Temno

Antonela shtrihet në takim, Princi rikthehet, Juli ngec keq… - Përputhen, 2 Prill 2021 

Ogledi 1,2 mio.
87% 10 454 1 540

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

2. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
yasio bolo
yasio bolo Pred 14 urami
Bora na hape barkun me mbrojtjen e k...
bcvbb hyui
bcvbb hyui Pred dnevom
Ofendohet cdo femer kur degjojne zerin e Antoneles
Ola Mira
Ola Mira Pred 2 dnevi
Antonela si shtrige bashk me saren e jasminen 😡😡
eioshen boboi
eioshen boboi Pred 2 dnevi
Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌
yasio bolo
yasio bolo Pred 14 urami
ofendime pa lidhje...ksaj I think barazi gjinore ju
Helen
Helen Pred 2 dnevi
ky princi doli shume i shpifur
bcvbb hyui
bcvbb hyui Pred dnevom
Antonela 🐕🐕 hum hum
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt Pred 3 dnevi
🤣🤣🤣🤣 Antonela i thot Princit,ta kem nje femi si ti futem ne dhe,me mirë te kem si Princi nje femie,se sa nje si Antonela dhe Sarà
asioe kiou
asioe kiou Pred 3 dnevi
Antonela : kush je ti Princ Ariani: Princ shum po gabon......WTF. edhe Ariani hyni ne skenarin e Olses?!!!
eioshen boboi
eioshen boboi Pred 2 dnevi
nigjojn mu martua kurr 🙈🙈
Elvira Isufi
Elvira Isufi Pred 4 dnevi
Oooiiiiiii Ky takimi i ketyre talaneve me kujton ate kengen , Kur me vjen burri nga stani kur me vjen ....
Ndoc Metushaj
Ndoc Metushaj Pred 4 dnevi
Thuj mor trap uli kamt se....
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt Pred 3 dnevi
Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen
Fahim fazli
Fahim fazli Pred 4 dnevi
W
asioe kiou
asioe kiou Pred 3 dnevi
Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟
dcoog anml
dcoog anml Pred 4 dnevi
Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌
Bajrami Leonora
Bajrami Leonora Pred 5 dnevi
Qfar femre kjo antonela sdi si e lejojn kshtu me bertit
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi Pred 5 dnevi
eshte turp nga kto femra ti nenqmoni djemt po skeni faj ke i gjetur femije
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi Pred 5 dnevi
me kso femrash eshte turp te dalesh femra qka kan mbetur skan le gje pa ber tani vin aty japin mend ju mashkuj sheni mashkuj po pedera
dcoog anml
dcoog anml Pred 4 dnevi
Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?
ceerw buty
ceerw buty Pred 5 dnevi
Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌
no name
no name Pred 5 dnevi
Antonela femia yte do behet kshtu si ti e Nena jote qe po qeshin tan bota me juve t Jeni turpi i botes
Antigona Cirkolli
Antigona Cirkolli Pred 5 dnevi
Omg qfar femra shumtune.nuk e lojn ni mashkell me.fol.mu shpreh e kta veq bla bla bravo princ se i kerkove falje edhe pse ata ty tkan ofendu respekt
Flower Pink
Flower Pink Pred 5 dnevi
Qe momentin e par qe e kam par imangjinoj si mund të ishte ta njihja ne Perputhen at mashkull. Erinian je vertet tipi mashkullit qe dua ta kem ne krah.
