Temno

Fiks Fare, Sociologu flet për seksin, kameramanët s'mbajnë dot të qeshurën, 22 Shkurt 2021, Pjesa 3 

Ogledi 6 tis.
97% 56 1

Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj."Fiks Fare" nisi transmetimin në 19 dhjetor 2002. është i pari emision me thyerje tabuje në praktikën gazetareske."Fiks Fare" u krijua si një domosdoshmëri e mungesës së emisioneve të këtij lloji në mediat tona, për të kontribuar sadopak në zgjedhjen e halleve dhe problemeve që përballon vendi në ketë tranzicion të gjatë. "Fiks fare" ka ngritur dhe realizuar probleme të mëdha, të cilat kanë ndikuar jo vetëm në opinionin publik shqiptar, por edhe në sektore të caktuar, duke I vënë në lëvizje dhe duke dhënë zgjidhje."Fiks fare" sot funksionon si një institucion ku njerëzit denoncojnë të gjitha padrejtesitë që u bëhen dhe ku rrefejnë problemet e tyre.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#FiksFare#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

22. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 2   
Osumi Osumi
Osumi Osumi Pred dnevom
Po sot po lulezone 100 shkolla e 100 lule .!!??U beme dhe ne komb letyre pa moral.!????............ 👉🤘☻👿☠💀😱🤡😻😺😾😾👨🙈
Genti Genti
Genti Genti Pred 3 dnevi
Nuk po vdesin per buke se po ti mbajn emigrantet se po mos te kishte shqipetar ne emigracion do vdiste gjysma e Shqiperis per buke.
Genti Genti
Genti Genti Pred 3 dnevi
@Purple Moon Une kam degjuar pensionista qe marrin edhe 4.000 leke te rinj ose 40 mije leke te vjetra ose 30 euro pension. Nuk e di a ka naj vend ne bote qe ka pension 30 euro? Edhe Afrika nuk ka pension 30 euro sa Shqiperia. Se ça do haj njeriu me 4.000 leke apo 30 euro ne muaj vet nje zot qe eshte lart ne qiell e din se si ja dalin ne fund te muajit. Mos me llogarit taksat uje,drita,gjelberim,televizor e lloje lloje budalliqesh,veshmbathje,ilaçe. Shqiperin po e mban gjall emigracioni dhe nese nuk do ishte emigracioni do shkonin te hanin per se gjalli Ramen,Berishen,Meten,Bashen,Kryemadhin!!! Vetem 2 vite mos te dergojn asnje leke emigrantet Shqiperia falimenton direkt dhe plas kriz e madhe varferie qe do shkon ne protesta mbar popullore si 97. Rrofshin heronjt emigrant qe mbajn gjith familjet shqipetare me ushqim,veshmbathje dhe investojn per te shkolluar njerezit e tyre,investojn per shtepiat e tyre e çdo gje. Nje falenderim edhe per shqipetaret e Kosoves, Maqedonis,Lugines se Presheves,Malit te Zi e te gjith ata qe vijn me pushime ne Shqiperi sepse e ndihmojn jashtzakonisht shume popullin e Shqiperis ne punsesim.👏👏👏👏
Purple Moon
Purple Moon Pred 3 dnevi
Po se ka idene ai. Se ka pensioniste me gjysem pensioni marrin 6o mije te vjetra
Naprej
Dita 68: Autostop në Greqi
21:00