Temno

Çfarë e bëri Julin të skuqet në program - Përputhen, 2 Prill 2021 

Ogledi 256 tis.
93% 2 395 164

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

2. apr. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 72   
Chill House
Chill House Pred 28 dnevi
Bora: Aristel zgjedh Julin Juli: Pranoj🤣
Kldi klodi
Kldi klodi Pred mesecem
Mua me plqen Andonela
Kldi klodi
Kldi klodi Pred mesecem
O Yuli mer nje vajz une jetoj une jetoj ne Alaska po kap nje femer
Rifat Dedaj
Rifat Dedaj Pred mesecem
Nëse juli se është per ty se ta kapen tjert
Κατερινα Σελιμι
Ledjana dua te hap llogari oplikationperputhen por nuk kuptoj cfar kerkon ta hap te lutem me ndimo
berti llani
berti llani Pred mesecem
Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq
berti llani
berti llani Pred mesecem
Qeqeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeqeqeq
berti llani
berti llani Pred mesecem
Qeqeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeqeqeq
berti llani
berti llani Pred mesecem
A
berti llani
berti llani Pred mesecem
A
berti llani
berti llani Pred mesecem
A
berti llani
berti llani Pred mesecem
A
berti llani
berti llani Pred mesecem
A
berti llani
berti llani Pred mesecem
A
berti llani
berti llani Pred mesecem
Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq qeqeq qeqeq,qeqeq qeqeqeq qeqeq,qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq,qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqeq qeqeq
berti llani
berti llani Pred mesecem
A
Xheni Vlogs
Xheni Vlogs Pred mesecem
Ola mu duk e lezetshme
smile foryou
smile foryou Pred mesecem
Ola shume make up e bukur natyral edhe trupin e bukur dukesh vajz ndryshe trendy shum e mir lujdes nga Jasmina dhe Sindi
FF Flori_pro
FF Flori_pro Pred mesecem
Juli eshte nona
Xhovana Shytllari
Xhovana Shytllari Pred mesecem
Po ju sa beheni pak publik direkt me kap fansa dhe follow-rsa .. pse nuk i dedikoheni me mire dashurise dhe fjales perputhen por numeroni subscribet 🤮🤮 Olsa nderro emrin e programit sepse ska asnje lidhje me dashurin 😎
TIKI . Info
TIKI . Info Pred mesecem
sltv.info/label/g8-ok6XPZWawY6Y/video Jasmina zbulon se Andi eshte i lidhur jasht Perputhen
TIKI . Info
TIKI . Info Pred mesecem
sltv.info/label/g8-ok6XPZWawY6Y/video Jasmina zbulon se Andi eshte i lidhur jasht Perputhen
TIKI . Info
TIKI . Info Pred mesecem
sltv.info/label/ipStyqbUqYOxZpo/video Mevlani i ben dhuraten speciale Ledianes
TIKI . Info
TIKI . Info Pred mesecem
sltv.info/label/ipStyqbUqYOxZpo/video Mevlani i ben dhuraten speciale Ledianes
Nila Nila
Nila Nila Pred mesecem
Sa emocione goca!!! Julin do zgjedh deri ne fund 😜
Hotel Velkom
Hotel Velkom Pred mesecem
Juli mirmenghezi,, dite te mbar ju uroj te ghitheve.Pershendetje Juli djal i vecante .....BRAVOooo
Bahrije Shijaku
Bahrije Shijaku Pred mesecem
Je shum i bukur Juli i qet
ami sita
ami sita Pred mesecem
Ola ti mos ke ardhur aty te hakmerresh ndaj Jasmines dhe tja marresh Andin ?
Sara Hajdari
Sara Hajdari Pred mesecem
Dhe pak juli terprehoet
eljona salihu
eljona salihu Pred mesecem
teprohet*
A je Be Normal
A je Be Normal Pred mesecem
Dikur kan hy nprogram si murgesha tash hyn si prostituta
Kyro D
Kyro D Pred mesecem
Emision shume i degjeneruar per nje sistem akoma te degjeneruar shteteror . Nuk I ben mire RINISE SHQIPETARE ky emision,packa se e verteta ku e kane katandisur RININE DHE POPULLIN SHQIPETAR, politikanet e ndyre ne Shqiperi ka kete produkt! SHUME KEQ!!!
