Temno

Edicioni Informativ, 22 Shkurt 2021, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme 

Ogledi 21 tis.
91% 194 17

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#EdicioniInformativ#News#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

22. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 4   
ilir vesho
ilir vesho Pred 3 dnevi
Respekt ndaj jush zt. kryeminister.
David Martin
David Martin Pred 3 dnevi
Operacjon. GLADIATORJAN
David Martin
David Martin Pred 3 dnevi
Andi Bora Andi. Shiu. Andi. Qekarian. Qfar. Luci kenke ?
David Martin
David Martin Pred 3 dnevi
OPERACJONI. GLADIATORJAN I rrezikshem. Andi. KaLuci
Naprej
Awkward Divorce Drinking Game
12:07
Press Subscribe For....
11:59
I Shaved My Head Bald
16:19