Temno

Ftesë në 5, Historia e pazakontë e Julit, djali që ka jetuar në shpellë, 28 Janar 2021, Pjesa 3 

Ogledi 743 tis.
96% 7 191 241

Tema: Juljian Lala, 29 vjeçari i cili ka bërë Shqipërinë në këmbë nga Qafë Bota e Konispolit në Burrel plot 33 ditë. Një udhëtim plot të papritura, vetëm me një çantë shpine dhe shpirtin aventurier. Por cila është frika më e madhe e një djaloshi që niset drejt botës me 0 lekë?
Të ftuar: Julijan Lama
#BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare
Gazetare: Adela Hysenllari
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

28. jan. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
TN
TN Pred 12 dnevi
Bravo juli 👏👏👏👏
Amelia Mancellari
Amelia Mancellari Pred 16 dnevi
Find a better interview...yeah, I'm waiting. Juli te kenaq shpirtin me prespektiven e tij per boten!! Sikur te kishte me shume njerez si ti Juliiii
ALKUKES
ALKUKES Pred 18 dnevi
O jul thuj pse nuk hyp ne plep po hyp ne fik ....
Mirnjos Tahiraj
Mirnjos Tahiraj Pred mesecem
Njeri I lire edhe ne 2021,bravo.... Nuk eshte ber skllav i parase Po t jen t gjith si ky, te pasurit e medhenj sdo ekzistonin,n politikanet sdo blinin dot votat, 1 pronar sdo e perdhunonte puntoren e tij duke u nisur nga ideja qe ajo ska para ndersa une kam dhe i mbyll gjerat....duhet te zhvishen te gjithe nga komplekset dhe skllaverimi i paras,ndaj njeriu do e ndjej veten njeri..pa stres,i qet dhe i lumtur
Klara Begaj
Klara Begaj Pred mesecem
Ja ty te ka fut Alban dudushi ne pun. Ca ben interesanten kot gazetare koti.
Stella
Stella Pred mesecem
Vertet shume interesante ky djali me plot aventura. Une se pata hapur kete video me pare se titulli ishte pak idiot "historia e pazakonte e djalit qe ka jetuar ne shpelle"
Klevjo Kullsi
Klevjo Kullsi Pred mesecem
Kjo gazetarja bente si e fort po imagjino ta ftonte tn qe esh i famshem do rrinte si pul
Jimmy K
Jimmy K Pred mesecem
Shume e vonuar kjo gazetarja ,ky cuni shume inteligjent bravo mor cun me behet qefi qe nje patrioti jone eshte ne kembe me realitetin
yuli gagarin
yuli gagarin Pred mesecem
*Nuk ka shpjegim tjeter, po kjo pseudo gazetarja do kete dicka personale me Julin se s'ka mundesi qe trajton sikur te jete deficiente Juli, po kush eshte idiote eshte Bieta ne ate studio*
gjeraq
gjeraq Pred mesecem
A mund te ma shpjegoje dikush cfare theksi ka ky djale?
Erion Hoxha
Erion Hoxha Pred mesecem
Njesh bravo te qofte shum real dhe isinqert!!!
Afrim
Afrim Pred mesecem
Ei ky quni ka potential asht I mrekullueshem I uroi suksese 🇦🇱
orgest orgest
orgest orgest Pred mesecem
Gjokset e gazekares si topa bore
Neptun tablet
Neptun tablet Pred mesecem
Jul gomari punto
Sidorela Meta
Sidorela Meta Pred mesecem
Dikush ti thot bietes qe je budallaqe apo ben vet kjo ??
Morena Hasanaliaj
Morena Hasanaliaj Pred mesecem
Bravo ...👏👏👏
mariaxdenito
mariaxdenito Pred mesecem
O bieta pse ore sek e pyt t pjesa qe spunon apo punon kur do ju mari gjith telespektatoret do e shikoni me kto pytje idiotesh 🤣
mariaxdenito
mariaxdenito Pred mesecem
Gazetare vl juli ja kthen sic duhet hallal
Dorian Selimi
Dorian Selimi Pred mesecem
Jepi plako, shijoje jeten!