ceerw buty
ceerw buty Pred 5 dnevi
O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr
illyrian blood
illyrian blood Pred 6 dnevi
Kur bon edhe kjo Sara si vajze me parime Po edhe ky budall qe dja plas ne ftyr ato qe ja din gjithkush e njeh dmth vajzat Ofendojn pa kriter kurse meshkujt duhet me due ofendime pa lidhje...ksaj I think barazi gjinore ju
Dava May
Dava May Pred 6 dnevi
Antonela 🐕🐕 hum hum
Valentina Malaj
Valentina Malaj Pred 6 dnevi
Kur nolli tu pa ket program dhe nij se u hap dera futen fmija mren i nrroj shpejt kanal tv se per zoten me pa djemt e ri kyt. llum femnash atu pa pik karakter kam frig. se nuk nigjojn mu martua kurr 🙈🙈
Esmerald Prendi
Esmerald Prendi Pred 6 dnevi
Po ik moj Sara se buce me patent je.. Kurse ti Antonella nuk ban kurr pjes e Shkodranes e mas i thuj kujt ma se na e digjenerove Shkodren 🤮🤮🤮🤮
Xhino Vlora
Xhino Vlora Pred 6 dnevi
Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen
Albion Bajra
Albion Bajra Pred 6 dnevi
Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟
Linda Ali
Linda Ali Pred 6 dnevi
Antonelen sduhet me thir me ne emer. Nga sot e tutje duhet me therit Mute 💩💩💩💩💩💩
Linda Ali
Linda Ali Pred 6 dnevi
Tamam prostitut Antonela, me at veshje ne pik nik, turp femer pa edukate. Sdi ky Riniani pse e ul veten me ket flliqsir🤮
Arba&Noer Vangjeli
Arba&Noer Vangjeli Pred 6 dnevi
E vetja gje qe dua mos e krahasoni kte Antonelen Saren dhe Jasminen me femrat shqiptare.
『B4K』 LEADER
『B4K』 LEADER Pred 6 dnevi
Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?
A. Cabana
A. Cabana Pred 6 dnevi
„Kaq thash une dhe e lem me kaq“ moderatore ma low skom pa hala 💀💀💀 plus shpesh e ngatrron rolin e opinionistes me t’moderatores 😶 thirreni Anen me prezantu serish pls 🤌🏼 P.s eliminoni reklamat „autentike“ humba pesh me acay one, cudi si i gjej tgjitha te perla shop I keni bo krejt kandidatet aktor💀💀💀💀 Veq Arjanin e kem real aty
Dark Fire
Dark Fire Pred 6 dnevi
27:45 jan knoq kameramanet tu pa breket e antoneles 🤣
Mimo Milano
Mimo Milano Pred 6 dnevi
O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr
Mimo Milano
Mimo Milano Pred 6 dnevi
Antonela je personi me fake n perputhen dyfytyreshe e pa bes she dinke
Mimo Milano
Mimo Milano Pred 6 dnevi
Hiqja mikrofonin antoneles ms I jepni vemendje person fake .Dhe ms e ngrij zerin sje KTU diskotek apo Ku shkon tii
Anairda Xhebra
Anairda Xhebra Pred 6 dnevi
Oles vetem fshesa I mungon...🧹🧙
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Pred 6 dnevi
1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕
Filan Fisteku
Filan Fisteku Pred 6 dnevi
Nese femrat shqiptare jane si kta 🤬😩un do marr ndonje kineze🤣
zyhrije shala
zyhrije shala Pred 6 dnevi
ka dal delja me kullot bari ne livadh
Ledi Sherbi
Ledi Sherbi Pred 6 dnevi
Me ne fund bën diferencimin!!! Ledianën e ulën me posht antoneles⤵️🪑 ku emisjon tashmë drejtohet nga Antonela dhe Mami vet🧻🧻🤮🤮 ata mundohen ta nxjerrin sa me mir. Arjani po humb pik👎
Eleni Hakarepi
Eleni Hakarepi Pred 6 dnevi
Po ketyre te 3-jave pse I cuksi ofendimi I princit dhe princi duhet te ri te degjoj ato qe e ofendoin turp produksioni qe i lejon ato te flasin ashtu ai sorrat
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 6 dnevi
Rimani desh me puth por Antonela nuk u attore🤩
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 6 dnevi
Brava Antonela je rregjina e perputhjes🤩❤️🇦🇱❤️🤩
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 6 dnevi
Te vjen natyrshem nuk asht than
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 6 dnevi
🤭🧐🤔🤔🤔🤔
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 6 dnevi
🤩🤩🤩🤣🤣
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 6 dnevi
Bukur takimi Antonela asht regjine🤩❤️❤️👑👒
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 6 dnevi
Antonella 🤩❤️👏👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 6 dnevi
🤩❤️❤️👏🏅🏅🏅je kinge
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 6 dnevi
Edhe ai tjeri si sidhet nuk interesin kujt basta paragjykime
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 6 dnevi
Hera private nuk inerson kujt edhe ofendim
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri Pred 6 dnevi
Bravo Antonella 👏👏👏🏅🏅🏅🏅🏅
Cunami Cunami
Cunami Cunami Pred 6 dnevi
Perjashtim nga lediana, kto te tjera duke perfshi dhe boren do betem se do rrija pa martu dhe sdo mirrja asnjeren.
