Temno

Open - Pse i duhet PS një mandat i 3? Edi Rama përballë gazetarëve 

Ogledi 165 tis.
% 0 0

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

1. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Artenis Lajthiza
Artenis Lajthiza Pred 5 dnevi
!çdo! Ć bxkz xgx Aa
Arturo Hasani
Arturo Hasani Pred 9 dnevi
Ti.je.kategoritjetr
Arturo Hasani
Arturo Hasani Pred 9 dnevi
O.ed.ca.lollesh.me.ktoplera
qwertyhi
qwertyhi Pred 9 dnevi
U
Vera Gjasta
Vera Gjasta Pred 19 dnevi
Complimentet e KM Rama dhe qendrimi gazetares, jane nje fillim me mungese serioziteti.Tani emisionin po e ndjek jo me seriozitet por me kuriozitet.
se7enzsins
se7enzsins Pred 20 dnevi
1:23:35 degjoni hipokrizinë e KM-së ! Ose duhet ta marrim literalisht dhe te coptojme me denocime ketyre mjekve te babezitur qe nuk u ngopen kurre.
adil dogani adil
adil dogani adil Pred 21 dnevom
Jeni qelbur qe te gjith duke u nisur nga eni vasilka e deri tek analistet popullistet ram karaxha bash rrota met prrrrsdenti sali pizda qe te gjith kriminela bandit komunista more as komunista nuk jeni
yea yes
yea yes Pred 22 dnevi
Edi rama asht hajn e kriminel droge e argat serbo greke ruse e tradhtar i shqipris
pepkolaj
pepkolaj Pred 23 dnevi
Ky idjoti sdin as te beje urime, ndersa kjo idjotja tani e mbyll gojen nuk ben si ke Murrizi.
Nafis Karameta
Nafis Karameta Pred 23 dnevi
R l .Votoni 12 PS .
se7enzsins
se7enzsins Pred 24 dnevi
Nuk bejne pyetje, nuk hapin qeshtje, nuk dijne ta kapin kete kaqolin e gjate qe vetem genjen. Eni urime po gazetari kjo nuk quhet. Nuk ke bere nje pyetje perveç se the faleminderit per urimet z KM. Dakord! Urime ! Po gazetaria ku shkoi. Mire pa aftesia nuk eshte mekat po kur nuk pyet me vetedije ngaqe do te mbeshtetesh Brekushin E Surrelit. O rrumpallë gazetarë ! Ktheni ndonjehere se na mbytet duke i bere fresk ketyre satrrapëve.
makaveli thedon
makaveli thedon Pred 24 dnevi
O budallnjt e pd-s po ku kishit ju m kshu gjonash nkohen e atij plakut ju mir q erdhi ky hapet syt se tgjith ata nga veriu spagute njeri as drita as uj skish as sigurime skish asgje ishte katrrahur ooo budallenj mendojeni mir kur e jepni voten !
Fatime Sheqi
Fatime Sheqi Pred 24 dnevi
O popull nuk jan ato të tjerët më të mirë. Kan bër 1997 kan krijuar Sude dhe xhaferr që e fukaralluan atë popull që nuk po mund të ngrenë kokën më, kan bër Gërdecin, gjak, krime, vjedhje, sa dhe ku kan mundur floriri, malet pyjet lumenjtë gurët Mermeri Deti me Greqinë etje etje. Pra ska kush e merr drejtimin e të rinj Lidera nuk ka akoma, kështu që ky është një e keqe pak më e vogël se dhe punon! E dinë se çfarë do të bëj, jo si ata të tjerët që e lanë Elektoratin e vet në mes të Rrugës, pa përfaqësues në Parlament dhe Edit ja dhanë mundësinë që të jetë vet Zot dhe vet shkop. Jepini mundësi të zgjidhet edhe 1x për të ndërtuar Durrësin inshallah.
