Temno

Kush fiton? Ja parashikimi për zgjedhjet,A. Cako, N.Liçaj, I.Kollçaku, B.Mane “E Diell”,14 Mars 2021 

Ogledi 111 tis.
89% 991 117

Rubrika: Edi Manushi, Glenti Nallbani
Të ftuar: Alfred Cako, Bledi Mane, Neritan Liçaj, Ina Kollçaku
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtv Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#eDiell#TopChannel

Zabava

Objavljeno

 

14. mar. 2021

Skupna raba:

:

prenesi:

Nalaganje....

Dodaj na:

Moj seznam predvajanja
Poznejše gledanje
Komentarjev 100   
S. H
S. H Pred 9 dnevi
Zonja me kemish do boj mir te mbyll me par kemishen se nuk esht ne shtepi, por esht ne studio pupplike.
Kaloresi Kaloresi
Kaloresi Kaloresi Pred 10 dnevi
Jasha cako jasha. Futja gjum plako.
Shkelzen Lame
Shkelzen Lame Pred 11 dnevi
Sa parasikoush eshte Alfred cako
Foto Andrea
Foto Andrea Pred 14 dnevi
Nuk mundemi te kethemi mbrapa te shkateriet i Shtetit te çeku i bardhe ti shkaterojm te gjitha te shkelja e te drejtat e njeriut Njerzit kerkuan demokraci liri dhe te drejta jo anarki pa drejtesi krime vjedhje korupsion pa ndeshmeri keto ndodhen mbas nderimi te sistemit komuniste ne vitin qe erdhi ne pushtet Qeveria e qe do na sillte demokracin dhe qe ne fillim shkelen te drejtat e njeriut pronaret e ligjshme i preskutuarit prap kusaria korupsioni vjedhje te pasurive Shtetrore dhe private. Sajuan Regjimin te ri ne forme tjeter krimesh kusaresh korupsion nema ate qe smake pa drejtesi pa ndeshmer anarki mos zbatim ligji te gjithe i solli partia qe solli Qeveria e demokracis dhe u deshen Reforma te veshtira per te arthmen e drejtesi zbatimin e ligjeve dhe Reforma te tjera per ndertimin e Shqiperis.
Sanije Gächter
Sanije Gächter Pred 14 dnevi
Zoti Alfret Tedjek neper emisjonet dhe kam qen pro mejuve Po nekete program .sta pranojm Per deshmoret e luftes tedyte botrore Se luften edyte botrore e Perkujtojn ter bota Merespek
Shani Edmond
Shani Edmond Pred 14 dnevi
CAKO JE NJI GJENI,i thash nji dit djalit ne camet jemi si Hebrejt kauza e tyre fitoi mbas 2000 vjetesh ,dhe kauza came CAME nji dit do fitoj vetem esht ceshtje kohe dhe sigurisht me ndihmen e USA qe do cojn drejtesin ne vend .
Ilirian Loveusa
Ilirian Loveusa Pred 16 dnevi
Ky eshte budall aman kush e thirr kete me fol ne 📺?
Erion Mahmutaj
Erion Mahmutaj Pred 18 dnevi
Fredi boll me se je ftohur shum
Semi Sem
Semi Sem Pred 21 dnevom
Alfred Respekt zoti de ruft ❤️🥰😘🙏🏻💪🏻👍🏻✌🏻
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli Pred 26 dnevi
sltv.info/label/nrt5maKYhqeMfYg/video
19 98
19 98 Pred mesecem
🦅🇦🇱🦅🇦🇱🦅🇦🇱🦅🇦🇱🦅Ina dhe Cako Legjenda🔝🔝🔝
Βαλεντινα Πρι
Dumja eshte pa tru ska llogjik Fierin se fiton pd jan ps fitimtare pa diskutim populli e di kush punon ekush di te genjejpo te denuarit nga saliu qe imori shtepit e pasurit as nje nuk e ndimone dhe nuk jihen si te denuar dhe sjane shdemtuar po i sigurte eshte Ps ndai thot eshte e sigurt pd flet me genjersha njiriu si Rama nuk qelbet jan genjshtera. nuk ka per te fituar shum pd ka mbaruar
Georgi Ymerai
Georgi Ymerai Pred mesecem
Ik moj shushke.mbulohu e kopsitu .e pastaj ik gatuaj makarona ,karafile me bisht ushshttttttttt