Ajdi Music
Ajdi Music Pred mesecem
Tamam endacak
Velina Cuko
Velina Cuko Pred mesecem
Ii nuk nuk ii j ii
Boni's Games
Boni's Games Pred mesecem
Juli bravo ! Te rinjte e te rejat te marrin shembulln nga ky djale qe e sheh jeten ndryshe.Edhe nje here te lumte djale
E. Morabit
E. Morabit Pred mesecem
Cfar njeri pozitive! Na kishte marr malli te shofim aq njerz te thjesht dhe te embel! 😍😍
Hides Stavre
Hides Stavre Pred mesecem
Bravo juli inteligjent i shkatht intervista me sinqerte qe kam par deri tani bravoo
Esa Esa
Esa Esa Pred mesecem
O Brieta ti ke hyre ne pune prej Albanit mos na tharto trute kot, ti thjesht spo e kap dot djalin se flet shpejt dhe sakte. Zakonisht njerezit flasin shpejt e nuk e dine cfare thone. Ai ka te drejte ce do televizorin vetem vdiq ,e vrau ,u vetevra, e perdhunuan, e sakatuan degjon na ben me fiksime. Ketu ku jetoj une nuk jepen fare te tilla lajme qe mos te kalojne njerezit ne depresion. Te rinjte ngelen ne instagram sdine te bejne dicka per vete pa ndihmen e prinderve dine te thone o plake du leke as mama nuk thone me😠. Ai e shijon lirine dhe me e bukura eshte rrin larg injorances. Bieta mos i leviz shume duart kur flet se na i more mendt, na acarove🤪🤪. Nesje shyqyr qe ftove dike te hajrit njehere qe ke qejf me degjuar.
Mariglen Frisku
Mariglen Frisku Pred mesecem
Je i madh 👏👏
Remzi Ukzmail
Remzi Ukzmail Pred mesecem
Juli i madh Respekt
a. i000
a. i000 Pred mesecem
O bieta o debile femer ai zbulon boten nga afet jo si ty rri si ulu ne karrige atyca i ke kto pyetje si injorante
Ono skend
Ono skend Pred mesecem
Ca batute mund te qash e per kënaqësi lot lot sa gjigant je bisha
sokrat moco
sokrat moco Pred mesecem
Pyetje me injorante dhe zili kaq te madhe nga gazetare skam pare Juli je shume perpara je i lire ne mendime dhe ne jete 👍
Klaudio Ago
Klaudio Ago Pred mesecem
E zgjuar kjo prezantuesja ✌️
Agim Qerimi
Agim Qerimi Pred mesecem
Hallall ta beft zoti bre djal keshtu eshte me se miri jet pa stres
kreku builders
kreku builders Pred mesecem
Waw nje person shum u mir dhe I aft Te lumt veq vazhdo suksese per gjdo fjal qka ka fol ashtu esht edhe duhet ta shohim te gjith kshtu boten
Marlin Shametaj
Marlin Shametaj Pred mesecem
Ky djal qenka artist, ben jeten e tij pa komplekse.Dhe mbi te gjitha jeton per veten e jo per boten! respkte Juli
genta nova
genta nova Pred mesecem
Juli esht tjeter frekuence, prezantzesja eshte ne anen tjt shum e ceket , i dukej sikur po fliste me nje femij te pa pjkur por rezultati ishte i kundert !!!
KKK
KKK Pred mesecem
O bieta ca thote xhaxha dudushi mire ?!
TiTAN Online
TiTAN Online Pred mesecem
Gazetarja shummm FALLCO
Roland Tarushi
Roland Tarushi Pred mesecem
Mëndjemprehtesia jote nxorri ne pah injorancen e kesaj karagjozes!
flandra _flandra
flandra _flandra Pred mesecem
Sa e shpifur kjo gazetarja
eva 30
eva 30 Pred mesecem
Kur do me te zene mat dhe bieta edhe keee julin 🤣
Robert latifi
Robert latifi Pred mesecem
Besoj ce i vetmi njeri ce e kam par deri tash ce mund de ta eki shtresin esht ky djal,respekt per julin te madh.