Lande Mora
Lande Mora Pred 25 dnevi
Nuk punojn ne shqipri
Mario Bregu
Mario Bregu Pred 25 dnevi
Me falni po a sesht qe kushdo parti e fiton 3 madate dmth 12 vjet resht pastaj ngelet vetem ajo parti behen vete zgjedhje per kryetar..me falni mbase e kam gabim po me duket sikur wkziston dicka w till
Mario Bregu
Mario Bregu Pred 25 dnevi
Si dolen 8 vjet duke vjedh po i duhen e 4 te tjer
IA 366
IA 366 Pred 25 dnevi
Lokali esht mjedis publik .
Dritan Xhelili
Dritan Xhelili Pred 25 dnevi
I dehur je ti deri sa sulmon opinjonin publik
Dritan Xhelili
Dritan Xhelili Pred 25 dnevi
Si per her sulmon gazetaret
WATERFALLZ TV
WATERFALLZ TV Pred 25 dnevi
I bej thirrje demokaratve shkoni jetoni nja 3 4 vjet jasht shtetit te mesoni si paguhen taksat dritat uji qeraja shpis aboneja urbanistik ok nari dhe kur tvini ne shqiperi te vini si qyetetar European mos te mereni me me politik me von kush do qe tjet ne pushtet mos tju interesoj se kush vjen por te jeni ne rregull me pagesat ne shtet
Edi Elezi
Edi Elezi Pred 25 dnevi
Edhe te 4 e ke 🙏🙏🙏🙏
se7enzsins
se7enzsins Pred 24 dnevi
What ??????
se7enzsins
se7enzsins Pred 26 dnevi
2 prill 2021 - e ka shty nji dite "festen" e rrenave pasi e di edhe gomari qe ne spitalet publike të rrjepin 90% e mjekëve. Pisanjosa mjek qe merrni zemer nga satrrape si Rama Luli apo LikeBerisha ! Mjek do beheni kategoria me e urryer bashke me politikanet ! Ndalni batërdinë me popullin hallexhi siç ligji (po te zbatohej) e sanksionon.
se7enzsins
se7enzsins Pred 26 dnevi
1:23:35 bo booooo !
se7enzsins
se7enzsins Pred 26 dnevi
1:21:13 Batuta mbi mjeket kriminelë që marrin rryshfet , qe Rama i di mire qe jane 90% e tyre ! ! !
Βασαι Ιανι
Βασαι Ιανι Pred 27 dnevi
O injorat kam tyrp se ti jekryminister o pusht
Βασαι Ιανι
Βασαι Ιανι Pred 27 dnevi
Ooo pervjigju o burracak oinjorant tjeter gja te pyti
ari forever
ari forever Pred 27 dnevi
Çfarë janë këto opinionista leshi,,, vetëm vrerë dhe baltë hudhin mbi vendin e tyre,,, po duket qartë se nga kush krah janë
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza Pred 28 dnevi
HIPNOTIZUES I PA PAR
Xhuliano Murati
Xhuliano Murati Pred 28 dnevi
Sali berishes nuk I vjen as te Maja thorit ti o buce burr.
billis s
billis s Pred 28 dnevi
O budalla te dhjefsha mjekren o mut
Vera Vera
Vera Vera Pred 28 dnevi
Bravo o flori
Vera Vera
Vera Vera Pred 28 dnevi
Po si nuk ju punon truri ketyre qe bejn pyetje ajvanesh edi coi afankulo keta injorant
Merxhan Abduramani
Merxhan Abduramani Pred 28 dnevi
O. Zoti Rama mos e lodh kokën me këta mesjetar injorant.
Xhimi Neutron
Xhimi Neutron Pred 28 dnevi
sltv.info/label/psaV2tbEhZmka4Q/video
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja Pred 29 dnevi
Ani moj Shqipni mos thuj o.marova ... D . SHAQA
Petriti Erdet
Petriti Erdet Pred 29 dnevi
Shumë zhurmë per asgjë... Eni se rri me krahet hapur si mitroloz, nuk dihet se per cfare flitet aty !! Kashtë e thatë per popullin bagëti !
