Temno

Mami i Antonelës përballet me Mevlanin dhe Ledjanën, Antonela humb toruan - Përputhen, 31 Mars 2021 

Ogledi 1,5 mio.
85% 12 775 2 159

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

31. mar. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
Trendelina Muca
Trendelina Muca Pred 4 dnevi
Aman kjo Antonella qenka tam nje Mushk mushk
Trendelina Muca
Trendelina Muca Pred 4 dnevi
Keto vetem te ofendojn
FRENKLI ff
FRENKLI ff Pred 5 dnevi
noizi ne anen tjtr
Lirisa Hetemi
Lirisa Hetemi Pred 7 dnevi
Pse po rren ledian qe te ka ofondu antonela ty
damla yilmaz
damla yilmaz Pred 11 dnevi
O antonel plas ka inati se ti e nena jote jeni 💩💩💩💩💩💩ledjana eshte queen plas nga inati a mir dhe nona jote lop m....
Tony Notorious
Tony Notorious Pred 11 dnevi
Mami antoneles na çpife 🤮🤮🤮🤮
Ergi Lala
Ergi Lala Pred 13 dnevi
42:20 noizy mrapa per ato qe se din
Salou Salou
Salou Salou Pred 13 dnevi
Kena pas lendeme nje mas njeshme thot normal.se keni pas lendime se ska pereni qe rrin me ju
Salou Salou
Salou Salou Pred 13 dnevi
Qa thot kjo mor populli shqiptar esht shum shpejt si nje vajz si antonela mos na prufte zoti as ne lagje nje vajz si goca jote
KaloKlejs Kaso
KaloKlejs Kaso Pred 15 dnevi
Kush e duron maman e antoneles
Shpotim Berisha
Shpotim Berisha Pred 15 dnevi
Ndoket edhe numrin ja shenoj ariani ne liber ahahaah
Aurora B.
Aurora B. Pred 17 dnevi
Bora nuk me pelqeve ne kete pjese... Lediana kishte shume te drejt
Aurora B.
Aurora B. Pred 17 dnevi
Antonelen nuk e ke pare kurre tek Mevlani... sepse Antonelen e sheh drejt per drejt... mua me duket se dhe Mevlani eshte drejt per drejt (nuk me duket fare), pastaj shqiperia nuk eshte gati per nje si Antonela, po Antonela shqipetare eshte..., Mevlan ke shpetuar... je nje njeri shume i drejt dhe i respektuar! dhe ti zonje mos e zbukuro me fjalet e mamit te Mevlanit qe nuk hyjne fare ketu! Ledjana je njesh... brava👏👏👏 brava... NUK OFENDOJ FARE LEDJANA , FOLI SHUME MIRE ! cte duhet ty moj zonje cfare ben/tregon /flet Mevlani me Ledjanen, moj zonje dhe Ledjana punon studion jo vetem femija jot ! Kam 8dene se la ardhur per show...
denis Ramadani
denis Ramadani Pred 17 dnevi
Qfar paftiresie o zot nan e bi pa karakter hiq 0 pfff🤮🤮🤮
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe Pred 18 dnevi
Ik moj mushkoja plak a edhe ti po lyp burr bashk.me qiken tende turp moj gaz i botes u bet moj faqet e zeza
rs s
rs s Pred 19 dnevi
Kshillat e tua hahaha .