Βαλεντινα Πρι
Pos iken plerat nuk regullohet as gje mbusin shqiptaret te dali makina me drejtesin ne krye te pastrohet shqiperia ndryshe
Ermal Hodaj
Ermal Hodaj Pred mesecem
PS fiton ore të jeni të bindur
Ermal Hodaj
Ermal Hodaj Pred mesecem
Opinion politik është ky emision
Ermal Hodaj
Ermal Hodaj Pred mesecem
Hiq alfred çakon dhe manushin kta dy të tjerët jan skupidhje
Jahja Nameti
Jahja Nameti Pred mesecem
ATA qe e ushqejne kolonjarin Cako me " informacione " tallin b*then me Cakon dhe " I squari Cako e ha sapunin per djathe.
Jahja Nameti
Jahja Nameti Pred mesecem
Nje emisionin s a per te krojtur dhembet.Populli thote budallalleqe me barre.
Bardha Xhomo
Bardha Xhomo Pred mesecem
Te dy palet pervec popullit!
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja Pred mesecem
Alfred Cako thoshte keshtu DO TE FITOJE TRAMP me kan thene UFOt thoshte dhe UFOt e paskan genjyer 🦧🤣🤣🤣🤣
Shyti Qemal
Shyti Qemal Pred mesecem
Çako per zgjedhjet je i dobet ashtu the do fitoj trapi
Genious 1
Genious 1 Pred mesecem
o neritan. oooo sharlatan. Je me i shpifur se personazhi qe te beri te famshem.. ne mendje se fizikisht gjithmone mavri ke qene
ARBENI BRUKSEL
ARBENI BRUKSEL Pred mesecem
Po e hiqni kete budallaçken se na çau trapin i duket sikur thote gjera te rendesishme po vjen verdall si pordha neper brek
Μοντα Σεκο
Μοντα Σεκο Pred mesecem
👎👎👎
Seldon S
Seldon S Pred mesecem
Zgjedhiet i fiton PS 1,Sepse ajo ka pushtetin lokal 2,, 500000 pensionist 3 .punnjesit e administrates shtetrore 4. perkrahet nga faktori derkombeta 5.EdE VJEN NE ZGJEDHJE ME DY ARITJE PERONALE NDERTIriNIN E BANESAVE DHE PANDEMINE,.... FS 73./76 ULSE
francesk gega
francesk gega Pred 10 dnevi
Bravo se fatkeqsisht doli fjala jote o shok kshuqe paske ba parashikim te sakt te bajm gati valixhet tash rrespekte
Alien Planet
Alien Planet Pred mesecem
Edhe Bledi duhet .Ka vlerat e vet edhe ai. Shoh ca komente që shajnë pa lidhje se as që e njohin nga afër dhe as keq nuk u ka bërë.
Antonis Sotiri
Antonis Sotiri Pred mesecem
ik mori pacavura....hiqe kemishen...dhe mos harro te heqesh dhe te grides tende budallaqe
Tahir Gifjrj
Tahir Gifjrj Pred mesecem
Per 30 vjet keta Banda Kan vjedh votat e popullit qe Jane ne emigrant qe nuk munen me votu ju lutem ti kontrolloni keta Banda qe hedhin vote e emigranteve qe I vjedhur tju kontrolloni votat qe svotohet
Ana A
Ana A Pred mesecem
Po na the qe Tramp do fitoje po s doli gje keshtu qe te gjitha ato qe I thua me bindje jane idiotesira.Nuk e kuptoj nga I merr vesh keto “kopace” qe keput.
Xhi Na
Xhi Na Pred mesecem
👍♥️👍
Labinot Jasarevik
Labinot Jasarevik Pred mesecem
GEORGE SOROS. e JO ALEXANDER SOROS
Elson Murati
Elson Murati Pred mesecem
Alexander eshte i biri i George-it vlla, se Georgi eshte terhequr pak nga mosha, 90 e kusur vjec!
Avni Beqiri
Avni Beqiri Pred mesecem
Manush je 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽
Xhevrie Afmeti
Xhevrie Afmeti Pred mesecem
P
Durim Mici
Durim Mici Pred mesecem
Po nuk uvaren ne litar meta dhe berisha shipria nuk behet
Asteri Opale
Asteri Opale Pred mesecem
