Temno

Atdheu rikthehet në program, përballet me Antonelën. Njihuni me surprizën - Përputhen, 5 Prill 2021 

Ogledi 1,3 mio.
85% 10 687 1 819

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

5. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Mary Mar
Mary Mar Pred 35 minutami
oct
Daniela Meta
Daniela Meta Pred 7 urami
Atdhe dote rrafi olta or cun Antonela don te boi shou nuk ishte as gje e vertete midis jush car u fol jeni te dy aktore te forte
Daniela Meta
Daniela Meta Pred 7 urami
Sa zhagavin je Antonela ti sile llaf pa then Atdheut
Daniela Meta
Daniela Meta Pred 7 urami
Arrove Mevlanin mi aktore se aty ishe per Mevlanin
Daniela Meta
Daniela Meta Pred 7 urami
Domethen ste paska puthur me zor o mashtruse the me puthi me zor the me previ ne bese
Daniela Meta
Daniela Meta Pred 7 urami
Sqarou me nji Antonel mashtruse se mos thuash qe don Atdheun mi sic kishe ardhur aty vec per Mevlanin
Teo
Teo Pred 9 urami
My song
Adele Adele
Adele Adele Pred 21 uro
Po mire kjo sikur beri be shpirtin e te jatit qe Atdheu e kishte puthur me zor!!!!!Sot thote qe e pelqen dhe e ka dashur edhe kjo puthjen.Me duket se nuk mbaka mend cfare thote (bet qe ben)Une o dal nga ketu me Mevlan Shaben o ska!!!!!Pffffff.Kur ke dashur Atdheun perse doje te percaje Ledjanen me Mevlanin.Nuk e arsyetoj dot,Skam fjale.Nuk mund te te ofendoj sepse nuk ma le edukata qe kam ta bej.Por mjer kujt do ti biesh ne dere.Ketu qe te njofti nje njerezi e ter veshtire te gjesh nje partner jete.Kush do te afrohet thjesht per kalim kohe kan per ta ber.Me kte qe ke ber ne perputhen ja ke hapur gropen vet vetes.
Longwide _Wow
Longwide _Wow Pred dnevom
Aplicacionin futeni ke shpella e julit edhe te gocave qe bojn reklam hajduta..
Shqiponje Rama
Shqiponje Rama Pred dnevom
Jeni shume te mir😍
Muja Curri
Muja Curri Pred dnevom
Ti me gjith Blerimovskin hani sate doni lloq blerimovski burekgjija edhe.ti zhabar hupni tutje
Muja Curri
Muja Curri Pred dnevom
Um vjen shum e shum mir qe u pajtuan Antonela me Atdheun bravo.ska hjeshi pa Atdheun dhe Antonelen Respekt 👍🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰
NRG_Mario11 NRG_Mario11
erdh luani i sindit
My Girls My Life
My Girls My Life Pred 2 dnevi
Pash Zotin myllja ket ket gojen e madhe Antoneles kur thot jam nga Milano po hik moj qenke prej Milano ti nderkohe qe je 22 vjec e Ke shku ne itali 14 vjec dmth le te bejme nje llogari te thjeshte 22-14= 8 dmth e dashur Antonel ke jetu me shum ne Albania ne nje fshat te vogel te hum te shkodres sesa pretendon qe je nga Milano. By the way qe thua je nga Milano pa na trego njeher e Ke pashaporten Italjane 🤣🤣🤣 te rrofte shqiptarja e dashur Antonel keshtu qe boll me filma se na hape barkun 🤥🤢🤮 Arjan Konomi si shum shpejt i kap keto gjana por do ishte mire tja plasish ne fytyr njehere e mire ket gje kesaj zonjushes 😫
arber leka
arber leka Pred 2 dnevi
Urime nga Norvegjia
Rama Bajram
Rama Bajram Pred 2 dnevi
Kjo bora si Detektiv i kupton njerzit shume shpejte
Aleksander Drenova
Aleksander Drenova Pred 2 dnevi
Addhe je ma i miri
Lori Lorela
Lori Lorela Pred 3 dnevi
Sa gjynah mvje per ket Antonelen pz.
