Temno

Top News - Vijon situata e rëndë/ Rritet numri i rasteve me covid 19 

Ogledi 2,2 tis.
% 0 0

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Situata#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

7. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 1   
Zana Mita
Zana Mita Pred 3 dnevi
Ikin moj me keto lajme genjeshtra vetem ne shqiperi nuk ka ulje e gjithe bota thote ka renje ketubtek ne rrite e cua shqiperine 30 miljon banor ka nje vit
Naprej
EPIC HOMEMADE James Bond Car
7:25
EPIC HOMEMADE James Bond Car
7:25
I Opened A FAKE Starbucks
15:20