voca Meri
voca Meri Pred 6 dnevi
Kjo Antonela tmerr 🤮
Butrint Fetoshi
Butrint Fetoshi Pred 6 dnevi
Arjan dhe Bora reflektoni pak se po mundohi ti mbroni me cdo kusht ato 3 laviret aty, apo olsa ju paguan per t’ma qare trapin neve.
John Tyler
John Tyler Pred 6 dnevi
Megjithese jam I bindur qe ai emision ka skenar prap se prap vazhdoj dhe e ndjek cdo dite. Kush mendon si un te bej like
Xhaku
Xhaku Pred 6 dnevi
Kush e kapi Arian konomi qe thot.(katunaret e zones )
Klaudia Xhaho
Klaudia Xhaho Pred 6 dnevi
Kjo Antonela eshte zgaravine
John Tyler
John Tyler Pred 6 dnevi
O Bora na e shpife duke dhon mendime.Lexo reklamat dhe lej Arjanin te foli
anonymous 2020
anonymous 2020 Pred 6 dnevi
Bundrrat nga sara antonela jasmina kur zihen kot bejn kot sikur mbrojn njera tj se i preket interesi sepse fiks jan materialiste bushtra pranojeni se do ju duan me shum.po te tregoni fytyren tuaj te vertet lejini skenaret bushtra
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj Pred 6 dnevi
Boboooo si sorrat ne kor bejn
Leo leo
Leo leo Pred 6 dnevi
Kurvat.E Perputhen
Betim Gashi
Betim Gashi Pred 6 dnevi
24:26 ?!!!
Mark Gjini
Mark Gjini Pred 7 dnevi
Si mund ti permendesh nje femre te kaluaren materjaliste kur ajo te thot zhikolo nje fjal tjeter asht me e pershtatshme k...
Ervin
Ervin Pred 7 dnevi
Kur u bën këto kuçkat të ngrenë zërin dhe të bëjn si të ofenduara, këto janë fundi i shoqërisë janë llumi 👎👎👎
Albanian lifestyle
Albanian lifestyle Pred 7 dnevi
Kur flet antonela per t drejtat e femres , dhe sara per materializmin . Dhe ky Riniani qe ecen sikur ka dhje n brek . Ndaloje ket mut globiiiiii.
Arieta Mehmedi
Arieta Mehmedi Pred 7 dnevi
Antonela dhe saraa ikni moj vajza ce na i qavet veshet .. Kur ofendoni ju so problem Kur ju ofendojn ka problem 🖕
Dava May
Dava May Pred 7 dnevi
Antonela 🤮🤮 Sara🤮🤮 Jasmine 🤮🤮 un kurre nuk do mendoja se ka femra kaqe te ulta ma mire Llafazane
Dava May
Dava May Pred 7 dnevi
O sa turp ashte ule si lope Rrace turp ti je nji femer koti mjer ai qe te merre ty Antonela 👈👎👎👎👎
Arjana Hysa
Arjana Hysa Pred 7 dnevi
O antonela o zhab
Gjergj Demaj
Gjergj Demaj Pred 7 dnevi
Mjere ai burre qe do martohet me keto lloje femrash.