Fation Agaraj
Fation Agaraj Pred 3 dnevi
Ditemi voi se questo non è un falso programma. Tutto organizzato nei minimi dettagli. Antonella è veramente una femmina squallida. Ma secondo voi dopo tutto quello che si sono detti, come si fa a passarci sopra così!!! Persone senza valore è completamente false, che non hanno un po’ di umiltà, solo per diventare un po’ famosi... E poi dicono che gli albanesi danno un certo peso alle parole... Secondo la mia opinione in questo programma si devono un po’ tutti vergognare prima di tutto perché fanno proprio schifo... Andate a cagare 😂...
Kristina Sabriu
Kristina Sabriu Pred 3 dnevi
Kush mendon qe aplikaconi mos te jet me pages
Dark Fire
Dark Fire Pred 3 dnevi
Juli qe vjedh bakllavan I modh esht 🤣🤣
nora nora
nora nora Pred 3 dnevi
Falcifikim emisoni!
xhina 007
xhina 007 Pred 3 dnevi
Antonela - Bukuria vjen nga natyra nga Eddi's bio care 😂😂😂😂😂
Silvio Duro
Silvio Duro Pred 3 dnevi
Na e ka shpif kjo Antonela.....
Marshall
Marshall Pred 3 dnevi
Antonela atdhe jan qir perdit jan fallco komplet
Marshall
Marshall Pred 3 dnevi
Antonela bashk me mamin i gjeni puntoret ? Me sa e keni cuar cmimin tani qe u bet “vipe”
Marshall
Marshall Pred 3 dnevi
Arjan me pelqeve me ne fund po mbron cunat por prap prap i mbrojte cik gocat ste rihet ty ato jan llumi shqiperis e tha mir ai djali e di gjith shqiperia ca kurvash jan ato mos beni kot jini pak real
Rama Bajram
Rama Bajram Pred 3 dnevi
Si kthehet atdheu 2 Million klikime
Xona Xona
Xona Xona Pred 3 dnevi
Shoqyr nuk paska zgjat shum takimi se paska pas mej dal flaka mevlanit ahahahah
Seli Seli
Seli Seli Pred 3 dnevi
OLSA E KA MONTU NIHER U GRINDEN TASH KISHE PO QESHIN PO PUTHEN ATDHEU PA.PIK INAT
Alba A
Alba A Pred 3 dnevi
O Atdhe te kan bere si Joker ...te perdorin sa her ju duhesh👌 ne fund ke me dal i perulur siq dole ate dite me Locon🙃
Alba A
Alba A Pred 3 dnevi
Antonela + Melisa + Ana 1 + Tea = Gaca te mbuluara ...
Beta lena
Beta lena Pred 3 dnevi
Antonela Femra maa Ee flliqur ..!!
Arbenita Leka
Arbenita Leka Pred 3 dnevi
Shume i bajatshem bre
Glejdi Veseli
Glejdi Veseli Pred 3 dnevi
FATKEQESI..ME PAS ANTONELEN..NE QYTET..FEMRA MA DEBILE SKA MBOT..STRIPTISTE TEK ALKATRAZI NE LEZH..DEGJENERIMI..ME GJITH MAMIN E VET.TMERRI KOMBIT.KJO KARAKURVE.NUK MERITON RRESPEKT..DEGJENERIM.IMAGHINO OSHT PUTH ME NJA 10 VETA NE EMISION..