O cako je bere si madame irma qe shikon kartat taro Haaa sa injorante te tjere do te te shoqerojne ty
1001 Anime
1001 Anime Pred mesecem
Shyqyr qeka vesh iher tamam İna 😛
Communist Mystery
Communist Mystery Pred mesecem
Ma Budallalliqe po thot ky tullaci se turp me dal ne televizor 🤦🏻‍♂️
Bob Kapay
Bob Kapay Pred mesecem
Zoti Cako pse je nje mashtrus i gjithe ke filluar po u heth fall per shqiptaret emision tralala
Tani T
Tani T Pred mesecem
Po hik o Neritan luj naj teater se sa mer vesh gomari nga muzika aq mer vesh dhe ti nga politika. Shko se ke vlera si aktor mos e perly veten me politike.
Luan Lion
Luan Lion Pred mesecem
Neritani merr vesh vetem nga hashashi o shok 😂😂😂😂. Neri do alkol dhe hashash dhe iken ne hollivud
aldi ejupi
aldi ejupi Pred mesecem
O Fred aman mor burr ,mos vdeksh kurr.
N Veseli
N Veseli Pred mesecem
Ketu qendeon thelbi i problemev ,kete zgjidhe or lesh . Se Shqiptaret jan verbu ,nji pjes e madhe .
N Veseli
N Veseli Pred mesecem
Qe sa e sa Dekada . Qe i.kan bler Shqiptatet
N Veseli
N Veseli Pred mesecem
Po na trego o lesh Cako ,Athina, Beograd e Ankaraja kan e ken ne.dore?Kjo na intereson . Iko mos fole gjera qe nuk kan vlere .
N Veseli
N Veseli Pred mesecem
@Illyrian Power Ate qe.ti mendon nuk e.kontestoj as une qe Ambasada Amerkane jep.urdhera Po diqka edhe me.alarmante qe eshte qe disa nuk e.din qe politikajt Shqiptar jan aq te ndikum.(bler)me Dekada nga armiqt tan shekullor qe ineresi i vendit ( e per Komtar mos.te flasim.fare ) te shkelet.me.dy kembet ,kur dihet qe Shqiprija eshte nji.nder vendet me te bukura ne.Ballkan.e me.gjer (pasurii te shumta natyrore ) Ajo.qe eshte per nji vend ,motorri (gjenerataori) nji vendi , Rinija ajo ike nga vendi qdo.dite ,njerzit e shkollimit te larte .........! Kuj i duhet kjo ,kjo i dihet armiqve tan ,qe Shqiptaret kurr te mos. ngriten po te mbesin keshtu si.jan E nji vend jo i ngritur nuk do mund kurre te kerko(te drejtat e Shqiptarve jasht vendit e kur dihet sa numri i madhe jan asimilu ) tokat e.tij qe.ju jan marre (ndar)ne menyr barbare ...........! Thelbi i problemit qendeon ketu Mr Vetem.nji imagjinoje po.sikur ne te i malltertojshim pakicen Greke.ne kufi ..........! si ne.Kakavi qe ndodhe me.ne.nga Pala Greke ,qdo te ndodhte ..........! Ka shume.e shume gjera per spjegim po jan shume me.ti spjegu
N Veseli
N Veseli Pred mesecem
@Illyrian Power nga e verteta(realiteti)qenke pak larg,Mr.
gezim ponari
gezim ponari Pred mesecem
Kujt i plasi për një hajdut Rilindas si Blendi Mane, shiko kulmin drejtor pyjesh në qarkun e Kukësit, pra mënyrë përfekte për pagesat e Edvinoviçit për lavdet që i'a thur Blendi
Edmond Shallvari
Edmond Shallvari Pred mesecem
sltv.info/label/n9yeydimpqCEnYw/video
Jack Daniels
Jack Daniels Pred mesecem
O cako flisni sa me shume per vaksinat po vrasin njerzit Po dalin llafet e tua Ngrihuni o njerez
albert peti
albert peti Pred mesecem
