Temno

Përplasen Rama dhe Meta/ Replika në distancë për zgjedhjet dhe “mendtë e kokës” 

Ogledi 3 tis.
98% 30 0

Kreu i mazhorancës dhe kreu i shtetit kanë shkëmbyer replika mes tyre sot. Kryeministri akuzoi presidentin se ka dalë në fushatë elektorale ndërsa Meta përgjigj nga Vlora.
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Rama#Meta#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

22. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 5   
Mario Reno
Mario Reno Pred 2 dnevi
Jeni që të dy mu si dy copa 💩💩.
cnjsms 627hsha
cnjsms 627hsha Pred 3 dnevi
Nga Trut e kokes ka ikur Kryeministri qe prishi shtepit qe kure erdhi ne pushtet tha edhe En veri tengjallet nuk doteprishet asnje shtepi gjat 8 vjeteve kandodhur ndryshe .premtoje Shtepite e prishura nga Termeti ne 26Nendore 2019 se dotindertonte Brenda vitit 2020 .keshtu qe nga Trute nuke eshte mire Kryeministri dhe jo Presidenti qe Zgjodhi vet Kryeministri me Partin e Tije..
Mixalis Sinas
Mixalis Sinas Pred 3 dnevi
DY,MASKAREJT,BASHK,MUNGOIN,DHEDY, PSIKOPATET,sala,e,lul,KOQJA,,VOTONI, VLLEZER,KETA, ZULAQERIT,
Spirlint Adrian
Spirlint Adrian Pred 3 dnevi
Muter jeni te gjithe, nje mut nje lloj plehrash,te gjithe jeni mashtrusa hajduta e keqja e shqiperise dhe shqipetareve jeni vetem ju.mjere ai qe u voton ju thafte dora
fatrii dema
fatrii dema Pred 3 dnevi
Ta kishe tenu ti e kishe. Bo po jeni bashk ju kriminela vet boni asht fjala se po zihi
Naprej
This is my last video.
2:43
Ogledi 1,7 mio.
CRNI HOSE ARMANDO CCC
13:18
Ogledi 91 tis.
Americas Cheapest Family...
21:53
Press Subscribe For....
11:59