Aaron Kastriot Iseni
🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢
Valon Zymberi
Valon Zymberi Pred 3 dnevi
Fort ta lun lojen o vlla a po e she sa te thot ashtu e sa keshtu ik o vlla ik
Valon Zymberi
Valon Zymberi Pred 3 dnevi
O Atdhe o vlla ik prej asaj aktore se ta kall lumin ajo
OSI Moeller
OSI Moeller Pred 3 dnevi
Aristela pleaseeeeee mos na zhgenje edhe ti ne fund 🙏🙏🙏🙏,,,, e vetmja goce me koken plote atje,,, ato treshja e shemtuar me kujtojn perrallen e Alisenjefit 😂😂😂😂 dhe tre motrave thuthuqe qe kishin ngele ne dere 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂,,, na rane veshet qetesi nga sindi,,,, filluan sorrat, qe vetem " memedheu " " atdhe" Mund ti pranoj 😂😂😂😂, ti duroj, tju gjeje ilacin 😂😂😂😂🤮🤮🤮
Rand Sesi
Rand Sesi Pred 3 dnevi
zhdukeni antonelen nga programi
shy_wolf 01
shy_wolf 01 Pred 3 dnevi
Rinian je shume i mire bravooo
Meri Meri
Meri Meri Pred 4 dnevi
Tani te paguajm edhe lek se duehet me ju paguj Leket e takimeve ktyre.
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj Pred 4 dnevi
Kjo Antonela sillet si me e pas privatizu te gjith programin. Edhe kjo Bora qe i mban krah, Arjani qe se kundershton etj etj. Kjo qe sillet di gore . Femer me antipatike dhe fallso ska ktu
stefan gergi
stefan gergi Pred 4 dnevi
Po ke shikon me inaat ky t...pi
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj Pred 4 dnevi
Xhdo, xhithsesi , pelçimi.. Antoneles se shkrete si pik e pare i duhet nje abetare....
Boss Denaroo
Boss Denaroo Pred 4 dnevi
Atdhe por kjo të thot të vdekt familja ok cfar legeni që je familjen e gjun për antonel që nuk ja vlen
flora g.
flora g. Pred 4 dnevi
Ooo Atdhe, Thiuuu ti e ha atë që e ban nga mrapa😲
pranvera mustafaraj
pranvera mustafaraj Pred 4 dnevi
Sa
Florinda Toma
Florinda Toma Pred 4 dnevi
Jan ba tamam si kshilli i ndrikullave kjo treshe
Shpresa Onuzi
Shpresa Onuzi Pred 4 dnevi
Jemi shum mzor per ato
Me Hej
Me Hej Pred 4 dnevi
Shum mka pelqy Antonela po gabim pasna vlersu
Desaldo Kasa
Desaldo Kasa Pred 4 dnevi
Duhet beshty antonela
Jordana Gjoka
Jordana Gjoka Pred 4 dnevi
Binjaket revoltohen kulmii, binjaket jan dyftyrsha e per secilen ftyre kan nga 10 ftyra!
Jordana Gjoka
Jordana Gjoka Pred 4 dnevi
sa min zgjati ky takim tani?!
Selam Mualejkum
Selam Mualejkum Pred 4 dnevi
NJERZ KJO LEDIANA KA NJE AFATIZIM NESE NUK E PRANON MEVLANIN MA SHPEJT DOT I KTHEHET DIKUSH NE STUDIO DHE DOT JA QET GJITHA TE VERTETAT SE I FEJUARI VET ESHTE NU BURG NE ITALI ERI DIN GJITHA TE VERTEAT E SAJA KUSH MUNDET TRANSMETU EN PERPUTHEN DIREKT KETE MESAZH LETI DEL FTYRA E LEDIANES.