Shqipe Hysenaj
Shqipe Hysenaj Pred mesecem
Ju lutem beni subscribe ky eshte kanali im i vetem zyrtar ju dua shume❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Ada Vrapi
Ada Vrapi Pred mesecem
Bravo djal cun I sakrifices
Antigona Ardi
Antigona Ardi Pred mesecem
O my God cfar kenaqesie te degjoj juli ekam nje shoqe qe jeton kshu si ty me ka ndryshu jeten. Ne an pozitive.njerzit si ty ndryshojn njerzimin ne an pozitive. Moj ti bieta hapi vesht degjo se meson ndoshta sa perdrredhesh aty .te begofte zoti vlla
nail_art_r_e nail
nail_art_r_e nail Pred mesecem
Follow ne ista ... @nails_,art_r_e. Cilesi super te mire Cmime te lira
Manjola Shtjefni
Manjola Shtjefni Pred mesecem
Brravo Juli!💪👏👏👏👏
Lysien Berati
Lysien Berati Pred mesecem
Kshu njerezit i duhen shqiperis juli je njeriu me pozitiv❤
fidan berisha
fidan berisha Pred mesecem
Ti je i marre krejt , shtaze je
IZI IZET
IZI IZET Pred mesecem
Respekt për k'të djalë aventurist dhe shumë intelegjentë, gjithçka që thotë është mëse kuptimplotë, kurse kjo (budallaçka) shpresoj të ketë mësuar nga zgjuarsia e Julit, kjo meriton të jetë ndonjë pastruese rrugësh dhe jo aty ku eshtë,urojë më t'mirat për k'të djalë, suksese të mëtejshme Juli
Anit rrustemi Aniti
Anit rrustemi Aniti Pred mesecem
Veq vazhdo o juli
Bora Ndreu
Bora Ndreu Pred mesecem
Bieta qofsha e gabuar por me vjen keq qe ekrani sta fsheh injorancen dhe mendjengushtesine... uroj ta arrish sikur dhe 20% filozofine e julit... uroj per ty...
SD
SD Pred mesecem
Femer e shpifur...Gelbaze... Thuaj faleminderit Julit qe erdhen te pane njerzit kete emision te deshtuar...
Bukuroshe Ahmetaj
Bukuroshe Ahmetaj Pred mesecem
O juli sa I mir qe je more djal je shembull me I miri Zoti te ka bekuar
gianis dimu
gianis dimu Pred mesecem
Kjo qenka trape kush i dha emision ksaj.
aurora banaj
aurora banaj Pred mesecem
Hoteli ka 5 yje prjashta jan me miliona yje bravo djali. Ajo nje cop injoranteje
Aldo Hoxa
Aldo Hoxa Pred mesecem
gazetarja qenka nje cope tyryfyle .e ka ghetur kete pune me mik kjo gazetare
Jesse James
Jesse James Pred mesecem
Gazetare sh rk
Alfonco Gutieres
Alfonco Gutieres Pred mesecem
Na ka mbyt injoranca dhe inati ne shpirt..Disa kapen me Bebiten se sa mire ja beri asaj ...sa injorante eshte..!!!A thu se Bebita i vjedhe buken tek shtepia ketyre njerzve ne fjale....Kurse disa jane te dashurur me nje njeri te sinqert,qe bota ka plot,por dhe qe punojne dhe krijojne familje dhe marrin rreziqe ne jete per nje jete me te mire,dhe jo nje parazit ,endacak modern(me smartfone) Dhe pa ndonje vlere te fort si duhet ti ket hije nje burri,por qe kenaqet me makarona.Kur shum bukur keto qe ben mund ti bej ne kushte shum normale nese punon dhe investon per ate lloj hobi qe ka...te mjeret ne qe nuk po shofim me me tru por me sy ,(me imazhe)....
Diti B
Diti B Pred mesecem
Shko nlondon e mos ik ma anej
shefjane bogdani
shefjane bogdani Pred mesecem
Bravo juli nje njëri si ti i duhet shqipërisë tone.