Vangjelica Perillo
Vangjelica Perillo Pred 20 dnevi
Falenderoj maman e Antoneles dhe eshte nje zonje shume e respektuar nga ana time do desha te shihja dhe shume prinder te tjer te bashkihen me ke zonje dhe Ajo kishte shume te drejt per cfare ajo tha urime Antoneles dhe i uroj nje fat te mire Dhe po te kusha nje djal do e pranoja Andonelen si bashkshorte te djalit tim
Shkurte Ademi
Shkurte Ademi Pred 20 dnevi
Bravo Lediana je shembull si femer me sjellje te mira 👍 te lumt
Fatmira Cikoja
Fatmira Cikoja Pred 20 dnevi
Oj Jasemina e bukur je po kokerr mendje ske mjer ai mashkull qe merret me ty
Ardita Hysa
Ardita Hysa Pred 20 dnevi
O Mevlan ke shpetu keq o bobo
Fernando Ahmetaj
Fernando Ahmetaj Pred 21 dnevom
+1 antonela es loce
Amarildo Ndreu
Amarildo Ndreu Pred 22 dnevi
Ledjana ❤ Mevlani Antonela 😈😝😝👹👺👿👎
Anushe ت
Anushe ت Pred 22 dnevi
Mami Antoneles: Lediana Lediana Lediana Lediana Lediana Lediana Mami Antoneles prap: LEDIANA SME INTERESON FARE! EDHE EMRIN SJA PERMENDA FARE APO E KAM GABIM BORA? Lediana: (ke ik per lesh babo) 😂
Ejensmith Ejen1997
Ejensmith Ejen1997 Pred 22 dnevi
Mevlani mderkoh 😑 a cme gjeti mua me keto idiotet!
antoneta gj
antoneta gj Pred 23 dnevi
Ajo më mirë të mos kishte ardhur fare se ta nihnin edhe atë se nuk paskapasur faj babai se thoshte na rrihte se tani po e tregojnë edukatën të dyja turp i madh pse nuk më ka rrahur mua babai po të kisha vepruar si ju të dyja më kishte rrahur edhe mua po mua më vjen turp shumë kur thotë antonela unë dua burrë edhe ngrihet në këmbë e puth një atëherë prishet me atë atëherë shko e puth tjetrin atëherë thotë jam rreale aty për antonelën nuk ka burrë që i del mbanë se nuk është femër ajo është më e ndyrëra aty dhe hidhet e flet keq për ledjanën e zihet me të ajo është më e edukuara aty ajo e ka tregua qetësinë dhe edukatën lum ajo familje që e ka rritur dhe e uroj me gjith shpirt të i eci fati me mevlanin
antoneta gj
antoneta gj Pred 23 dnevi
Ti dukesh si jot bi në veprime prandaj e mbështesni njëra tjetrën .
Harisi official
Harisi official Pred 24 dnevi
Lediana esht si Linda rei si me qen binjake
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 24 dnevi
Po qka hamam e ke pru nanen tane aty ne studio kur sun e duron dikush mi than kjo po hec banu dyjat ikni se jeni te shpifura nan e bij,se nga inati xhelozia i sulmoni Mevlanin dhe Ledjanen. Se ti Antonela je fallco aktore me skenar se as qe ke pas interes per Mevlani qe kur ke hy aspak!! Nan e bij njejt nje kok do me than do me than do me than do me than pfffff 🤮🤮🤮🤮
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 24 dnevi
Do me than Do me than Do me than Do me than ........ po thuje mo
Kralb Oz
Kralb Oz Pred 24 dnevi
Lediana osht femra me me pa kulture qe kur ka fillu Peruthen!
Enea Sula
Enea Sula Pred 25 dnevi
Kj mami antoneles qenka ...... ledjana dhe mevlani bravo keshtu vazhdoni
Hava Buzra
Hava Buzra Pred 25 dnevi
Çe nxirrni më këtë mace shtrigë në jutub!
Albbii 18
Albbii 18 Pred 27 dnevi
Nena antoneles shqiperia nuk pranon nje vajz si antonela si ta pranoj mo 😂😂😂
oiuet souiu
oiuet souiu Pred 27 dnevi
shku nja 300 km larg.
Suzana Mezhika
Suzana Mezhika Pred 27 dnevi
O zot sa te duruar dhe me qetsi ledjana e mevlani keto Nan e bij dun dru
Afrim Hoti
Afrim Hoti Pred 27 dnevi
Koka Kan nzor prej ketyne 2av aj burri si ika rre 😀 bravo lediana
zeni 0086
zeni 0086 Pred 27 dnevi
Ktyre dy biondeve i ecen pordha 5 metra para vetes dhe pse sepse me demek jetojn ne itali eeeeeee kujt i plasi trapi
oiuet souiu
oiuet souiu Pred 27 dnevi
Auu qfar e poshter kjo lediana si svjen turp kshu me nji grua ne moshe turp
Eldion Mici
Eldion Mici Pred 27 dnevi
Dhe fute mamin te perputhen 40 se do burre
Eldion Mici
Eldion Mici Pred 27 dnevi
Ik o Antonela ik se nuk je per ne perputhen bashke me mamanë tende dhe mos u qaj me te mami se dukesh si cupe mami
Toti Alb
Toti Alb Pred 28 dnevi
Mevlan per dicka me vjen mire qe i je largu Antoneles se paske qen tu shpall shpi publike ne kavaje me Antonelen dhe Nanen e Antoneles 😂😂😂😂😂😂Spaska pas faj qe i paska rrah i jati po kto shifen cfare pisesh jane.