Treshi Krasniqi
Treshi Krasniqi Pred 4 dnevi
opa
Sefer Serjanaj
Sefer Serjanaj Pred 4 dnevi
Ska nga tja mbaj Antonella dhe ben rolin e Aktores prap
Erisa Amla
Erisa Amla Pred 4 dnevi
Ishalla perputhen ca t'them.Ama mbon pershtypje si njeriu e shet karakterin e vet per pak fam
Drita Karruka
Drita Karruka Pred 4 dnevi
Ishalla perputhen ca t'them
Baad Girl
Baad Girl Pred 4 dnevi
murat e dheve qetash
Ana Cela
Ana Cela Pred 4 dnevi
keto kane per te dale te gjithe single 😅🤔🤔
daniel shkoza
daniel shkoza Pred 4 dnevi
Na hapen barkun jo kjo e mir jo ajo e mir,, ajo qe del aty per burre ska asnje dallim njera nga tjetra, thjesht ca dalin hapur e ca fshihen se varet si e kane mentalitetin e vendit ku jane rrit..po per te qene te mira aty ska..
Elmedin Mehmedi
Elmedin Mehmedi Pred 4 dnevi
ALLAHU AKBAR
Elmedin Mehmedi
Elmedin Mehmedi Pred 4 dnevi
Inshallah krejt du vdekin
Elmedin Mehmedi
Elmedin Mehmedi Pred 4 dnevi
Ishallah krejt du vdesni
Aurel & Enxhi
Aurel & Enxhi Pred 4 dnevi
A ju qr aaa,, emision fallco ,, skeni faj ju kemi faj ne qe skemi gje ne dore dhe te mbyllet emisioni,, antonelaa phuuuu , femra me e degjeneruar qe ekziston
Meti Hasani
Meti Hasani Pred 4 dnevi
Kurr se kisha prit qet sen pi Atdheut , KURR !!!
Black Black
Black Black Pred 4 dnevi
Ca skenari o zot U pajtun kto dy periher u harrun tgjitha e u fut 🤮
Elsa Marku
Elsa Marku Pred 4 dnevi
E beri 1milion shikime 🤣🤣🤣🤣🤣
diemme market
diemme market Pred 4 dnevi
Turli
leo on
leo on Pred 4 dnevi
Qa rq atdheu I paftyre
Halit Zhugolli
Halit Zhugolli Pred 4 dnevi
Mos e merr atedhe antonelen te lutem
Yuli Mandri
Yuli Mandri Pred 4 dnevi
Weeee per shpirt te babit ne vorr po po po ca bohet kshu mo oooooo femer e ndyr o femer pobkarakter mashtruse 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮si nuk te vjen pak zor qe permend baben tend
19 98
19 98 Pred 4 dnevi
Varikarset e perputhen
Erlind Mustafa
Erlind Mustafa Pred 4 dnevi
Sipas ksaj qe shfaq antonela i bie qe edhe po te ishte perputhur ktu me dike ajo do vazhdonte ti mbetej peng edhe nje takim me atdheun, kshtu qe po to ishte real do u largonte me daljen e atdheut perndryshe qendrimi i saj ketu thjesht do te thot loje sepse me cillin do te bashkohet mendja do i rrinte per nje puthje tjeter me atdheun thjesht do ti tradhtone cillin do partner tjeter.