Saida Gohan
Saida Gohan Pred 7 dnevi
Pushon Sara fillon Jasmina pushon Jasmina fillon Antonela ngelen tu e ven Princin me shpatulla mbas muri. Po bravo atij qe esht me.edukat e ka respekt per femrat
Mira bezera
Mira bezera Pred 7 dnevi
Riniani asht ⭐😊
Rukije Ljuma
Rukije Ljuma Pred 7 dnevi
A e pa zisha ,nena e antoneles qe kishte edukuar disa breza,takimin e vajzes saj qe gjasonte men 🐄 se kij imungonte edukata esht pikrisht vajza e saj pae edukat epa turp fare ,bani mir vajzes tande mlidhi plackat e dilnk jasht programit se lat nam.nan e bij.
Besa Serjani
Besa Serjani Pred 7 dnevi
Kjo Antonela la nam.Na e shpifi duke u fryre e duke rraf gjoksin qe si kjo ska.La nam,aq tru-shkulur eshte sa shkon ne fshat me fustan tek.maja e prapanices,madje nje moment iu duken dhe te mbathurat.S'kane piken e kultures keto laraskat,aq fryhen per te qene ne qender te vemendjes sa s'dine te bejne dallimin e veshjeve te pershtatshme per ambjente te ndryshme.Plus se ma mban dhe veten per super te zgjuar,po me cfare i duket vetja e zgjuar kesaj?kjo qe kur ka ardh vetem thote:mylle gojen se as mbylle se thote,odendon njerezit si ti doje qefi,sidomos dhe gocat aty,po kjo.me hiqet dhe si flamurtare per kauzen e femrave dhe ketej i.ka.ofenduar vete ato.keq fare.Ja keto di.Antonela.Kjo.eshte zgjuarsia?Se kemi degjuar kurre te japi nje argument inteligjent dhe te pjekur per tema te ndryshme,apo ta shofim se si artikulohet,po.keshtu shifet zgjuarsia dhe mencuria,jo duke.ngrof karrigen aty ne studio dhe mendjen per te rregulluar floket e per thene sa e bukur jam.Vetem.per tangerllik dhe pwr te ofenduar i del zeri Antoneles,dhe kete ajo e quan zgjuarsi.Po ku ka lodhje kjo.me inteligjencen e me diturine.Stukoheni mire e mire ju te grimit aty Antonelen dhe te gjitha ato laraskat aty dhe fryhen ato pastaj se jane perendeshat e bukurise.Po aman se na hapen barkun keto modele skandaloze qe promovoni.neper media.
Futja Kot
Futja Kot Pred 7 dnevi
Sa femer vk kjo antonela e qan rolin e viktimes
Xhemal Leka
Xhemal Leka Pred 7 dnevi
Bravo arjani
adnant pali
adnant pali Pred 7 dnevi
Kan zgjell livadin per takim taman sikur bagtia, se ashtu jan te dy!
Ridon Mehani
Ridon Mehani Pred 7 dnevi
Antonela njera nga Femrat me te poshtra ne perputhen
ARDI Live
ARDI Live Pred 7 dnevi
sa baxhella te gjitha
Afroditi Vrigioni
Afroditi Vrigioni Pred 7 dnevi
Antonela dhe Zara vajzat me te poshtrat duhet te largohen nga progami jan me injorate mjere ata cuna
Redi Sako
Redi Sako Pred 7 dnevi
Princi je flori vllai mos e rruj fabin hiç shok sinqerisht ato janë të rafinuara kshuqe mos ta ndjej hiç fabi për ato je flori çun po ta them si çun dhe un imagjino gocat
Redi Sako
Redi Sako Pred 7 dnevi
Antonela po ta them drejtën për tu kap kapesh kollaj ti për kte gjë "mbrojtjen e femrave" por sbon kshu Antonella se dim shum gjëra rreth teje dhe kemi prova fakte dhe spo ndjehemi por rri urte aty mos bo gjelin me gabimet e ndonjërit okkkk ul kokën aty dhe sillu mire mos bo viktimen boll me
orgito muhametaj
orgito muhametaj Pred 7 dnevi
Super femrat e perputhene🥰🥰😙😙😙
Marsjana Qokaj
Marsjana Qokaj Pred 7 dnevi
Kjo Antonela vec pellet. Po mir moj "Zoj" ti qe ben thirrje ne min e 12-te si feministe, harrove sa e ke ofendue ledjanen?! Sa rob i ndyr e i lig je. Mjer ai qe merret me ty, njer ANDI qe merret me Jasminen, e mjer te tjeret qe merren dhe me saren. Nje femer duhet t flas, repliko, por kulturen tregoje. Shife Ledjanen dhe Aristelen, deri tani nuk i kam degju nje here te pellasin si kjo tresha "A,J,S". 🤮 Vec per Followers e solli dhe mamin e vet Antonela. PERPUTHEN +40 e ban vet ajo pastaj. 😒😏🤮
marika bano
marika bano Pred 7 dnevi
Ndryshoni protagonistet aktoret ..Se keta te gjithe 😤😤 Jane bere te shpifur.