Emisioni RRETHI katror nuk eshte gje tjeter vecse nje lloj opinioni nga njerez te zgjedhur qellimisht per te bindur dhe per ta vene ne gjume mbi dafina USA e cila perfaqeson ne glob Demokracine reale duke qene te gatshem te formojne neser nje Parti te RE pas renies pashmangshme qe i pret 3 bandat Ps Pd dhe cakallin Lsi .. ata kane mundesi te abuzojne si hijena qe jane realisht ( rrethi katror ) .. nuk jane ndier te gjalle kur populli kish nevoje per te degjuar ZERIN e se VERTETES .. sot na dalin sot me tipin Olldashi .. * por qe jane te garantuar qe nuk i prek kush ..* dmth nuk kane fatin Olldashi ja arsyeja ; keta tipa " te vertete "pasi te uzurpojne pushtetin do gerryejne nga poshte Demokracine e enderruar ne emer te " guximit " qe rrjedh nga dhenia LEJE .. fol mos ca kok se vetem nga 3 partite te vjen fundi .. te tjeret jane kot .. ata flasin dhe te "bindin " per fjalet por problemi eshte a veprojne moralisht dhe llogjikisht kur hipin ne fron .. Un vete kam parashikime te sakta ; keta paguhen per te bindur dy faktore ; nderkombetaret dhe popullin se ka "bur/ra Shqiperia .. do me kujtoni ..
Klaus Musaku
Klaus Musaku Pred mesecem
Ore shyqyr qe nuk qeka mane ...edhe mos e sillni ma se nuk duhet fare aty
Gino Castiglione
Gino Castiglione Pred mesecem
Duhet dhe bled mane eshte si eshte duhet dikush per te ngacmuar alfred cakon
Idris Lusha
Idris Lusha Pred mesecem
O zot si ikin paratë e këtij populli në lumë nga pseudo të mëncur.O popull kur do zgjohesh nga gjumi!?!?
Arian Zürich
Arian Zürich Pred mesecem
Avash mi femër leshi po reklamon gjoksin duke biseduarë për tema të rëndsishme që ka Shqipëria të doli gjithë gjoksi buqe dhe pa sutjena më duket kare
Benny Chicago
Benny Chicago Pred mesecem
Prandaj e ka nxjere qe Ta komentojne te terheqe vemendje
kalku kley
kalku kley Pred mesecem
Kjo ina mduket se oshte lecbike se ska mundesi ndryshe
Intuitive Bird
Intuitive Bird Pred mesecem
Ore mire ramen e lulin, po per meten si mund te votoj ende njeri?! Meta ska qene kurr njeten e vete ne opozite, ka qene gjithmone ne pushtet. Minister i ekonomise, minister i jashtem, kryetar i kuvendit, zv kryeminister, kryeminister dhe tanj President. Kto jane postet e Metes gjithe jeten e tij. Meta eshte personi me i indokrinuar dhe me i korruptuar i politikes shqiptare, si dhe me i pasuri mos harrojme. Se kuptoj si mund te kete njerez qe votojn ende per Ilir Meten
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
Ti paske mungese tafdhaku 🤦‍♂️
Sitki Jahja
Sitki Jahja Pred mesecem
Sa idjota paska Shqipria Cako trapu ven leke me teori konspirative kta idjotat mbrapa...te kujtojne idjotat e Trump
london g london g
london g london g Pred mesecem
Bledin ne fillim e kam pas inat po tn duket mungesa e tij
Ferdinand Shqiptari
Ferdinand Shqiptari Pred mesecem
Mos vdeksh kurre Alfred Cako.
secret world
secret world Pred mesecem
Alfred cako zoti te ruajt Rrespekte
Ermal Eri
Ermal Eri Pred mesecem
Sa bukur kshu! Pa ate syrin e keq,mane kelliren. Rrofte Cako
Pavli Kosta
Pavli Kosta Pred mesecem
O Neritan mos beso asnje politikan !🖕
satfaertre sadtfatsdt
Kësaj rradhe Cako ja bëri kakën, parashikime të sakta. Do fitojë një, apo dy nga të gjithë. Kurse i madhi i mënçurisë, Neri Liçaj, kakontratën në dorë. Po nuk i plotësoi premtimet Luli, do ta çojë në gjyq. Cakooooo e bëre çorbë, shkruaj ndonjë libër me përralla për kalamaj, o për të marrë. Do bësh para të madhe.
