Temno

Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 5, Sezoni 35, 11 Prill 2021 

Ogledi 191 tis.
90% 1 732 175

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokalli", por me ngjyrvn portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari..
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel

Komedija

Objavljeno

 

11. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 96   
Ylmie Lila
Ylmie Lila Pred 5 dnevi
Flori dhe gazi jan shom shum te mir jan te po par,dhe pastaj te tjsret , suksese ,,,
Zaha Meziu
Zaha Meziu Pred 6 dnevi
salsano mir e keni ba viq pse spo qitni ma video
ff entjol
ff entjol Pred 14 dnevi
Une PS edi rama
Val Albanese
Val Albanese Pred 16 dnevi
(Mona )në italisht është shko në të s’mës.
Llambrini Bilbilushi
Llambrini Bilbilushi Pred 20 dnevi
Shume kenge e bukur ...keshtu vazhdoni" ...me mire pa ze .....!!!
Lutfie Bardhyli
Lutfie Bardhyli Pred 21 dnevom
Xz
Fredi Proga
Fredi Proga Pred 21 dnevom
--- MOS E SHISNI VOTËN !!! --- Mos e shisni votën, o shqiptarë, Është e shtrenjtë sa një thesar, Mos e shisni votën, o qytetarë, Nëse në jetë doni dy ditë behar. Jua "lyp" votën kryeqeveritari, Që ai të jetë gjthmonë i pari, Qurravitet ai, ju lutet shumë, Dhe më pas "ju ve në gjumë". Që t'ju mashtrojë e t'ju sundojë, T'ju dhunojë e t'ju poshtërojë, T'ju vjedhë e t'ju varfërojë, Rininë nga ky vend të largojë. Ta blen votën një maskara, Ti e shet, por mbetesh fukara, Ta vjedh votën një kriminel, Ti cfilitesh, ai ngrehet si gjel. Për vota bëhen privatizime, Për vota bëhen legalizime. Për vota bëhen plot premtime, Për vota bëhen edhe punësime. Sapo votën tuaj ju rrëmbejnë, Mashtruesit kurrizin ju kthejnë, Vazhdon vjedhja e babëzia, Juve ju mbetet n'kurriz varfëria. Ndaj o popull mbajeni mend, Votoni për vehte, për këtë vend, Për të ardhmen e fëmijëve tuaj, Të jetoni këtu, jo në dhé të huaj. -------------------------
Franc Xhaferi
Franc Xhaferi Pred 15 dnevi
👏👏👏
Laert Erti
Laert Erti Pred 22 dnevi
jeni me te miret
Illyria Illyria
Illyria Illyria Pred 22 dnevi
Ilir meta 😅😅😅
Latini 95
Latini 95 Pred 23 dnevi
Florjan 👑👑👑
EDLIR DORAKU
EDLIR DORAKU Pred 23 dnevi
Hchdhdhdu
Nik Dentist
Nik Dentist Pred 23 dnevi
Si fytya e michael jackson
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 23 dnevi
🇦🇱❤️🍊👏🇦🇱🤩
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 23 dnevi
🍊🍊🍊🍊🍊😅👏🤣🍊🍊🍊🍊👏👏❤️❤️❤️🍊🍊👏👏👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 23 dnevi
👏👏👏👏👏🤣
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 23 dnevi
😅😅😅😅👏👏👏👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
👨‍✈️👨‍✈️
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
👏👏👏👏👏👏👏👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
✊✊✊✊ rradhen tjer Edhe Enver Hoxhen 🤣✊
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
Futni edhe Enver Hoxhen🤣✌️✊✊✊
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
🤣👏👏👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
🖌️📋🗒️🖋️🖋️🖊️🤣👏🖌️🖌️🖋️🖋️
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
😆😅🤣👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
Reis Qiqo😆😅🤣👏👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
👏👏👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
🤣🤣🤣
altin gremi
altin gremi Pred 20 dnevi
Monda
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
🧘‍♀️🤹👳👩‍🏫🕵️🤵😆😆😅
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
🤣👨🏻‍🔬✊🤜🤜👨🏻‍🔬🤜✊
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
Ilir Meta 🤣🤣✊✊✊✊✊✌️✌️✌️✌️🤜🤜🤜🤜
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
🤣🤣✌️✊
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
🌟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👨🏻‍⚕️👨🏻‍⚕️👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️👩🏼‍⚕️👨🏻‍🔬👩🏼‍⚕️👨🏻‍🔬