ceerw buty
ceerw buty Pred 28 dnevi
Mamaja e Antoneles Profesoresha e don xhonit 😂😅
Toni Lleshi
Toni Lleshi Pred 28 dnevi
Mjer toka si u ban
Mimi Be
Mimi Be Pred 29 dnevi
Kur thot kjo "profesoresha" e italis kam edukuar 26 breza...shifet sa e ke edukuar vajzen tonde, nene e bij femra rrugesh. Tash e kuptoj pse babai i paska pas qit nga shpija kto flliqesira 🤮🤮
nieooj gotoy
nieooj gotoy Pred 27 dnevi
Antonella si dhelpra me rrusshin, nuk e kapi dot e Tha qe ishte I papjekur...
kolim jone
kolim jone Pred 29 dnevi
Ledjana ju a mbydhi te dyjave me qetsi e edukaten qe ka ,Antonela me te emen u mundua ta nxjerrin keq Ledjanen e Mevlanin por nuk arriten dot 😃 shume te ulta te dyja🤮
ceerw buty
ceerw buty Pred 28 dnevi
Antonella si dhelpra me rrusshin, nuk e kapi dot e Tha qe ishte I papjekur...
RobertDKY
RobertDKY Pred 29 dnevi
Ku qfar mamaje skandaloze
nieooj gotoy
nieooj gotoy Pred 27 dnevi
Bobo car femra mban kjo bot mir e tha princi diku, po vertet kto te dyja nene e bije jan llumi
Blerim Bluda
Blerim Bluda Pred 29 dnevi
si mam si bija njhehit as njana nuk asht emir dyjat jan lojtare dhe trathtare dha kjo ka inati se ja ka lon vajzen nuk ka dal menje vajz hipokrete e cila i gjuhet zhdo mashkllit ne krha dhe ekisha kshllu antonelen qe ta dergon mamin e vet ne perputhen + 40
Samuele Bagosi
Samuele Bagosi Pred 29 dnevi
Ngjo kta qe ankohen si Antonella per baben dhe mamma per burrin i shkreti burre kto dy femra te gine veten
kolim jone
kolim jone Pred 29 dnevi
Antonela; o maaaaa, Ledjana me mori Mevlaaaaniinnn , hajde çik o maaa . ????!!!!! Vjen mama dhe ja gadis qefin te dyve
Linda Ciurcia
Linda Ciurcia Pred 29 dnevi
Ktijna o dio di scutari ma no.. Ma che vergogna.. Ma dove siamo.. Ma che profesoresh.. Ma dove.. Non sa ne parlare ne in lingua albanese..
Adem Kastrati
Adem Kastrati Pred 29 dnevi
Av av mamja e antoneles ja qiti gjuhn gjuhess shqipee qe hsht njra ma e vjetra n erop ja qiti gjuhen.qfar edukate mjer pr ato djem qe i edukon kjoo.ahaa qfar familje e prishur
Dona Dona
Dona Dona Pred 29 dnevi
Nane e bi skokni kerkah
Anila Cani
Anila Cani Pred mesecem
Po kjo , për çfarë ka ardhur këtu se se kuptoj. Apo shet dengla, ofendon dhe kerkon respekt.
