Temno

Rama: Sabotim, nuk do tolerohet/ Akuzon Metën si nxitës i goditjes, përgjigjet Presidenti 

Ogledi 4,2 tis.
88% 37 5

Kryeministri Rama ka reaguar shumë ashpër gjatw ditws sw djeshme ndaj bllokimit të fluturimeve ajrore. Ai e quajti sabotim të rëndë të aktivitetit të Aeroportit “Nënë Tereza” dhe që nuk do të tolerohet!
Ka reaguar edhe presidenti Meta që doli në mbështetje të grevistëve, por shtoi se fluturimet nuk duhet të ndalojnë. Rama ju përgjigj menjëherë presidentin duke e quajtur përgjegjës të kësaj goditje të çmendur që kërkon rrëzimin e qeverisë dhe të vetë shtetit.
Ndërkohë kryetar i PD-së, Lulzim Basha thotë se grevën e bëri vetë Rama.
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Rinas#EdiRama#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

7. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 21   
Vasco Islamaj
Vasco Islamaj Pred 3 dnevi
Ja si flet ky asht armiku i tan shqiptarve la ba nonji bised me Salen se Sala e ka njohur e i ka than Ilir floriri e shifeni si flori asht ku do futen me 26 1 dit mas ,zgjedjeve ? Flm
Ilir Caushaj
Ilir Caushaj Pred 3 dnevi
Këto janë intrigat e strict shalgjat për të fituar pikë
Nizafet Bajrami
Nizafet Bajrami Pred 3 dnevi
Kjo asht si me kasetan e bashas miru me problemin mos akuzo se shqiprija ka pas vetam probleme kjo tregon si ka funkciona shteti
mimoza llabani gurra
Sabotimin e ka bere Edi hajduti qe nuk pagu njerzit dhe don ti detyroje me thune te punojne...rrine te forte se ju hane ....
Vasco Islamaj
Vasco Islamaj Pred 3 dnevi
Moj nrkull te ka dhen nonji gja Iliri apo Saliu pe ka je moj nrikull mos je prei Skraparit apo je dibrone ! Flm
Bujar Nallbani
Bujar Nallbani Pred 3 dnevi
Ore merini keta xhihadiste e terroriste ..... futini ne nji avion dhe jau vini nji rajete pas bythe... njerzit jane pa pune e kta me naze. Mor b...q... e Like Metes
Miranda Dede
Miranda Dede Pred 3 dnevi
Plaku mere mezi po qendron ne kemb hahaha
Panagiotis Goulas
Panagiotis Goulas Pred 3 dnevi
E perse mund ti duhen nje vendi politikane si keta .
Leonard Leo
Leonard Leo Pred 3 dnevi
propagande! meta hajduti largohu nga shqiperia bashke me salen dhe lul macoku. turperuat Shqiperine
Florinda Dürkop
Florinda Dürkop Pred 3 dnevi
Direkt shkarkim nga puna te punojn te sala dhe iliri se mmarin 5milojn lek
Serxho Vlore
Serxho Vlore Pred 3 dnevi
Pse nuk e zhduk i ate korkodili te zgjebosur dhe ate shemtires e cmendur kontrolloret i fusni ne dru dhe tregon vet kush i ka futur
Lulzim Katuci
Lulzim Katuci Pred 3 dnevi
O pleher o mashtrus ske cfar thua po te kan ngelur vaksinat mashtrimet e tua ti ke marr fund o legen
Altin Lleshi
Altin Lleshi Pred 3 dnevi
O luli thithe kalin se ti do fitosh
Debian
Debian Pred 3 dnevi
Kjo situate eshte si nje grusht shteti po pa pjesmarrjne e Kolonelave, ku marrin pjese kontrolloret qe jane simpatizante te PD e LSI sepse jane te vendosur aty nga keto dy parti, me miqesite afrimitet e tyre qe kane. Kjo eshte e gjitha arsyeja pse prandja dhe shteti coi policin ushtarake aty me e siguru. Sepse priten ngjarje tilla para dhe mas zgjedhjeve nga simpatizante e drejtues te PD e LSI qe mund arrijne dhe deri ne gjakderrdhje vetem me prish qetesin situaten ne Shqiperi sepse smunden dot me ble vota me fitu si dikur tani qe po i monitorojne sepse e dine qe populli shumica do votoje PS Ramen. Jo ma eshte perfolur para 1 muji kjo histori qe do e benin po se besuan keta , ca Rama more se ska lidhje Rama , krejt ato puntoret kontrolloret shifi historine e fmijt e nipat e kujt jane e do shikoni qe jane me PD e LSI e thjeshte.
Puro Shqipe Shqiptar
Gjith bota po heqin nga punaaaaa
Puro Shqipe Shqiptar
Ore qysh 5 vet ndalojn nje shtet nje shtet neve jemi 450 vet ne sindikate dhe kurre nuk munde te ndalojme aktivitetin pa paralajmeru, keto sjan as Union se jan private kompani , privati te heq nga puna per 2 minuta ik ne gjyq ankohu.