Elvis Moci
Elvis Moci Pred 29 dnevi
Edi Rama fito per ne dhe per ata qe s te duan .. fito per Shqiperine dhe per gjithe shqiptaret
Terezina Pulaj
Terezina Pulaj Pred 29 dnevi
,qe të marrë fuqin me të tretin mandate i ka marrë gusten
FESTIM Dedja
FESTIM Dedja Pred mesecem
Ne shqiperi sa here kam cu gjyshin ne spital jam kercenuar paguaj ose hajde se do vish prap denecoje ku ne polici doktori i ka miq rajonin e policies han dhe nje dajak te mir nuk esht kaq leht zoti kryeminister me kete problem duhet merresh ti
FESTIM Dedja
FESTIM Dedja Pred mesecem
Ca Po flitni pun me 400 mi lek me pushime isha njerez me shkolle qe punojn ne Kompani trasporti ne zyr me 3 /4 gjuh pun nga e hona ne te shtun 200 e sa milek rrog do sdo kte ke . 400 /. 500 ne rastet me te mira
Sara Kess
Sara Kess Pred mesecem
Rama ti je Gani Beg Toptani bjeri defat bengladeshat
Behar Dushi
Behar Dushi Pred mesecem
Qa ishte aj fëmija aty??? Më dukej si nje pedofilë... por jo si një Kryeminister... ke boll të pa punë në vëndin tëndë, po çka bën ti? hahahahha
Call of Jacks Boxe
Call of Jacks Boxe Pred mesecem
Shume kriminela jane ata shqiptar qe votojn per kete rugac atje ne shqiperi vetem vrasje behen. Care ka ber ky pisi vetem ka vjedh
Call of Jacks Boxe
Call of Jacks Boxe Pred mesecem
I du j’en mandatet, sa me shume krimimela, si ky po si nuk keni turp qe e merni ne pytje kete kriminel
Klejsi Memaj
Klejsi Memaj Pred mesecem
Fitore Kryeminister
Zejdush Ramadani
Zejdush Ramadani Pred mesecem
Ozot ki mut rama punon per soroshin ki gnjen i kune neve bala bala netuike tepsia
A K
A K Pred mesecem
Vazhdo e bjer vaksina per popullin dhe vl ktyre qe ushqehen me llafe.
Erion Beqirllari
Erion Beqirllari Pred mesecem
akoma e pyesni pse i duet mandati i tret po kjo diet qe ti largoje shqiptaret nga shqiperia dhe te bej car te doje te shjelle ne shqiperi plirat e uropes duan te cmontojne armet te mos i thot kush gje dhe ata pak qe do mbeten nuk munt te thon poshte rama si ate zoterine ne pojan te korces qe e arestuan se thiri poshte rama me pak fjale komunizem i paster
lila beg
lila beg Pred mesecem
Ske premtime se jeni i humbur
Geri Uk
Geri Uk Pred mesecem
Plera i plerave i te gjithe koherave ja u boshoi xhepin shqiptareve ky shkerdhata.Ka 8 vjet e ka renuar kete vend.Shqiptaret duan te ikin sa me pare.
Robin Hood
Robin Hood Pred mesecem
PER TE PARIN NA GENJEU SHPEJT PO PER MANDATIN E 2 FALI BEKETIT 110 MILION 12 MILJE GREKUT KOSOVEN PER PAK SA NUK E SHITI ME HARTA E KARTA .. PER TE TRETIN NUK E DI NDOSHTA DO I SHESI SHQIPTARET SI SKLLEVERIT NEPER BOTE🤣🤣🤣
Ismet Hoxha
Ismet Hoxha Pred mesecem
Per 8 vite vetem kane vjedhe keta te rilindjes 100% te buxhetit te shtetit. Shume premtime kane ba.. asnje gje nuk kane ba te rilindjes.
