHAAHHAHA
Maria aidinai
Maria aidinai Pred mesecem
O Mevlan po ke inat se Antonela eshte ylle dhe ka shume vlera po ti ske sy per ta pare
Silvia Konti
Silvia Konti Pred mesecem
Hahaha ekspert I gjeopolitikes😂😂😂😂
Naprej
Casually Explained: America
5:25