Temno

Çfarë po ndodh brenda "Albkontrollit" dhe Aeroportit, sa janë pagat dhe tenderat? Debat në Open 

Ogledi 3,9 tis.
% 0 0

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

7. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 17   
Vis Fortuna
Vis Fortuna Pred dnevom
1 milion euro per pastrim zyrash , kane drejtor keta te albkontrollit apo do flasi me 36 gusht jo per gje por qeka per burg
Dita Kapoli
Dita Kapoli Pred 3 dnevi
Te ulen dhe rrogat e qeverise do shohin si do te reagojne, flasin se po punojne ne te mire te popullit, realiteti tregon te kunderten.
İl Grande Arthas
İl Grande Arthas Pred 3 dnevi
Ne gjith boten pilotat dhe kontrolloret me gjith stafin kan pesuar 60% ulje ne rroge, madje me kushte paraprak. Dhe kushti i pare eshte, po se pranove uljen ne roge jep doreheqje! Ska nje menaxhime te tille me negociim ne kete situat! Eshte bota nkrize, ku jetoni ju npyll apo nshpell?!
Artan Ndoj
Artan Ndoj Pred 3 dnevi
1 miljad lek me pastru nje kull qe siperfaqen e ka jo me te madhe se nje vil 3 kateshe pra nje hapsir qe punojn jo me shum se 100 veta
Silvana Mucaraku
Silvana Mucaraku Pred 3 dnevi
Tupe per keta plera qe marin gjithe keto lek bejne pushime jashte vendit dhe jane ne stres ordineret duan litarin plerat e lulit ilirit
An An Palokaj
An An Palokaj Pred 3 dnevi
Ky avokati merret me tenderat e pastrimit...ah pisanjosa. Doni dhe nje vend te piset dhe te qelbet ne sy te cdo te huaji qe futet ne Shqiperi. Dhe percfare? Edhe 2000$ e kane shume.
albani Albania
albani Albania Pred 3 dnevi
1 milion euro per pastrim oborri bravo
Alberto Giorton
Alberto Giorton Pred 3 dnevi
Nano ik.
Benard Oruçi
Benard Oruçi Pred 3 dnevi
Te gjithe meren me pagat e kontrollorve dhe jo me pagat e ballukut qe 1 biftek tek nusreti kushton jo me pak se 1000$ nuk meren me shtetin dhe ministren qe nk i ka konsideru dhe llogarit fare me nje arrogance te shpifur por me meren me kto te shkretet shume mire kane vepru bravo ne gjermani dhe france ka ndodhur ne me trenat nje gje e tille eshte mese e drejte ata krim nk po bojne te drejten e tyre po e kerkojne kur nderkohe mundohen ta bojn edhe politike o zot sa te ndyre jane duroni duroni se po afrohen ditet per Çeten tuaj kriminale komuniste diktatorale
Do it well, Do it self
Ore ministres do ja tregoj vendin me 25 po këtyre maskarenjve çka tju bejm tani kte thuaj
Xhevahir Hatergjoni
Xhevahir Hatergjoni Pred 3 dnevi
Gjithmon ja dalin me vën Shqiptarin kundër Shqiptarit.
Lorenz Tusha
Lorenz Tusha Pred 3 dnevi
1mld leke i bie 1mln euro thot ky shoku i bashes.. 250mln sbajn diference per ket
Martin 1444
Martin 1444 Pred 3 dnevi
Thshjesht j’u kane shkurtuar rrogén per perfitime abuzive ne interesin e tyre drejtuesit e ketij institucioni dhe kte e kuptuam tegjith tani.
Daniel official hh City
O babaramo do hash dru ndonje dit po rri urt mos bej si i fort o budall
Jurgen
Jurgen Pred 3 dnevi
Te kalben ne burg keta plehra kontrollore
Do it well, Do it self
O ty Kina nonen ka stres kredie ka njerëz që nuk fitojn 150$
Florinda Dürkop
Florinda Dürkop Pred 3 dnevi
Me kte rrog qe marin 2miljon e 200qind dhe bejn grev por kto duhen direkt shkarkim nga puna direkt te ma japin mua 2milojn direkt kthehem ne shqiperi po te ket shtet ato nuk shkojn ne pun sot shkarkim direkt dhe te punojn me 4qind mi lek pastaj ato paskan kredi po ato qe e kan rrogen 4qind
Do it well, Do it self
@Don Fernando 2miljon e 200mij lek e ka me I keqi tani që jua kan ulur vëlla se kto I kan pas nga 4miljon imagjino tani vëllai im po të ishte nu burg le të shkonte për kto idjotesit maskarenj
Don Fernando
Don Fernando Pred 3 dnevi
Kta jan kushurijnt e pushtetareve.me vjen turp kur degjoj qe kan rroga mesatarisht 2 milion ne muaj kur dihet qe rroga mesatare ne shqiperi eshte 400 mije leke.dmth kta duhet te vdesin me 400 mije lek kur kta me 5 fish rroge paskan stres. Eshte turp
gazi mondi
gazi mondi Pred 3 dnevi
Ky vrroma çon ushtrin per 5 kontrollor do me bo si erdogani mjer ne populli shqiptar
Annie Ann
Annie Ann Pred 2 dnevi
Kur nuk di mos fol!Eshte me ligj qe duhet futur ushtria ne cdo shtet te botes.Aeroporti eshte institucion strategjik.
Lorenz Tusha
Lorenz Tusha Pred 3 dnevi
@Elion Pronjari tradhetar i kombit... Ose tradhti kombetare...
Elion Pronjari
Elion Pronjari Pred 3 dnevi
Gazi po ca thu me robo si leke aeroportin pa pas nji sigurim . Eshte tamam sikur te firmosesh me shku ne Ushtri dhe pasta e braktis cfare quhesh simbas teje ?
Lorenz Tusha
Lorenz Tusha Pred 3 dnevi
Po nese te ulet nje avjon me droge ty ne aeroport kush do ta shikoje?? Eshte siguri e shtetit aeroporti... Eshte njelloje sikur te braktisesh doganen dhe te ikesh.... Nuk lihet kufiri i nje shteti ne lufte se ske lek me pi redbull
Sure Kukli
Sure Kukli Pred 3 dnevi
Cfar beni o budallenje a dini se avjonet vine dhe njerez te vdekur O tru shkulur. Mblithni trute e shkreta se e cuat vendin ne zero duke plotesuar teket e disa kriminelve politikane
Naprej
TIKTOKS you need to watch
9:04
TIKTOKS you need to watch
9:04
I ASKED MY CRUSH TO PROM
8:55