Temno

"Të pyes ty si anëtar bordi", debat i ashpër mes Babaramos dhe Kadias për situatën në Rinas 

Ogledi 6 tis.
82% 46 10

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Open#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

7. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 8   
Thanas Pilafas
Thanas Pilafas Pred 17 urami
Po ku e ke psonisur këtë BABALESHIN moj Eni???? Ky të banalizon emisionin.
cris Rea
cris Rea Pred 3 dnevi
O Babaramo je nje pacavure.
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred 3 dnevi
Ky eshte shkelmi i fundit kundrejt edvin kristaqit piktorit te lodhur qe nuk do te jemi pjes e BE dhe mbeshtetesit e tij nuk duan te rriten rrogat nuk mendojne per zhvillim mos i votoni kurr ata votoni kunder rames me 25 prill . Shqiptar qeveria tij esht qeveria me e keqe qe kemi pasur nuk duhet ti shohim me me sy keta lloje speciesh qe skan problem se po jetojme si shteti me i varfer ne europe mos besoni genjeshtrat e tij
Mira mira
Mira mira Pred 3 dnevi
Evropa te la me kufi te rethuar me shqiptare, Evropa mbrojti greqin , me ligje e luftes, pa njohur genocidin cameve, kujton ti se do fusi ty evrope. .. greqia kushte eveta , dhe ca toke se nuk eshte ngop serbi ne shk9der.. .. jemi shqiptare nuk jemi armiq ....
lepur li
lepur li Pred 3 dnevi
My babarama eshte nje plehre e Saliut dhe Te futet dhe my me burg per kete qe i bejne popullit
Mira mira
Mira mira Pred 3 dnevi
Si nuk vjen turp ju analisteve, qe jeni mbrojtes, t,e ketyre te erokontroll ,te lene vendin e punes se kan stres, jane tradhtar....
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred 3 dnevi
@Mira mira po po politike esht le rama do largohet qe cke me te me shkelma madje !
Mira mira
Mira mira Pred 3 dnevi
@Spiritual Gangster shko beje ne shtet tjerter., me vize te kuqe te heqin... keni gjeti fjalen , komunist, iku koha . Flsasin lare pa lare , 17 dite muaj punojne, 1 ore 2 ne fluturime.. cdo pune ka stress .. ne me roge , me benefice, te mira , po sikur piloti te kerkoje miliona se shpetoj 700 veta,,, ne kete Situate a jane mijra kompani jane drejt falimenti ...kjo eshte politike.. .
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred 3 dnevi
Tradhtar je ti qe je pro shtypjes drejtave njerzore turp tet vi ju ka humb sedra e keni hedh ne det
Richie Spiro
Richie Spiro Pred 3 dnevi
O babaramo eshte antiligjore. Te pafsha rugeve
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Pred 3 dnevi
O rrugeve te pafsha dhe un ty bashk me ramen
Lupo 89
Lupo 89 Pred 4 dnevi
Keta u dhine ne tendera dhe nuk japin rroga. O Kadija po kure ska lek pse hap aeroport ne Kukes Edi Rana? Pse prish teatrin?
Lupo 89
Lupo 89 Pred 3 dnevi
@Aldo Verjoni Po ca te ardhurash te jep o sufllaqe ne kohe pandemie kur fluturimet jane perghjysmuar ne te gjithe boten?
Aldo Verjoni
Aldo Verjoni Pred 3 dnevi
Po ca thu or zoteri... E di ti sa ardhura te jep nje aeroport ne vlor Ose kukes.. Apo folim kshu sa per te thon na nji gjo.. Shpresoj qe kta njerez te shkojn ne burg dhe shteti ta bej te qart se ska njeri qe mund te boj grusht shteti.
Michael Deleon
Michael Deleon Pred 4 dnevi
Babaramos je shum llum.
lepur li
lepur li Pred 3 dnevi
Keta jane llumbi i Sali Communist dhe sbejne dote te mira vetem Te vrasin dhe presin kedo qe i sulmon
Naprej
TIKTOKS you need to watch
9:04
TIKTOKS you need to watch
9:04
holding myself accountable
14:17