thisiseverest
thisiseverest Pred mesecem
CAKO i madh si gjithmone! Por dhe Bledi dhe pse flet palidhje i duhet emisionit Thjesht emision i perkryer, respekte per te gjithe.
VasDai
VasDai Pred mesecem
C'eshte kjo fjale KAUZA qe perdorni ?....Sa pak shqip flisni,turp...
kalku kley
kalku kley Pred mesecem
Po po e kane bo si mode pffffff
Gentian Oshafi
Gentian Oshafi Pred mesecem
oj ina zbèrtheje dhe njè kopsè nga kèmisha
Arsen Kojtari
Arsen Kojtari Pred mesecem
Genti ckemi o
ali dederaj
ali dederaj Pred mesecem
Vlora 6 me 6🤣🤣
Zamir Tafa
Zamir Tafa Pred mesecem
9 me 3 per pd. Hhahahahaha ketij si dalin parashikimet
Genc Bici
Genc Bici Pred mesecem
Kam ber vete ,me duart e mia nje tavoline qe qendron me nje kembe.
Genc Bici
Genc Bici Pred mesecem
Tavolina qendron ne kembe me mire me nje kembe te shendoshe dhe te drejte, sesa me kater kembe te ndryshkura e te shtrembura. (Ne kater kembet jo te gjitha jane te shtrembura por pesha bie tek ajo......)
Their Voice
Their Voice Pred mesecem
Alfred Çako je shumë më lartë se sa vet Wikipedia.....! Respekte pa fund
Damian Tollumi
Damian Tollumi Pred mesecem
Ca eshte ky qe ban vec muhabet teatrri , i ka fsheh gjyshi nai qyo me flori aty posht ktij ?
Jona Kero
Jona Kero Pred mesecem
Alfred pse nuk flet per repitelianet ne emision..ndonje teme qe se kemi degjuare se ngelet vetem coronavirus..dhe tani me zgjedhjet ..fol dhe per mbretereshen elisabet dhe per vdekjen e dianes..se kjo e reja megan me shpejt doli se sa hyre ne familjen mbreterore i ra shkurt...please🙏🙏🙏💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛
Βαλεντινα Πρι
Populli e di kush esht Pd partir de falimentuar me Lsi Jan partí mekok poshte Ps do fitoi se e do populli Ps do fitoi.80/0 ju que drejtoni Jeni antar te pd
Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura
Pershendetje rethi katror ka lezet emisionin qe drejtoni juve. urime per Alfredin dhe zonjushen e bukur......
Markes Harry
Markes Harry Pred mesecem
You are the best big Cako
kol popaj
kol popaj Pred mesecem
Ju pjekni petulla ne uje, ju befshin mire
Be Aware
Be Aware Pred mesecem
Hiqeni Ines se ben thjesht nje propagande feministe. Cdo here qe flet thot femrat, femrat dhe vetem femrat dhe eshte shume n e gjume. Aty duhen 2 te tjere si Cako qe te zgjohen shqiptaret. Jo njeri thot te verteta dhe tjetri e mohon.
Dona Marku
Dona Marku Pred mesecem
.p
mariglen balashi
mariglen balashi Pred mesecem
Rryshfet per ne listen e deputeteve jepet gjithmone si PD dhe PS.😭😭Keqardhje e madhe per keto politikane lodra me fytyra te shpifura!
Petros Braci
Petros Braci Pred mesecem
Cako je nje trap,i papare,ku Rama te ka kthuer legen per tu dhjere.
satfaertre sadtfatsdt
@Their Voice dëgjoje çfar flet dhe e kupton vetë.
UN un
UN un Pred mesecem
Sufllaqexhit ne aksion
Their Voice
Their Voice Pred mesecem
Me se e argumenton ti që është trap apo legen?
Chriss Smith
Chriss Smith Pred mesecem
Sikur ta banim nje treshe une ti dhe Grida. Mire do ishte. Mbase per nje moment do ju mbyllja gojen te dyjave.
Vasilis Golemi