Nobody
Nobody Pred 7 dnevi
Sa e bajatshme kjo vajza re😑🙄
Filloreta Leta
Filloreta Leta Pred 7 dnevi
O zot ky Juli 😂
buggy freelove
buggy freelove Pred 7 dnevi
rop me fake se ata vksat qe kan hyr aty nuk ka ; olsa super skenar bravo; po kur na ofendojn femrat ne meshkujt pse sthemi a ke vlla ti moj . se ju beni viktimen rop fake tgjith ca jeni aty ;juli mos u shendrro dhe ti si ata aty kaq kisha 🇦🇱
Aleksander Zaka
Aleksander Zaka Pred 7 dnevi
W...? Hi I'll Etty
Xheni Vlogs
Xheni Vlogs Pred 7 dnevi
Na knaqe me ato mimika o juli😂
Mario Albania
Mario Albania Pred 7 dnevi
Nxirreni ket Antonela burrin jasht se nuk e durojm dot pz
Dion Poildi
Dion Poildi Pred 7 dnevi
Antonela nje femer shum koti karakter zero,nuk i kish nga nanes vet qe e kish nan shum te menqur dhe shum e kulturune
panda ytb2
panda ytb2 Pred 7 dnevi
Te lumt antonela hullja mutin kti princi nfytyr
f123 456
f123 456 Pred 7 dnevi
Nncnc provokuese mjer ai qe te merr per grue me cilin do mashkull shtrihet gjyseme zhveshur e prish vetin sa e bukur qe je moj antoneela me.kto sjellje
Anna Anna
Anna Anna Pred 7 dnevi
Po bejne reklam qysh duhet te rrin shtrir dy te rinj,,pash zotin,,mua me shume me pelqeu,,qylymi,,Antonela ka ikur per lesh 😂😂😂🤮
Stela Hilliker
Stela Hilliker Pred 7 dnevi
Nuk me besohet qe ka femra te kesaij moshe me ket goje kaq te grisur dhe me kete zemer kaq te zeze o zot : po hiqni keto femra kaq te ndyra
Stela Hilliker
Stela Hilliker Pred 7 dnevi
Antonela u hiqka sikur eshte avokatja e te tjereve ca behet keshtu
Mjau Kooks
Mjau Kooks Pred 7 dnevi
Bora jo qe e ka trupin si peshk po edhe trunin.
Ervin Koci
Ervin Koci Pred 7 dnevi
Nga Busti e lart kapeni Rinianin Jo nga kembet 😂😂😂🤭
Ervin Koci
Ervin Koci Pred 7 dnevi
Po mi bora Po femrat kan Te drejt Te shajn meshkujt Jo .
Ervin Koci
Ervin Koci Pred 7 dnevi
Mo femra Te degjeneruara qe jeni ju ske ku I gjen . Te isha une aty ne studjo dhe Te me pergjigjeni mu ashtu Se ju a rregulloja une . Baxhella nga ato 2 mij lekshet .
Naprej
TIKTOKS you need to watch
9:04
TIKTOKS you need to watch
9:04
OUR WIVES SAID WHAT? | OT 25
26:52