Artan Ndreca
Artan Ndreca Pred mesecem
Rob palidhje
tiku taku
tiku taku Pred mesecem
Ne themi thotë Rama , po thuaj un them se gjith jan kukulla
billis s
billis s Pred 28 dnevi
Jane lepirsa te gjithe
Gjergj Kastrioti
Gjergj Kastrioti Pred mesecem
Rama thot që dashuroj gjuhën Shqipe por ndërkohë flet gjysëm alnglisht gjysëm italisht dhe çerek Shqip hahahahhahah
Ujku Prrenjas
Ujku Prrenjas Pred 27 dnevi
Po ti je analfabet fare! Rama thotë: - Dashuroj gjuhën shqipe! - Por ndërkohë flet gjysëm anglisht, gjysëm italisht, dhe çerek shqip! ...kuptove?
Luljeta Xhemali
Luljeta Xhemali Pred mesecem
TT
Idriz Farizi
Idriz Farizi Pred mesecem
shendetsi falas.nuk ka askund ne böte,sikur ne zvizer te thuash nje gje te tille mendojne se je cmendur
kssndis dkdndjdn
kssndis dkdndjdn Pred mesecem
Rama ik o qelbanik merr me vete ate qe ka shitur fik
kssndis dkdndjdn
kssndis dkdndjdn Pred mesecem
Rama ik
Jakov Sollomoni
Jakov Sollomoni Pred mesecem
RAMA GENJEN E MASHTRAION SI DERRI DHE PREMTON POR NUK I MBAN ATO QE THOTE SEPSE AI ESHTE NIP BYROJE POLITIKE DHE RACE E POSHTER KOMUNISTE QE JU ZHDUKTE FARA NE TE GJITHE BOTEN PTHU......
Stelio Kuci
Stelio Kuci Pred mesecem
Turp te flasesh ne 2021 per uje te pishem ,por thoni te nderroj kaseten se ka ngel me kaseten e 2013 ,nuk di se cfar te thot partin me kriminale Shqiptare dhe 1 kryminel mashtrus hajdut legen burr te te shaj idjoti ci thon kesaj
Mark Nikolli
Mark Nikolli Pred mesecem
100000 vota minus per parat e dritave .100000 per 400000 te Larguar . 100000 per gjendjen ekonomike .100000 per sigurin .nje pjes e mir per zgjedhjet bashkjake .pa kundershtar .ky esht rezultati
Den MANTSE
Den MANTSE Pred mesecem
Po degjoj shume muhabete ne lidhje me rryshfetin ne shqiperi,qe duket aq I pabesueshem etj,ndaj po ndaj pervojen time: Ka qene e nevojshme nje operacion hunde ne Greqi per arsye shendecore, isha I siguruar (me OGA), dhe edhe pse siguracioni e mbulonte pasi isha ne spital PUBLIK, doktorat me sorrollaten 5-6 muaj, deri sa me kerkuan zarf €500. Keto leke nuk dolen nga xhepi I dikujt me pune te mire etj, por nga xhepi I nje STUDENTI, qe punoja me €3 ora. Prandaj mire eshte te permendet, por jo sikur vetem ne shqiperi ndodh. Une gjithashtu mund ta denoncoja, por doja te mbaroja pune, dhe deri sa puna u krye, nuk rri te bej der ver nga pas.
admir cikoja
admir cikoja Pred mesecem
Analist tjetri dhe thot, lokali mjedis privat 😑😑😑😑
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred mesecem
Derrr derrr perrr perrr perrr cit edi rama
Krenar Duka
Krenar Duka Pred mesecem
Thjesht i papergjejshem. Aventurjer dhe ne si popull neglizhent qe jemi. dota kemi gjat mbi supe. Do iki ky do gjejm nje tjeter po si ky. Se nuk rrin dot pjella e partis se punes pa nje bullist ne krye.
