Temno

“Për 10-15 ditë vizitë”/ Rama: Presim konfirmimin nga shteti mik për 360 mijë doza të Astrazeneca-s 

Ogledi 1,7 tis.
% 0 0

Kryeministri Edi Rama nga aeroporti i Rinasit ku pritet të vijë pjesa tjetër e vaksinave të Pfizer, 8190 të tilla, tha se shumë shpejt, pritet konfirmimi zyrtar për garantimin nga një shtet mik i 360 mijë doza vaksina Astrazeneca.
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Rama#Astrazeneca#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

22. feb. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 2   
piro k
piro k Pred 3 dnevi
Po pse flete sikur te ka zene gjumi,rena me bishte te duhen vaksinat qe te fitosh zgjedhjet. MSHTRUES. SI SALIU.
Kein Raca
Kein Raca Pred 3 dnevi
Le nam ku jane vaksinat je dhe ti ,a thua se ke sjelle nje milion vaksina , na merzite duke bere propogande per dite
-EM-
-EM- Pred 3 dnevi
A thua se i ka në shtëpi e nuk do t'i japë. Ç'janë këto lloj komentesh idjote? Nuk varet asgjë nga Rama. Kur do e kuptoni këtë gjë?
Naprej