range rover
range rover Pred 4 dnevi
jam kurioz me dit pse e shkarkun aplikacionin konkurentet .. apo qe tshohin veten sa bukur aktrojne harrova
range rover
range rover Pred 4 dnevi
a di sa mplas mu per perputhen qe tshkarkoj edhe aplikacionin e tze memorie ntel .. nuk e di kush mund tjet aj njeri i cmendur qe tshpenzoj lek me pa skenaret e Olses degjenerume ... ato lek me mir i ja per te varferit 🤮
Rama Bajram
Rama Bajram Pred 4 dnevi
Antonela e atdheu do e bejne perputhen lomsh
Asani Asan
Asani Asan Pred 4 dnevi
Femr ma e prisht se anto nela ska o zot shpetoj mevli nga ajo
Rama Bajram
Rama Bajram Pred 4 dnevi
Ku cfar cifti i mire
Gostivar Gv
Gostivar Gv Pred 4 dnevi
Zeri Ledijanes edhe te bakllava qe mori juli ndegjoet ri e qet Antones zdo jesish pa heng
Joker 29
Joker 29 Pred 4 dnevi
Sindi akoma aty sot e pash qe kur ja mbylli gojen arjani dhe juli sflet me ajo👋👋
Piter Hasi
Piter Hasi Pred 4 dnevi
Gja pa ba spo lan femrat per pak fam
Suada Lani
Suada Lani Pred 4 dnevi
Antonella e flliqte
Klevis sheha
Klevis sheha Pred 4 dnevi
Antonela femer pa vler kerkon aty ti gjykoj te gjith ndac djemet dhe vajzat se ajo nuk do asnje aty i ka te gjitha lojra me mir te dali se esht ber shum e neveritshme 💩
Elchapo. ff
Elchapo. ff Pred 4 dnevi
Juli me tel mbrapsh bhahahahaha
Muhamet Lutolli
Muhamet Lutolli Pred 4 dnevi
Ajo osht një djall
Fatmir Paja
Fatmir Paja Pred 4 dnevi
Nuk duket te kthehet atdhu ne program tu bej lutje te gjith shqiptarve mos e shikoni ma kit program fallco dhe mashtrus jeni njerz pa moral ne shqipri e fliqet kete shoqeri me kosovarin qe ben si trim ktu te me te ikin me vrap nga shqiprija
Dory Dory
Dory Dory Pred 4 dnevi
Bora i ke humb piket si prezanruese me kte program , lepirese olses dhe ben lojen gjat gjith kohes sikur nuk e di se cfare Po ndodh... Te mungon nje gje shum e rendesishme per nje prezantuese qe eshte spontaniteti ... gjithsesi sa per reklamat mire je...
BerinHQ
BerinHQ Pred 4 dnevi
Perputhen se shpejti me onlyfans🤦🏻‍♂️
Ali Cela
Ali Cela Pred 4 dnevi
Hhahahaaaahaha i moren leket ju eee hahahahaah o lot ca kllounash qe jeni prz
Ali Cela
Ali Cela Pred 4 dnevi
A jua qr juve gjasme o Andi a ma shkarko edhe mu se leku leter juve aaa
Ali Cela
Ali Cela Pred 4 dnevi
Ju mr njerz tshpifun flliqsina kllouna njerzt jan tu vdek pr buk ju sju mjaftojn lekt qe merni nga you tube e atyre kllounave tolses qe u kan shkuar nga 300 k nga 400 followersa doni tia merni njerzvd shpirtin hahahahahhah ikni ndroni orofesjon se lat nam
Ali Cela
Ali Cela Pred 4 dnevi
Shkoni mr ropqima sdini si ti merni lekt njerzve ju pse se bot free
Floreta Xhaferri
Floreta Xhaferri Pred 4 dnevi
Cfare pafytyresie na e shpifen
Tara Tara
Tara Tara Pred 4 dnevi
Edhe ftyra e bores e tregon qe dhe ajo e veren kurvllikun e antoneles
dor aceari
dor aceari Pred 4 dnevi
Nje televizjon shqiptar jep kete emisjon cfar edukat do mari rinija pe ketyre deghoj per fam car fam do bejn keto BURDELLO kan familje a skane
Gentrit Gashi
Gentrit Gashi Pred 4 dnevi
5:01 tbaft mir Soki o Atdhe
Esti Dragoti
Esti Dragoti Pred 4 dnevi
Kush e ndjek kte femer i rente ne pjese nhe femer si kjo😂😂😂😂😂😂
Esti Dragoti
Esti Dragoti Pred 4 dnevi
Esht ber femer e peshtir ste vjen ta shohesh me sy
Naprej
SIDEMENS GOT TALENT
1:13:21
Ogledi 8 mio.
OUR WIVES SAID WHAT? | OT 25
26:52