Laura Filaj
Laura Filaj Pred mesecem
Ti je antistress mor djale,flet pa menduar dhe te del kaq bukur,ti edhe kur flet duket sikur je aty rrethuar me natyren me pemet,guret,barrin jeshil qe te mbush me energji,detin dhe ato yjet njemilionshe qe te pershkruajne ty kaq bukur. E pac jeten e gjate me gjithe te shtrenjtit e tu. Ja kaq pak duhet per t’u bere njeri i mire e i famshem e per t’u mbajtur ment shumee gjate! Suksese te metejshme. 🙏🏻💎⭐️🍀
Gena Paça
Gena Paça Pred mesecem
Keto te Top Channel-it sjan ne terezi , ca jane keto pyetje ,, ca jan keto fjale . Ky djale eshte artist dhe do i thoja mos prano mo ftesa tek keto tv ordinere 😑
Ronald B.
Ronald B. Pred mesecem
Gazetare baxhello!! Juli je i mirëpritur NË Suedi hajde deri këtu një her se jam i sigurtë që do vish se vëndin për të fjetur ta ofrojë unë , jam xhelozë për energjinë që ke
Alma Janko
Alma Janko Pred mesecem
Kot hyre ne kete emision esht kot
Eva Evisa
Eva Evisa Pred mesecem
Ky esht barbon fare hahaha
Besjana Nelezi
Besjana Nelezi Pred mesecem
Bah gazetare me nivel kaq te ulet nuk kam pare ndonjehere, mjere ne
Rama V
Rama V Pred mesecem
Bravo juli,, :)) I propozoj ne fund te emisionit por spranoj shejtanja hahhahah
Alo Cimi
Alo Cimi Pred mesecem
Bieta o kare shûm person i ulet ke qef ta degjosh julin
Adela F
Adela F Pred mesecem
Uaaa na permendi kucin ton e shenjt
One Name
One Name Pred mesecem
Kjo intervistë është shembulli tipik i një njeriu që ka vetëm pasuri fizike dhe që nuk arrin dot të kuptojë se çfarë është pasuria shpirtërore.
soni inos
soni inos Pred mesecem
Juli: dua të kem një rulot të bredh shqipërinë fshat më fshat Bieta: pastaj do rritet mirëqënia do shkosh në hotel Unë: ku dreqin ka hotel nëpër fshatra se do ja plas të qarit😥 shumë e trash mo vëlla Julo je bos djal i pa djallëzur i drejpërdrejtë pa komplekse.
123 Gashi
123 Gashi Pred mesecem
⭐️🌞
Bona Sula
Bona Sula Pred mesecem
Bravo djal me kembe ne tok te marin shembull te tjeret ❤🙏🙏
Lela Lela
Lela Lela Pred mesecem
Te ishin njerzit sa gjysma jote ore djal kushe di si do ishte shqiprija hallall qumshi nenes qe te ka dhen 🙏🙏🙏🙏
xPhant0m
xPhant0m Pred mesecem
o zot o bieta sa debile je moj po ca te besh qe je kaq e trash sa cdo pytje qe sipas teje ishte ironike juli ta futi . Juli je djal i mbrekullueshem mos ndrysho
HD b4 highdefinition
Inspirues esht dhe unik e me energji pozitive dhe nuk ia nderron mendjen
Tila Kortoci
Tila Kortoci Pred mesecem
Juli po flet ca fjal qe kan shum renci por bieta sikur po e veshtron sikot pa lidhje
Tila Kortoci
Tila Kortoci Pred mesecem
Sa i zgjuar je mo juli pz
Rina Vezi
Rina Vezi Pred mesecem
Sa here shikoj dhe degjoj Bieten me iken deshira per te pare Top Channel dhe jo me intervistat qe ben. Shpetoni Top Channel-in , largoni Bieten dhe merni perseri Alban Dudushin sepse niveli i intervistave eshte kaq i ulet. Gjithsesi ,Juli nje djale artist.. eshte gjithmone kenaqsi ta degjosh dhe shikosh...