Vasilis Golemi Pred mesecem
Ky cakua ka ikur per lesh budalleqe pa fund ,je bere karagjos me keto teori ,je bere i bezdishem .Fain e kane keta qe te nxjerin ne television
Arben Çokaj
Arben Çokaj Pred mesecem
Cako flet të vërtetën - thotë - dhe e ushqen shoqërinë me rrena konspirative...
Arben Çokaj
Arben Çokaj Pred mesecem
Pse Ina e simpatizon Gridsën? Se është paksa budallaqe si ajo... Nuk ka interes Ina që Shqipëria të bëhet më mirë, por merret me kush më pëlqen e kush jo.
Jeni Xhameta
Jeni Xhameta Pred mesecem
Nuk mendoj qe luli din te qeverisi dyshoj shume rama eshte vizionare por rama duhet te dale ne opozite qe te kuptoj qe ka bere dhe gabime
Alfred Aliaj
Alfred Aliaj Pred mesecem
✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌
Kujtim Jaupi
Kujtim Jaupi Pred mesecem
Me gjithe respektin z Cako parashikimet nuk do te dalin...
Gjak Shqiptari
Gjak Shqiptari Pred mesecem
O manush klyshi rames qenke o funderrire komuniste 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Riza Juba
Riza Juba Pred mesecem
O manush pse e mbron kot PS, kur e din qe eshte parti me ordiner brenda. Ngele duke justfiku marreveshjen e Bashes me artistet. Manush mos u shit per 5 lek me teper se humb edhe ate respektin qe ke fituar ke qytetaret.
Alesio Tv
Alesio Tv Pred mesecem
Cako eshte njesh
Kol Kavalli
Kol Kavalli Pred mesecem
Ja futé kot o cako nga fundi meta nacjonalist nuk e neshtrojne ai eshte I Shitur rusit e grekut po eshte vone e ka marr zarfin si ben me fajde janullatosi se ska vler me meta
antonela shera
antonela shera Pred mesecem
ca po thua per meten? nie njeri i shpifur nje njeri negativ dhe cdo nje president aty dhe nje president te sillet ashtu?
Aiken Spahia
Aiken Spahia Pred mesecem
Fred djali
Football Time
Football Time Pred mesecem
Mos e merrni me Manen se me mire kshu
antonela shera
antonela shera Pred mesecem
cako vetem meta dhe berisha mos me thuaj se i humba gjithe ate mbeshtetje qe pata per ty... ata jane vdekjeprures te shqipris dhe jane ata qe kane vjedh popullin nder 20 vite... meta mona berisha... jane ata rrenja qe kane vdek shqiptaret tu i vjedh e tu i vra
Edon Behluli
Edon Behluli Pred mesecem
Alfred cako analist sharlatan , per Lutfi Hazirin ka thene qe do te behet kryetar i LDK dhe kryeminister i ardhshem i Kosoves kurse ai sot nuk u be as kryetar i Partise LDK e lere mo kryeminister i Kosoves , kryetar eshte bere Lumir Abdixhiku ... si do te behet athere Luta kryeminister , e keni ne emisionin e kaluar per zgjedhjet ne Kosove bla bla bla Illuminati bla bla bla
Lefi Sallata
Lefi Sallata Pred mesecem
U hodhen ne sulm g99cat me komente kunder cakos se u thote te verreten Minj gjirizash
Lefi Sallata
Lefi Sallata Pred mesecem
Rama ne 26 prill shkon ne ps. Ne 26 prill eshte funding virusit dhe ramusit
Maiel Gjeka
Maiel Gjeka Pred mesecem
Me mir pa bledin respekte z cako
A D
A D Pred mesecem
Si ne mesjet fushata zgjedhore ne Shqipri
Costas Sommer
Costas Sommer Pred mesecem
Cako dhe Neritan Liçaj respekte, legjendar qe te dy . Ina Ik . Je cop cop , beje pushim si Mane.
Abel Emini
Abel Emini Pred mesecem
PS
Naprej