Blero Orelb
Blero Orelb Pred mesecem
Nuk keni shpetuar as nje njeri ne spital me covid i ke vrar kush te ka kaluar afer.tani ty na dole me i shkathti qe te na vrasesh edhe me vaksinat tuja, beje vet dhe familjes tende para pastaj popullit
Blero Orelb
Blero Orelb Pred mesecem
Nuk ka vaksina Gjermania, i paske ty paske dal me i shkathti nga evropiant, or palace ca je tu then mor i pa ftyr
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri Pred mesecem
Me ju Edi Rama .kur nji here. nuk shkon ne zhvillim.e kij shkatruar Shqiprijn.
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri Pred mesecem
Shum flet per krime EDI RAMA. por ju jeni Krimineli shum i MADH.
Hell boy Mali
Hell boy Mali Pred mesecem
Do mandatin e 3 merrjau shqiptarve ngoj se mandat ja kan vu emrin
Kldi klodi
Kldi klodi Pred mesecem
Ik o moter qir
Juljan Tufa
Juljan Tufa Pred mesecem
Un jam me PD po' kte here dua qe ta fitoj edi sepse e shoh qe esht shum I pergatitur.
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred mesecem
Un jam me lulzim bashen per vete se e shof qe esht i pergatit me verte
tiku taku
tiku taku Pred mesecem
Larg qoftë Edhe ajo na duhet të emigrojnë dhe pleqt pasaj
bledi masto
bledi masto Pred mesecem
Kjo lloj i te menduarit i takon Realitetit te vitit 1992. Sot jemi ne vitin 2021. Pandemia dhe SARS s'jane te vetmet Semundje te rrezikshme. Nje nga Semundjet me te neveritshme eshte ajo e Hemoroideve. Ne gjuhen e vjeter "shqipe" (huazim) quhet Ciban. Te zinjte ata qe e kane.
Eduart Koxha
Eduart Koxha Pred mesecem
O zoti rama fol njehere sic duhet pa batuta pa ironi se na hape barkun pa pik rrespekti
rr v
rr v Pred mesecem
PAGUAJ NGA RROGA YTE 110 miljon Becetit o vllau serbit te pershursha ne hunde.
rr v
rr v Pred mesecem
Vllau vucicit po udheheq shqiptaret turp per ju qe votoni ket mashtrues hajdut qe u perzen nga Shqiperia.
Matha Facka
Matha Facka Pred mesecem
Te keqen e gazetareve qe kemi ne do falas pa pagujt siguracjone jep dhe shembull tmir shko dhe i jep lek doktorave kto prishin sistemin vet.
Ebu Sufjan
Ebu Sufjan Pred mesecem
O Edi Sa mashtues sa njeri fallso je more
Ilda Gjonzeneli
Ilda Gjonzeneli Pred mesecem
Pse relativizon me shtetet e tjera pergjigju aty e mos bej drrr drrr
Ilda Gjonzeneli
Ilda Gjonzeneli Pred mesecem
Aty prifu o Rama kujton se do vazhdosh te ekzistosh ne qeveri ? Bej gati valuxhet per Bagladesh
Ilda Gjonzeneli
Ilda Gjonzeneli Pred mesecem
Si nuk keni turp o Z.Edi qe shpreheni keshtu per punetoret Shqipetare . Kur e bete fushaten e vit 2013 e bete ne Bagladesh apo ne Shqiperi ? Si i mendon e me pas akoma ta shprehesh me perbuzje punetorin Shqipetare shko ti punetor krahu ne Bagladesh apo ke gjetur ato mumjet ne sdudio qe nuk te marrin me shqelma e te perzene nga tavolina . Une per ve po te kosha afer ate do te beja pa mu tremb syri . Ptuuu arrogant ptuuu moster e keqe e keti vendi ptuuu o ciban kanceroz i ketij populli
Ardian Gjata
Ardian Gjata Pred mesecem
Zoti ...dashamir shehi eshte pijanec shume e vertet
Rita Muco
Rita Muco Pred mesecem
Ky eshte nje kriminel
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred mesecem
Jo jo jo derr derr derr perr perr votoni ne ne jemi rilidnje perr perr per
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI Pred mesecem
Po pse lodhesh me qen lepiresa. Per njerin me vjen keq. Gazetar qe ende kam respekt. Ky tullpetulla ta shpif.