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
😹😸👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍👨💑👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨💏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
Kta dyja mduket se kajn Ken edhe perpara🤣🤣👏👏👏👏👏👏👏🤟🤙❤️🤙
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
✌️🤣✊🤣🤜🤩🙌🌟🤩🤟🤩🤙❤️🤝🤣💪
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
🤣🤣🤣✌️✊🤝💪👐✊🤛🤜✋🖐️🙌🤟🤙
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 24 dnevi
🤩🤩👏👏👏👏
Eugerta Xhimo
Eugerta Xhimo Pred 24 dnevi
Perl
ela ela
ela ela Pred 24 dnevi
FLORI Binjaku RAMES
ela ela
ela ela Pred 24 dnevi
😢💔Musik NOSTALGJIA
ela ela
ela ela Pred 24 dnevi
🎹🎼🎶
Mafa's Channel
Mafa's Channel Pred 25 dnevi
Vetem per Florin e shof Portokallin
Ervis DE
Ervis DE Pred 25 dnevi
Flori duket klon i edit :D
S G
S G Pred 25 dnevi
I ka pas ma shume lezet Xhemit si prezantuese.
Florjan Kokonozi
Florjan Kokonozi Pred 25 dnevi
Ktheni regjizorin qe ishte pas Altin Bashes...ai po qe diti te organizoj nje program me emrin portokalli...tani u kthyehet serish -0 👎👎👎
Florjan Kokonozi
Florjan Kokonozi Pred 22 dnevi
@Illyria Illyria thash regjizorin pas Altin Basha Jo Altinin dhe as Filip po sme kujtohet emri I tij per momentin
Illyria Illyria
Illyria Illyria Pred 22 dnevi
Po pra se Altini e ndriti atje ku shkoi😏😏
Blediw Osmani
Blediw Osmani Pred 25 dnevi
😂😂 fillim i mbar i emisionit 😂 jeni shum te mir qe te gjithe 😉
mi nushe
mi nushe Pred 25 dnevi
bet sikur kendut se ne nuk u degjuam
mi nushe
mi nushe Pred 25 dnevi
pse nuk ka ze
Albina Rado
Albina Rado Pred 25 dnevi
Hahaha skraparlliu
Bjorki Skreli
Bjorki Skreli Pred 26 dnevi
Jeni super bravo
Leutrim Gashi
Leutrim Gashi Pred 26 dnevi
Flori ne Shqiperi👏 Stupcat ne Kosove👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
🤣👏👏👏👏👏👏👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
🤣🤣👏👏👏👏🏣📘📗📓📕📕📒📒📕📒📒📗📗📚📙📙📖📖✏️📝📝
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
Gerdeci me Vlonjaten kishin ba humor fantastik bashke 🤩❤️🇦🇱
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
Duhee na vlonjaten me shkodranin bashke me gerdecin qa kishin shku bukur Asht fantastike
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
Edhe i dialekti i vlonjatit asht i bukur 😅🤣👏👏👏👏👏👏
EDLIR DORAKU
EDLIR DORAKU Pred 23 dnevi
Jdhrgd
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
Vlonjate puro e Thot nje shkodrane 🤩❤️❤️
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
😂😂😂🤣🤣😅😅😅🙏👏👏👏👏👏👏👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
😂🤣👏👏👏❤️👏👏👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
Shkrume ne skenar🤣😂🤣👏👏👏👏👏❤️❤️
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
🤣😂😂👏👏👏❤️❤️💞💞💕💕
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
🤣🤣😂😂😂😅😅😅😆👏👏👏👏👏👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
Pse pa za😯👎👎🙏🙏🙏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
😂😂😌😌🥒🍠🍠🥦🥬🥬🥖🥂🍴🍶🏍️🏎️🚛🚅🚄🚒🚃🚂🚉🚉🚔🚖🎢🏛️🗿🎪🗽🎠🎠🎠🗿🏩🏩💒🕋🗼🕌🕍💒🏯🏰🏣🏦🏟️🏖️🌐🌐
Klodi Gjoka
Klodi Gjoka Pred 26 dnevi
👍
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
😂😂😂😂😂😂✊✌️👏👏👏👏👏👏🤛🤜🤝🤝🤝👌👌
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
Bravoooooooooooo
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
Love Albania shkodra 🤩❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏🎼🎼🎹🎹🎹🎵🎶🎤🥁🎧🎚️🎹🎶🎵🎼🎼🎼
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
😂😂👏❤️❤️🤩🇦🇱🇦🇱🤝🤜🤛✊👊✌️✌️👊✊🤛🤜
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
Kang shkodrane 🎤🇦🇱❤️👏🤩🤩🤩🤩🤩
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
🤩🤩👏👏👏👏👏🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 26 dnevi
🤩🤩👌🏅👏👏👏👏👏❤️🇦🇱🇦🇱❤️❤️
Omega Investment
Omega Investment Pred 26 dnevi
Tagged
Toni Sulo
Toni Sulo Pred 26 dnevi
Si quhet kjo kenga e hapjes? Ju film
Leone Le
Leone Le Pred 25 dnevi