Eduart rexhaj
Eduart rexhaj Pred mesecem
Po gjithsesi 😅😅😅😅😅
Elis Zotaj
Elis Zotaj Pred mesecem
Eshte djal me seder jo intrigant si te tjeret
Km Mm
Km Mm Pred mesecem
Ishte skenari i Olses prandaj u skuq Juli
Lediana Prenga
Lediana Prenga Pred mesecem
Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤😊
Lediana Prenga
Lediana Prenga Pred mesecem
Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤😊
Lediana Prenga
Lediana Prenga Pred mesecem
Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤😊
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Pred mesecem
o jul qenka pas feje
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Pred mesecem
o juli je i madh
Baba Ropt
Baba Ropt Pred mesecem
Do follow nga Juli kjo
Proplayer_YT
Proplayer_YT Pred mesecem
Rinjani me antonelen sikur po kullosnin delet
Ernesa Jahaj
Ernesa Jahaj Pred mesecem
🤣🤣🤣🤣
Hasan Hyziu
Hasan Hyziu Pred mesecem
Juli e ka mendjen te Aristela
TIKI . Info
TIKI . Info Pred mesecem
sltv.info/label/aKaByJa7jamedYQ/video Bora Zemani tregon emrin e saje te vertete
TIKI . Info
TIKI . Info Pred mesecem
sltv.info/label/aKaByJa7jamedYQ/video Bora Zemani tregon emrin e saje te vertete
TIKI . Info
TIKI . Info Pred mesecem
sltv.info/label/aKaByJa7jamedYQ/video Bora Zemani tregon emrin e saje te vertete
Ervin Heqimaj
Ervin Heqimaj Pred mesecem
Bora je nje bajg
Ana Geci
Ana Geci Pred mesecem
Juli Grande
Nereda Ermal
Nereda Ermal Pred mesecem
O Mevlan Mere lopen dhe dil se na i shpife
Kledion Gjika
Kledion Gjika Pred mesecem
Pse re pse i thua lop ti
Flora Cengu
Flora Cengu Pred mesecem
Pse ti je më e mirë se Lediana?
irm jaj
irm jaj Pred mesecem
Pse te prishi pun,jan me mire ato tjerat se na shpifen spo dijn ca po bejn mo
Ronald Callaku
Ronald Callaku Pred mesecem
🤣🤣🤣🤣🤣
Shkurte Shkurte
Shkurte Shkurte Pred mesecem
Qka tpaska hije ledijana karika bash be mbretreshaa emevlanit ta ha zemren oj ledijana se shum tedua se je ylll
Shkurte Shkurte
Shkurte Shkurte Pred mesecem
Ozot ledijana mbretresha e perputhes e gjithë shqiprijes
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ Pred mesecem
@Tani Zefi 👍
Tani Zefi
Tani Zefi Pred mesecem
@ĎÊŇΊ 🤣🤣🤝👏
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ Pred mesecem
mbretresh leshi mbreteteshe rrusepije hapi syte shikoji vidjot tik tik😈😈😈😠😠
Tani Zefi
Tani Zefi Pred mesecem
Po mbretëreshat s'jan mbreteresha kur jan trasgjinore 🤣🤣🤣🤣
Mevlan_ Shaba Official
Pershendetje miq! Mos harroni te hidhni ndonje sy dhe te kanali im 😉🙃 Aty keni tgjitha vidiot e fundit love you
Liridon Hasani
Liridon Hasani Pred mesecem
e pakan bo njet me ker sindin. Ma ma arjan se loja jote ka mare fund
TIKI . Info
TIKI . Info Pred mesecem
sltv.info/label/i9pmrMjNqHqQeGs/video Mavlani dhe lediana ,mos u ndane pa u perputhur
TIKI . Info
TIKI . Info Pred mesecem
sltv.info/label/i9pmrMjNqHqQeGs/video Mavlani dhe lediana ,mos u ndane pa u perputhur
Liridon Hasani
Liridon Hasani Pred mesecem
Sa skenar i madhe
Liridon Hasani
Liridon Hasani Pred mesecem
@Juri Habili o vlla pse esht hi ajo po dihet shum mir me hi mes andit edhe jasmines. po arjan idijoti eka bo njet me hek sindin.
Juri Habili
Juri Habili Pred mesecem
Edhe skuqja skenar ishte .....😑
leo nard
leo nard Pred mesecem
ca peshkime bejn kto te rejat,kush esht me I ndjekur direkt ne rrjete😁😁😁😁
Andy Morava
Andy Morava Pred mesecem
JULI SKUQET SE E DIN SHUM MIRE SE SHANCAT JAN ZERO:::::==========00000
Claudio Hysi
Claudio Hysi Pred mesecem
Juli per cfar esht ktu per shoqeri?