Kldi klodi
Kldi klodi Pred mesecem
Andonela me plqen mamaja jote
rijad alimi
rijad alimi Pred mesecem
Auu qfar e poshter kjo lediana si svjen turp kshu me nji grua ne moshe turp
soiung toiue
soiung toiue Pred mesecem
Tash e kupoj pse ka ushtruar dhune babai i Antoneles sepse mi pas dy femna si kto dya ne shtepi , na ruaj Zottttt 😩
Amet Ameti
Amet Ameti Pred mesecem
antonela nuk ke byth me u shti ti me ledjanen dhe je shum injorante dhe mendon se je ti dhe vetem ti me fal po ashtu e kam ndjejt dhe smujta pa mos ta then e meritove se ledjana e tregoi te verteten dhe mos mashtro
Amet Ameti
Amet Ameti Pred mesecem
eleshja
Arsim Fazliji
Arsim Fazliji Pred mesecem
Kto dyja si ato lirimet nsezon,2per 1😅😅😅🤮🤮🤮
soiung toiue
soiung toiue Pred mesecem
Dexhenerim total mamaja dhe e bija tamam si emisioni
xhulio piringu
xhulio piringu Pred mesecem
Bobo car femra mban kjo bot mir e tha princi diku, po vertet kto te dyja nene e bije jan llumi
Morena Bodlli
Morena Bodlli Pred mesecem
Antonella si dhelpra me rrusshin, nuk e kapi dot e Tha qe ishte I papjekur...
Iris Buzo
Iris Buzo Pred mesecem
Bravo nene Bravo Antonela
eklavia shytermeja
eklavia shytermeja Pred mesecem
Antonela ropqime
Elvira Isufi
Elvira Isufi Pred mesecem
Antonela; o maaaaa, Ledjana me mori Mevlaaaaniinnn , hajde çik o maaa . ????!!!!! Vjen mama dhe ja gadis qefin te dyve
Suela Pepa
Suela Pepa Pred mesecem
Buqa nan e bij
Musli Zeqiri
Musli Zeqiri Pred mesecem
..
Marcio Lucio
Marcio Lucio Pred mesecem
Pse. nuk shkon mami antoneles ne perputhen 40 + per te gjetur burrin 😂
ALFA S
ALFA S Pred mesecem
Mduket mua apo antonela ka ber buzet😂
Ibadete Racaj
Ibadete Racaj Pred mesecem
Profesoresha,i mjer ai femij qe kjo i jep edukat.
Ibadete zalam
Ibadete zalam Pred mesecem
hat se gru pa burr je ti oj magjupe
Ibadete Racaj
Ibadete Racaj Pred mesecem
Me e keqe ne qdo aspekt nena sesa Antonela !!!!!!!. Kosovaret thon:kqyrja nenen merrja qiken !! Keshtu qe runa zot prej mamit te antoles,se po ta trupoj rrugen mami i Antoneles me nuk do kesh fat ter jeten.
Sy jeshilia LSIT
Sy jeshilia LSIT Pred mesecem
O pika ty kon ke edukuar ti qe ne radh te par nuk ke edukuar femijen tend dhe veten tende dhe reagoni come due vace spagnole che voi due lo capite bene profesoresh 😜😜😜😜🤣🤣🤣🤣profesoresh ☝️👃dei cacci bordellhone
Rijat Jashari
Rijat Jashari Pred mesecem
Nona e antomels nuk duhet te sillet aq keq me ledijanën dhe Mevlanin dhe nuk duhet te thot se e gjith shipria e duan nje vajz si antonela
Afrim Kozmaqi
Afrim Kozmaqi Pred mesecem
Dexhenerim total mamaja dhe e bija tamam si emisioni
bouytt guyt
bouytt guyt Pred mesecem
Me siguri nena e antoneles ka ardh per arjanin 😂
Mergim Gashi
Mergim Gashi Pred mesecem
As armikut nuk ja deshiroj ne nënë te till
Sefer Knap
Sefer Knap Pred mesecem
TUNGATJETA BLERIM ATKAN DAL FJALT E MIJA ME RESPEKT XHIMBOSSI PRAHA.