Youtube Shqip
Youtube Shqip Pred mesecem
sltv.info/label/mNV53NLNh3uNmpA/video Dy djemte shkojne ne nje hotel te pushtuar nga xhindet dhe ata i ngacmojne , per me shume shiko videon!
Angela Rose
Angela Rose Pred mesecem
Sa duket diferenca e nivelit shpirteror midis kta dy njerzve! Ajo ndriçon nga dritat e studios! Kurse Ai ndriçon nga drita e djellit! Jam e lumtur qe ka te tillë njerëz ne kete tokë!
Lavdërim Misini
Lavdërim Misini Pred mesecem
Çdo përgjigje e mirë dhe pozitive dhe madje edhe disa mënyra (të thëna indirekt) për të ruajtur këtë pozitivitet. 👍👍
Music Lux TV
Music Lux TV Pred mesecem
bravo keshtu duhet mos me njoft friken kjo esht super
Emma Doko
Emma Doko Pred mesecem
Sa injorante kjo Bieta..nuk ka pik informacjoni per asgje flet ca brockulla qe as vet kjo Si kupton!! O juli ca Ben me ate ne studio
Emma Doko
Emma Doko Pred mesecem
Sa injorante kjo Bieta..nuk ka pik informacjoni per asgje flet ca brockulla qe as vet kjo Si kupton!! O juli ca Ben me ate ne studio
Denisa Porodani
Denisa Porodani Pred mesecem
wa sa injorante kjo gazetarja sa me greh nervat vetem duke e degjuar. Juli sa djale i rralle e inteligjent ke qejf ta degjosh! Zoti te bekofte
Albania poker Live
Albania poker Live Pred mesecem
Na beni like shqipe kete te albania poker live do lozim poker edhe lloto live flm per respektin 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♣️♣️♣️♣️♣️
Albania poker Live
Albania poker Live Pred mesecem
Na beni like shqipe kete te albania poker live do lozim poker edhe lloto live flm per respektin 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♣️♣️♣️♣️♣️
Vitjola Kolaj
Vitjola Kolaj Pred mesecem
Juli esht tip i rralle bravo ,gazetarja trape fare 0 fare
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred mesecem
😳🤔🤔🤔kam Pak dyshim me kete djali boooh
Moza Budo
Moza Budo Pred mesecem
Djal shum i zgjuar, inteligjent, ke qef ta degjosh te heq stresin
Eni Leka
Eni Leka Pred mesecem
Un jam si ti .bravo njerzit nuk e din cfar eshte jeta e vertet. Dun vetem lluksin e ku tja fusin njeri tjetrit .
Emri Ukperaj
Emri Ukperaj Pred mesecem
Ne fillim mu duke si nje legen por kerkoj falje per mendimin qe pata por qenke nje gjeni shum e zgjuar bravo bravo
ardit baleta
ardit baleta Pred mesecem
Ktu duket niveli ulet i gazetaris shqiptare!kjo zonja mire qe nuk ben pytje me sens po dhe nuk arrin te kuptoj logjiken e nje personi qe ka përpara! Ju rrofshin leket dhe followersa neper rrjete dhe fake rich life qe beni se nuk keni piken e horizontit! 🤦‍♂️
Hamit Sonja
Hamit Sonja Pred mesecem
Pa lek pa brek
Anife Jeshili
Anife Jeshili Pred mesecem
Bieta me Julin ben intervew ti,je shume larg nga zgjuarsia dhe njohurit e tij ,SORRY
Lili Lili
Lili Lili Pred mesecem
Shume mire
Didi
Didi Pred mesecem
sa fallso e shte kjo dretusja e emisjonite
Leonard Sinameta
Leonard Sinameta Pred mesecem
Ore hiqni kto gazetare me diplloma te bleme nga dashnori.
elena elena
elena elena Pred mesecem
Sa budallaqe qe je moj Bieta... mjere ti per veten tende, je simboli i injorances!
Naprej
good morning
0:47
Ogledi 454 tis.
good morning
0:47
Ogledi 454 tis.
SIDEMENS GOT TALENT
1:13:21
Ogledi 8 mio.
HOSE ARMANDO NA POLIGRAFU
10:36
Seniors Needs to be STOPPED!
37:08