Muamer Shala
Muamer Shala Pred 10 dnevi
@Juri Habili 0
Pullumbesha Ahmeti
Pullumbesha Ahmeti Pred 28 dnevi
Ne fiĺli me shoqri me von me dashuri
Kristi Bodurri
Kristi Bodurri Pred 28 dnevi
Shof sa komente vl, sa i zgjut a juli o popull a ju
Pullumbesha Ahmeti
Pullumbesha Ahmeti Pred mesecem
Jasu Juli te shkon goca e re i shall xhift👌
Anisa Anisa
Anisa Anisa Pred mesecem
@Juri Habili po po ne endrra😂bdni tfala nga un
Flutura Haxhiu
Flutura Haxhiu Pred mesecem
Juli esht djal i mir dhe me seder,,
Keisi Bazhdari
Keisi Bazhdari Pred mesecem
Po po
fakte interesante
fakte interesante Pred mesecem
Prsh tgjithve jam lediana prenga ju, lutem abonohuni ne kanalin tim kjo osht faqja zyrtare e vetem, dhe faliminderit per komentet pozitive❤....
fakte interesante
fakte interesante Pred mesecem
Prsh tgjithve jam lediana prenga ju, lutem abonohuni ne kanalin tim kjo osht faqja zyrtare e vetem, dhe faliminderit per komentet pozitive❤...
Teuta Oguz
Teuta Oguz Pred mesecem
Per shfar interesi rri aty shko mere mevlanin dile jashte lishoja vendin naj femnes tjeter a tkan pagujte si teen
Dafina Sahiti
Dafina Sahiti Pred mesecem
Nukkkkkkk jeeeeee Ledianaa
fakte interesante
fakte interesante Pred mesecem
Prsh tgjithve jam lediana prenga ju, lutem abonohuni ne kanalin tim kjo osht faqja zyrtare e vetem, dhe faliminderit per komentet pozitive❤...
fakte interesante
fakte interesante Pred mesecem
Prsh tgjithve jam lediana prenga ju, lutem abonohuni ne kanalin tim kjo osht faqja zyrtare e vetem, dhe faliminderit per komentet pozitive❤...
Mariglen Mecaj
Mariglen Mecaj Pred mesecem
Lediana je me e mira aty ato te tjerat jan mashtruese ti je vajze me e thjesht bravo te qofte
Viktor Zenelaj
Viktor Zenelaj Pred mesecem
Jepi Juli
Juli Perputhen
Juli Perputhen Pred mesecem
Nese jeni Fans i Julit Me ndiqni ne kte kanal Ju lutem ... Faleminderit
Lediana Prenga
Lediana Prenga Pred mesecem
Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤❤
Lediana Prenga
Lediana Prenga Pred mesecem
Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤❤
Justklajdi
Justklajdi Pred mesecem
Jo
Lediana Prenga
Lediana Prenga Pred mesecem
Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤
Juli Perputhen
Juli Perputhen Pred mesecem
Nese jeni Fans i Julit Me ndiqni ne kte kanal Ju lutem Faleminderit
Jeta Aliu
Jeta Aliu Pred mesecem
Nuk dii nga Dhe see Por kjoo vajz me dukett teper e njohur Por sdi ngaaa Apo me ngjan me dike
Xhovana Shytllari
Xhovana Shytllari Pred mesecem
Ne qytetin e Sarandes 😂
Aria Xhemo
Aria Xhemo Pred mesecem
Shembellen me boren.
Kristaq Nushi
Kristaq Nushi Pred mesecem
Mua jo, se s'ma ka zënë syri!
Mirdita Dragusha
Mirdita Dragusha Pred mesecem
Edhe mua 🤔🤔🤔🤔
ALB Music
ALB Music Pred mesecem
Pershëdetje te gjithve, jam Geliani , ju falenderoj të gjithve për perkrahjen, do ju kerkoja te gjithve të më bënit subscribe.
Pal Prronuka
Pal Prronuka Pred mesecem
Juli esht taman i sinqert nuk i bie anash 😁😁
Selim Alili
Selim Alili Pred 29 dnevi
@Pal Prronuka Juli esht i cili asnjana nuk e pelqen per lidhje por e zgjedhin sepse publiku e pelqen
Naprej
GJESTI - U HALITE
2:49
Ogledi 357 tis.
FC LATTA - Episodi 9
39:43
Ogledi 555 tis.
GJESTI - U HALITE
2:49
Ogledi 357 tis.
TRUTH OR EAT *super spicy*
6:45