lepur li
lepur li Pred 3 dnevi
Te gjithe ata duhet ti pushoni dhe te denohen me burg pse u kujtuan ata sotper stresin pse si kujtuan ketu e nje vite por tani dy jave para zhjedhjeve apo nuk e ka marre akoma garancine iliri nga America dhe do ti thuaj atyre sr nuk i plase per American Po ka gabuar rende kete radhe
lepur li
lepur li Pred 3 dnevi
Bravo edi ishalla e shikoj popullit dhe e varin ate qen bir qeni Saliu dhe ilirin
CIMI VELANIA
CIMI VELANIA Pred 3 dnevi
lepuri li. - valla bre boll lider faqe e zinje , kishit patur Zogu , Enveri , Nano - Berisha , Meta , Rama ,keta jane bijte e Dushanit Milladinit e Stalinit e te Leninit , por harrone se luani me Kosove si perpara Amerika eshte ulur kembekryq ne Prishtine Marre ju kofte 100 vjet shtet ende me avaze te vjetra
Petros Sakka
Petros Sakka Pred 3 dnevi
vetem burgu e shpeton kete popull .futi gjigand ne qeli etje e meritojne .
Florinda Dürkop
Florinda Dürkop Pred 3 dnevi
Direkt per burg te gjith nga drejtori deri te pastruset atje brenda
CIMI VELANIA
CIMI VELANIA Pred 3 dnevi
Eno Albanian Nationalist : Rama e ka te humbur betejen , goditja e pare ka ardhe nga Prishtina. Kurti - Basha do e zhbejn Minishengenin e Rames dhe te Vucicit
ChIngchangchin Chin
ChIngchangchin Chin Pred 3 dnevi
Bravoooo 👏👏👏👏
Eno Albanian Nationalist
Shko merja ne goj se duket qe ke simpati per edin
Titanic Titan
Titanic Titan Pred 3 dnevi
Ti je nje i semure psikik o edi rama....te dalcin trute e kokes te dalcin
Ergest Fezaj
Ergest Fezaj Pred 3 dnevi
Lasgushi dhe koncesjoni I auroportit te tiranes esht I joti nuk kan forc meta dhe sala te depertojn tek lasgushi e agolli jot auroporti esht pron e jotja siq jan dhe I vlores dhe kuksit keto shpikje qe ti ben jan te pa degjuarat ndonjehre ne rruzullin toksore vetem me ty krykar ram ndollin greva grusht shteti dhe ulje avjonesh ne ajer pa prek asfaltin neper pista auroportesh vetem ne shqiperin tone te dashur e me ty krykar kryeminister qesharak ndollin.me dat 25 I bashkohesh ta hip ardoganit e te lent me barr ose vucicit e te len sakat po ste priten keta te dy e ke te sigurt Bangladeshi te pret sepse prej ardhjen nga andej e ke ti.
ChIngchangchin Chin
ChIngchangchin Chin Pred 3 dnevi
MOS I TOLERO FUTI NE BURG, NUK DUAN ATA TE BEHET SHQIPERIA. SALIU DHA E MORI ME VAKSINAT KINEZE E PA QE NUK I ECI ASHTU SIC DESHTE DHE LUAJTI GURIN TJETER KAPI DEMOKRATET E AEROPORTIT. TE BEHESH KJO MBYLLJE AEROPORTI NE ANGLI ATA DO ISHIN NE BURG BRENDA SEKONDIT, SEPSE I VUN NJE BORXH TE MADHE VENDIT DHE KJO ESHTE VEPER PENALE. SHQIPERIA ESHTE NE NATO DHE AMERIKA I SJELL KONTROLLORET NGA AMERIKA BRENDA DITES, DHE E MER METEN AMERIKA DHE NUK E LESHON ME, DO RROGE AJO NGA KATER MIJE NE TETE MIJE. KUR E GJITH BOTA I KA ULUR RROGAT, JAN MBYLLUR AEROPORTET E ANGLIS , PO FLEN GJUM AVIONET, DHE BORISI JA U ULI RROGAT TE GJITHVE SEPSE SKA PUNE NUK LEVIZIN ME AVIONET. PO GJEJN ATY ATA NE SHQIPERI SE SKA NJE LIGJ TE FORTE KU TI FUSI NE BURG DHE NGA KJO PERFITOJN DHE BEJN KTO VEPRA PENALE KAQ TE RENDA. 12 AVION TE BLLOKUAR SHTETI SHQIPTAR HA GJOBE NGA SHTETET E TJERA. SE ITALIANI THOT UN PER TE VAJTUR NE GREQI KALOJ NGA HAPSIRA SHQIPTARE , PO AJO SHARRAVILLJA E KA MBYLLUR AEROPORTIN. DHE PER KTE MBYLLJE HA GJOBE SHTETI SHQIPTAR, PRAP NE BORXHE E FUTI DEMOKRTJA QEVERIN RAMA.
John Smith
John Smith Pred 3 dnevi
@Bruce Wane....shoku i di ligjet ti??? Te ishin ne vend tjeter keta i priste gjyqi ushtarak e jo gjyq civil.. ..ky eshte krim qe ju behet Shqiptareve
ChIngchangchin Chin
ChIngchangchin Chin Pred 3 dnevi
@Bruce Wayne E KE NGREN TI PERPARA MEJE
Bruce Wayne
Bruce Wayne Pred 3 dnevi
ha mut ha
Naprej
I ASKED MY CRUSH TO PROM
8:55