Kënga është * Jepma mollën * sltv.info/label/jM-ZnqW5m4tsf54/video&feature=share
Aldo Vrapi
Aldo Vrapi Pred 26 dnevi
SHUME KOT KTE RALLE PSE NUK ISHTE MELAMIN BERATI TEK KAPO ME HEKRIN TE I SUKSESSHMI PSE NUK DOLI NASI PERTHITHEN SHUME KOTE SHPRESOJ TA RREGULLONI HERES TJETER
Xhevahire Hoxha
Xhevahire Hoxha Pred 26 dnevi
Fjoralba dje ke shkelqyer
Xhevahire Hoxha
Xhevahire Hoxha Pred 26 dnevi
Kenga ishte shume e bukur pse eshte hedhur pa ze ne youtube? 😱
leo on
leo on Pred 23 dnevi
Cila kenge ishte
Flamur Kelmendi
Flamur Kelmendi Pred 26 dnevi
Flori eshte aktori me i mire ne shqiptari, thjesht i papare!
Zayn Walter
Zayn Walter Pred 13 dnevi
@Harry Uriah Wow! Took about 10 minutes but it reallyworked!
Harry Uriah
Harry Uriah Pred 15 dnevi
dont know if anyone gives a damn but I just hacked my girl friends Instagram account using InstaPlekt. Find it on google enjoy!
Luan Zhegu
Luan Zhegu Pred 18 dnevi
-
Tzimis Kourti
Tzimis Kourti Pred 23 dnevi
L
Proud to be ALBANIAN
Proud to be ALBANIAN Pred 24 dnevi
Flori the best ❤️
Alba_Arber
Alba_Arber Pred 26 dnevi
Fjoralba je 🌟🌟 por si xhemi dhe Eneda nuk ka ato ishin dy prezantuese të mrekullueshme 💖💖💖💖💖💖💖💖💖👍💖💖💖💖💖💖💖❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Alba_Arber
Alba_Arber Pred 26 dnevi
Ela dhe Sidi ju dua 💓💕💖💕
Tane Valisi
Tane Valisi Pred 26 dnevi
🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏🙏🙏🙏
Alba_Arber
Alba_Arber Pred 26 dnevi
Me në fund dy policët 💓💓💓💓💓💓💓💓💓
shefki Demarku
shefki Demarku Pred 26 dnevi
SA bukur portokallia shum bukul bravo ju qofte 💙🥰❤️😊shume gallate Jane😂😂😂😂😂😂😂
IndoDoesStuff
IndoDoesStuff Pred 26 dnevi
Ju Zamire fole me shume se sa eshte audienca e humorit Humor pa kripe dhe jo terheqes
Rovena Gusho
Rovena Gusho Pred 26 dnevi
Fantastic
mentor vata
mentor vata Pred 26 dnevi
Qr ky top qenfeni edhe portokalline e ka kthy ne fushate per ps wtf Te shohim pasi Te iki edi cfare krahu do mbaje per momentin tv me I flliqur ne shqiperi
Balaji Balaji
Balaji Balaji Pred 26 dnevi
WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1618188325
LOREDANA LIFESTYLE3
LOREDANA LIFESTYLE3 Pred 26 dnevi
Ne planetin Lul eshte 9 me e vogel se 3?😂😂😂😂😂😂
Arjan D
Arjan D Pred 26 dnevi
Pershendetje nga UK 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
lule lulee
lule lulee Pred 26 dnevi
Sidomos shkollen me pablon o zot skandal
Redi Kukeli
Redi Kukeli Pred 25 dnevi
noooo joooooo
Amard Lushaj
Amard Lushaj Pred 26 dnevi
Fjoralba Ponari eshte diamanti i ketij sezoni 💎💎💎💎💎💎💎
lule lulee
lule lulee Pred 26 dnevi
Ska me kot se kta o zot
Ergit Korbi
Ergit Korbi Pred 26 dnevi
Vdeksha siper teje o Fjoralba
Arjan D
Arjan D Pred 26 dnevi
@Ergit Korbi Te uroj fat , mos hiq dor nga enderrat.
Ergit Korbi
Ergit Korbi Pred 26 dnevi
@Arjan D deri ne realizim te endrres ket kerkes kam vetem njet
Arjan D
Arjan D Pred 26 dnevi
Ti me duket ne cdo puntat kerkon me vdek siper saj 🤣🤣.
becky alice
becky alice Pred 26 dnevi
kelysh te rames turp tju vij
Rimi Rj
Rimi Rj Pred 26 dnevi
Normal qe do bojn humor me politike o popull idiot se jemi prag zgjedhjesh. Kshu ben cdo program humori kudo ne bote
geri geraldo
geri geraldo Pred 22 dnevi
👍🏽
EDLIR DORAKU
EDLIR DORAKU Pred 23 dnevi
Bfbdvx
Skerdi Ske
Skerdi Ske Pred 26 dnevi
Jam dakort Te beni humor me politike gjat ksaj fushate Por e tepruat shum. Dhe Top Channel Sa vjen dhe me posht Po shkoni, keni Disa emisione shum Te ndyra, nuk ju intereson asgje pervec Se audiences. Nga stacioni me I preferuar I shqiptareve Po beheni me Te neveritshmit
Alda's kitchen
Alda's kitchen Pred 26 dnevi
sltv.info/label/b6aI2tmYaayDpoA/video
Ciro di marzio
Ciro di marzio Pred 26 dnevi
Epo te Beni humor vetem me politik nivelin tuaj professionalisht tregoni
Naprej
The Truth About my Son
10:22