deivi1 k
deivi1 k Pred mesecem
Momenti kur thot Shqiperia nk eshte gati te pranoj nje vajze si Antonela😂😂😂😂ca do te thot kjo moj aman😁😂 Antonela ta du shume mamin😂😂😂😂Mevlan larg se keto te hane te dyja vlla😂
Aleks Toska
Aleks Toska Pred mesecem
O gjeti gru arjani😂😂😳😂
Aleks Toska
Aleks Toska Pred mesecem
A re mevlan 😳😂ca ke humb kjo antonela qenka 1+1dhurat😂😂
Diana Naikolli
Diana Naikolli Pred mesecem
Bora nuk te takon te kerkosh llogari nuk je zysh je drejtuse jo pse kesh pse ashtu
Diana Naikolli
Diana Naikolli Pred mesecem
Uaaa per ca sillni ne studjo prinder se u be lemsh hesapi
Diana Naikolli
Diana Naikolli Pred mesecem
Bravo Ledi👏👏👏👏👏👏👏👏
Ar Dit
Ar Dit Pred mesecem
I bie anash hahahaa po jugor pra ca pret duhet me ardh i dit aty me i than jugu ka gay veriu ka burra ..mevlani o cun i mir ama nuk osh malsor me i ra drejt e antonela melisa e gocat e veriut respekte!!
Luan Rrustaj
Luan Rrustaj Pred mesecem
Katastrof
Evelina Aliaj
Evelina Aliaj Pred mesecem
Si puna jote foli satebije moje hanko
erica hoxha
erica hoxha Pred mesecem
mevlan te komandon gruja por ti nuk je as i martuar antonela edhe kesaj rradhe i ngeli plenci var
kidi rustmi
kidi rustmi Pred mesecem
Sa flak ka dal zinsi
Saki Shiba
Saki Shiba Pred mesecem
Antonella Tuo madre e un madre bellissima ,intelligente ,elegante ,E l'unica ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Cela Cel
Cela Cel Pred mesecem
Mami do k........ mduket
Mirlinda Muqa
Mirlinda Muqa Pred mesecem
Dhe bora I mbron kto edge pse sillen kaq keq
Mirlinda Muqa
Mirlinda Muqa Pred mesecem
Antonela dhe Mami vet total budalleee
nieooj gotoy
nieooj gotoy Pred mesecem
Lum Shqiperja qe i jan xhdukur dy femra kaq te larta si Donika dhe Antonela. Shpetove moj Shqiperi, e shkreta Itali 😅😅
Oresa Temaj
Oresa Temaj Pred mesecem
Je nena me me fat ne bot sepse dreq ishe vet edhe je shum me fat qe te ka perngja vajza qe eshte dreq
Oresa Temaj
Oresa Temaj Pred mesecem
7 her e permeni ledjanen dhe jo per ledjanen nuk me intereson dhe se kam permen hiq hajt lop hajt edhe ti antonela qka po rritesh mene me fol italisht minutes minutes ec moj kur ski lan djal te italis pa shku me ra me to mute je 💩💩
N Sh
N Sh Pred mesecem
Haahahah po paska pas kujt ti ngjaj e paska mamin KaraKuçk dhe injorante pa dyshim
nieooj gotoy
nieooj gotoy Pred mesecem
Dy bushtra,turp per emisionin qe ju ka aty,femra te ulta
Lara Lara
Lara Lara Pred mesecem
Mi
Zoe Lahaye
Zoe Lahaye Pred mesecem
Kur te livdon nena vajzen thon pyeti kojshin 😤
Mjaftime Iseini
Mjaftime Iseini Pred mesecem
Lediana bravo si u permbajte se kto nenee bij kerkojn ni te shkulur flokve
Mjaftime Iseini
Mjaftime Iseini Pred mesecem
Zonja katastrof
Antoneta Mataj
Antoneta Mataj Pred mesecem
Uaaaaaaaa car bullizmi esht ky ndaj ledjanes
Antoneta Mataj
Antoneta Mataj Pred mesecem
Domethen ti ca do me than domethan pershemell dometha ce ta kuptojm dhe ne domethen se spo e kuptojm domethen . Perfundimisht domethen sikur domethen antonela domethen solli mamin domethen te vi domethen dhe ti boj domethon mevlanit domethen presjon domethen .
Denisa Dema
Denisa Dema Pred mesecem
Nuk e di se sa flet antonela te gjithe rrin si pula🤥🤥🤥
Naprej
The Hero Tik Tok Needs
10:17
Ogledi 1,6 mio.
JEDEM TIK TOK HRANU 24 SATA!!
10:07