Enver Sulejmani
Enver Sulejmani Pred mesecem
Mandat i 3 per te paguar ato qe humbasin me investitoret e huaj.
Chama Low
Chama Low Pred mesecem
O xhaxhi i gjat nuk na shpie dot ne regjimin e moskes e pekinit dhe te stanbollit
Aleks Lesi
Aleks Lesi Pred mesecem
Kryeminister 💩💩💩
Ermal G
Ermal G Pred mesecem
ne qofte se shqiperi ka ber ndonje ndrishim e ka ber keto vite qe ka hudhehequr Edi Rama se asnje qeverri tjeter ska ber kaq pune. normal qe behet me shum dhe mund te ket kryeminister me te mire po ne Shqiperi sot ska me te mire nga Rama mjer Shqiperia po e fituan demokratet ose lsi
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred mesecem
Derr sderr derr derr 😂😂😂😂 po ik o vlla se na e shpifet jeten me kto prrala
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI Pred mesecem
O Eni edhe shakate nuk i kupton ti ? Po shqiptaret vdesin per llafe. Jashte shtetit nuk punojnr te gjithe po vjedhin. Ti keto i di po nuk te pelqen te flasessh. Ke hallin e Lulit.
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI Pred mesecem
Kush eshte ky tulke mjekroshi se na e shpifi. I pa ditur.lepires kockash me *****
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI Pred mesecem
O ky Neritan djali,ngeli gjithmone ne foshnjore.
Imer Shtegu
Imer Shtegu Pred mesecem
keto gazetaret benne rrolin e hetusit se keshtu este demokracia
Esma Zaimi
Esma Zaimi Pred mesecem
Ca thuare thuthuqe cmimet ne Shqiperi jane me shtrenjte se ne europe
kevin reno
kevin reno Pred mesecem
Edi po nuk beri Legalizimet nuk ka vote per ty se na mashtrove 8 vite ,tani cfare?
Eri M
Eri M Pred mesecem
Me hengert mortja mua.... Kryeministri I shtetit tim do gjysem ore te nxjerre nje fjali.
arsen ravoniku
arsen ravoniku Pred mesecem
Me rq se rama sishte as enveri, ky bq e shkaterroi ate pak vend qe na ka mbetur,2million njerez kane mbetur...
Hondo Hondo
Hondo Hondo Pred mesecem
Po ata të tut që cilsohen nga organizatat botërore po thon qeveria më e korruptume në planet ky bën gabim që i shkon mbas avazit këtij hipokriti që hidhet nga një deg në tjetrën
Daniel Canaj
Daniel Canaj Pred mesecem
M ler t mbaroj thot legen burr nuk ka pergjigje dhe se her nuk ka pergjigje me ler t mbaroj mos nderhy eshte gazetar per at pune eshte aty ti legen je t japesh pergjigjen mjer ne qe kemi lider nje kafsh me surrat njeriu
Kiti Kit
Kiti Kit Pred mesecem
Shikoni drejtuesit e PD's,njerez pa shkolle e vagabond. PD te kishte pase nje lider te ri, I edukuar kishte fituar me 100%. Nuk fitohet me te njejtin njerz. Ne te gjithe boten kur hupin japi dorheqjen, kurse te na vazhdojne prap
Nexhat Imeray
Nexhat Imeray Pred mesecem
Rama ngelet fuqi
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred mesecem
Ne endrrar e tua
Naprej