Temno

Brataj flet për vdekjen e 18 vjeçarit dhe nënës 32 vjeçare, ja ku gabojnë të sëmurët me covid 

Ogledi 16 tis.
85% 135 23

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

22. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 20   
Lavdurie Veliaj
Lavdurie Veliaj Pred mesecem
Intubimi i vdes njerëzit su bëjën mjekim siç duhet tu japën antibiotik o rot o kriminel o doktor o karagjoz o gënjeshtar i vdisni vet juuuuu..o eni që mbështet këtë sistem ti dhe çdo tv si ju
Marjeta Koni
Marjeta Koni Pred mesecem
Ju mir flisni po koleget tuaj po bejn namin me antibiotik ekortizon me demetazon 3 jav e kemi perdorim
Drita Rungo
Drita Rungo Pred mesecem
KRIME PO BENI U DENOFT ZOTI
Drita Rungo
Drita Rungo Pred mesecem
ATY ESHT KATASTROF
antonio valenza
antonio valenza Pred mesecem
Kur hapen rruget me britanin e madhe ?
Dishim Dervishi
Dishim Dervishi Pred mesecem
O brataj njerzit nuk edin akoma se mundet edhe ne shtepi te sherohesh ka shum e shum Medikamente dhe vitamina qe mumdesh te sherohesh por mos harojm ne te gjith boten naper Spitale i kan trajtu gabimisht tregovu se ka shum njeres qe jan sheru ne shtepi dhe mos ja futni kot ju lutem ta boni Autopsie e jo me fol aty
Adriano Andre
Adriano Andre Pred mesecem
Ndoshta ne fillim po,kur nuk dihej akoma si luftohej kjo semundje.Une jetoj ne ne Itali dhe vdesin akoma shume njerez.Vetem dje ishin mbi 300 persona.
kfc kill fad children
Ne gjermani nuk te japin asnje gje vetem po te cuan ne spital degjoni doktorin.
Mirvjena Tufa
Mirvjena Tufa Pred mesecem
Per mjeket gjithmon fajin e ka pacientit. Mbuloi balta balten ka thene Adhamudhi. Dott. Brataj te vdekshin familjare, ti vendi e ke ne BURG. Ndodh edhe ne bote. O KRIMINEL perse pacientet nuk duan te vijne ne spital?? Nuk kane para'per te paguar shtrimin e krimin, dhe vdekjen e kane me te sigurt e me te shpejte ne vetmi e I lene pas dore. Burg per jete ty dhe rraces tende te QELBUR.
Alesio Vanesa
Alesio Vanesa Pred mesecem
O zot po car bëhet kështu😭😭😭😭
piro k
piro k Pred mesecem
Ky Brataj per mendimin tim duke e pare dhe me pare me duket ne pamje te pare qe eshte korekte por per mua eshte i koruptuar dhe cudem qe eshte dhe drejtor dhe ftohni ne studio kete genjeshtar.
old castle
old castle Pred mesecem
Tani po flasin si doktore , por ama i vrane nja 2 milione ne rang boterore duke ju futur panik , terror dhe ankth kot se koti . Eshte grip or grip , kerkon kujdes pak me shume ne trajtim dhe ketu mbyllet diskutimi por jo vuuuu e vuuuuuuuu ilace se do vdesim (kete po thote tani ky letyra,gje qe duhej ta thoshin qysh ne fillim) .
Eri Korda
Eri Korda Pred mesecem
Zot im as lutjet s'po na i dëgjon më🥺
Eri Korda
Eri Korda Pred mesecem
O zot i im 🥺po ca bën mor Zot 🥺🥺🥺🥺🥺Zoti im mbaj dorën ca ben o Zot
samuel lolol
samuel lolol Pred mesecem
Dy raste tepêr të dhimbshme😥😥E kjo Nëna me Bebin në bark të këput shpirtin duke parë se e paskan nxjerrur Bebin para kohe😭O Zot na ndihmo🙏
Jony Enns
Jony Enns Pred mesecem
Gjyna kaq I ri ngushullime familjes
Ori Ori
Ori Ori Pred mesecem
Sa gjynah kaq te rinj po vdesin
Ori Ori
Ori Ori Pred mesecem
😥😥😢😢😢😥😥😥😥😥
Gjermanisht me Blerten
Po pse japin keta mjeke kete lloj mjekimi? Pse ia vene fajin pacientit se paska marre para kohe antibiotike? Pse mjeket nuk keshillohen te japin mjekimin e duhur??? Faji i mbetet sistemit mjekesor e jo t'ia ngarkojme fajin pacienteve.
olsi muca
olsi muca Pred mesecem
Ku dini ju more ekspertiza aty eshte katastrofe ju doni burg te gjithe
Adenis Rrapaj
Adenis Rrapaj Pred mesecem
Po kta i vrasin edhe vet, nuk i kane shume probleme
ARNALDO JANO
ARNALDO JANO Pred mesecem
E vertete... Ty te kane vrare trurin
fatrii dema
fatrii dema Pred mesecem
Nuk u bije politikanve Virusi shoqet e tires u Rrin gati ke spitali Dhe nuk qoin ilaqe
Naprej